Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość jaa 89
skasuja ta spacje przy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakalla
teraz jak czytam te opinie o tym laserze to też się zastanawiam nad jego kupnem tylko narazie z kasą krucho:( "moja tragedia" jak sprawisz sobie to cudo to daj znać co i jak:) "wizia" a na ile wystarcza taka lampa bo z tego co widzę to są droższe z zapasowymi lampami a jaki ty masz, ten podstawowy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakalla
wejdz tam na Artykuły a wyświetli ci się Zdrowie i uroda i tam znajdziesz ten artykuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
dziewczyny a Wy tak w tygodniu to ile razy pozbywacie sie tych wlosow, i z calego ciala, bo tak nawiasem to ja reguluje brwi, usuwam wasik, klaki z nosa, i pachy ogole jak mi sie chce a reszte zostawiam, wiece zima to nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veratka
Mi laser pomógł, ale nie było mnie stać na całą serię i nadal mam włoski, ale o wiele łatwiej mi sobie z nimi radzić, po kilku latach są nadal słabsze i mogę w razie pośpiechu golić - a wcześniej nie było o tym mowy. Znalazłam dzisiaj promocję - szkoda że wtedy takiej nie było - kto nie ma jeszcze Groupona - zapraszam http://www.groupon.pl/in/.6Jhlg6 - tym razem za 950 zł po 6 serii na 4 różne części ciała- aż żałuję, że nie mam teraz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
veratka pisalas o tym grouponie na innym forum neidawno czytalam cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila szatynka
Dziewczyny pozwolilam sobie do Was napisac, byc moze ktos juz o tym pisalam ale nie jestem w stanie przeczytac calego topicu, takze opisze swoj problem a wiec moim uporczywym problemem sa wlosy w nosie ;/ nie pisalabym tutaj gdyby mnie to nie dreczylo, wiec sa one dlugosci moze kolo cm :/ a na dodatek mam taki nos jakby zadziorny ze je widac, jestem naturalna szatynka wiec mam je czarne... wiece dla Was to jest banal, i napiszecie pewno ze co ty dziewczyno chcesz, ze sa potrzebne, zgodze sie i wiem ze sa potrzebne ale to wyglada nieestetycznie zwlaszcza jak widac moja twarz z profilu albo jak ktos blisko stoi.... wyrywam je ale odrastaja, ostatnio je rozjasnilam;/ ;/ prosze nie smiejcie sie, i nie podszywajcie, napiszcie czy Wy tez je usuwacie i jakimi sposobami... nie krytykujcie mnie licze na pomoc dzieki zalozylam wlasny topic ale nikt nie udzielil mi odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak wy ale mnie szlak trafia jak ktos pisze o włosach w nosie. Wiesz co robimy, stajemy nad gazem, albo nad zapalniczką, ustawiamy najwyższy poziom płomienia i wypalamy sobie wlosy z nosa :) szybko, bezpiecznie i skutecznie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila szatynka
jej przykro mi ze taka odpowiedz, rzadko zagladam na kafeterie, a tutaj napisalam pierwszy raz ;/ co za ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
A ja nie uważam, że włosy na rękach, nogach i nawet na tyłku to hirsutyzm. To po prostu normalne włosy i nie ma po czym rozpaczać. Wiele brunetek, szatynek, a nawet blondynek tak ma i są zdrowe, nie mają zarostu na twarzy, piersiach czy w innych naprawdę "nienormalnych" miejscach. Mnie tak zaczyna zarastać klata, że codziennie rano boję się ściągać koszulkę. Ja pisałam o tym ipl nie dlatego, że chcę się pozbyć włosów, w to nie wierzę, chciałam je jedynie zmiękczyć, bo w obecnym stanie tego się nawet wyrwać nie da.... Do włosów w nosie jest cholera trymer, proponuję zakupić sobie i po kłopocie. Naddiu wyślę ci kontakt do moje lekarki na mail. Mnie znowu hormony wariują, więc skórę mam fatalną, cienką, tłustą, pomarszczoną i rumianą (do tego zaczyna się łuszczyć), jak nie skombinuję pieniążków na mezoterapię to się potnę, bo nie chcę straszyć ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila szatynka
