Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość JOLKA22
bo nie chciała miec wąsa :) dla mnie to był urojony problem, zwłaszcza ze innych dolegliwości nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Jola to przy nie nasilonym moze być jak u Wybór? Jak Wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
No to, że nie chiała mieć wąsów to się nie dziwię:) A jakie inne dolegliwosci te których nie miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
No ale lekarz wypisał jej lek na urojony problem. Nie wiem bo mnie nie chciali dać recepty na Duspatalin choć to niegroźny lek (brzuch-jelita) bo ponoć problem był urojony a "lek to zawsze lek, nie cukierek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Poczytam ,ale ja uwierzyłam w to co pisała bo to brzmiało jak bajka jakaś:(:(:( Nie wiem czy sie rozczarowywać na noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Eliczek, bo to jest taka bajka, bo dziewczyna nie miała problemów dużych a przez estrogen Jej sie wzmocniły włosy (na główce) i osłabiły na nogach. Dodaj ładna buzię, super ciuchy, rozmiar S i masz księżniczkę z księciem "Kaspianem" w komplecie (musialam zabrać na tę bajkę brata Ani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Też tak chcę:( No niech nie wypadną a zjaśnieją albo się osłabią chociaż. Też będę happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
ale teraz zabrakło jej charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Wiem jak działa finasteryd, ostatni miesiąc nic tylk oczytam, Ona nie kłamała co do działania, ale warto wiedzieć, ze dziewczyny z hyperandrogenizmem to nie zmieni w modelkę:( Stąd może pomóc, ale im mniejszy problem tym większy efekt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
ale i tak decydujesz sie go brac dlugo wiec mysle ze moze duzo zdziałac, moze za 1,5 roku blondi bedziesz jak wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Czy charakteru? Jola ja myślę, że Ona nas potraktowala jako takie "talk show" wysłuchałyśmy Jej i o to Jej chodziło. Podała trochę informacji, to też dobrze dla tych, którzy ewentualnie zechcą brać. Myslę, że nawet już nas nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
dziewczyny czy ktoras z Was ma dodatkowo uczulenie na slonce???\matko jedyna jak ja wygladam:( cale przedramiona czerwoniaste z bablami, caly nos w bablach jak przy ospie...o zesz...a ja jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Jola ja nie biorę i nie będę brać finasterydu. Mimo wszytko jestem realistką, nie będe jak Wybór bo Wybór była chyba piekna (względne wiem ale moim zdaniem mogła być) szczuplutka, ze śliczną cerą i mikro-problemem. Ja nie będe taka, mogę schudnąć realnie 5 kg. Opanować porost tych wlosów i wypadanie na głowie, ale nie łudzę się że będę taka jak Wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
mppp uczulenia nie mam ale KAŻDE miejsce po wyrwanym wlosie jest czerwone wiec suma sumarum jestem ohydna. Powodzenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a ja sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
No tak...fakt, ona była ponoć śliczniasta, cholera ja sobie wyobrażałam jakas babkę (nadwaga, hirsutyzm, trądzik) po fiansterydzie piekną jak z Cosmopolitan. Uhhhhh:9 to sie rozczarowałam bo nieuważnie czytam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Eliczek Ona pisała to tylko musiałaś nie doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
To p oco tu pisała? Żeby nas przybić? Ja się tak czuję, jak serum na cellulit reklamuje laska która ma cialo dziecka:(:(:( Aj głupia baba ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja tez mam pelno czerwonych plam, krost i blizn po depilacji a do tego doszlo to uczulenie....no i jak tu myslec optymistycznie, cieszyc sie zyciem i piekna pogoda? ja ja nawet nie moge na siebie w lustrze spojrzec, poczucie wartosci spadlo do zera:( zamknelabym sie z checia w jakiejs ciemnej piwnicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a ja wam mówie ze ona skończy tak jak my :) jestem okropna, ale sama se wywoła chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja tez mam pelno czerwonych plam, krost i blizn po depilacji a do tego doszlo to uczulenie....no i jak tu myslec optymistycznie, cieszyc sie zyciem i piekna pogoda? ja ja nawet nie moge na siebie w lustrze spojrzec, poczucie wartosci spadlo do zera:( zamknelabym sie z checia w jakiejs ciemnej piwnicy:( nie dziekuje za zyczenie powodzenia ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Blondi z tym Kaspianem to Ci sie udalo. Fajna babka jesteś:) W tym samym wieku co ja chyba. A na Wybór jestem w sumie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Może tak skończy może pozowli żeby finasteryd ją wykończył. Szkoda mi Jej bo tacy ludzie uchodzący za pięknych często robia sobie krzywdę żaeby poprawić jakąś niedoskonałość. Dla mnie Ona zostaje w pamieci jako "ta gładka i piękna". I życzę Jej oby tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
