Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość tez mam hirs...
dzieki, lovelaska 89 przynajmniej wiem ze nie jestem sama, zawsze to taki maly plusik.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam małe piersi, bardzo małe. Ja się własnie panicznie boję rozstępów, po anty. International wspomnij ile masz lat i od ilu masz męża? Kiedyś pisałaś że w naszym wieku 20 kilkuletnim nie miałas takich problemów, nie aż takich strasznych. Obawiam się że ktoś taki jak choćby ja który siedzi w swoim psycho fizycznym kokonie nie ma szans na normalne życie, ale to nie ważne, grunt żeby się włosów z twarzy pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzis rozpisalam... Na koniec jeszcze jeden poruszony dzis przez Was watek, na temat ktorego chetnie wystukam kilka slow (mam nadzieje, ze Was dzis za bardzo nie draznie ;-) ). Oczywiscie uzaleznianie poczucia szczescia od "zlapania" faceta jest nieporozumieniem. Od pieniedzy jednak tez. Mam taki przyklad wsrod znajomych: ladna, mloda dziewczyna, normalnie zarabiajaca, bez zobowiazan (zadnych dzieci czy kredytow), w kilkuletnim, normalnym, wolnym zwiazku (mieszkaja razem). I co? Ona jest najbrzydsza, najbiedniejsza, caly swiat jej nienawidzi... No kurka wodna! Dluzej niz pol godziny z nia nie porozmawiam, bo mnie na mdlosci zbiera! Moglaby byc jeszcze ladniejsza/mlodsza/bogatsza/miec doskonalszego faceta i wspanialsza prace a i tak bylaby nieszczesliwa. Ona ciagle u siebie znajduje dramaty i katuje swoje cialo chemia i tyle ma z tego wszystkiego, ze sie nabawila alergii :-p Ten jej chlopak jest chyba swiety. Wiekszosc zwialaby od takiej marudy gdzie pieprz rosnie i nie moznaby miec do nich oto pretensji. Zeby zwiazek dawal oparcie i szczescie trzeba sie najpierw samemu, przynajmniej jako-tako, poukladac. Facet to nie panaceum na utrapienia. Zeby facet dzialal wspierajaco, trzeba samemu tego chciec i nad soba pracowac. Inaczej bedzie sie mezczyzn tylko odstraszalo albo torpedowalo wszelkie zwiazki po kolei. Lapanie faceta na sile jest zalosne. Ale zaklinanie sie ze "nigdy, przenigdy" tez nie jest dobre. To samo z pieniedzmi - same szczescia nie warunkuja. Moga wspomoc ale by na prawde cos pozytywnego wniosly w zycie, trzeba sie najpierw za siebie zabrac WEWNETRZNIE (a do tego ani facet ani pieniadze nie sa niezbedne). Mnie moze bylo latwiej nauczyc sie zyc z wlosami, bo przez cala mlodosc zmagalam sie z innymi problemami natury estetycznej (6 operacji nosa, 15 lat ortodoncji). Wiem, ze akceptacja siebie jest piekielnie trudna. Ale co ma sie do starcenia? Byc nieszczeliwsym to zadna filozofia. Byc szczeliwym na przekor wszystkiemu - to jest sens zycia! A, i nie przywiazujcie sie tak do kilogramow. Wazna jest sama proporcja ciala. Jaj mam 167 wzrostu i kiedy waze 60 kg wygladam "znosnie", kiedy 58kg - idealnie a kiedy schudlam (samoczynnie) do 55kg - jak ofiara anoreksji i czulam sie z tym ZLE. U mnie bylo tak, ze dopiero jak sie poczulam na prawde dobrze we wlasnym ciele, osiagnelo ono taka wage, jaka mu pasowalam najbardziej. Komplementy otoczenia tylko mnie w tym utwierdzja. Co do pytania o dlugie spodnie: kocham lato i zasuwam przy sloneczku w spodniczkach do kolan. Zybt kocham ciepelko, by go sobie odmawiac :-D Poza tym witamina D jest niezbedna nie tylko dla kosca i systemu immunologicznego ale i dla dobrego poczucia humoru, wiec ja Wam radze - wyskakiwac z laszkow. Jak nie przed ludzmi, to zawsze sie jakis grajdolek samotnie znajdzie, gdzie nikt nie podejrzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia, mam 31 lat, z mezem jestem trzeci rok (w tym po slubie drugi) i nie byl to moj pierwszy powazny zwiazek. Moj maz nie jest fanem owlosionych kobiet (pamietacecie? tacy sie tu czasem jak meteory pojawiaja na