Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja olejka używam nakraplam na wacik i jadę po całej twarzy, albo tylko tam gdzie mam syfki pierwszy raz mnie szczypało oczy nabiegły krwia, teraz albo skóra się przyzwyczaiła albo oczy bo nie szczypie, nie pali nie czerwienie się dla mnie to jak tonik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila szatynka
Mialam tutaj wiecej nie pisac, po wczorajszym ale widze ze jakby male zamieszanie przez moja osobę, takze chcialam przeprosic... anita.ch , dzieki ze przynajmniej Ty mnie zrozumialas bardzo milo z Twojej strony, jak juz wspomnialam nie czytalama calego forum, takze nie wiem czy ktos Wam o tym pisal, jestem tutaj drugi raz, bo chcialam wyjasnic i wiecej sie nie pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno, na czym sie golicie-jesli już do tego dochodzi? na piance, mydle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0007
hej dziewczyny, piszę bo chciałam się czegoś dowiedzieć, muszę zapytać was ponieważ nie porozmawiam z koleżanką o tym bo sie najzwyczajniej wstydzę. podkreślam od razu, jeśli nie chcecie odp mi i w jakiś sposób pomóc to proszę nie dołujcie bardziej. otóż wyczytałam kiedyś na tym właśnie topiku, że zarost między pośladkami można golic maszynka elektryczną (mam taką w depilatorze) tak więc zrobiłam ponieważ wygladało to okropnie i czułam się niezręcznie. w jakimś stopniu mi to pomogło (oczywiście na chwilę, bo trzeba to robić regularnie). więc mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak będę "to" robić gdy zajdę w ciążę>? przecież nie poradzę sobie sama. nurtuje mnie to, bo czytałam calkiem nie dawno artykuł o dziwnych sytuacjach w szpitalu i wielokrotnie lekarz drwil z pacjentek komentując, że są krzywo ogolone. a ja, jeśli nie będę golić przynajmniej 1 raz w tyg to będzie po prostu katastrofa! no i co mi teraz pozostało? czy wy równiez macie takie obawy? wiem, że tego lekarza zobaczę raz w życiu pewnie no ale sam fakt, będzie mnie to krępować, nie wiem co mam myśleć, pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
do 0007,też mam takie obwawy chociaż to nie jest najgorsze, najbardziej oboje sie tego ze nagle bede miała rodzić i nie miałam zrobionej lewatywy, to bedzie po prostu masakra. Ja mam bardziej obawy wyjazdu na wakacje, chciałabym pojechać za granice i wziąć duże zaopatrzenie czyli maszynki depilator, pincete i boje się ze nie bede miała warunków do tego zeby sie ogolic i wydepilowac. boje sie ze kontakt do gniazdka nie bedzie pasował bo bede inne gniazdka niż w polsce i nie pdołacze depilatora, boje sie ze nie bede miała dobrej łazienki gdzie bede mogła na siedząco ogolić nogi i zeby nikt nie wszedł i nie podgladał... juz z tego podowu mam psychoze jakąś, albo ze na lotnisku znajdą w mej torbie,ze mam ze sobą 20 maszynek i bedą chiceli je zarekwirowac jako przyrządy niebezpiecznie, to brzmi absurdalnie ale tak mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz musiałby byc chamem
żeby tak powiedziec A co do maszynek, to w bagażu podrecznym nie wolno ich przewozic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz musiałby byc chamem
Swoją drogą mam pytanie Czy was też boli gdy włosy przebijają się przez skórę? Moje włosy są tak twarde, ze gdy przebijają sie przez skórę, czuje jakby stado igiełek wbijało mi sie w skóre. Kiedys miałam koszmar, ze odrośnięte włosy miały postac metalowych drutów masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolą po goleniu i w zimie, nie mogę tego bólu znieść. jak mi się robi gęsia skórka to jest koszmar też miewam sny z tymi włosichami a z tego co wiem, to ktoś ma pomagac przy goleniu się tam, albo pielęgniarki to robią-chyba dawniej to robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0007
