Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość emilka 34
luisa a ty juz ta palme zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, ja kupowalam na doz.pl, ale we Wloszech tez pewnie beda bo wszedzie sa! Ja zreszta kupilam tez jedno opak. wloskiej firmy.. Bo tak w ogole to kupilam 4 rozne suplementy z ta palma.. by brac raz jedno raz drugie.. Poza tym wydaje mi sie ze we Wloszech rosnie ta palma, tylko to nie taka prosta sprawa tloczyc z jej jagod olej (czy sok).. Ta palma rosnie oprocz Ameryki tez w Pd Europie.. W Polsce kosztuje z pewnoscia taniej, bo zagranica wszystkie leki sa drogie, glownie suplementy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
tylko ze ja nie mowie plynnie po wlosku wiec moge czegos nie zrozumiec :) a meza nie poprosze bo mi ja odradzal a tak bym se zamowila na polskiej stronie a za 2 tyg bede w polsce to bym se odebrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
constance weszlam na ta trone doz.pl ale tam jest duzo preparatow z ta palma ktory ty masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, no wlasnie moj chlopak tez mi mowi, bym nie ruszala tego meszku.. Ja poobserwuje jak to mi bedzie odrastalo na podbrodku.. co do palmy standaryzowanej.. mnie to jakos nie przekonuje.. skoro wypuszczaja suplementy na rynek, ktore maja pomoc facetom, to chyba pomoga i kobietom. Bo chyba kazdy suplement musi byc przebadany zanim zostanie wypuszczony na rynek, wiec jesli palma jest niestandaryzowana, to chyba do aptek nie trafia.. No bo wtedy i na prostate nie podziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko JA koncze za pare dni finasteryd(dziala jak palma zbija dht,hamuje 5 alfa red) i dopiero ja zamowie lub kupie,chyba normalnie mozna w aptece kupic prostatan Olimpu ja chyba wezme ,bo mi sklad odpowiada jego jest ten lipoken i cynk i inne ktore wspomagaja palme i tez obnizaja dht,wiec ja ten preparat zamowie. JAk mi nie bedzie pasowal to poprosze rodzinke z usa by mi przyslali,tam to ponoc w sklepach spozywczych,marketach maja jako wlasnie suplementy i kosztuje rozne tam kolo 20-40 $ w zaleznosci od preparatu bo sa wlasnie rozne te dodatkowe a to cynk i b6 a to pestki dyni a to pokrzywa jako dodatki i tam sie ceny wahaja..wiec jak nie bede zadowolona z prostatanu Olimpu to mi wysla stamtad z USa.A poki co czekam az skoncze fina i zamienie na naturalny zbijacz dht:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) ja masz maly meszek,cienki i nie czarny,to zostaw go serio..nie wiesz jak bedziesz reagowala na depilator..po co Ci podrazniac skore skoro masz czasem tendencje do acne jak mowilas..ja bym zostawila:) JA meszku nie ruszam tylko poj czasem jak wyrosna ciemne to peseta byla kiedys a teraz elektro,a reszty nie ruszam na polikach tylko co ja mam z tymi baczkami zrobic? masz pomysl? Brodke pojechalas depilatorem hmm,oby Ci nie wrastaly kochana,,,zobaczysz jak bedzie:) A palma wiesz jak kazdy lek moze miec w sobie wiecej palmy lub mniej moze byc lepsza lub gorsza w sensie pozyskiwania..tak jak magnez np zwykly a magnez lepiej przyswajalny...wiesz chodzi o oryginalnosc produktu,im bardziej oryg tym lepszy efekt i wlasnie jak pisalam do rodzinki z zapytaniem to tam na tych palmach w usa maja na niektorych napsiane standaryzowana..hmm wiec chyba cos w tym jest Ale Emilko,Konstancjo czytalam duzo na forum,ze facetom pomagal wlasnie prostatan olipmu wiec moze to na dobry poczatek Emilko? a to chyba normalnie w aptece jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
kurde nie wiem zamowic to czy nie :) ale ja mam hirs idiopat.to moze pomoze nie ? dziex :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, wydaje mi sie, ze najlepszy jest firmy NOW - SAW PALMETTO 160mg (ma lagodny dosyc sklad, wydaje mi sie, bo na oleju z oliwek). Kupilam tez Prosterbe - wloskiej firmy ESI - ten ma 300mg palmy. Prostatobon z korzeniem z pokrzywy 150 mg, Fitoprost 160mg. Nie biore oczywiscie wszystkiego na raz! :-) Aha, mam jeszcze wierzbownice, biore ja rano 1 tabl tylko, ale i tak lekko sie swiece.. Moze powinnam brac 2? A palmy biore okolo 460 mg na dzien, po obiedzie 160 i po kolacji 300mg.. aha, jeszcze ten z Olimpu moze byc niezly, bo to porzadna firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