forum :-D ) ale nie jest tez zbyt wymagajacy. To nauka mojej mamy: nie brac faceta, ktory jest zbyt wymagajacy - bedzie w zyciu latwiej, bo mniej wysilkow potrzeba dla wspolnego szczecia ;-) Potwierdzam :-D Faceci tez maja swoje problemy i tez potrzebuja naszego wsparcia. Faktem jest jednak, ze Polacy sa dosc wymagajacy. Z Niemcami i Rosjanami mam lepsze doswiadczenia ;-) (moj maz to Niemiec a jego poprzednik - Rosjanin :-) ) Baczki i wlosy na rekach mam od czasow nastoletnich ale to mnie nigdy nie frustrowalo. Wlosy na udach, piersiach i co gorsza na twarzy (moj glowny problem, bo najtrudniejszy do maskowania) pojawily sie pod koniec studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze marzyłam żeby mieć męża Rosjanina ;) tylko nie umiem j.rosyjskiego :D ja tez jestem za tym aby nie budować swojej wartości na podstawie mężczyzny i jego stosunku do nas. najpierw w czubie musi być ład. co do zarzekania się, nie chce mieć faceta tylko z powodów wyżej opisanych, facet na pewno nie pomoże w zmianie mi stosunku do siebie a moja niemożność podarowania siebie, jako kobiety będzie mnie zatruwała no i jego napewno też, świadomie chce tego uniknąć. Ja zawsze byłam włochaczem, problemy z cerą zaatakowały już będzie dwa lata temu- nagle pcos szał jakiś. Żeby tylko z tej mordy mojej to w jakimś stopniu się zmniejszyło będę radosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
a ja wam powiem tylko jedno, umartwiacie sie małym biustem a ja mam problem z dużym, nawet hirs zaakceptowałam mając małe piersi (dodam ze jestem szczupła i chudniecie mi nic nie daje biust ani drgnie:( a na prawde jest trudno golić choćby brzuch jak sie ma takie cieżar;/ jedynym wyjsicem jest operacja na jaką mnie nie stac i nawet to ze lekarz operujacy widział by włosy mnei nie odstrasza, chciałabym po prostu mieć z głowy ten problem. waże 50 kg przy wzroscie 160 wiec chyba taka gruba znowu nie jestem ale te peirsi mnei pogrubiaja i jeszcze ten wstrętny hirs... zyc mi sie nie chce ps. to macie w koncu sposoby na wrastajace włoski i blizny na nogach? bo ja mam strrasznie twarde te włoski gorsze niz facet na twarzy sztywne i kłujące macie na to jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja tez wlasnie mam wloski twarde gorzej niz facet zarost i tez nie moge sobie poradzic a jak odrastaja sa kujace to nie daj Boze dotkac bo normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniała---miałas małe piersi? tzn że po czymś urosły, po czym ? :) Co do wrastających włosków, to raczej sposobu nie ma przynajmniej ja nie odkryłam, ale widzę mniejsze stany zapalne kiedy golę przez jakis czas nogi, potem depiluje, wtedy faktycznie mniej włosy wrastają. Właściwie ja mam raczej paskudne giry od czarnych kropeczek, efekt bardzo mocnego zarostu, naprawde nigdy jeszcze nie miałam jednolitego koloru nóg zawsze jakies ciapki,łatki się pojawiają, od kiedy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Jaka dyskusja:). Ja może to niektórych zdziwi, ale czuję się strasznie grubo przy 63 kilogramach... A mam jak już pisałam 176 cm. Tylko, że moja idealna waga to 55 kg. Mam taką budowę. Teraz mam wielki brzuch, boczki, w samym tyłku mam 100 cm. I to, że jest sterczący mnie nie pociesza. Mogło mi pójść w biust cholera. Ja mam rozstępy, białe bo stare, ale głębokie dosłownie wszędzie. Na łydkach trochę, na udach, na kolanach itd. Ale ja rosłam w super tempie. Ponad 7 cm na niecały rok... Musiały mi się zrobić. Od plastrów nowych nie zauważyłam, cellulit był kiedyś, potem nie, teraz spory no bo w końcu przytyłam, przemiana siadła itd. To mnie nie dziwi. Gorsza jest ta broda, niedługo chyba rozjaśnianie nic nie da, a tak boję się wyrywać... A dosłownie codziennie pojawia się coś nowego. Załamana jestem. Naddio, jak