tak NIBY maja pomagać, ale chodzi chyba o owłosienie bikini i ew nogi. poza tym robią to pewnie normalną, jednorazową maszynką a taką to raczej za fajnie nie jest. nie wiem mam teraz to w głowie, choć nie myślę na razie o dziecku. przecież nie mogę przez głupie owłosienie bać się zajść w ciążę! chyba zwariuję. . fakt, lekarz ma byc wyrozumiały ale nie zawsze tak jest. nie wiem czy może wczoraj oglądałyście uwagę, ale tam był znakomity przykład, że lakarze to często też chamy i prymitywy (nie obrażając tych, którzy przestrzegają kodeksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89 lovelaska 89
jaa 89 a lovelaska 89 to jednosc hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaa 89
a co to znaczy z ta jednoscia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Chcialabym sie podzielic z Wami swoimi obserwacjami otoz: W grudniu zakupilam Telocapil, stosuje go codziennie wieczorem na twarzy(wasik i brode) i sluchajcie!!!. . .kiedys depilowalam wlosy nad gorna warga co tydzien a teraz dopiero po trzech tygodniach zrobilam woskiem. Nie wiem czy to dzialanie Telocapilu czy tez dzialanie Wierzbownicy -rowniez pije codziennie cherbatki z tego ziela. Fakt jest faktem iz wlosow jest zdecydowanie mniej i odrastaja wolniej. Nie wiem czy ten stan utrzyma sie w najblizszym czasie ale zobaczymy , tak czy inaczej chcialam Wam o tym napisac i napewno napisze o swoich dalszych zmaganiach :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ze podpisuje sie tutaj nickiem jaa 89 i lovelaska 89, jak mi sie zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakalla
dziewczyny znalazłam fajną stronkę z kosmetykami z naturalnych składników i nawet przystępne ceny tam mają a te zestawy XXL nawet bardziej się opłacają i można je dostać w wybranych aptekach tam podają gdzie.Jak jest ktoś zainteresowany to podaję link http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakalla
Malwina a ta herbata z wierzbownicy dobra , da się to pić czy lepiej kupić ją w tabletkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam linka do rozmow, bo ktos prosil: http://www.przeklej.pl/plik/rozmowy-w-toku-ma m-zarost-jak-mezczyzna-02-04-2010-pl-tvrip-xbus-avi-0011co9v 05np2j6 No mnie tez te baby od wlosow w nosie wkurzaly ale specjalnie sie nie odzywalam, bo mysle, ze to zwykly troll (takie jak meteory przelatuja przez to forum od czasu do czasu) a te, jak wiadomo, trzeba zaglodzic :-D Mysle, ze hirsutyzm to dwa czyniki: miejsce wystepowania wlosow i ich ilosc. Pojedyncze wlosy na brodzie, wokol sutkow czy lekki meszek pod nosem moze miec kazda kobieta. Ale jak to jest zarost po kilkaset wlosow, czarnych, grubych i rosnacych z zawrotna predkoscia to to juz jest hirs. Tak samo moze byc z nogami - kazda ma tam wlosy. Ale jezeli one przez noc urosna np. pol centymetra to to juz nie jest normalne... Naturalnych blondynek wsrod nas nie ma, co? Ja dalej prowadze moje eksperymenty z naturalnymi kosmetykami i olejkiem herbacianym. Nie bede raportowac jednak az do okresu, bo dopiero miesiaczka bedzie egzaminem skutecznosci (lub jej braku) - wtedy zarastam jak, nie przymierzajac, szympans :-( Tobie, naddio, rozumiem, nic a nic nie pomoglo na wlosy, tylko na pryszcze? Na pryszcze jest on faktycznie genialny. Czy mozna przedawkowac olejek? Czytalam, ze tak i ze jest to niebezpieczne. Ale od jakiej ilosci i czestotliwosci? Papryczka - a czy Ty probowalas naparow z czarnuszki siewnej? Czytalam, ze jest dobra na atopowa