Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

dziewczyny, nie dawac sie naciagaczowi! Wszystkie dzielimy sie tu radami za darmo, nie za pieniadze. A "to" gawarie (plec niezdidentyfikowana) swoim natrectwem udowadnia tylko, ze nie mozna go/jej traktowac powaznie. Z innej beczki: widzialam w Rossmanie takie "cus" - silikonowe czy z innego tworzywa, szpetnie rozowe, wielkosci dloni - ma sluzyc do depilacji poprzez ruchy okrezne. Wygladalo na "narzedzie tortur dla galerianek" ale moze dziala? (watpie) Eksperymentowala ktoras z Was juz z tym ustrojstwem? Ja dostalam okresu dzis nad ranem, wiec moge sie pozdzielic z Wami moim doswiadczeniem z olejkiem herbacianym. Nie wiem czy to od olejku czy nie ale wlosow odrastalo mniej, rzadziej i jasniejsze. Wyrywalam juz nie po kilkaset a po kilkadziesiat, nie codziennie czy co 2. dzien a co 5 dni lub raz w tygodniu. Oczywiscie przed samym okresem wysypalo mnie znow mocniej ale to mocniej to bylo wczesniej tak jak to najslabiej. Tyle tylko, ze rownolegle z olejkiem zaprzestalam mycia twarzy kranowa - od tej pory myje rano tylko woda przegotowana a wieczorem mlekiem lub jogurtem (zalezy co jest pod reka) i potem domywam woda przegotowana. A dodam, ze woda u nas jest i tak jest dobrej jakosci (mieszkamy w rejonie ekologiczno-turystycznym) Czy to od olejku czy od braku chloru - nie umiem powiedziec. Naddia - zamiast olejku moge polecic kapiel w mleku: 1-3 litrow na wanne (w zaleznosci od tego ile wody bedziesz miala w wannie), polezec 15 minut, NIE MYC, splukac. Cialo odzywione, nawilzone i natluszczone. Nie trzeba z nim nic robic, tylko wytrzec recznikiem i gotowe :-D W czasie tegio kwadransu w wannie mozna sie jeszcz edopiekszyc maseczka na twarz i na wlosy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do international Jak polecasz coś z innej beczki takie "cus" to to jest twoim zdaniem darmowa porada? Jak nie wiesz co to jest naciągacz, to nie używaj tego słowa. Proponuje ludziom skuteczne rozwiązanie na pozbycie się problemu z nadmiernym owłosieniem. Każde rozwiązanie wymaga wkładu finansowego. Płacimy za maszynki, kosmetyki, zabiegi laserowe itp kupę szmalu. Pomyśl ,że ludzie kupują na tony olej z krokosza i nagle padają wielkie korporację produkujące sprzęty do golenia, maszynki, kremy etc. Bo dziewczyny nie muszą już golić nóg :) i mają gładkie twarze. Problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli nie rozumiesz,co znaczy
wypierdalaj, to inaczej wyłożę ci bezsensowność uprawiania marketingu szeptanego oleju z krokosza tutaj. Dla twojej informacji został on już wielokrotnie i na wszelkie sposoby wypróbowany przez niemalże wszystkie użytkowniczki ignorancie, a po wielu doświadczeniach okazuje się najlepiej sprawować jako dodatek do sałatki . Jeżeli nie wiesz na czym polega hirsutyzm, to sobie to wygoogluj, a swój olej wciskaj gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ci się nie podoba to nie czytaj. Jeśli bym zwątpił aby raz w działanie tego oleju nie napisał bym nigdy ani jednego posta. Być może nie został sprawdzony na wszelkie sposoby, być może nie działa na każdego co nie upoważnia Cię do braku kultury. Jak się komuś nie podoba ,to nie czyta. Nie chce nikogo zmuszać nie chcesz nie musisz czytać. A może ktoś inny jest zainteresowany i chce poczytać, chce dowiedzieć się więcej. Codziennie te forum jest czytane przez setki a może i tysiące. Więc nie jesteś tu sama i się nie spinaj niepotrzebnie :) Jeśli możesz to napisz jakąś konstruktywną krytykę. Łaciną potrafi rzucać każdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - zapomnialam nicu swego Przez rok uzywalam BIO XET i tego do twarzy i do ciala i nic a nic on nie dziala , nie pomaga . . . zupelne zerooooo!!! Stosowalam tylko na twarzy ale podejrzewam ze on nie dziala inaczej , lepiej czy gorzej na inne partie ciala, szkoda wydawac kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro każdy może rzucać
to w czym problem? Skończ waść i wstydu oszczędź, nikt cię tu nie chce, kit idź wciskać gdzie indziej. Jak to mówią, bujać to my nie nas. Za małą sprzedaż masz, że musisz chodzić po forach i wciskać swój specyfik? Doskonale zresztą w naszych kręgach znany? Komu ty chcesz tę "nowość" sprzedać? Szukasz naiwnych, to nie ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty na pewno wiesz sporo na
ten temat... Pozbyłeś się nim zarostu z jąder? A może z twarzy? Skończ już tę żałosną kryptoreklamę. Wolny rynek? Nie ma sprawy, jest wiele tematów, na których możesz szukać klientek. Nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo brawo. Dziękuję za konstruktywną krytykę. Twoja inteligencja przewyższa każdą z możliwych... Ta smutna prawda, zawiść, bezczelność i pogarda dla innych. Zastanów się nad sobą, pielęgnowanie negatywnych emocji przyciąga negatywne emocje jak i na odwrót. Życzę Ci wszystkiego dobrego Szczęścia, uśmiechu na twarzy :) Życzę Ci spełnienia marzeń Niech promień słońca rozjaśni Twoje serce i wypali gniew, który tarmosi Twą duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po polsku nie rozumiesz, to
może po angielsku? Get lost :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź jest prosta.