tam belissa, łykasz? U mnie też skóra jest problemem, ale ja odkąd pamiętam się nie pokazywałam na plaży, mam inne defekty, których po prostu nawet nie mogę odsłaniać. A to, że nie chce to inna kwestia. Mnie tam miłość męża nic nie pomaga, zresztą z czasem nawet w nią nie wierzę patrząc na siebie i na swoje życie. Czym mam imponować? Wygląd? Bez komentarza. Zdrowie? Jak poprzednio. Potomstwo? Nie wiadomo. Kariera? A co to? Praca? Brak. Teraz jak czytam w ogłoszeniu o pracę miała aparycja to już wyobrażam sobie, co pomyślą na mój widok... Trudno z hirsutyzmem i trądzikiem różowatym zachęcać ludzi do czegokolwiek. Pieniądze są rozwiązaniem, bo akurat dzięki lekarzowi naprawdę poprawiła mi się cera i nie tylko, ale ceny rosną, a funduszy brak... I tak w kółko. Ja też już nawet tych nóg nie depiluję. I tak za chwilę odrosną, będą boleć... Zaczynam obrastać i czas pogodzić się z tym, że tylko członka mi brakuje do bycia facetem. Nawet teraz siedzę i oglądam nagrany mecz ubrana w koszulkę swojej ulubione drużyny. Dłuższa broda, krótsze włosy i każdy by mnie wziął na chłopaka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
no dyskusja sie fajnie rozkrecila ciekawe na jak dlugo hih :) no wlasnie tak to jest ze jakby czlowiek byl piekny bez wlosow, zgrabny poprostu kobietą bez defektów, to zycie bylo by piekne, latwiejsze itp, chodziloby sie z glowa do gory odslonietym latem cialem i miala w nosie wszystko, a niestety nie wszyscy tak maja, my hirsutki musimy tuszowac swoje jakies tam wieksze partie ciala, zaslaniac ubraniami, chustkami wlosy a to na szyji a to gdzies na dekoldzie, na nogach dlugie spodnie, na brzuchu dlugie tuniki i tak zycie mija lata leca a w zyciu nic sie nie zmienia na pozitiwum.. ciekawe czy kiedys nadejdzie taki dzien ze obudze sie i bede miala chec do zycia, do dzialania a nie tylko siedziec w domu zamknieta nie wychodzic do znajomych nigdzie tylko siedziec dolowac sie i ogladac w necie super laski i im zazdroscic.. naprawde do szczescia nie potrzeba az tak wiele mi: tylko schudnac i pozbyc sie wlosow i jakos juz by bylo mimo ze nie jestem piekna ale rpzynajmniej bylabym bez wlosow i nie musialabym sie martwic ze kazdy je widzi, odrazac od siebie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzieki za odpowiedzi ,jestem wolna w koncu moi spia';;) lovelaska jezdzisz do lodzi na najtanszy laser?a jaka cena za nogi ? pewnie niedaleko mnie mieszkasz? jednak trohe kasy trzeba odlozyc co nie? a jak sie nie ma z czego ,a to ty pisalas ze nie jest skuteczny ?czy daje cos? ja za to mam duze piersi ''d'' ale straszne zwisy a karmilam 3 mies;(tylko.. no poczytalam dzis troche i rozstepy i cellulit moga byc od tabsow tylko ze ja ''zre;;prawie wszystko';) wiec nie mam pojecia czy to od hormonow.. powiedzcie mi czy z waszymi kompleksami mozecie liczyc na rodzine?bo ja nie..kazdy uwaza ze przesadzam super nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski no co wy? 55kg 60 kg za gruba?? no ladnie to ja jestem chyba wieloryb;) powiedzcie mi a sa jakies zabiegi zamiast operacji na ''luzna skore;;na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
63 nie 60 :P Zobaczyłabyś mój brzuch, jest tak gruby, że jak siedzę wylewa mi się tak potwornie ze spodni jak staremu piwoszowi. A tyłek mój naprawdę jest wielki :D. Nie waga się liczy, a proporcje. Ja zawsze byłam z natury chuda, mam taką budowę i teraz narosło mi praktycznie 10 kg tłuszczu (4 lata temu ważyłam 53 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest ktos;) papryczka zaloze sie z toba o stowe, ze nie wygladasz jak w 5 mies ciazy jak ja;)masakra waze 82 kg kto mnie przebije?i mam 21 lat zapominam sie ciagle bo niedawno skonczylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca....