skore. Telocapil - ciekawe! Pointeresuje sie roslinka, z ktorej jest produkowany :-D (bo ja mam teraz manie produktow podstawowych ;-) ) 007: no, jak ja bym natrafika na gina, ktory by mi robil wyrzuty wz powodu wlosow (przeciez powienien wiedziec, ze istenieje soc takiegojak hirsutyzm a poza tym, sa koebiety ktora ciaze znosza strastnie, sa prawie umierajacei maja wtedy w 4 literach takie bzdety jak golenie sie przed terminem), to baaaaaaaaaaaaaaaaardzo chcialabym NIE miec lewatywy i wycelwoac w dziada! :-p Tez mi sie zdarzaja koszmary nocne z wlosami, ze zarastam tak, ze moglabym plesc warkoczyki na policzkach - FUUUU :-( :-( :-( Budze sie wtedy mokra i boje sie pomacac po twarzy. W koncu sie odwazam i dla pewnosci lece szybko do lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
international--- dlaczego jest to niebezpieczne? z tym olejkiem herbacianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malwina30
ten telocapil mieszasz z kremem, robisz jakies serum, czy stosujesz w takiej postaci w jakiej go sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam... Woskownica (Myrica ceryfera, z ktorej robi cie m.in. telocapil i...swieczki ;-) ) jest podejrzana o dzialanie karcerogenne (lub wprost przeciwne ;-) ): "Pregnant women should not use Bayberry. In addition, tannin action relating to cancer is unclear, with studies indicating both pro and anti-cancer effects." Na niemieckich stronach: jest z niej produkowany srodek homeopatyczny na zapalenie woreczka zolciowego, jelita i watroby. Ani slowa o antyandrogennym dzialaniu. W kosmetyce powoduje, ze wlosy na glwie maja dostac polysku. Nic nie znalazlam o hirsie... Wierzbownica jest spokrewniona z wiesiolkiem a wiesiolek, jak chyba wszyscy wiedza, dziala ponoc dobrze na kobniece sprawy. Pisze "ponoc", bo mnie akurat wszystko rozregulowal, wiec go wycieplam :-p O hirsutyzmie na niemieckich stronach nic a nic... Przychodzi eksperymentowanie na wlasna reke dla odwaznych :-D naddia - olej z drzewa herbacianego przy PRZEDAWKOWANIU ma dzialanie toksyczne. Tyle wyczytalam ale co to znaczy "przedawkowac" i co znaczy "toksyczny"? Jak dlugo i czesto Ty go stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam. Z olejkiem herbacianym dla ludzi nie ejst zle! Przedawkuje sie go dpiero po 3 latach uzywania non stop :-p Moze powodowac u niektorych ludzi alergie a w zybt duzym stezeniu podraznienia skory ale jedno i drugie widac przeciez od reki, wiec nic groznego. Nie jest to srodek dla dojrzewajacych chlopcow (zagrozenie ginekomastia) wlasnie z powodu antyandrogennego dzialania (ktore NAS tu tak interesuje :-) ) Ponadto ma wysmienite dzialanie na infekcje zebow (plukanka), przeziebienia (plukanie gardla) i na oparzenia sloneczne. Nie powinno sie go polykac (a jesli to bardzo rozwodniony), bo moze podraznic sluzowke. Uwazas sie powinno na psy i koty, bo te moga po przedawkowaniu nabawic sie m.in. drgawek, oslabienia, problemow z poruszaniem sie! zrodlo: niemiecki net. Jak macie cos innego, to rzucajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje go raz dziennie jako tonik, oczyszczam nim całą twarz, na całą paszcze stosuje go od soboty, wcześniej punktowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tydzien krocej niz ja. Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie :-) Suma summarum mysle, ze olejek nie jest szkodliwy :-D Grzebie teraz po "slynnej" stronie luskiewnika i doczytalam: "Wyciągi z kwiatów i pędów czeremchy działają estrogennie i antyandrogennie, regulują miesiączkowanie. Cenne w leczeniu hiperandrogenizmu, hirsutyzmu i policystycznych jajników. Surowiec pozyskiwany ze stanu naturalnego, niedostępny w sklepach zielarskich. Do zdobycia we własnym zakresie." (zrodlo: http://rozanski.li/?p=275 ) Co myslicie o tym dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
