Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Z tym cukrem to dziwnie, bo nawet te cukry proste szkodza, myslalam o fruktozie ale jak przeczytalam o tym to tez podziekuje. O wiele bardziej zdrowsze jest "slodzenie" miodem, albo cukier brzozowy, ale jak narazie uzywam bialego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzozowy? nie słyszałam chyba brązowy. Ja nic nie słodzę, piję tylko zieloną herbatę od 5 lat, nie słodzę od 11 nastu lat, kawy w ogóle nie pije, a kakao raz na pare miesięcy. Holenderkie używam do placków i polewy, używam też do ciast białego i brązowego cukru bo co niedziela u mnie ciasto w domu jest. :D Ja cukier mam zawsze na poziomie 70 i podobno to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Luisa, Polinda, dzięki, na pewno teraz już będę uważać:) Luisa, no właśnie ja też mam zawsze ochotę na czekoladę najbardziej. Ale staram się nad tym panować, bo i tak mam duże problemy z utrzymaniem wagi. Ja właśnie zamiast słodyczy jem owoce suszone, ale też trzeba pamiętać, żeby z nimi nie przesadzić, bo kalorii to one mają sporo. Co do kakao, właśnie dziś miałam ogromną ochotę na nie, więc wypiłam na kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie,mozna zamiennie jakis czas ksylitpl jakis stevia:) tylko z tym tez klopot bo oczywiscie w sklepach u mnie nie ma trzeba zamawiac z netu..coz zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, co do tych upławów, też je mam. U mnie zaczynają się gdzieś tydzień po zakończeniu miesiączki (12 dzień cyklu) i w sumie trwają już do końca cyklu (28 dnia). Ja je traktuje jako normalną wydzieliną, bo poza tym nie mam żadnych dolegliwości. Poza okresem codziennie stosuję wkładki higieniczne (Discreet), tak się do nich przyzwyczaiłam, że sobie życia bez nich nie wyobrażam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam patrze na ceny tej Stewi, to nie jest wcale taka droga, no oczywiscie w porownaniu z cukrem bialym to kosmiczna cena. : http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=2021&lang=pl Ja nie umiem nie slodzic, ja wszytsko prawie slodze, zato ograniczam sol hehh:D Malinko mnie tez zawsze bierze ochota na slodnie przed okresem i w trakcie, w ogole mam ciagle ochote na jedzenie i jakos nie umiem z tym walczyc, a kakao to staram sie juz ograniczac, no ale jakos ciezko mi to idzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jestem sama :) Malinko, ale ja mam caly czas, dzien w dzien, ale narazie poczekam z tym, niech najpierw sie mna zajma w sprawie hirsa a potem bede ich o takie rzeczy meczyc. :) Luiso, ale teraz trzebaby bylo ta stewie albo ksylitol uzywac caly czas zeby nie pogorszyc sprawy z tym cukrem, a to napewno na dlugie nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:) Brazowy to trzcinowy i jest prawie jak bialy w dzialaniu a brzozowy to ksylitol zdrowszy.. a jest stevia -roslina to oze byc lepsze od tych w/w. JA nie moge cukru bo grzybica dopada mnie i lojotok sie nasila wtedy no i cukier prosty wlasnie w slodyczach jest cukrem prostym najgorszym..weglowodany zlozone sa bardziej pozadane,bo nie powoduja szybkiego skoku insuliny ona wtedy sie powoli podnosi i powoli opada:) MAlinowa Rozo:) tez pilam kakao na kolacje:) U mnie albo nie jem slodyczy albo sie na nie rzucam..nie mozna sie opanowac;) jak nalog:) Polindo:) mozna by sprobowac z tymi cukrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to faktycznie Luiso lepiej bez cukru bialego i w ogole prostego. Moznaby bylo sprobowac, czemu nie ale trzebaby bylo znalezc jakas apteke czy strone internetowa, z ktorej moznaby bylo bezpiecznie zamowic, a nie ze potem dostaniemy jakies podroby. Moze na doz.pl, zaraz sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak sie bedziemy tak zdrowo odzywiac to ze sto lat bedziemy zyc i z tym hirsem sie meczyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stewi na doz.pl nie ma, ale jest Ksylitol : http://www.doz.pl/szukaj/s0-ksylitol I znalazlam tez szampon na nazie cukru brzozowego i on podbno wzmacnia wlosy :) http://www.doz.pl/apteka/p49152-Barwa_szampon_brzozowy_250_ml albo jeszcze o tym myslalam : http://www.doz.pl/apteka/p47766-Farmona_Herbal_Care_szampon_brzozowy_300_ml Co myslisz Luiso? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to moze dozyjemy momentu jak wymysla cos na hirsa! hehh:D to byloby odkrycie hehe :D Do ktorego warto dozyc heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc dobry:) ja to mam suche wlosy strasznie:( i zadne maski nic nie daja..jedwabie itd..ach szkoda gadac..to tez moze byc przez niekie estrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, moze przez estrogeny. Ja w maseczki nie wierze ale to moze byc dobre bo na bazie cukru, no ale nie wiem. Ale chyba sprobuje i poszukam to u siebie w aptek, bo to nie jest drogie a moze pomoze, powinnas tez sprobowac. Ja tam mam wedlug mnie fajne wlosy, tylko ze wypadaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypadanie to lepsze chyba Polindo co uzywa Konstancja nasza:) ja maski robie bo dopiero bym bez miala szope a i tak mam ale tez dlatego bo jade prostownica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez pewnie, ten szampon z apteki, bede musiala isc kupic i juz a nie head&shoulders. No ja tez swego czasu prostowalam i to co ja mialam z wlosami, to porostu masakra, suche, lamliwe i w ogole wiec przestala i teraz tez sa fajne :) No to moze jakis szampon albo odzywke, ktora by postawila twoje wlosy na nogi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Luisa, mamy podobne zachcianki heh.:) Polinda, no ja też dzień w dzień (jedynie z tą kilkudniową przerwą), ale w sumie już się przyzwyczaiłam. Dziewczyny, ale jestem zadowolona z tego wosku. W piątek minęły 2 tyg., miałam się ponownie wybrać, ale stwierdziłam, że przed @ będzie bardziej boleć i przełożyłam depilację o tydzień. Wosk jest rewelacyjny, odrosło zdecydowanie mniej włosków i są jaśniejsze. Te, które wcześniej usuwałam pęsetą oczywiście nadal usuwam tak samo, codziennie już niestety, strasznie szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te na glowie oczywiscie, bron boze na nogach albo gdzie indziej heh :D Malinko to super, ze ten wosk dziala :) Dobrze ze przesunelas depilacje, bo faktycznie bol jest wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Rozyczko;) wogole odnosze wrazenie ze tu na forum sa same za je bi ste dziewczyny:) chyba wiekszosc dziewczyn z hirsem ma cos w sobie fajnego,bynajmniej nie klaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, jak narazie była to moja najlepsza decyzja w stosunku do włosków:) Luisa, masz rację, coś w tym jest heh.;) Dobranoc wszystkim;^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo jest szamponow, odzywek i masek z Ziaji , a naprawde sa dobre :) Znowu cos ogladam na TLC i chwile mowili o pcos i ze wlasnie hirs, otylosc i tradzik temu towazysza i tej pani polecili laser i ze bedzie po problemie, wiec moze laser to byloby jakies rozwiazanie. No ale kazdy mowi cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obranoc obranoc rose:) Polindo moze byc dobra? ale mi sie zawsze wydawalo,ze tania maska to kiepska maska,a wcale tak nie musi byc..bo kupowalam kiedys drogie firmy joiko i naprawde nie byly rewelacyjne na moje sianko:) moze kupie ta,tym bardziej,ze licho z kasa ostatnio. Dzieekowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wierze,ze laser dziala jak jest ustabilizowana gosp hormonalna..z tym,ze potarzac trzeba na pewno,to nie jest tak ,ze sie zrobi i na zawsze...jednemu szybciej odrosna drugiemu wolniej:) ja se chyba wasa strzele laserem a co mi tam:) juz za pozno Polindo juz puscilam zgloszenie do ktokolwiek widzial:) a co to za program gdzie Ty ogladasz go na jakim kanale? ja chyba nie mam tego TL cos tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×