hejo, ja wam powiem, że jestem drobna i szupła bo mam 160 i waże 45 kg i też mam rostępy i mam je chyba od 13 roku życia ale wtedy nawet nie wiedziałam co to jest. U mnie przez ostatni miesią było co raz lepiej, włosy na głowie się porawiły, przetały wypadać, syfy zaczeły znikać, tyle planów :), druga szkoła. Byłam naprawde w dobrym nastroju. No i przy drugim opakowaniu diany pojawiły się skutki uboczne, objawy zakrzepicy, jutro ide do chirurga i na usg doplera i modle się żeby to nie było to...bo tabsy to moja jedyna nadzieja, chociaż na to żeby nowe włosy się nie pojawiały bo te androgeny mnie zabiją a niestety nie ma innych sposób zbicia tego świństwa. Zawsze coś...czasem myśle, że mam mega pecha. A dziewczyny polecam wam fitens, naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryczka tez przestalas golic nogi?myslalam ze jestem sama;) szkoda mi was za te brody i wasy ,ale uwierzcie mi ja wygladam chyba gorzej ,wlochata tlusta swinia,i do tego te nogi gory doly rozstepy fujj.. co do antykoncepcji z mila checia bym zrezygnowala z tabsow ale coz poradzic?ale po kolei: karmilam to uzywalismy: gumek -niewygodne i zawodne globulki dopochwowe-malo skuteczne i strasznie sie pienia po za tym musi byc pewny sex za min 10 min,a ja wole jak wyjdzie samo z siebie;)ze bedzie sex;) a teraz co zostalo spirala ?zastrzyki ?boje sie zastrzyk- wiecej skutkow ub. spirala -mozliwe poronienie> pigulki tez podobno pozwalaja na zaplodnienie ,ale wole byc nieswiadoma..dla mnie liczy sie bardziej zagniezdzony zarodek a zaplodnione to nawet co miesiaczke moze byc wydalone jajeczko ,nawet sie nie wie..o tym co jeszcze pigulki dopochwowe pierwsze slysze?ciekawe ,,a mozna to kupic?juz? a o kremach plemnikob.nie wspomne juz bo 0%skutecznosci cos pominelam?kapturki itd -moze 20% myslalam o podwiazaniu ja albo maz ..sama nie wiem WSZYSTKO MA SKUTKI UBOCZNE!TO BEZ SENSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tabsy to moja jedyna nadzieja, chociaż na to żeby nowe włosy się nie pojawiały HEJ ale kto ci powiedzial ze wlosy sie rozrastaja?nie strasz ;) a z ta zakrzepica to z kad wiesz ze masz ?u mnie na udach leciutko widac zyly, ale w zgieciach kolan sie porobily takie ciemniejsze i jeszcze takie rozowe kropki jak rozstepy sama nie wiem co to jest tyle tego cholerstwa na nogach mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Papryczko lykam belisse, narazie będzie chyba dopiero tydzień więc na efekty jest czas Małpiatka gdzie jesteś? Strasznie się boje że te kłaki na mordzie zczarnieją narazie są jasne długie,ale jest ich coraz więcej ja nie mam rozstępów, odpukać bo nie wiadomo co będzie po hormonach, ale mam masę innych świństw na swoim ciele ja jestem z grubej kości, podobno nie wyglądam na aż tyle ale mimo to czuje się źle z taką wagą, w nic się nie mieszcze muszę i chce coś zrobić mam fatalny cellulit na tyłach nóg, a nie miałam nigdy az takiego, na tyłku jak spięłam dupę, a teraz szok ponad to zaatakowały mnie pryszcze na powrót, nie wiem co to będzie no i fakt, wszędzie chcą miłą aparycję a jak tu z takimi włochami na mordzie, jak jade autobusem to czuje że wszyscy widzą kurwa jestem strasznie sfrustrowana ale jest jeden plus podobni wyglądam na nastolatkę, może te pryszcze mnie tak odmładzają, dziś kobieta nie wierzyła że mam 22 lata to mi się humor poprawił :0 ale to nie zmienia faktu że mam kurwa brode, baki, na szyje wsytepują 😭 mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