Najlepiej jest zaakceptować owłosienie na ciele, jeśli któraś łysieje na głowie, to niech sobie zrobi przeszczep włosów z karku na głowę, a jak rośnie broda, to tylko i wyłącznie używać maszynki do golenia, tak jest zdrowo. Najlepiej jest dążyć do tego, aby się zmieniła moda i owłosione dziewczyny zostały uznane jako seksowne i atrakcyjne, amerykańska aktorka Monique publicznie chodzi z owłosionymi nogami i nikt jej nic nie robi z tego powodu, nawet jak dostała rok temu Oscara - na rozdanie nagrody przyszła z włochatymi nogami - i nikt jej nic nie zrobił - i nie tylko dlatego, że jest Murzynką (alias Afroamerykanką), a więc miłe panny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Uff, tego oleju i tak nie kupie bo za drogi, pozostaje mi tylko rwanie, skubanie, gryzienie.. zresztą wszelkie oleje, olejki masła moja cera nie toleruje, moja twarz nic nie toleruje wyobraźcie sobie, zakupów na Biochemii Urody zrobiłam na tyle pieniędzy wszystko stoi- będę używać do ciała. Od jakiegoś czasu jem Belisse Anti red i myje głowe babydream- nie wiem co działa czy tabletki czy szampon, ale moje włosy na które kiedyś narzekałam że jest ich mniej- rosną, robi mi się taka króciutka grzywka pojedynczych włosów, wiecie o czym mówie. No i myje co 2 gi dzień. Następne spostrzeżenie, oczywiście zachwalam na wszystko mydło którego używam, już nie stosuje żadnych płynów do kapieli, tylko ta skóra jest troche za sucha. Olejek herb. szczerze powiedziawszy oprócz w miare jako takiego ratowania mojej twarzy od pryszczy to nic innego nie zauważyłam, ale chwale sobie go, tylko powiedz International-- czy on nie wysusza za bardzo? ja najpierw zmywam podkład potem smaruje nim jako tonik czasem czyms smaruje twarz czasem nie ale częściej ide spać po samym olejku herb. i rano tylko krem, ostatnio moja cera pozostawia wiele do życzenia ale to pewnie przez używaniu pudru. Po ostatniej depilacji krzyżów i tył ka chyba jeszcze nic nie odrosło nie widze ale od czasu do czasu swędzi, więc pewnie coś się zaczyna dziać. I jeszcze ta belissa nie wiem czy ona ale chyba tak jestem mniej albo wcale czerwona, naprawde polecam. A na podrażnienia polecam tormentiol-szału nie ma ale jest mniej tych kropek niż bez tego, takie mam wrażenie. Ni po raz setny w tym roku już rzucam palenie, teraz na serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stwierdziłam że skoro prawdopodobnie cały weekend będzie należał do mnie to zapuszcze sobie wąsy i brode, dłuższe się będzie lepiej rwało. I dokładniej, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gawarie
w takim razie pochwal się jakiego typu owłosienia się pozbyłes w ten sposób, jak długo i jak czesto stosowałes ten olej? jeśli chodzi o krytyke konstruktywną to jest ona taka: polecasz stronę, ale nie piszesz nic od siebie, więc napoisz cos od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że pisałem wcześniej, widocznie nie doczytałaś. Mianowicie stosowałem olej z krokosza na męski zarost. By sprawdzić jego skuteczność. I w miejscach gdzie smarowałem olejkiem włoski są słabsze i rzadsze. Na przyszłość planuję pozbyć się wąsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gawarie
a jak długo i jak czeto go stosowałes? procentowo o ile rzadsze są te włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smarowałem około 1miesiąca raz dziennie z przerwami, zgodnie z instrukcją z poradnika. Teraz po okołu 1,5 roku przerwy, na brodzie mam 100% gdzie nie smarowałem w ogóle a na policzkach gdzie smarowałem około 20% zarostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gawarie
a jakiej firmy olej miałes i gdzie go zakupiłes i za jaką cenę? jaka była pojemnosc butelki i ile go złużyłes podczas tego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej zamawiała moja siostra kosztował nie więcej niż 30zł butelka 0,5litra. Jaka firma i gdzie kupiony to nie bardzo pamiętam. Zapytam. Moja dziewczyna smarowała w tym samym czasie nogi. Więc ciężko stwierdzić ile użyłem w sumie. Smarowałem tyle by tylko nawilżyć nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja również jak większość z Was, walczę z hirsutyzmem od kilkunastu lat. Objawy nasiliły się po pierwszej ciąży (12 lat tamu). Włosy mam...prawie wszędzie. Czasami brak mi