Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość jenk
Mania pyta-do włosow w nosie jest trymer wielkości długopisu na baterię -głównie dla facetow ale można skorzystać .Najtańsze są po 17 zł ale lepiej kupić lepszy na lata .Usuwa wlosy w nosie ,uszach .szybko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania pyta
Dzieki ale ten trymer tylko przycina wloski, wiec sie nie skusze na niego :) pozostaje penseta co jakis czas i najwyzej krem do depilacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
a co z posladkami?/ czym usuwacie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania pyta
ja tam nie usuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteriosa26
Jak chodziłam na laser co miesiąc to nie rosły włosy. Jak poszłam co 2 miesiące to jak były tak są. Tyle samo co przed rozpoczęciem zabiegów. Dermatolog zapewnia, że znikną na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
nawet mnie nie strasz... a jak tam twoje hormony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pośladków, to gdzie macie konkretnie te włosy? ja mam tak w dole, jakby na łaczeniu z udami i troche wyżej... straszne to jest :( co do lasera to mysle,ze to bardzo wiele zalezy od skóry, włosów i idywidualnie od organizmu, bo na niektorych naprawde działa, a u innych zero rezultatów. Zawsze warto sprobować, ja nie probowałam, choc jak zaoszczędze troche kasy chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
no jA MAM cala pupe, na pleach tam na dole, nad pupa tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja na dole mam takie dłuzsze włosy, ciezko mi powiedzieć bo raczej ich nie widze, bardziej czuje....:/ goliłam je pare razy, choc wiem,ze to złooo.... :/ bo odrastaja jeszcze gorsze, no ale co mam z nimi zrobic:/ mnie najbardziej przeraza to,ze robiłam badania i niby wszystko wyszło ok, nie moge w to uwierzyc,ze "taka moja uroda":/ bo to naprawde ie wyglada normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
a ja jedne mam w normie a jedno troche podwyzszone ale sie nie lecze, bo te tabletki chyba powoduja tylko ze jak sie je bierze to moze wloski sa i slabsze a pozniej jak przestanie to jest jak przed ich braniem, postawilam na laser, i zobacze co z tego wyjdzie jutro bede dzwonic bo chce isc w piatek moze mi sie uda umowic, bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie jakby mi pomogl laser i zyje ta nadzieja, gorzej jak okaze sie ze na mnie nie zadziala;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, tak to jest, poki sie leczysz jest lepiej, pozniej znow to samo albo moze byc nawet gorzej:/! tylko jest jeden plus, ze chociaz wiesz od czego masz to cholerstwo:/ ja bylam pewna,ze mam jakies zaburzenia homronalne, oprocz nadmiernego owłosienia kilka innych objawów a tu nic...?! Trzymam kciuku zeby sie udało z tym laserem, daj znać jak poszło...i ile to w sumie kosztuje, bo wiadomo,ze potrzeba kilku zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
ja oprocz wlosow na ciele, mam inne jakies prioblemy tj: przetluszczenie wlosow, buzi, pocenie nadmierne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to mamy podobnie, mi wypadaja włosy na głowie, zawsze-czasem wiecej czaeem mniej, jakies poł roku temu, moze troche dawniej miałam masakre, jak zobaczyłam mine fryzjera ile włosów moich ma na rekach jak je rozczesywał to myslałam,ze sie załamie, on zreszta tez mi zasugerował zebym zrobiła badania, bo ponoc te nowe ktore mi odrastały byly takie sztywne i mocno poskrecane, co jego zdaniem swiedczylo o jakis zaburzeniach hormonalnych... oprocz tego twarz to samo, nie mam jakiejs tragicznej cery, ale ogolnie skore mam suchą baaardzo na ciele, na twarzy czesto tez, az sie skora łuszczy, ale na codzien sie błyszcze. pocenie- rownież, zazcełam stosowac etiaxil, pomogł:) ostatnio dosc rzadko go uzywam,bo to chyba nie ejst do konca "zdrowe" ale i tak jest o niebo lepiej niz było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