mieszkam ponad 100km od lodzi, nogi 600-700zl kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba h.sie nie rozrasta no co wy? zauwazylam ze duzo z was ma oslosione twarze szyje,na serio macie ciemne wloski tam? nadia a na co belisse lykasz>? ja za to bym starzej chciala wygladac;) bo jak ide z malym po ulicy wydaje mi sie ze gapia sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja sie ciesze że wyglądam młodo bo jak byłam nastolatka to wszyscy mnie postarzali, więc sobie odbijam belisse łykam na naczynka i na rumien który mi się pojawia na twarzy, bo mam popekane na ryjku czerowne pajączki, kolejne pękło cholera nie wiem od czego tak, sa tam czarne jest to najobrzydliwsze świństwo jakie może spotkać kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca....
mi się włosika bedą niestety rozrastać bo mam problemy z hormonami :/ a tabsy mi zbijaly androgeny. A z tymi objawami zakrzepcy to jest tak, że w sobote obudził mnie straszny skurcz w łydkach i zdrętwiała mi lewa ręka, do dzisiaj mam drętwienie lewej nogi i taki jakby "rwanie", pojawiły się pajączki, skontaktowałam się z lekarzem i kazał mi natychmiast zrobić usg doplera czy nie mam zakrzepicy, jeśli coś nie tak to musze odstawić tabsy i wtedy nie wiem co dalej...jutro się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziewczeta, mam pewna teorie... Bijmy sie teraz w te swoje piersi - male czy duze (moje, tak na marginesie, sa srednie, klasyczne B 75) i przyznajmy sie: kiedy czulysmy sie malo kobieco - przed obrosnieciem wlosami czy dopiero po????? Kiedys na tym forum okazalo sie, ze wiekszosc z nas pochodzi z rozbitych czy tzw. dysfunkcyjnych rodzin. Moze teraz okaze sie, ze nie akceptowalysmy (swiadomie czy podwiadomie, mocniej lub slabiej) swojej kobiecosci? Moze poza czynnikami hormonalnymi, dziedzicznymi, zatruciem srodowiska i 5000 innych powodow jest jeszcze czynnik psychologiczny? Ja sie przyznaje - mialam z tym problem. Tzn. ja NIGDY nie czulam sie facetem i nie chcialam nim byc ale nie bylam tez typem zmyslowego dziewczecia. Mama nie ubierala mnie w sukienki, bo uwazala, ze "coreczka to nie laleczka". Ona nigdy nie chciala syna, wolala corke i bylam wytesknionym i zaplanowanym dzieckiem ale chyba nigdy mnie do konca jednak nie zaakceptowala. Nie umiala tego - moja babcia tez byla wobec niej krytyczna. Jako dziecko latalam wiec po drzewach, nienawidzilam lalek - wolalam misie a jako "podlotek" zostalam punkowa. Nigdy nie bylam typem uwodzicielskim - wolalam biwaki niz kosmetyczki, pogo na koncertach rockowych od dyskoteki, glany od szpilek... Sukienki zaczelam nosic dopiero w klasie maturalnej a wlosy zapuscilam dopiero na studiach. Nie bylam jednak nigdy typem chlopczycy. Nie wiem, czy mnie rozumiecie... U nas bylo w domu ciezko. To ja summa sumarum bylam bardziej matka mojej matki niz ona moja. Wiecej