ja jestem naturalną blondynka i głupio zrobiłam bo sie przefarbowałam na orzechowy brąz ale chyba ciemniejsze włosy nie zbyt mi pasują. no własnie wkurzajace jest to szybkie odrastanie włosów;/ gole się wieczorem żeby być na jutro gładka, a jak jest juz rano to czuje odrosty zwłaszcza nogi mam straszne kłujące i to co jest najgorsze ze jak jest zimno to mam wrażenie ze mi szybciej odrastają, plus to ze teraz mam sesje i ciągle czuje stres po prostu nietylko przed egzaminem ale tez jak siedze w domu i sie ucze, po egzamine ciagle mnie boli brzuch ze stresu i martiwe sie ze to tez wpływa na szybkść odrastania włosów, bo ostanio nie mogłam dogolić nog i zaraz po wyjsciu z wanny (chociaz maszynką przejedżam kilkakrotnie, zeby miec pewność ze zlapalam wszystkie włoski )przezyłam cieżki szok jak dotknełam moich nog bo nadal były szorskie ;/ a chwaliłam sie tym co ostanio głupiego zrobiłam? Otóż w złości, strasznej złości wzięłam twardą szczotke i zaczęłam tak jedzic bo brzuchu bo nie mogłam nic z tymi powrastanymi włosami na brzuchu zrobić i mam teraz strasznie strupy, po prostu mam taka złośc na te włosy czasami ze sama nie wiem co czynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, tylko ,,z czym to się je,, jak to stosować, wew czy zew. oraz gdzie to mozna nabyć, Wikipedia mówi że wsytępuje w całej EU. Ciekawe, hmm Ja zauważyłam że zioła na mnie dziwnie działają, min. wierzbownica, stosując ja miałam dziwne 4 dniowe zaparcia i tak średni się czuje po różnych eksperymentach ziołowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziola to bron obosieczna... Czytam dalej o czeremsze: "цветки в виде настоя или отвара как противозачаточное средство. Внутреннее применение черемухи как ядовитого растения требует осторожности." tzn.: kwiaty maja dzialanie antykoncepcyjne. Przyjmowane doustnie czeremchy jako rosliny toksycznej wymaga ostroznosci (tlumaczenie wolne i szybkie) W Rosji sa preparaty z Czeremchy (wg. rosysjkiego netu), w Niemczech wogole. W Polsce tylko w domieszce z 1001 innych skladnikow. No i jak tu wojowac z hirsem jak nawet nie ma na czym eksperymentowac? Skad ja teraz wytrzasne czeremche dziko rosnaca? Zreszta ja NIE chce antykoncepcji!!!! Oczy bola od kompa, ide na spacer z psem (maz ma dzis wolne). Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź dla dziewczyny Moja Tragedia wpis 25.01. Ja kupiłam Silk'n przez ISAB. Poniżej zakładek jest link: W celu złożenia zamówienia zapraszamy do odwiedzenia >>Silk'n-sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź dla dziewczyny Moja Tragedia wpis 25.01. Ja kupiłam Silk'n przez ISAB. Poniżej zakładek jest link: W celu złożenia zamówienia zapraszamy do odwiedzenia >>Silk'n-sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio sie przestraszylam
bo zaczely mi rosnac takie wloski ciemniejsze pod zuchwa i troche na szyi. mam 19 lat na brzuchu tez troche mam i wydaje mi sie ze na ramionach i pleckach tez zaczynaja sie pojawiac! ;| jakie badania i gdzie trzeba wykonac? jak one wygladaja? czy sa robione z krwii? ja moge nawet je odplatnie wykonac bo nie chce isc narazie do lekarza;/ jak zrobie sobie badania to porownam wyniki z normami jakie obowiazuja. prosze odpiszcie mi jak najszybciej. moze jak szybko zaczne dzialac nie doprowadze do gorszego stanu. boje sie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 007 i wszystkich innych !
