Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość anii
Jest w Galerii Centrum w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
a na klatke piersiową tez sie bedzie nadawał bo rozumiem ze to nie takie kamikadze jak joanna...;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gosia
Cześć dziewczyny! Jutro wybieram sie do lekarza i trzymajcie za mnie kciuki bo nie wyjde od niego dopoki nie da mi skierowania na badanie hormonów:)))) Awanture mu chyba zrobie;) Niby inny lekarz, ginekolog powiedzial,ze nie mam hirsutyzmu ale ja wole sprawdzic poziom hormonów, zeby sie upewnić.Mam do tego prawo:) Wiecie co dziewczyny ja to mam najwiekszy problem z wloskami na tej mojej nieszczęsnej klatce piersiowej i dekolcie. Wiem, wiem,ze kazdy je ma... ale ja mam ich strasznie duzo i do tego nie są takie krociusienkie jak u innych dziewczyn, tylko są troszke dłuzsze dlatego je bardziej widać, jaka ja bylam głupia ze kilka razy zdepilowałam klatke piersiową ://///. Nie są one na szczescie ciemne te włoski, ale napewno ciut mocniejsze niz te co były na początku przed zgoleniem, choć jak przejade ręką to czuć tak jak bym przejechala po brzoskwini, taki są w dotyku te moje wloski:). Strasznie mnie to denerwuje i nie moge przestac o tym mysleć. Ktoras z dziewczyn pisala o wloskach na pośladkach, ze ma, ale to przeciez kazdy je ma i nie ma co się tym przejmować:)No nic lece stąd bo trzeba cosw elewizji obejrzeć, 3majcie sie i do jutra. Jutro napisze czy dostalam skierowanie na badania:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
no napisz, napisz koniecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU .........
dziewczyny użyłam przed chwila rozjasniacza Joanny o którym była tu mowa wiele razy i mam straszny problem. Nie wiem czy cos zle zrobil czy jak :O ale kiedy po spłukaniu tego "specyfiku" oprucz rozjasnionych włosów moja skura zrobila sie biala :( Dodam ze przez ostatnie dni sie opalałam i teraz to strasznie fatalnie wyglada :( :( :( co moge na to poradzic i dlaczego tak sie stalo???? czy moze to byc wina ze za dlugo trzymalalm na skorze ten rozjasniacz :( pomocy, bo w sobote mam jechac na weekend nad morze i nie wiem jak sie tak pokarze z połowa opalonych plecow a z polowa totalnie białych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!! No zupełnie nie wiem dlaczego tak zareagowała Twoja skóra, może faktycznie ma to związek z opalaniem. Ja nigdy nie miałam takich reakcji. Poczekaj, moze do jutra wszystko wróci do normy, jesli nie masz poważnego uczulenia, to moze wystarczy znowu się opalić. Dziwne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i nie błądzę
Mam poważne pytanie: czy na piersiach wokół brodawek sutkowych rosną Wam dziewczyny włoski? Nieduzo tak o okolo 1 cm długości? Na całm ciele, nawet na twarzy mam meszek, nad wargą bardziej widoczne włoski, na udach też. No ale co z piersiami? Może powinnami iść do lekarza? Jestem blondynka i jakos to się nie rzuca w oczy, no ale ostatnio zaczełam sie niepokoic:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, na moje oko ;-) to mieścisz sie w normie, nawet zdrowym kobietom zdarza sie owłosienie w takich miejscach. Rozumiem, ze te włsoki są blond? Jesli tak, to nic z tym nie rób, skoro sie nie rzucają w oczy, bo potem może być gorzej. Myslę, że jestes w normie, meszek ma prawie każda dziewczyna :-) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i nie błądzę
dzieki małgosiu 🖐️ Ale ten meszek to jest naprawdę widoczny. Np. jak odsłonie brzuch na plaży to widać takie króciótkie wloski, a np. u dzieczyny obok nie ma nic widocznego na brzuszku:-O Tak samo na udach, u innych dziewczyn nawet brunetek nie widac tych włosków jak u mnie. Co do włosków na piersi to nie mogę się z nikim porównwac, bo nie ogladam innych na golasa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest źle :-D Sama chciałabym mieć wszędzie meszek zamiast tych włosiarów obrzydliwych. Meszek jest do przezycia i źle nie wygląda, domyslam sie jak to jest u Ciebie, bo mam koleżankę blondynkę z takim meszkiem, śmieszne, ale zazdrosze jej meszku :-D jak pisałam lepiej to zostaw i wrzuc na luz, te co nic nie mają pewnie sie całkowicie golą, stąd nie ma nic, ale gdyby sie nie ogoliły, to olaboga!!!! :-D Wiem, co mówie. :-D Trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam pytanie. Czy któraś z Was ma problemy z nadmiernym owłosieniem spowodowanym podwyższonym kortyzolem?? Testosteron mam w normie , a włosy są już na całym ciele:( i są one coraz dłuższe. Zażywam taki hormon:PABI-DEXAMETHAON, pół tabletki i diane. Słyszałyście coś na temat tego leku? Jesteście w podobnej sytuacji? Proszę o odp. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w takiej sytuacji, hormony mam w normie, jestem po prostu nadwrażliwcem :-) nie wiem jak inne dziewczyny, może coś wiedzą lub przezywając coś podobnego. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
to Tobie Małgosiu Założycielko nasza Pocieszycielko i Doradczyni przecudowna powinno się to wszystko należeć 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
kochamy Cie!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja222
ehhh co ja bym dala za jasne wlosy jak ja mam ciemne wkurzaja mnie te wasy i ta okropna broda zauwazylam jeszcze kilka wlowskow na szyi mamo za jakie grzechy:( jak facet doslownie.... kto mnie taka pokocha chyba nikt mimo ze wyrywam pzreciez to i tak rosnie po kilku dniach juz nie mam sily :( pozdrawiam wszytskich ktorych wczensije nie znalam i ciebie malgosiu bo jakis czas mnie nie bylo i do uslyszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka---2222222
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka---2222222
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka---2222222
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka---2222222
❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH ZALAMANYCH KOPIUJE SWÓJ STRAY POST PODNOSZĄCY NA DUCHU: Wiecie, ostatnio bardzo sie psychiczne podbudowalam, kochane, w istocie tak jest, że włos to nie koniec świata, można go zgolic, wyrwać, zasamrowac fliudem, przynajmniej doraźnie. Można coś z tym robić i nie wyróżniać się, a co mają zrobic te osoby, które są poparzone w widocznych miejscach (ostatnio widziałam młoda dziewczynę z poparzoną buzią), nie mówiąć już o niewidomych, czy innych dotkiętych nieodwracalną chorobą. My możeby niwelowac skutki, mamy szanse i nadzieje na to, że włosy kiedyś znikną. To jest budujące. Miłość natomiast przewycięża wszystko-banał, wiem - ale tak jest, więc taki mankament jak włosy też da sie przeskoczyć, w końcu nie tylko wygląd jest istota związku. To pisze przede wszystkim do dziewczyn, które boją się otworzyć na miłość. Dziele się z wami moimi pozytywnymi myslami, mam nadzieję, ze was trochę zbuduję. Miłośc nie patrzy na włosy. Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
i o ty właśnie pamiętajmy!! macie już plany na ten weelend? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×