Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość loris
Chociaż raczej zawsze staram sie byc wyrozumiała to dla mnie nieprawdopodobne jest zachowanie tej chyba bardzo młodziutkiej dziewczynki. Pisała może ile ma lat? A moze to prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Zona Eryka,nostalgia mnie ogarnia jak cię czytam.Chciałabym ,aby w przeszłosci w wieku buntu i histerii moja mama tak do mnie mówiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Eliczek musisz wziąść pod uwagę, że po tym leku możesz jeszcze przytyć.To że WYBÓR nie przytyła nie znaczy, że u Ciebie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Zona Eryka nostalgia mnie ogarnia kiedy czytam twoje wypowiedzi.W przeszłosci chciałam zeby moja mam tak do mnie mówiła kiedy miałam okres buntu i histerii. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
wow ale naplodzilyscie postow loris zaraz Ci skopiuje fragment z ksiazki malachowa o nadmiernym owlosieniu [tylko musze sie pogimnastykowac :P:P] ja mam jakies ksiazki a wersji doc albo pdf, wiec moge podeslac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Ja Eli (Eli bo Elzbieta to moja córka po Mamie mojej i dlatego tak sobie pozwolę pisać do Eliczek) słów nie pochwalam ale rozumiem czemu tak robi.I widzę Jej rozpacz. Córy mojego męża z pierwszego związku mają 11 i 14 lat. Czasem jak u nas są to ja slysze różne rzeczy, widzę ich łzy E.juz czasem ma tego babińca dosyć ale ja zawsze odczekam 10 minut i idę do nich i slysze a to chłopak (starsza) a to koleżanka (młodsza) a to coś innego (obie) I ja sie od nich uczę bo moje dzieci też bedą w tym wieku i też będą tak pisać, a mam nadzieję ze najpierw przyjdą do mnie pogadać. We wszystkim jest iskra racji, Eliczek chce wszystko tak od razu i ja rozumiem, każdej z nas sie marzy i tej z małym i większym problemem. Ale od razu się nie da, a zniszczyć relacje z drugą osobą łatwiej niż się zdaje czy to maż czy chłopak. Mój mąż pamięta np. co mu powiedziala pierwsza żona osiem lat temu, taki pamiętliwy jak baba:) ale poważnie słowa ranią i Eliczek pewnie żałuje bo ja jakoś czułam, że Ona dziś cos sie z tym chlopakiem skłoci. Dziś nie był dobry dzień na taka rozmowę, tu trzeba spokojnie usiaść we dwoje, zacząć od tego, że sie kochamy, chcemy dla siebie dobrze. Wtedy łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Eliczek, Loris ma racje kazdy reaguje na lek inaczej. Ja po Gripeksie ślepnę bo jestem uczulona na efedynę w tej postaci. Wiec czy przytyjesz czy nie - nie wiem. Ale racjonalne i dobrane leczenie nie jest nastawione na to żeby przytyć. Zresztą waga zależy od wieleu czynników, ja wiem to najlepiej ile sie muszę męczyć żeby nie poszła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Zona Eryka popieram. Depresiff zaczynasz zmieniac podejście. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek-Wybor 2
Dziewczyny przepraszam Was, ale już nie mogłam. Ryczalam dwie godziny. Nadal płaczę. Leczenei latami? Ja mam 19 kiedy będę szczuplutka i śliczna, za 10 lat? Co robic te 10 lat? Dziś nastwiłam się że będziei naczej, inna ta rozmowa. Moją JEDYNĄ nadzija jest wybór, tylko w niej historie muszę wierzyć i że bedzie tak jak z Nią. Inaczej ja zwriuję mam juz dość naprawdę. Macie tak czasami, ze na coś liczycie? Ja odkąd pojawiła się Wybór żyję jak we śnie. Pierwszy raz uwierzyłam, że bedę taka jak marzyłam i żyłam szczęśliwa te parę dni. Bardzo chcialabym czytać co pisze Wybór, nazwałam Ją Królową mojej nadziei i tak jest. Myśle tylko o tym, że Jej pomogło, podkreśliłam to markerem w Jej postach, bo je wydrukowalam. I widze te ślowa - rozmiar 34...sczupła, gładka. Zawiodłam się dziś na bliskiej