Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Konstancjo jak mnie w koncu wpuscisz do domu to ja Ci go usune sila psychiki:) hahahah Nie wiem dokladnie z tym testo...ale chyba chodzi o wolny bo wolny sie zmienia w dht wiec skoro dht maleje to ten by wzrosl na 100 proc wzrasta ale nie dam reki uciac czy calkowity czy wolny. Grunt ze dht maleje o to nam chodzi.. lece ogladac oszukac przeznaczenie 3 na tvn;) Buziaki i dobrej nocy:* jutro bedziesz Konstancjo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luiso, zobacz co znalazlam o Fitoproscie http://www.urologiapolska.pl/artykul.php?2524 zwroc uwage na: cytuje: " Przyjmując aktywność finasterydu za 1, wyciągi z boczni są od 7000 do 40 000 razy mniej aktywne." No ale przynajmniej widac ze ten preparat jest ok. Poszukam info o pozostalych.. Bede jutro.. :-) dobrej nocy :-) p.s. Jutro wyrywamy wlosa! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam,no zalamka:( to co az tyle razy mniej dziala niz fina?? tak to mam rozumiec? jak tak to jedna wielka lipa..:( i dalej mam sie truc tym finem? o niee,to by bylo takie slabe?? o dlaczego wszedzie pisza ze to dziala..a moze tylko w prostacie tak dziala bo w koncu tam bylo badanie przeplywu cewkowego itp objawow zwiazanych z przerostem prostaty..nie napisali wprost ze o tyle obniza dht w skorze,mieszkach..jak Ty to rozumiesz:)? bo sie na noc zdolowalam..i moj entuzjazm z lekka opadl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj Luisa, :-) nie lam sie na prozno.. :-D moim zdaniem to dziala.. spij slodko... jutro bedziemy sie dalej martwic.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem,ze dziala 3 razy slabiej..ale az tyle:) O nieee:( to co ten ambroziak opowiada,ze tak dziala,ze zbija dht i ze super efekty..ja juz teraz sie pogubilam az tyle mniej skuteczne?? no teraz to mnie pocieszasz a badania mowia swoje:( dobranoc kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
dzien dobry dziewczynki :) zdecydowalam ze bede brac ta palme bo dzieci na pewno nie chce miec, tylko naprawde jesli zdarzy mi sie wpadka to klops nie wiem co wtedy no ale poki co nie bede sie tym martwila, moj maz bierze tabletki antykoncepcyjne bo tutaj sa tabletki dla mezczyzn :) wiec mam nadzieje ze wpadki nigdy nie bedzie , my nie uwazamy ... wrecz przeciwnie...:D bardzo szalejemy wiec jedno musi z nas brac a ja nie chce :)palma mi odbila i teraz caly czas o niej mysle podjaralam sie jak glupia :D bylam wczoraj w aptece ale nie moglam sie dogadac z farmaceutka ehhh wiec juz se ja kupie jak bede w polsce za 2 tyg kupie ilosc hurtowa co by na dlugo starczylo:) zastanawia mnie jedno czy po tej palmie nie maleje libido???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! co za p i e r d o l a ze mnie! Z tak wieloletnim stazem dalam rano plame i urwalam mojego 2 tygodniowego juz wlosa w polowie!! I znowu sie naczekam az odrosnie! I znowu stany zapalne etc! :-O siasc i plakac!| :-D albo sie smiac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko... co do libido... Hmmm.. Powiedzialabym tak: nie wykluczam.. :-) ale moze to z przemeczenia albo stresu u mnie? W kazdym razie jesli spada to.. w baaaaadzo niewielkim stopniu.. :-) A co to za lek anty dla facetow? Pytam tylko z ciekawosci... Moge prosic o nazwe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
wiesz co nie pamietam nazwy contr... cos tam :D jak sprawdze napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
