Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Badania hormonalne musisz wykonać pod nadzorem lekarza. Poziom testosteronu można wykonać o ile się nie myle w każdym momencie, ale jeśli chodzi o zeńskie hormony, progesteron i estradiol wykonuje sie w konkretnych dniach cyklu kilka razy, ginekolog musi obserwować twój cykl przez jakiś czas. takie badanie jest najbardziej dokladne, ale właściwie konieczne wtedy, kiedy masz jakieś zaburzenia zwiażane z miesiaczkowaniem, bada też czy nie ma jakiś torbieli na jajnikach. Dotychczas używałam podkładu Margaret Astor Natural Fit, dla wszystkich rodzajów cery, jest dobry, ale jedna z forumowiczek poleciła mi Maca Factora Lasting Performance i jestem zadowolona, bo dobrze kryje, a faktycznie nie ma efektu maski. Astor też polecam. Jest poza tym tańszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie dzięki
wypróbuję tego factora!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111
hej jestem facetem!!1 i tez mam problem !! gole sobie wosy po srodku brwi!! tak co 2 dni i juz mnie to wali jak ide na impre to sobie ogole jakic 1 cm szerokosci!! i mysle ze bardziej rzuca sie w oczy jak sa wllosy po srodku niz wygolone!!!! a wy jak myslicie___???? p.s soryyy ze zmienilem temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszkodzi! Faceta sie tu nie spodziewałam, ale spoko! Może użyj pensetki, dłużej będzie odrastać. A z resztą facetom jesli chodzi o włosy wszystko wolno, wiec nie wiem po co to robisz. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the same problem
hejka smutna_małgosia:) i wszystkie inne dziewczyny:) witam również wszystkie nowe twarze:) faktycznie, jak się widzi, że ten problem dotyczy nie tylko nas to na pewno jest jakoś lżej na serduchu:) fajnie poza tym jest się powymieniać spostrzeżeniami na temat tej cholernej depilacji;) mój plan na niedzielę to głownie depilator, heh, moje ulubione urządzenie:P życzę Wam miłego dnia no i wieczoru:) ja chyba sobie gdzieś na miasto wyskoczę:) papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1111111
Tak, lepeij bedzie wyrywac je peseta, pierwszy raz bedzie bolesny,ale po jakims czasie wloski beda coraz slabsze no i wyrywanie nie bedzie bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuu
Poczytałam troche i postanowiłam też coś napisać. Jestem brunetką i mam troche więcej włosków, ale na szczęście nie jest ich aż tak dużo. Łydki-jak każda kobieta, ale nie są mocne i przy ogoleniu maszynką mogą być idealnie gładkie i nie widać kropeczek. Na udach mam cieniutkie wloski ale niestety troche je widać :( na co dzień ich nie gole, tylko jak ide na basen. Na przedramionach mam delikatne owłosienie, ale aktualnie wygląda jak siano, bo spaliły się w slońcu :) Więc jeśli macie problem owlosionych przedramion, spróbujcie się opalić. Niestety mam silne owósienie w okolicach płciowych i na brzuchu-taki cieniutki pasek :( poza tym na brzuchu mam leciutki meszek..na twarzy nie mam prawie nic, oprócz wąsików :( dosyć często odrastają i musze często je wyrywać. Kiedyś je wybielałam wodą utlenioną , ale już tego nie robię bo pojedyncze włoski widać pod światło, a to nieładnie wygląda. Mam te sameobawy co wy, zastanawiam się co będzie, jak niespodziewanie trafię do szpitala...mam dosyć mocne brwi i reguluję je pensetą (jeśli nie tak się pisze, z góry przepraszam) a leżąc raczej nie będe miała możliwości aby je wyrwać :0 wiem że to głupie, ale męczy mnie to od jakiegoś czasu. Gdy miałam 11 lat, dzieci wyśmiewały się ze mnie, że mam \"wąsy\". Teraz je wyrywam. Prawdę mówiąc współczuję wam, znam koleżankę która też ma ten kłopot. Oprócz tego że ma bardzo duże owłosienie ud, łydek i brzucha, jeszcze na twarzy ma tzw. \"baki\", jakby pozostałość zarostu przy uszach, ale nie goli twarzy. Mam jeszcze do was małe pytanie..czy od częstego wyrywania włosków z brwi, zmniejszy się ich ilość ? bo słyszałam że tak, ale na razie nie widać efektów. Pozdrawiam i mam nadzieje że wam się uda i pozbędziecie sie nadmiernego owłosienia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuu
widzę że opowiedź już padła wyŻej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mruu, ja depiluje brwi od lat, chociaż akurat jesli o brwi chodzi, to mam mało włosków, ale reguluje, zeby była ładna linia. I przyznaje wiele włosków juz nigdy nie odrosło, nawet jak dłużej nie depilowałam linia brwi pozostawła ładna. Tak ze po dłuższym depilowaniu będa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka25
smutna_małgosia piszesz , że miałam robione zabiegi laserowe ale nie przyniosły efektu , możesz napisać jaką masz karnacje , czy jesteś blondynką czy tez ciemną brunetką no i jaki masz ten zarost ciemny?słyszałam , że laser pomaga tylko w przypadku bardzo ciemnego owłosienia i też nie działa na jasną karnacje.odpisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latka
dziewczyny...trafiłam tu przypadkiem i jestem w szoku, a jednocześnie odczuwam ulgę, bo.... do tej pory sądziłam, że to o czym piszecie to tylko mój problem i jestem jakimś odmieńcem. Jestem nadmiernie owłosiona, ale to nie wynik nieprawidłowości hormonalnych, lecz spadek po przodkach. Wiem, bo się badałam... Mam włoski pod nosem i na brodzie (reszta twarzy jest ok) usuwam je pensetką, bardzo mocno owłosione nogi, trochę brzuch, pojedyncze włoski wokół sutków, bujne owłosienie łonowe. Ale największa moja zmora, to owłosione pośladki (mocno). Nie okolice odbytu (też mam tam włosy, no ale to nie jest szczególna anomalia) ale pośladki... JAk sobie z tym poradzić? Golenie jest bez sensu, bo szybko odrastają, dpilacja woskiem jest trudna i bolesna. Ma któraś z was podobmy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_22
a uzywalyscie plastrow do depilacji twarzy Veet? ja mam taki drobny meszek na twarzy i chcialabym sie go pozbyc, kolezanka powiedziala mi ze sa takie specjalne plastry, jesli ktoras z was ich uzywala to prosze napiszcie czy warto, po jakim czasie wloski odrastaja i czy rzeczywiscie sa slabsze (bo tak slyszalam) dzieki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście uzywałam plastów do depilacji twarz Strep, mają chyba dobry wosk, bo mocno trzymją i wyrywają duzo włsoków za pierwszy razem, ja jeszcze czasem robie tak, ze za mocno ich nie ogrzewam, wtedy wosk trzyma jeszcze mocniej. bardziej delikatne sa te z Joanny, też do twarzy, tymi depiluje linie brzucha :-). Moge polecić te dwa rodzaje plastrów, Veet nie próbowałam. Kurcze nie wiedziałm, ze tyle z nas cierpi a tego powodu. ja mam jeszcze problem z siniakami, mam płytko ułożone żyłki pod skórą i ble uraz, od razu mam siniaki, dlatego na przykład nie moge woskowac nóg, czy uzywac depilatora, bo od razu mam popękane żyłki i siniaki!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latka
jak dla mnie to tylko plastry strepa - inne są nieskuteczne - mam grube i gęste włoski - szczęście w nieszcześciu, że na głowie również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, powiedźmy, że na dziś skonczyłam.... teraz luzik do następnych odrostów, niestety. Czasem modlę sie, żeby sie rano obudzić i stwierdzić, ze to tylko koszmarek senny i nic nie ma! Tak długo wlacze z tym buszem, że czasem aż mi sie nie chce wierzyć, ze to prawda! Szybciej wykarczowaliby Amazonkę!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu cisza