Gdzie chcesz jechac na te wakacje ? to napisze jakie maja gniazdka elektryczne .Na wszystko jest rada,nawet na gniazdka o innej mocy,specjalne nakladki ,niedrogie dostepne w Media Mart i w Saturnie jakby co rozwiaza sprawe. Czas znajdziesz,bo codziennie rano po sniadaniu mozesz to zrobic,a jak macie jakies plany to przed kazda kolacja.Ja musialam miec tyle czasu na wlosy na glowie i spokojnie sie dalo. A nie boisz sie w lazience,ze ktos wejdzie jak robisz kupe,jak sie myjesz? Skad takie obawy ?,w lazienkach sa zamki. O szpital i porod nie boj sie.W szpitalu popros o lewatywe,nie boli a bedziesz komfortowo sie czula.Poza tym ich nie obchodzi jak jestes ogolona i gdzie masz wloski.Naprawde.Maja tyle roboty i nerwow ,ze martwia sie czyms innym.Co prawda geste owlosienie przeszkadza w szyciu krocza a pozniej jego pielegnacji ale w moim szpitalu pytali czy dalam rade sie ogolic,a jak nie to czy moga mnie ogolic.Nikt nie robil glupich min czy uwag.Wiadomo,ze z brzuchem nie da sie robic akrobacji,a porod czesto zaskakuje. A nawet gdyby ktos was skomentowal nieprzyjemnie choc to raczej sie nie zdarza,to olejcie to.Przeciez nie obchodzi was co mysli jakis lakarz o waszej fryzurze,stylu ubierania,wielkosci biustu,prawda ? To tak samo nie moze was obchodzic ,co mysli o waszym owlosieniu.To nie jego sprawa.Zreszta to niemozliwe,zeby ktos powiedzial na ten temat cos glupiego.Uwierzcie,ze lekarze widzieli tyle rzeczy,ze to owlosienie to jest nic w porownaniu z innymi rzeczami. Olej to kompletnie.Wazne,zeby porod sprawnie przebiegal i dziecko urodzilo sie bez problemow. W ogole dziewczyny przestancie sie tak stresowac.Nie skupiajcie sie az tak na tym.Wiadomo,ze nie jest takie owlosienie super przyjemne ale pomyslcie ze macie milion razy lepiej od ludzi okaleczonych,poparzonych,majacych raka.Moze warto w ten sposob spojrzec na zycie.Pomyslcie jak macie dobrze.Nie porownujcie sie do innych,o idealnie gladkich twarzach czy nogach,ktorzy wydaja sie wam nie miec problemow.Moze oni maja inne ,tez natury zdrowotnej,ktorych nie widac albo nie zauwazacie ,duzo powazniejsze i chetnie by sie z wami zamienili .Moze sa nieszczesliwi,nie moga miec dziecka ,milosci i wzieliby od was te przypadlosc byle tylko cieszyc sie powyzszymi. Tak na marginesie to rosna mi grube wloski kolo brodawek piersi,mam dosc grube na nogach,i oczywiscie miedzy posladkami,ale mam to gdzies.Gole sie,a jak juz wychodz ai kluja to tez olewam,bo nie musze byc perfekcyjna.Moj maz w pelni mnie akceptuje,czesto sie kochamy nawet jak mam klujace lydki i smiejemy sie z tego.Mamy dwojke dzieci i naprawde czuje sie szczesliwa.I widze,ze on tez. Kiedys sie wszystkim przejmowalam a teraz jak mam dwoje dzieci i kochajacego meza to nie skupiam sie az tak mocno na sobie i wiele problemow wczesniejszych wydaje mi sie blachymi i malo istotnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×