już sił do walki...jestem załamana. Cieszę się, że znalazłam to forum, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja również jak większość z Was, walczę z hirsutyzmem od kilkunastu lat. Objawy nasiliły się po pierwszej ciąży (12 lat tamu). Włosy mam...prawie wszędzie. Czasami brak mi już sił do walki...jestem załamana. Cieszę się, że znalazłam to forum, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oligo.Pewnie że przyjmiemy Cię do naszego grona,ba,nawet z "otwartymi ramionami";)Może na początek napisz Nam parę słów o sobie,skąd jesteś,ile latek,gdzie konkretnie masz te włoski i czy to tylko meszek,czym je usuwasz???Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllcia
a ten tementiol jak stosujesz? i to mozna tak? Ja np. dłuugo nie goliłam sie cała dokładnie, tylko łydki i bikini pogdalałam, a 3dni temu caałe nogi bikini, tyłek. i mam własnie tam takie chrostki i mnie piecze,swedzi jakby jakies odpazenie, no to juz mnie zupełnie dobiło. na dodatek rozstaję się ze swoim chłopakiem i jak teraz pomyślę, ze poznam kogos nowego i bede sie musiała ciagle golic,zeby mu nie pokazac,ze mam włosy nawet miedzy posladkami, no makabra;(! a nawet jak sie ogole to 2 dni gładko a pozniej swedzi, piecze, uda kłują jak cholera jak tylko zrobi mi sie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/listing.php/search?string=olej+z+krokosza&category=518 Tutaj dziewczyny macie namiary jeżeli interesowałoby Was kupno tego olejku z krokosza...Ja się zastanawiam ale na razie u mnie krucho z kasą póki co.Nie ma tego olejku za wiele to chociaż miejscowo na twarzy bym stosowała,może byłyby jakieś efekty na plus,nie wiem....Tonący brzytwy się chwyta,co nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Ech próbujecie dziewczyny, ale dla mnie to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys porownywalam olejek z krokosza z lnianym i wyszlo, ze lniany ma te skladniki tylko wiecej, wiec jesli ktoras chce, to niech sie pacia lnianym - wyjdzie taniej. Ja jednak tez w to nie wierze (lniany uzwyam do salatek i do maseczki na wlosy ale nie po depilacji). Papryczko - czy wzielas sie juz za joge hormonalna? Wiesz jakie to asany? Nie chce mi sie kupowac ksiazki tylko dla listy asan, wiec jesli masz takowa i wkleisz, bede wdzieczna :-D Ja znalazlam w mojej starej ksiazce (z 1995r.) liste asan na uregulowanie kobiecych hormonow (autor Ravi Javalgekar). Czy ma sie to jakkolwiek do brazylijskiej jogi hormonalnej? Oto lista z mojej ksiazki: uddiyana bandha padahastasana yoga mudra ardha matsyendrasana sasankasana salabhasana dhanurasana viparitakarani mudra sarvangasana sirsasana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, moj jest z Primavery - to jedyny bio olejek dostepny w tutejszych sklepach ale ten z allegro tez wyglada przyzwoicie - szkoda, ze nie napisali ile ml. Jesli 5ml to cena jak w Niemczech, jesli 10 ml to okazja. Ja biore po 2 krople na dlon i mieszam w dloni - z odrobina wody, kremu albo olejku (w zaleznosci czego chce uzyc) i wsmarowuje w owslosione miejsca - broda, wasy. Mysle, ze jesli ktos ma PCO czy inna powazna dolegliwosc to to niewiele da. Ale moze ma to sens dla tych idiopatycznych (jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może i wypadałoby się najpierw przedstawić. Przepraszam i proszę o wybaczenie :) Mam na imię Maja (l.32). Mieszkam w niewielkim mieście w warmińsko-mazurskim. Jestem mamą dwóch wspaniałych synków (12 i 4). Z zawodu - nauczyciel. Tyle o mnie, teraz do... sedna. Włosy mam wszędzie :( Nogi, brzuch, plecy, twarz - czyt. wąsiki i broda. Jest to dla mnie wielki problem, który skrzętnie ukrywam. Kiedy się TO zaczęło stawiano mi różne diagnozy - od Zespołu Policystycznych Jajników po raka nerek i nadnerczy. W końcu wyrok - HIRSUTYZM!!! Doszło do tego, że latami skubałam twarz i używałam tony maszynek, aby mieć gładkie ciało. Od roku używam depilatora elektrycznego dosłownie we wszystkich miejscach (również na twarzy), idzie się przyzwyczaić, ale boliiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sasiadko :-D (tez pochodze z w-m ale od nastu lat w RFN, w rodzinnych stronach bywam srednio 3 razy w roku) :-D I nawet w podobnym wieku jestesmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×