osobie, on nie jest taki jak myslalam. Naprawdę potrzebuję teraz rozmowy z Wybór tutaj czuję ze to mi dodałoby siły. Depressiff Ty masz siłę, ale mi już brak może słaba jestem. Wiem tylko że chcę być inna niż jestem a Jej sie to szybko udalo. Mnie też chyba moze, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Eliczek co mam Ci napisać...? Że będzie tak samo...nie mogę, chciałabym bo żadna z nas nie zasługuje na ten koszmar, ale walczymy same. Moj maż zrobił to co zrobił a jak to zrobił ...napisalam to co mogłam. Reszta jest dla naszych wspomnień, za drzwiami sypialni...ból i miłość i to co nas łączy i co dzieli. Nie jest to bajka, nie sen, choć dla mnie koszmar. Minął i oby minął Twój. Mną nie powinnaś chcieć być. Jesteś wspaniałą dziewczyną, masz z pewnościa wiele rzeczy, jakich mnie brak... Mam nadzieję, że ułoży sie wszystko u Ciebie w każdej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
I u Was wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek-Wybor 2
Wybór ułoży się? Wiesz ja wierzę w Ciebie, w to co stało sie w Twoim życiu, to troche jak cud. Chcę być też tak szczęśliwa jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Oj eliczek...Wybór próbowala powiedzieć żebyś była sobą. To co my wszystkie tutaj. Jak zaczniesz się nienawidzieć to i chudziutka i gładka nadal będziesz z siebie niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Właśnie przeczytałam temat na tej kafeterii: Przy kawie - Gdy umiera dziecko.To jest dla mnie największa tragedia, jaka może spotkac kobietę i rodzica.Odkąd urodził się mój synek wiem, że gdyby cos mu się stało nie przeżyłabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Dobranoc depressif.Dopiero teraz zobaczyłam, że trochę przekręcałam Twój nick.Wybacz! Śnij kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
loris nie moge teraz znalezc tego fragmentu...jutro przekartkuje jeszcze raz ksiazke - malachowa pt 'lecznicza glodowka' zaznaczam jednak ze to nie byla taka zwykla glodowka :( padam na twarz dzisiaj...uczulenie mnie meczy - koszmar:( jutro upał ma byc a ja musze paradowac w dlugch gaciach i bluzce z dlugim rekawem...szkoda, tylko ze nie mam jakiejs chusty na gebe:( bo tez mnie nieźle wysypalo:(:( ide troszke jeszcze poafirmowac o tym, ze jestem piekna i gladka jak jedwab ;);) miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny
A lewatywa? Wiem, że to dość konwencjonalny sposób, ale oczyszczając organizm z toksyn odtruwacie go. Reguluje się wszystko wtedy. Po miesięcznej "diecie lewatywowej" poprawia się wygląd cery, włosów itd, bo zalegające w jelitach resztki kałowe wytwarzają szkodliwe substancje, które przenikają do organizmu trując go. Reasumując: stosując dietkę lewatywową wypłukujecie ze swojego organizmu resztki kałowe, które regularnie trują Wasz organizm. Co za tym idzie: poprawia się wygląd cery, paznokci, włosów, a dodatkowo przy tym chudniecie! Podobno w jelitach może zalegać nawet do 15kg resztek kałowych! Wiem, że przez miesiąc należy robić sobie lewatywę; najpierw co dwa dni, później co trzy itd. i tak przez miesiąc. Oczywiście można krócej, ale taka miesięczna kuracja daje najlepsze skutki. Powinno się przez ten czas pić dużo wody i jeść same lekkie potrawy. Przyrządy do lewatywy można kupić w sklepie medycznym i aptece. Najlepiej jednorazowe choć niekoniecznie. Za pierwszym razem powinno wlać się do organizmu ok. 1.5l wody, zwiększając za każdym razem ilość, aż do 3litrów. Średnio za pierwszym razem 1.5l wody wchodzi, ale można więcej, raczej trzeba jeśli się da. Po lewatywie należy poleżeć ze trzy minutki, a następnie poskakać z 7 minutek żeby woda poleciała do najgłębszych zakamarków jelit. Wytrzymać ile się da - ok. 10min. - i do kibelka :) Zabieram się za tą lewatywę jakiś miesiąc czasu, ale nie chce mi się iść kupić gruchę do niej. Na pewno nie zaszkodzi, a pomóc pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec chimerka jest z glowy