przebywalam z doroslymi niz z rowiesnikami, kobiecosc byla u nas wyszydzana (od dziecka slyszalam, ze "maluja sie tylko zdziry"), czulam ciezar odpowiedzialnosci za wszystkich. I uwazalam, ze aby cos dostac, trzeba to sobie wywalczyc... Nigdy nie bylam meska ale na kobiecosc (w klasycznym rozumieniu) tez sobie nigdy nie pozwalalam. Przykro mi jednak czytac, Anito, ze na swoim slubie czulas sie brzydko. Ja na swoim kwitlam - pelnia kobiecosci. Chyba po raz pierwszy tak na 100%. Teraz czuje sie kobieta i bardzo mi z tym dobrze :-D Wlosy mnie denerwuja, walcze z nimi ale nie odzieraja mnie z kobiecosci. Moj maz tez mnie uwaza za kobieca i nie przeszkadza mu, ze odrosty kluja. Odrosty kluja u kazdej, tyle ze u hirsustek czesciej i gesciej. Facetom przeszkadza u kobiet mniej, niz nam sie wydaje! Wiekszosc facetow nie jest drobiazgowa - na szczescie :-D PS. Naddia - Ciekawe zjawisko, ze Ciebie pociagaja Rosjanie, choc nie znasz jezyka. Wiesz, skad sie te zakusy u Ciebie wziely? Mnie sie fascynacja Rosja i jej mieszkancami pojawila dopiero odkad na studiach zaczelam sie uczyc jezyka. Wsiaklam wtedy zupelnie - obracalm sie niemal wylacznie wsrod Rosjan (studiujacych w Niemczech), sluchalam muzyki (mam ponad 150 kaset i plyt z rosyjskim rockiem), ogladalam filmy, snilam i myslalam po rosyjsku, jezdzilam na Wschod, nawiazywalam przyjaznie i romansy. Duzo z tych kontaktow mam po dzis dzien. Ale jezyk byl pierwszy. Jesli Cie to pocieszy - Rosjanie bardzo chetnie ucza obcokrajowcow rosyjskiego - zawsze mozesz nadrobic "zaleglosci" ;-) Anita - tabsy dopochwowe juz sa w sprzedazy, od kilku miesiecy bierze to m.in. moja kuzynka i nachwalic sie nie moze. Codziennie wkladasz "tam" jedna i po krzyku. Nie pamietam, czy tez sie robi przerwe, bo mnie to nie bardzo interesowalo, jak ona o tym opowiadala. W kazdym razie ponoc mniej to obciaza organizm a skutecznosc taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynacja niespełniona i nierealizowana Rosją wzięła się z filmów dokumentalnych o tamtejszych bezdomnych dzieciach. Później zaczęłam marzyć, że wyjadę tam,że będę tam żyć i pomagać tym małym. Zaczęłam uczyć się cyrylicy na wykładach, nie miałam języka rosyjskiego. Kupiłam książkę, płytę i.. tak zostało, nie tknęłam nic dalej. Później znów jakieś filmy o Rosji, o tamtejszych ludziach, opowieści o rosyjskich mężczyznach i kiedys padłam z zachwytu nad jakimś rosłym Rosjaninem kiedy byłam za granicą. Siedział taki dumny, ze swoja kobietą a ja już nie nastolatka wtedy postanowiłam że wyjde za Rosjanina- oczywiście pół żartem pół serio. Filmy dokumentalne kręciła taka blondyna, byłam wtedy bardzo młoda i nie pamiętam, może któraś z Was to kojarzy? Co do aspektu psychologicznego, ja byłam chłopczycą, do tej pory ciężko jest się oswoić z widokiem kiedy jestem ubrana inaczej niż w jakiś akobiecy rozciągniety sweter. I nie było wynoszenia żadnej z nas na piedestał kobiecości, do dziś mamy problem ze spódnicami-mówię w l. mnogiej również o siostrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moze nie do konca brzydko sie czulam;)tak trohe .. wiesz schudlam 15 kg ,makijaz fryzura tipsy no jak panna