kochane dzieki wielkie :* :) a co mi tam kupie se ta palme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, ale apteki doz sa rozsiane po calej PL, chyba masz jakas blisko domu? Czekasz od 24 do 72h na dostawe.. Ten Prostatan moze byc ok, ale tez dobry bedzie amerykanskiej firmy NOW - jest na wielu stronach zagranicznych, wiec chyba jest dobry. Zaraz wracam.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam ten idiotyczny:) chodz ostatnio mi skoczyl androstendion stad pogorszenie,ale Emilko idiopatyczny to inaczej wrodzona nadwrazliwosc mieszkow,receptorow w skorze na nawet normalny poziom androgenow!! wtedy walsnie nawet w normalnym poziomie testosteron przeksztalaca sie w DHT ten aktywnie pobudzajacy wzrost niechcianych wlosow..i ich nadmiar..czyli skoro palma dziala antyandrogennie,to ja rozumiem,ze nieznacznie moze zbic poziom androgenow wiec dla nas super plus hamuje obwoodowo dzialanie dht czyli zmniejsza jego pzoiom i ta cala nadwrazliwosc,bo zbija 5 alfa red(enzym co przeksztalaca testo w dht) wiec w efekcie mniej dht i mniej lub slabsze wlosy.Logika..ale jak to w praktyce u ans zadziala czas pokaze..ja mysle ze zadziala i na cere w sensie tradzik jak ktos ma bo palma blokuje nie tylko 1 enzym alfa reduktazy typu drugiego ale tez typu pierwszego,aromataze ktory odpowiada tez za gruczoly lojowe,ich wydzielanie,czyli dzialalaby wtedy na wlosy i skore wogole wiec bylo by fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
hurraaaaaaaaaaaa to nalykam sie tej palmy i juz :D ciekawe po jakim czasie dziala , trza brac chyba 2 tabletki dziennie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) a czemu TY bierzesz 300 palmy czyli wieksza dawke dopiero wieczorem nie lepiej brac 300 rano kiedy dht ponoc osiaga szczyt(sczytuje haha) a te 160 popoludniu lub wieczorem? kiedy dht mniejsze jest niz rano? Emilko ja uwazam,ze warto sprobowac..co szkodzi...naprawde moze akurat byc jeszcze lepiej plus bioxet i ten teloc... moze bedziesz uzywac depilatora do twarzy raz na miesiac?:) tylko pewnie trezba czasu jakies 2-3 mies by zauwazyc poprawe.. MAlo tego ja czytalam,ze wlasnie ziola dzialaja tak,ze probuja jakby przetorowac organizm na wlasciwa sciezke..stad moga lagodniej niz leki ale rownie skutecznie..okaze sie..mysle tez ze to osobnicza sprawa..moze gdzies za kilka miesiecy okaze sie ze jednak slabiej niz myslalysmy,ale chyba warto sprobowac NIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) jesli chodzi o dawkowanie to ..hhmmmmm sa tu wlasnie podzielone opinie..probowalysmy dojsc do tego z Konstancja :) i tak ja znalazlam,ze lecznicze dawki palmy gdzie szybko sa efekty jak jest duzo za duzo dht i spory hirs to sie osiaga przy minimum 800 mg dziennie czyli wychodzilo by z 5 tabsow..ale to chyba przesada...skoro nie masz az tak duzego owlosienia,wiec dht moze byc nie az tak bardzo duze u Ciebie,czy Konstancji,czy u mnie to mysle,ze spokojnie wystarczy dwie lub trzy tabl po te 160 mg czyli dwa lub 3 razy dziennie i styknie..TYm bardziej jak chcemy to brac dlugo prawda? bo ja sie domyslam,ze to nie jest tak,ze jak odstawisz to efekt pozytywny zostaje..sadze ze wraca do stanu sprzed wiec trzeba by to wciaz kontynuowac..czyli lepiej brac te dwie gora trzy czyli polowe tego co nazywaja skuteczna dawka w zaawansowanym hirsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
zamowie se tn z olimpu tylko jak to brac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