cos tu wczoraj pisala chyba, ze jak wybor sie pojawi znowu to ona wiecej nic nie napisze. oby dotrzymala slowa. dzieki wybor! ciekawa jestem co chimerka sadzi o takiej sytuacji... no bo skoro tabletki anty. mozna brac tylko w celach leczniczych to jesli ktos je bierze w celach antykoncepcyjnych to wtedy... ZABIJA DZIECI! to jesli kobieta (czy malzenstwo) jest biedna i nie byloby jej stac na wychowanie dziecka wiec bierze tabl. anty. a by tch dzieci nie miec to co, tez uwazasz ze zabija dzieci? czy leiej aby je urodzila i oddala do domu dziecka? albo jesli w rodzinie byly jakies choroby i byloby bardzo prawdopodobne ze dziecko tez bedzie na to chore (niepelnosprawne) i kobieta aby nie rdzic takiego dziecka sie zabezpiecza to tez uwazasz ze lepiej aby je urodzila? i zapewne pozniej porzucila bo tak najczesciej bywa z takimi dziecmi. i niech nikt nie mowi, ze to nie jest fanka rydzyka i tym podobnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
znalazlam fragment w ksiazce odnosnie glodowki i zaraz go tutaj przepisze. hej dziewczyny z ta lewatywa to nie tak do konca...nalezy najpierw polezec ok 10 minut na lewym boku, pozniej na plecach, nastepnie na prawym. poza tym powiem, ze to super sprawa:) przetestowalam na sobie:) no ale tez nei mozna jej stosowac tak dla sportu, wszystko z rozwagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
loris pisze to specjalnie dla Ciebie zaburzenia hormonalne u kobiet zaburzenia hormonalne u kobiet czasami maja bardzo dziwacznepprzejawy: moze to byc pojawienie sie owlosienia na ciele, zaburzenia czynnosci watroby, trzustki, zołądka i inmych organów, powstawanie rozmaitych nowotworow, chorobliwa otyłosc, itp. dlutotrwale leczenie hormonami powoduje jeszcze wieksze zaburzenia w organizmie. oto kilka przykładów, jak chor ekobiety iceikały sie do głodowki (wg metody autora), czasami rowniez powtarzały ją i osiągały wyleczenie. "mam 23 lata. z panska ksiazka zapzoznałam sie dokaldnie pol roku temu. powiem tylko, ze najstraszniejsza rzecza dla mnie jako kobiety było to, ze od poczatku dojrzewania płciowego zaczeły mi nienormalnie rosnac wlosy na całym ciele. lekarze zapisywali mi preparaty hormonalne, z ktorym jeden poczatkowo nasilił porost włosów, zwłaszcza na twarzy, a pozniej inne nieco go zmniejszyły, po porstu hamowału. jednakze zrozumiałam, ze nie moge byc zalezna od hormonów przez całe zycie, a wyjscia nie widziała. [porost włosów powoduje bardzo silne stlumienie psychiczne zamierania, ktore zniekształca i hamuje ogólny obiej energii w organizmie i prowadzi do zastoju szkodliwych odpadow] po przeczytaniupanskiej pierwszej ksiazki twardo zdecydowała, ze wyprobuje wszystko na sobie, niezaleznie od tego, ile mnie to bedzie kosztowalo. latem wykonała zabiegi oczyszczajace organizm z zastosowaniem lewatywy, z laznia, z tygodniowa glodowka. strasznie schdla, wygladalam jak wiezniarka z oswiecimia. [wszystko to wskazuje na pozbycie sie tego, co niepotrzebne i patologiczne w organizmie] ale od wrzesnia zaczelam nabierac wagi i pieknych kobiecych kształtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