dzieki za odpowiedz ale nie rozumiem dlaczego od razu cholera;/ myslalam ze skoro taki duzy topic i ciagle funkcjonuje, to kazda jest dla kogos poznannego i nowego mila... a ja naprawde jestem tutaj pierwszy raz i przykro mi troche jak zostalam potraktowana.... slowa rania, chyba o tym cos wiece...No nic to byla jedyny moj komentarz, mimo wszystko powodzenia w walce z choroba. mam nadzieje ze jesli jej nie pokonacie to chociaz zaakceptujecie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka ale to zima może tak wpłynęła na stan skóry. A czym Ty się ostatnio leczyłaś? Ja się boję tego co moga mi zaproponować a mianowicie Diana tyle o niej naczytałam się i nasłuchałam.. Anita-- czy ktos Cie tu źle jak dotychczas traktował? Ludzie, więcej jakiejś roztropności forum oprócz potencjalnego wsparci to także różnego rodzaju sprzeczki. Nie uważam że włosy w takich miejscach to h i nigdy tak nie będe sądzić. Stąd moje poważne zdziwienie i nie uprzejmość dla marudzenia nad takimi rzeczami nie zdając sobie zupełnie sprawy jak to fajnie jest mieć na cyckach dekoldzie mordzie kłaki, czarne łonowe prawie. Zresztą chyba nie ma sensu komnetować, z mojej strony niech robi to kto inny. Ja marze o laserze tym w Łodzi, cały dzień moja głowa jest przepełniona wizją lasera, tylko skąd wziąć kase, uszę coś wymślić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Myślę, że nie warto się kłócić i sprzeczać... Wiadomo, że każdy ma inne podejscie do problemu. Dla jednego owłosione nogi nim są, dla innego włosy w nosie. W pewnym sensie rozumiem kazdą ze stron, Naddia z tego co mówisz Twoj problem jest b. duży dlatego mogą denerwować opowiesci o włosach w nosie, ale z 2giej jesli się nie ma ochoty czytac/komentować nie trzeba tego robić. ;) WYLUZUJCIEEE kobity!! ;) Czy ma któras z Was link do Rozmów w toku? nie widziałam a chętnie zobaczylabym... bylabym wdzieczna za przesłanie:) Co do tych laserów to chyba ciężko stwierdzić, wiadomo- każdy reaguje inaczej. Swoja droga, tyle osob jak widać sie z tym męczy, mogliby wreszcie cos wymyslic na to ustrojstwo:/ .... Może rzeczywiscie załozenie stronki internetowej, czy czegos podobnego byłoby rozwiazaniem- jakos to nagłśniac, juz nawet nie mówię o sponsrze, ale zeby ten problem stał sie dla kogos wazny, nie ze lekarze mówią: a taka uroda, trzeba wyrywac albo laser. moze przydałyby się jakies badanie itp. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nikt mnie dotej pory zle nie traktowal,ale mila szatynke owszem zle potraktowano.bo dla was to blachy powod. nie chodzi mi o 'te' nogi ,ale ogolnie ,kazdy ma inny indywidualny problem ,dla mnie sa to nogi ktore od lat ukrywam w spodniach bo mam mase ''mankamentow'' i dla mnie to jest koszmar. z toba nadia rzeczywiscie zamienic bym sie nie chciala ,bo wlosy na twarzy i dekoldzie to dla mnie szok,i nie potrafilabym z tym zyc.i naprawde szczerze wam wspolczuje.,ale kazdy ma prawo podzielic sie swoimi problemami. myslalam ze chodzi ci o mojego meza, dla mnie to problem ze wyjezda ,ale nie o to ci chodzilo;) dla mnie wlosy w nosie to tez nie taki problem ,ale probuje to zrozumiec. albo sie nie odzywam. a wiekszosc ludzi i tak nam powie ze problemami to sa; kalectwo bieda i ciezkie choroby niestety.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Przeżywacie dziewczyny. Powiedziałam cholera, nie dlatego, że problem jest błahy, ale zwyczajnie zareagowałam zniecierpliwieniem, bo to kolejne takie pytanie w ciągu kilku dni, a temat w końcu to dziewczyny z hirsutyzmem, a nie dziewczyny z włosami w nosie. Każdy może mieć gorszy dzień, ale bez przesady, żeby się zaraz obrażać, bo klnę. Tak, czasem przeklinam. Nie, nie robię tego innym na złość i z przemożnej chęci wyżycia się na kimś. Zwyczajnie sprawia mi to ulgę. Zlinczujcie mnie za jedną cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaa78