oki tak zrobie dziexxxxxxxxxx :*:*:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz tu kawalek ze stronki laboratorium urody tu pisza o tej palmie ta serenoa repens to inaczej palma czy saw palmetto,juz to wklejalam ale zobacz bo nie bedziesz szukala: Fakt, zapomnialam wkleic info o suplementacji palma sabalowa (sporo osob raportuje wyrazne zmniejszenie wydzielania sebum): Cytat: Trądzik androgenny, hirsutyzm (wirylizm u kobiet) i hiperandrogenizm można wyleczyć za pomocą preparatów Serenoa repens (Bartram) Small (Brahea serrulata (Michx.) H. Wendl., Corypha repens Bartr., Serenoa serrulata (Michx.) Nichols.), rodzina Arecaceae. Obecnie istnieją gotowe preparaty zawierające standaryzowany ekstrakt z tej rosliny (np. Permixon) Serenoa repens zawiera silne inhibitory androgenów, dzięki czemu hamuje efekty działania testosteronu, dihydrotestosteronu i 17-ketosteroidów oraz im podobnych hormonów. Hamuje 5-alfa reduktazę testosteronową. Działa przeciwzapalnie, antyagregacyjnie, pobudza regenerację nabłonków i mięśni, stabilizuje błony komórkowe i śródbłonki. Wywiera wpływ przeciwwysiękowy i przeciwalergiczny. Roślina jest wykorzystywana również do leczenia przerostu gruczołu krokowego z dobrym skutkiem. Składnikami czynnymi Serenoa repens są fitosterole (beta-sitosterol, stigmosterol, kampesterol, cykloartenol), ponadto farnezol, lipazy, lupeol, żywice, taniny i wolne kwasy tłuszczowe (laurowy, mirystycynowy, palmitynowy, kapronowy, oleinowy), kempferol, kwercetyna, izokwercytryna, roifolina, kwasy uronowe, arabinoza, galaktoza i polisacharydy z nich zbudowane, karotenoidy. Skuteczne dawki ekstraktu Serenoa repens wahają się w granicach 800-1200 mg/dobę. Niemcy niekiedy zalecają dawki 2 g/dobę. Terapia trwa przynajmniej 4-6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
to rano bede brala 2 tabletki a po poludniu 1 jezu jak sie napalilam na ta palme :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha noo a mnie KOnstancja zarazila hahaaaaaa ale o czym TWoj mowil...ciekawe..czemu przeciwny byl,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
a cholera wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ten...i tani nawet no nie ? cos mi sie zrobilo z klawiatura ze zamisat z mam y a zamiast y mam z i nie moge znakow zapyt i buziek wklejac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
wcisnij jednoczesnie ctr i shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzialalo:):):) dzieki:) bow kurw mnie to,ze musze zamieniac z na y a y na z:) ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
hahahahahaha bidaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wiem dlaczego TWoj pzreciwny,, Twoj jest lek kardioch wiec on moze nie wnika w szczegoliki a te ziolka ponoc sa bezpieczne..ale na kazdych prawie lub typu prostatan itp pisza,ze nie dla kobiet:) bo chodzi o zbijanie androgenow jak przy fina i np androcurze,wiec wtedy nie mozna za bardzo zajsc w ciaze i byc w niej bo chlopwiec np bez siuska sie urodzi lub wady dla dziecka moga byc i dlatego oni tak pisza..ale jak nie myslicie o dziecku to WHY noot? a moze efektem ubocznym palmy jest to,ze po 3 miechahc stosowania wyrasta palma na glowie hahaha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
o matko tera sie przestraszylam a jak kiedys przez przypadek zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cytacik na umocnienie nas w wierze::) Pewną rolę może odgrywać fitoterapia - znane są doniesienia o skuteczności naparów z mięty pieprzowej w obniżaniu poziomu męskich hormonów. Preparaty z niepokalanka pieprzowego mogą pomóc w generalnym uregulowaniu gospodarki hormonalnej. Właściwości antyandrogenowe mają także środki tradycyjne zalecane w chorobach przerostowych prostaty, takie jak palma sabalowa. Leki zwykle nie zniszczą istniejącego już owłosienia. Aby w pełni ocenić skutek kuracji należy albo dokonać depilacji, albo cierpliwie czekać na wyrośnięcie nowej generacji włosów. Pacjent musi zrozumieć, iż leczenie jest przewlekłe, a jego przerwanie zwykle prowadzi do nawrotu objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×