mloda,ale slub wesele na szybko suknia na szybko i wszystko a myslalam ze inaczej bedzie.. o,,to pogadam z ginem o tych pigulkach dopochwowych ciekawa jestem .tylko zeby sie nie pienily tak i nie mialy tych skutkow ubocznych.. moglabym eksperyment zrobic przejsc na diete i poobserwowac czy stan nog sie zmieni..ale to dluuga droga.mam wizyte u mojego gina w lutym poczekam chyba.. o kurcze to jednak sie rozrastaja?ja gole sie od 13 roku zycia nie zauwazylam aby tak bardzo sie rozrosly a podobno mam lekki hir..ale mama mi powtarzala ze moja wina bo zaczelam sie golic w podstawowce;( lowelaska dzieki a 700 zl to caly cykl ?te 7 zabiegow ,czy to jeden zabieg na obie nogi?700zl? bo jak sie orientuje to wychodzi ok 500 zl za noge !razy 2 to tysiac razy 7-8 zabiegow!czyli>? 7 tys;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jeszcze;) szukalam w goggle ''pigulki dopochwowe;'' tabletki dopochwowe'' i nie ma,nie chodzilo ci o globulki?? DOBRAJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się nie odzywałam ale dobijały mnie moje problemy. Może mi pomożecie? Nie chce mi się już nawet z domu wychodzić. Niestety im dalej w las tym więcej drzew. Im starsza jestem tym bardziej się to "g" pogłębia.Włochów coraz więcej, piersi coraz mniejsze-jakby zasychały. Jeszcze do tego chyba osłabił mi się organizm bo po usuwaniu włosków z twarzy, robią mi się straszne krosty i puchnące ropnie. Maści z antybiotykami słabo działają i nawet dobry podkład tego nie maskuje. Jestem kompletnie załamana jeszcze kiedy pracowałam to musiałam wychodzić do ludzi teraz się ukrywam i nie wiem jak to wytrzymam. Mam już dość i kompletnie żadnego pomysłu jak poprawić wygląd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak teraz tu tylko na krotko, potem zajrze na dluzej. Masz racje, anita, cos pokrecilam z tymi pigulkami. Bo to nie pigulki a... pierscien. Googlowalam i znalazlam - nazywa sie NuvaRing. No to chyba jeszcze wygodniejsze niz pigulki :-p Przesylam przypadkowego linka ale na pewno znajdziesz wiecej informacji, jak sie troche pogrzebiesz: http://mamzdrowie.pl/antykoncepcyjny-pierscien-nuvaring/ http://www.agnieszka.com.pl/pierscien_nuvaring.htm http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3023791 Z cala pewnoscia nic sie przy tym nie pieni (tez mnie to denerwowalo w globulkach) ale czy Ci bedzie sluzyc - musisz sama zadycydowac i/lub wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie rozstępów chciałam powiedzieć. Mam cały brzuch w rozstępach. Jeden z nich nad pempkiem ma 5 cm długości i 1,5 cm szerokości. Czujcie to 1,5 cm szerokości. Powstały w ciąży nie przeszkadają mi ani troche. Na łydkach też mam trochę i na pośladkach, ale cienkich. A z rozstępów na brzuchu wyrastają kłaki ohydne męskie czarne i sztywne. Jedną pierś mam B a drugą C A na swoim ślubie tęz czułam się brzydka, miałam wykrzywioną twarz, bo byłam przed operacją góza, który wykryto z nienacka. Wiecie co wam powiem, że mam już kur****sko dosyć tego KULTU URODY!!! Tych piękności. Tych laluń. Tych włosów od fryzjera. Czy ktoś jeszcze kocha człowieka za jego wnętrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×