przekichane jednym slowem, ja nie wiem w sumie czy mam dziedziczne wlosy czy to od hormonow sama nie wiem ale chce sprobowac z tym laserem moze sie uda bo naprawde neizla meczarnia a mam je wszedzie na calym ciele; glupia bylam jak bylam mloda bo je ogolilam i tak juz do tej pory gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat? no ja mam tak z nogami-udami dokladniej, kolezanka mi raz na basenie powiedziala,ze mam bialy meszek na udach który pod słonce widac i ja zaczełam golic, to teraz mam, zamiast meszku ,czarne włochy:/! tez gole... oszalałabym jakbym je miała wyrywac, choc własciwie chyba powinnam sobie kupic wosk i tak sprobowac- nogi czasem kolezanka mi depiluje woskiem, ale denerwuje mnie,ze wczesniej trzeba je zapuscic- wtedy to juz w ogole patrzec na siebie nie moge:/ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
no wlasnie to jest minus woskowania ze trzeba zapuszczac ale ja planuje ise odwazyc i isc na nogi na wosk latem;p a lat mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 22:) wosk robiłam na nogi juz kilka razy i powiem Ci,ze nie jest to wcale takie straszne( jezeli obawiasz się bólu), jest pozniej spokoj na jakis czas, zalezy tez jak odrastaja, bo ja mialam czasem problem, wrastały i miałam krostki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
ja mialam raz robone bolalo bardzo ale dalam rade, i w miare szybko mi odrosly i tez sie wrastaly to pozniej juz nie poszlam znowu tylko golilam, glupio ze trzeba zapuszczac szczegolnie latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie calkiem gładkie przez kilka dni, pozniej zaczynaja powoli odrastac. No to jest najgrosze, choc slyszałam,ze np. pasta cukrowa jak sie usuwa nie musza byc takie długie... ale nie spotkałam się jeszcze w zadnym salonie z taka depilacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
hmm no nie wiem ale mnie rosna w roznym tepie wiec i tak musze do wosku zapuscic bo jedne sa dlugie a drugich jeszcze nie ma a zeby wszystkie usunac to musze czekac az wszystkie wyrosna i bede w miare dlugie.. ale to dopiero latem planuje wiec sporo miesiecy przede mna heh;P narazie sie musze skupic na laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, u mnie w sumie tak samo, ale z reguły jest tak,ze dopiero jak usune woskiem to wyrastaja te, ktorych wczesniej nie bylo... jakbym była skazana,ze zaqwsze jakies kłaki musze miec?:/ a ostatnio zapuszczałam naaaprawde dłuuugo.... Daj znak jak po tym laserze, bo jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
jestem umowiona na piatek na 14 to jak wroce wieczorkiem z zabiegu to dam znac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosnionaONa
dziewczyny a czy np macie bokobrody, usuwacie je, wasik? czy na calym brzuchu macie wlosy? z nosa usuwacie,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie wiem co rozumiec przez bokobrody, ja mam takie ciągnące się od linii włosow, za uchem, na szczescie sa w miare jasne, chyba nie wyglada to jakos trasznie, choc mialam jakies pojedyncze ciemniejsze i sztywniejsze włosy- je usuwam peseta. oprocz tego mam taki meszek tez, ale z tym nic nie robie. na brzuchu mam włosy od pepka w doł- niektore wyrywam a jak "potrzebuje" to je po prostu gole, co nie ejst dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do nosa to raczej nie usuwam, chyba ze jakis wlosek np. wystaje to zdarzy mi sie wyrwac a tak to mysle,ze sa one potrzebne - no i raczej niewidoczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosnionaONa
to fajnie Ci, ja mam wlosy an calym brzuchu ;/ z nosa usuwam ale nie wszystkie, a bokobordy mialam na mysli wlasnie te wloski no ja tez mam ale nie usuwam ich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak je usuwasz? -te z nosa? No ja tez mam na całym brzuchu, ale takie mało widoczne... meszek bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
ja mam caly brzuch ehh;(( ale w piatek ide na ten laser moze sie uda tego swinstwa pozbyc, a z nosa przycinam nozyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie będziesz sobie robiła tym laserem najpierw? miałaś już jakieś próby czy cos? powiedzieli Ci jak trzeba sie przygotowac? powodzenia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×