wiecie co jak patrz na moje plecy to lzy mi w oczach staja a ja mam dopiero 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny
A to: http://www.zdrowaprostata.pl/ i tam na dole Palma Sabal (ctrl+f wyszukaj: palma). Pisałyście, że palma ma właściwości właśnie "usuwania" tych przeklętych włosków. No i to NanoCaps ma w swym składniku tą palmę i herbatę zieloną. Może warto samą tą palmę zakupić? Chociaż cenowo są podobne, więc bardziej skuteczne to NanoCaps jest. Kurde podjarałam się na to, bo ja jestem zwolenniczką natury, a nie chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
mpp- a jakie bierzesz leki... bo jeśli cos typu spironol to uważaj- ja zostałam uprzedzona, ze nie można zbyt długo przebywać przy nim na słońcu a co dopiero opalać sie...Mogą ponoć wystąpić różne uczulenia , plamy na skórze etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
p.s. powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny
Czytałam wypowiedzi Wybór i powiem Wam, że robiła z siebie wielką ofiarę by podbudować swoje ego - tak mi się zdaje. Za bardzo koloryzowała. Uważam, że z kilkoma włoskami da się żyć. A tym bardziej gdy nie ma potomka. Ja wtedy na głowie bym stanęła, ale najpierw dziecko, a potem ewentualnie jakaś kuracja. No i w sumie tak zrobiłam, potomka mam, więc mogę eksperymentować. Wg mnie wcale nie chciała mieć dziecka drogą naturalną, bo przekonana o swym "pięknie", które jest pojęciem względnym, po ciąży by już nie miała tak różowo. Wydaje mi się, że to osoba o niskim poczuciu własnej wartości. Uważam, że te niby przepłakane noce, depresja były przede wszystkim szantażem emocjonalnym. Mąż widząc swoją ukochaną - wtedy z nie tak silnym instynktem ojcowskim - zgodził się na wszystko byle była szczęśliwa. A ciąża by jej wszystko popsuła: rozstępy, rozciągnięta skóra, obwisłe piersi, cellulit itd. I nie wspominając o bólu przy porodzie. Po prostu było jej wygodnie. Teraz jak w mężu nasila się instynkt to muszą zaadoptować, bo inaczej ruletka. Poza tym jakim bydlakiem byłby jej mąż gdyby ją faktycznie opuścił? Teraz, jak podjęli wspólnie decyzję o tym? Teraz są złączeni ze sobą - wiadomo, że nie musi być z nią, ale ze zwykłej przyzwoitości. Ona ma go teraz jakby w rękawie, bo w razie czego może zagrać mu na uczuciach, że zostawia ją całkowicie z niczym itd. Suma sumarum nie chciałabym mieć takiego życia jak ona. Możliwe, że się mylę, ale czytając wszystkie jej wypowiedzi takie odniosłam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy7
hej dziewczyny czy któraś leczy się obecnie u prof. Warenik-Szymankiewicz, jeśli tak to proszę powiedźcie ile kosztuje wizyta i jakie są terminy oczekiwania. Dzięki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
A ja mimo wszystko uważam, że przesadzacie. Wybór niczego nie musiała dla Nas robić. Opisała lek i od Niej się zaczęło. Jakoś przez 203 strony nikt tu nie wspomniał ani o Finasterydzie ani o leczeniu nim nas. Wybór opisała jak to działa, wypisała wszystkie przeciwwskazania i konsekwencje. Nie ma obowiązku nic więcej robić - to macie zrobic Wy i Wasi lekarze nie Ona i nie piszcie że zabrakło Jej charakteru. Po co ma wchodzić na to forum skoro nie jest hirsutką? Ja gdybym nią nie była i nie spodziewała sie tu znaleźć leku (m.in. to o czym Ona pisała) też zamiast tu siedzieć byłabym gdzie indziej. I nie mówcie, że Wy byście tu były gdyby ktoś Was uwolnił od problemu. Wybór nie ma wobec Nas żadnych zobowiązań, mogła wogóle zataić prawdę o finasterydzie i dalej byśmy się kręciły wokół jakichś olejków i depilatorów. Najeżdząnie na Nią uważam za wyraz Waszej niedojrzałości. Żadna z Was nie wie czy Ona nie była piękna, a jeśli była to miała prawo to chronić. Miała prawo nie chcieć żadnych włosków, rozstępów, obwisłych piersi i cellulitu, nadwagi i nawet ciąży. Jeśli cel Jej życia to wzbudzać podziw i pożądanie - ma prawo tak zdecydować. To, że My mamy problem nie znaczy, że Ona musi mieć taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×