chyba jest teraz dośc dobry moment i jeszcze troche czasu, no tak zeby do lata spróbowac coś ze soba zrobic....tez tak sama siedze i zastanawiam sie , czemu dopiero od kilku dni pomyslalam na powaznie o laserze....cały czas myslałam niby ale to były jakies plany na przyszłośc, blizej nieokreslona...ciagle sie czeka i odkłada decyzje , no ja postanowiłam sobie ze jednak koniec z marudzeniem musze spróbować z tym laserem, nigdy nie przekonam sie jesli nie spróbuje....pieniadze no tak ....jasne ze lepiej byłoby je wydac na cos innego ale czy cokolwiek bedzie cieszyc tak jesli problem z włosami dalej pozostanie....dziewczyny moze jakos odłozyc, pozyczyc czy od kogoś czy z banku ...sama nie wiem ale trzeba cos zrobic.....ludzie pozyczaja spłacaja i zyja....a pomyslec ze jestesmy juz po zabiegu jednym czy drugim i włoski zaczynaja znikać .....czy to nie jest bezcenne !!!!!!!!!!!! to takie moje przemyslenie z samego rana , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do---doja89 bezcenne! ;) kurcze nakręciłam się na ten laser i też coś zrobię żeby zdobyć tą kase tylko ja bym uderzała też na łódź podliczając to i tak taniej mnie wyjdzie z dojazdem niż jakbym robiła to w krk. Tylko co tu zrobić! ? papryczka--ja bikini też mam ,,czarne,, choćbym nie wiem co robiła podrażnienia powstają włosy są wbite, za cholere sie nie moge z tym uporać. A dawniej tak często chodziłam na basen... nie byłam od wakacji na basenie, wtedy miałam raz odwage pójść ale miałam straszne ranki, aż mi znajoma zwórciła uwagę, a tak. Dawniej pływałam 3x w tygodniu, byłam uzależniona od basenu. Wtedy najchętniej bym pływała przed zajęciami jakimikolwiek, w trakcie i po. Teraz? nawet nie wiem jak się rękami macha.. Tak pięknie te kłaki niszczą wszystko, powoli, skutecznie niedługo spowodują zamknięcie mnie w domu totalne, tego chce i muszę uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaa89
no a ja z lodzi jestem i jeszcze nie poszlam hi hi tak blisko niby...szczerze to myslałam ze to sa wieksze wydatki ,nie sprawdzałam wczesniej ceny lasera,wydawało mi sie zupełnie poza zasiegiem, no byc moze teraz troszke ceny sa nizsze...zreszta w łodzi taniej niby tylko czy to dobry laser ??...tak szczerze to nie znam sie na tym , dlatego podpytuje tutaj o opinie o łódzkim laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, cena to nie wszystko ważna jest tez jakość. bo co z tego że oszczędze jak będę musiała robić 2 x więcej zabiegów. ojeju już nie wiem co robić, najpierw muszę zdobyć pieniądze a potem będę się zastanawiać dokąd mam jechać. do ja 89---leczysz lub leczyłaś się ? jeśli tak to czym i jakie masz badania zrobione? i zdiagnozowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaa89
nie robiłam badań, borykam sie z tym od lat, nie wiem czy to hormony a moze to ze po prostu podgolałam nawet drobny meszek od zawsze i meszek stawał sie coraz mocniejszy ...tak sobie załatwiłam własnie brzuch i góre nóg przy bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to może ci pomoże jesli to efekt wzmocnienia od maszynki :) u mnie pewnie będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia+40-
Nie miałam czasu wcześniej. Dziękuję za odpowiedź. Chciałam zapytać o ten olejek herbaciany - jak tego używać? Boję się poparzyć twarz. Chodzi mi o te krosty i ropnie na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×