hop hop!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka24
smutna_malgosia mam do ciebie jeszcze jedno pytanie , jakim rodzajem lasera wykonywalas te zabiegi?wiem , ze nie kazdy z nich jest dobry , np. laser aleksandrytowy jest slaby i potrzeba niekiedy bardzo duzej ilosci zabiegow zeby byly rezultaty.teraz pojawil sie nowy laser diodowy o ktorym czytalam na innym forum , koszt zabiegow jest wiekszy ale wystarcza trzy serie zeby calkowicie pozbyc sie problemu.najwazniejsza kwestia jest to zeby dobrac dla siebie odpowiedni laser bo inny sprawdza sie przy wlosach ciemnych inny przy jasnych , i nie prawda jest , ze wlosy odrastaja po kilku latach!jest to poprostu niemozliwe , jezeli przez okres roku czasu nie odrosna to nigdy juz ich nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFS
nienawidze lata!!!! :9 dla mnie moze caly czas padac i byc chlodniej...tak na dlugi rkaw i spodnie dlugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do JEJKU
To co, nie powiedziałaś chłopakowi, że masz problemy z owłosieniem? Ja powiedziałam i powiem szczerze, że mój mąż nie widzi w tym problemu, tak jestem stworzona i już! On też nie jest doskonały i ja nie mam zamiaru codziennie się depilować! Oczywiście nie zapuszczam włosów :), stram się zawsze wyglądać atrakcyjnie i mam gdzieś panienki, które zwracają uwage, że mam włoski na rękach... a co im do tego?? to moja sprawa, przyzwycziłam się do tego, ale również wstydzę się... no coż, czy wszyscy muszą być doskonali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaag
a co z włosami na posladkach??czy też macie owłosienie na pośladkach? bo jak narazie widzialam tylko jedna wypowiedz,ja narazie je rozjasniam tylko,boje sie je golic zeby nie byly twarde jak u faceta,bo narazie to jest taki meszek ale widoczny bo wloski sa czarne:( ehh co my sie mamy....czasem mysle czy nie lepiej by było być facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki24, ja nie wykonywałam zabiegu typowym laserem, moja metoda nazywa sie epilacja IPL, polega na głębokim naświetlaniu włosa, intensywny światłem, o różnym natęzeniu, zależnie od pacjętki i jej włosa, wcześniej robia jakiś test, na przykład na ręku, jak sliny musi być impuls świetlny. Jeśli jest bardzo silny, to niestety boli, dlatego w niektórych przypadkach znieczulają. Ja nie moge stosowac klasycznego lasera, bo mam tendencje do blizn. Słyszłam o laserze Neodymowo- yangowym, podobno emituje najdłuższe fale świetlne i głęboko wnika pod skóre. Usuwa od 60-80%, diodowy podobnie jak aleksandrytowy - podbno nie popdrażniają i zastanawiam sie nad nimi, ale musze kaske nazbierać. Rubinowy podobno jest najgorszy. mam nadzieje, ze ja oswoje sie ze swoim problemem, a mój facet to zaakceptuje, bo sądzę, ze coś podejrzewa, bylismy razem na wakacjach, wyjeżdźajac z domu trudniej dbać o te sprawy. Jestem juz tym zmęczona, na razie oswoiam go z włosami na rekach, przeważnie je rozjaśniam, powiedziałam mu o tym i pokazałam odrosty, które sie niestyty zrobiły, zaczął sie smiac i zapytał po co to robię, a na koniec stwierdził, ze kobiety sa jednak bardzo skomplikowane :-D rozbawiło mnie to. malaaaag co do włosków na posladkach, nie mam tego problemu, ale sądzę, że rozjaśnianie jest chyba najlepsze, ewentualnie wosk, ale jedna z dziewczyn pisała, ze baaardzo boli. Nie dziwie sie. Może póki co rozjaśnianie będzie najlepsze, a potem może jakaś radyklana metoda... laser. Pozdrawiam i zyczę wytrwałości. Ja dziś też rwę kłaki z brody!!!! Koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka24