[organizm pozbywszy sie ciezaru i stlumienia psychicznego, zregenerowal swoje funkcje. znikniecie stlumienia psychicznego - poczucia niskiej wartosci wyrazilo sie w poprawie nastroju i wlasnej atrakcyjnosci] juz po miesiacu z twarzy zniknely wlosy, cera stala sie rozowa, aksamitna, rece i nogi delikatne, a wlosy zaczely raczej przypominac puszek niz wlosy goryla. czulam lekkosc na calym ciele, doslownie fruwalam przez caly dzien. tydzien glodowki byl na swiezej urynie, a po glodowce rowniez codziennie pilam swieza uryne. chodzi o to, ze w ogole bylam bardzo chora i zalosna, a teraz wierze w siebie, wierze w boga i we wlasne sily." //malachow - lecznica glodowka//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
ta jasne buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
jak ci zniknie to mi powiesz :) nie chce byc nie miła ale jakos mnie to nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
do mnie to piszesz?? ja takiej glodowki nie stosowałam wiec nie wiem czy to działa. na prosbe loris przepisałam fragment z książki. nie chcesz, to nei wierz...mnie to akurat nie interesuje...kazdy robi to, co uwaza za sluszne:) inni sie lecza prochami, a inni naturalnymi sposobami. ja jestem zwolenniczka tych drugich :D mozesz sie smiac nawet w glos ale ja widze poprawe na swojej skorze po odstawieniu chemii zarowno w kosmetykach jak i w postaci lekow. [poza tym zainteresowalam sie naturlanymi metodami tylko dlatego, ze prochy mi nic nie pomagaly, a wrecz szkodzily] eliczek jak czytam twoje posty to mi sie wlosy jeza na glowie. zadaj sobie sama pytanie, czy ty go kochasz??? po co go tak meczysz??? zwiazek, to nie ja, tylko MY. jestes pod wplywem emocji i dlatego tak reagujesz. wyjdz na swieze powietrze sama, pospaceruj i sie uspokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
tak? no to powiedz czy jak odstawiłas to sie nasiliło? czy u ciebie nie ma problemu? tylko desperacja wpływa na to że dziewczyny uciekaja sie do chemii, z toba musi nie byc tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
u mnie sie problem nasilil podczas brania tabletek hormon. na tarczyce. nie wiem czy to one mi tak namieszaly, czy cos innego [ale nei wiem co, bo nie brałam nic innego w tym samym czasie]. mialam mnostwo roznych problemow - bolace jajniki, guzy w piersiach, rozregulowane cykle, itp. odstawilam to dziadostwo i czekam co bedzie dalej....na razie nic wiecej nie moge powiedziec, bo metody naturalne maja to do siebie, ze na efekty niestety trzeba poczekac i uzbroic sie w cierpliwosc. tak, ze moze za jakis czas sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
poza tym zaobserwowałam, ze tutaj wiekszosc z Was pisze, iz to tabletki anty im namieszały w gosp. hormonalnej, ze lekarze nie przepisuja dodatkowych badan itp. a jak do czasu do czasu wpadne na jakis topik o tabletkach anty, to tam dziewczyny sie ciesza, ze lekarz im od reki przepisał piguły, bez skierowania na zadne badania:( hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
to prawda leki na tarczyce powoduja nadmierne owłosienie wiec to na pewno to!!! ale uwazaj na ta tarczycebo nieleczona wpływa na inne osrodki wydzielania hormonów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
przez okres 10 lat brania tabletek anty nie miałam problemów z nadmiernym owłosieniem czyli mogę być dowodem na to że niekoniecznie właśnie one namieszały. mam górną granice poziomu testosteronu ale mniemam że zawdzieczam mu sukcesy w pracy i dlatego nie będę go zbijała a owłosioną brodę opanowałam dzięki laserowi, nogi i ręce depiluję depilatorem po 2 latach w końcu nie wyję jak to robię...ja i ciało sie do tego wszystkiego przyzwyczailiśmy tylko dlaczego my babi miewamy tak ciężko..oni tylko wstaną,przysznic i świat jest ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
moja babcia nie leczyła tarczycy przez lata, bo nie wiedziała ze to tarczyca i miala raka szyjki macicy i inne przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×