Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Dziewczyny czy któraś z was też używa żelu z myriceliną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zamierzacie lub zamówiłyście już ten żel, bo chciałabym wiedzieć jak to u was działa. Jak już pisałam ja zauważyłam że włosy bardzo wolno odrastają a niektóre jeszcze nie odrosły i nie ma nawet czarnych kropek (jeszcze) choć mam nadzieję że się nie pojawią. Włosy są tak jasne i słabe że nie chcą się przebić przez skórę i co za tym idzie znów musiałam im pomóc igiełką, przez co mam parę ranek i doła. Mam trochę problem z nakładaniem tego żelu bo popalił mi koniuszki palców, po zmoczeniu w wodzie zaraz robią się żabki ale tylko na palcach u prawej ręki, którą się smaruję. Myślę sobie że skoro to takie mocne to musi też działać na włosy, a do tego bardzo szybko się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
a jak u ciebie jest nasilony h? moja siostra ma nadmierne owłosienie, jestem tu by jej pomóc. Myslę o telocapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
czy oprócz tego stosujesz jakies leki? moja siostra ma zapisane diane ale boi sie brac, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
katanata ty chyba bierzesz diane, czy możesz mi coś powiedziec o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myricelina to to samo co telocapil, więc jak o tym przeczytałam postanowiłam zamówić ten żel bo nie chciało mi się babrać w tych półproduktach i odmierzać odpowiednich ilości we właściwej temperatuże, horror!!. Do usuwania owłosienia wystarczy 2% stężenie,a ten żel jest do celulitu czyli ma 7% steżenia, więc jest silniejszy i może skuteczniejczy, no i gotowy co najważniejsze. Mój h.. można ukryć pod dłuższymi bluzkami, ale jednak. Mam też trzy włoski na brodzie, nogi oczywiście ...choć jakoś sobie radzę pastą cukrową i jest prawie o.k, trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć czarne kropki które są prawie zawsze. Kiedyś się leczyłam, ale bez większych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Diane i przy moim niewielkim h... niewiele pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
moja siostra ma raczej zaawansowany jak diane nie pomoze to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja mam zamiar to kupic ale na razie sie babram w odmierzanie:) zreszta ja to lubie:) kiedys chcialam zostac chemikiem:P ja sie podpytam tej pani z mazideł, czy to stezenie 7% nie jest niebezpieczne na dluzsza mete. jak mi odpisze to dam znac. nie chcialabym sobie narobic wiekszej szkody na nogach niz mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
no własnie, skoro takie smarowidlo skutkuje to musi byc ostre, moze lepiej z tym uwazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby to zaszkodziło, mi się po nim goją ranki i szybko robią się strupki. Wkońcu i tak nakłada się to na skórę i w przypadku cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dummlee
mpp byłaś dziś na laserze??? Jakie wrażenia? Dobrze się czujesz, wszystko ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo styl pisania i samo to ze
nie zwróciła uwagi na Depressif, a wczesniej 'dochodzenie' sie z nią swiadcza o tym, że to ona napisała tamte posty. Depressif proszę Cie odezwij sie! Wszystkie mamy nadzieje, ze nic sobie nie zrobilaś i w niedługim czasie sie do nas odezwiesz, a byłaś tylko na wycieczce jakiejś i dlatego nic nie pisałaś. Proszę, naprawde martwimy sie o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika4 a mozesz napisac micos wiecej o Myricelinie? gdzie to kupic i jak przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkaa
kurwa zal was pojebani psyhole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
witamino C - weź wychamuj sprawdź kto co pisał i dopiero się wypowiadaj. ja nic na temat depresiff nie pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
i nie zyczę sobie takiego pisania do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja byłam już 2 razy nalaserze, rzeczywiście to co zostanie usunięte już nie wróci, natomiast przy h. pojawiają sie niestety nowe włoski i należy mniej więcej co 0,5 robić laser. najlepiej zabieg robić w piątek, gdyż jesli chodzi o twarz to widać czerwone plamki lub oparzenia noi spalone włoski których wyrywać nie wolno muszą wypaść same - do 2 tyg najczęściej, ale najwięcej wypada w pierwszych 2-3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dummlee nie ja nie bylam na laserze. na razie mnie nie stac na taka przyjemnosc:) odkladam na samochod ;) wspomagam sie jedynie telocapilem i nic wiecej nie robie:) odebralam wynik tsh i wyszlo mi podwyzszone, bo 5 cos tam :( :( :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
mp - możesz mi powiedzieć jak długo stosujesz już telocapil i na ile % działa i czy używasz go tylko na skóre po depilacji czy na taką niedepilowaną także, mi chodzi o włosy na twarzy i szyi najbardziej. Ja ich tam nie depiluje tzn na policzkach nie depiluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam gdzies od jesieni, nie pamietam dokladnie od kiedy ale chyba od listopada. niestety nie bylam systematyczna dlatego efekty nei sa jakies oszalamiajace. w kazdym badz razie tydzien po depilacji mam maniunienie wloski takie, jak kiedys mialam zaraz na drugi dzien.miejscami nie rosna wcale. a te co wyrosna sa cieniutie. jak mam zrobione mleczko to smaruje sie nim codziennie, nie tylko w dniu depilacji. na twarzy nie stosowalam wiec nie wiem jak dziala, smaruje nim brzuch, nogi, pachy, bikini, itp. w kazdym badz razie mozna nim smarowac miejsca po depilacji, goleniu a takei smarowanie na wloski chyba nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja się boje depilować policzki żeby nie było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
dzięki ja właśnie boję się depilować policzki, żeby ni ebyło gorzej niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z mazidel robilam ale mam troche zmodyfikowana wersje z kwasem mlekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole nie mam zielonego pojecia jak zrobic to mazidlo!!!! czytam i nie wiem co czytam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja właśnie zamówiłam co prawda poczta ma strajkować do piątku jeszcze u mnie w mieście, więc pewnie dopiero w w nast dostane:) zamówiłam sobie ten żel i telocapil ten najmniejszy.. dodam kropelek kilka do tamtego kremu.. i sie zobaczy. Ten telocapil jest oksydantem? tak? więc chyba zastosuje krem coś z witaminą C :) i musi być dobrze poprostu musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja właśnie zamówiłam ten żel z myriceliną i telocapil, co prawda poczta u mnie strajkuje do poniedziałku, wiec pewnie dopiero w nast tyg dostane. do tego żeluu dodam telocapil kilka kropel telocapil jest oksydantem? wiec wezme coś z wit C dla przeciwwagi i musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę w takie różne mazidła i muszę się zmobilizować i zrobic sobie podobna miksturke na ciało tylko akurat teraz mam takim okres w zyciu, że brak mi czasu i przez najbliższe 2 miesiace będę go mieć coraz mniej.Ale bardzo chciałabym wypróbować ten telocapil.I wszelkie naturalne metody opóźniające odrost włosków. Kobietki ostatnio jestem mało aktywna na tym forum, które nawiasem mówiąc bardzo polubiłam i nie rozumiem co tutaj momentami się dzieje.Czy ktos nas wyzywa? ja tego zachowania zupełnie nie rozumię. I nie rozumię, dlaczego depressif milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×