smutna_malgosia nie znam sie za bardzo na laserach bo dopiero od niedawna interesuje sie ta tematyka , zapisalam sie juz na zabieg i pierwszy mam we wrzesniu.Jak chcesz przejrzyj sobie forum o depilacji laserowej:http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=26091 , tam jest bardzo duzo informacji na ten temat , wypowiada się też fachowiec. Z tego co zdąrzyłam wyczytać , metoda , która miałas robiony zabieg nie jest skuteczna i raczej wiele osób ją odradza.Teraz jest jakiś laser diodowy niestety nie pamietam dokladnej nazwy , ale znajdziesz ja na forum , najnowszej generacji , przeznaczony głównie dla osób z ciemnym owłosieniem , jest jak dotąd najlepszy i nie trzeba się poddawać dużym seriom zabiegów , wystarcza 3-4.Zresztą poczytaj sama jak będziesz miała ochote.Nie wiem z jakiego miasta jesteś , ale podobno laserem tym dysponują w każdym większym mieście. Zdam wam realcje we wrzesniu jak bede po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pomarańczko24, poczytam i moze sie na cos zdecyduje, musze sie dowiedzieć ile to bedzie kosztowało, to jest dla mnie najważniejsze, bo już i tak dużo pieniedzy wydałam. Ale chyba i tak musze sie na coś zdecydować. Jestem zawiedziona stosowaną metodą i tez ja wszystkim odradzam. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiAa82
Czesc dziewczyny!Przeczytalam to forum od deski do deski i jeszcze bardziej utwierdzilam sie w przekonaniu,ze bede musiala pogodzic sie z tym cholerstwem,ktorego nie da sie wyplewic jak chwastow...Moim problemem sa wloski pomiedzy piersiami,wokol sutek i pasek wloskow na brzuchu,to jest straszne,tym bardziej,ze jest lato i trzeba sie rozebrac,jeszcze jakbym byla sama to pal licho,ale jade na wkacje z moim chlopakiem i ekipa znajomych...qde,boje sie tego... Borykam sie z wloskami od 5 lat,pensetka mnie ratuje,ale i tak widac slady po wyrwanych wloskach.Najgorsze jest to,ze nie mam z kim o tym pogadac,b gdziekolwiek sie nie obejrze tam "gladkie" dziewczyny,juz czasem mam obsesje na wpatrywaniu sie w kobiece cialo i poszukiwania tego samego problemu co ja. Jestem dosc mocna psychicznie i jest malo rzeczy,ktore moga mnie zlamac,mam czesto dola powodu owlosienia to fakt,ale ile ludzi kalekich chcialo by byc owlosionych w zamian za owlosione cialo.D;atego zawsze sobie powtarzam,ze sa ludzie w gorszej sytuacji,mam tylko nadzieje,ze moj chlopak tez tak zareaguje jak mu o wszystkim powiem,hehe.Buziaki dziewczynki i glowa do gory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak spróbuje z tym laserem, do stracenia mam tylko włosy, hehehehe :-D kasy już nie liczę. KaSiAa82 witaj w naszym klubie 🌼 jedziemy na tym samym wózku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiAa82
dzieki Malgosiu,widze,ze Ty tu trzymasz reke na pulsie na tym forum,heeh...nio a jezeli chodzi o laser,to juz znalazlam klinike,koszt mialby yniesc 500zl,ale pewnie doszlyby do tego dodatkowe oplaty:/Ale to moze po wakacjach,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateż jateż
przeczytałam wasze wypowiedzi od deski do deski i uświadomiłam sobie, że nie tylko ja mam ten problem. Mam włoski pod nosem i na brodzie (reszta twarzy jest ok, bardzo mocno owłosione nogi, trochę brzuch, pojedyncze włoski wokół sutków, bujne owłosienie łonowe. Pośladki też mam owłosione. od kilku lat to sie nasiliło, teraz gdy mam świezo ogolone czy wydepilowane nogi to widac wszedzie czarne kropki masakra zawsze depilator, golarka itp mnie ratowały ale mam dosyc!!!!!!!!!! jak sie rozjasnia włosy co mam kupic gdzie i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×