podobno ten lek jest dostepny w usa turcji i kilku europejskich miastach jest na recepte sprawdze!podobno sa tez zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Emilko, ja mowilam o tym suplemencie: http://www.doz.pl/apteka/p54303-Saw_Palmetto_160_mg_kapsulki_60_szt ta firma jest w aptekach w wielu krajach i na etykiecie jest napisane: "Firma Now Foods w prowadzonej od 1968r. dzialalnosci kazdym dniem zapracowala sobie na miano najbardziej renomowanego producenta branzy w USA. Potwierdzaja to liczne tytuly i nagrody, np. Najlepszy Producent Roku Witamin w USA w latach 2003-2008. Produkt zostal wytworzony zgodnieze standardami GMP." Chyba kupie to jeszcze raz po skonczeniu moich zapasow.. i ten Prostenal tez.. dobre opinie o nim czytalam w necie kiedys... Moze tez to z Olimpu wezme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
kurcze ja juz dzis nie zdaze do apteki bo dzis mam 100 rzeczy do zrobienia , mozliwe ze bym to tu dostala w aptece , kurde, no ale nic juz poczekam jak wroce, martwie sie tylko czy ta palma naprawde nie ma jakichs zlych skutkow ubocznych ze np nie dziala zle na kobiece narzady plciowe itd itd :) ogolnie jestem przeciw szpikowaniu sie lekami suplementami itd wiec troche sie boje ale coz sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
czy ta palma sabalowa nie powoduje czasem powiekszenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
takie info znalazlam : Palma sabalowa Znana bardziej jako Saw palmetto, jest małą palmą z ciemnymi owocami, w których to znajduje się cała magia rośliny. Wyciąg z tych czarnych kuleczek hamuje przemiany testosteronu i podnosi poziom estrogenów. Bywa stosowany w niepłodności żeńskiej i niedorozwoju piersi z różnym skutkiem. Jak dotąd nie było konkretnych badań na temat tego, czy na pewno sprzyja powiększeniu piersi. czyli ona leczy nieplodnosc a z drugiej ztrony mozna miec klopot zachodzac w ciaze? nic juz nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, lepiej kupuj w aptekach (ewent. w sklepach zielarskich)! A ten medycynek nawet nie podaje ilosci kapsulek - no chyba ze to ja jeszcze zaspana.. Sa apteki w Twoim miescie w PL? :-) jakas z sieci doz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc leczy nieplodnosc - tak ja stosowali indianie.. No i piersi tez powieksza, u mnie na razie nic takiego nie zauwazylam.. :-) jezeli chodzi o ciaze to jest niebezpieczna dla plodu, czyli gdy ja bierzesz juz bedac w ciazy, ale nie utrudnia zajscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
tak na pewno sa, szkoda tylko ze musze czekac 2 tyg ale spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
o jezu extra chcialabym miec wieksze syski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na te zdjecia... Nie rosnie u Was ta palemka? :-) sa tez tu inne suplementy pokazane.. http://www.google.it/search?hl=it&q=saw+palmetto&gs_sm=e&gs_upl=2844l4875l0l5141l12l7l0l3l3l1l750l1985l5-2.1l3l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1366&bih=524&wrapid=tlif131806589415610&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
na pewno beda tyle ze ja mieszkam na obrzezach teraz, tu jest 15 min do sklepu spozywczego a zadnego innego nie ma w okolicy , jak jeszcze pracowalam to codziennie bylam w "miescie" a teraz to wszedzie daleko wiec na szybko nic nie wymysle a z podrozy poslubnej lece prosto do polski wiec najszybciej tam kupie cokolwiek z ta palma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
no nie chodze i nie patrze co rosnie co nie :D nie wiem moze rosnie :D, moze ja w ogrodku zasadze i bede zrec z chlebem ? hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w Polsce masz apteki w Twoim miescie? Masz doz? mnie np. bardzoodpowiada ta siec.. Wyszukuje sobie sama wszystko na ich stronie, zamawiam i na drugi dzien (lub po 48h) juz mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×