Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

juz jestem... Luiso, ja rano stosuje te wierzbownice, by w pracy sie nie swiecic .-) ale i tak troszke widac... A z kolei 300 mg na noc by dzialalo do samego rana, kiedy to dht wzrasta.. :-) ..ale ciekawe czemu tam pisza ze kuracja trwa od 4 do 6 mies. Przeciez ludzie to latami stosuja.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana to przemysl to jeszcze,,, bo wiesz wszystko pieknie..zacy glacy ale jak bys zaszla i miala chlopca to moze byc uszkodzenie plodu lub naprawde hemafrodyta wiec przemysl temat..ale mysle teraz ze jak bys np chciala zaplanowac ciaze to trzeba by na dluzej ziolo odstawic,zbadac sie i dzialac:) ale z wpadka to juz gorzej..hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
no kurde :( nie chce i nie planuje no wlasnie gorzej jak wpadka kurdeeeeee co robic??? a juz sie tak na nia napalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie...powinni napisac ze moze do uzyskania jakichkowliek efektow 4-6 a chcac podtrzymac kontynuacja no nie? co za bezmyslnosc;) ludzi w blad wprowadzaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ale nic nie daje 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem...zabezpieczac sie..ale wiesz z prezerwatywa roznie..a skoro antykonc nie bierzesz...ale Konstancja tez nie bierze i tez uprawia seksa wiec co ona Ci doradzi:) bo ja poszcze oj poszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj nie zebym ja mojemu obciela! nie nie! :-) my uwazamy i juz.. :-) ale taka spirala ponoc jest bardzo bezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na obiad dziewczynki palemki Wy moje:) a Ty Emilko pomysl i napisz co zdecydowalas...ja jak bym miala kolesia to bym uprawiala tylko w dni nieplodne i chyba brala jakies tabsy lub ta spirala bo zeby naprawde nie zacciazyc..dopiero klopot z tymi narzadami meskimi by byl..trzeba to dobrze przemyslec bo to nie przelewki:)paa poki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, posluchaj, powiedz Twojemu ze bierzesz ten suplement i ze musici obydwoje uwazac.. Powiedz mu tez ze jest bezpieczny i ze sa kobitki ktore go biora i maja sie dobrze! ;-) moze go przekabacisz i nie bedzie trul.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstncjo:) Polinda to nie jest palcem robiona hahha:) pewnie sie smieje jak nas czyta;) Pozdro Polindko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
wlasnie wrocil wiec dziewczynki odpisze wam potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,Konstancjo Emilko I POlindko:)i wogole.. Zobaczcie to forum z palmie rozmawiaja mezczyzni ktorzy ja biora z tym Ambroziakiem,co sie zajmuje tym tematem..i oni pisza jak poczytacie tak minimum z 10 min to forum,ze PAlma niwskazana POLINDO!! do okolo 23 r zycia( ze wzgledu na zmainy w ukl hormonalnym)...zeby nie ingerowac jeszcze,wiec Polindko u Ciebie by bylo za wczesnie aniolku:) A poza tym pisza,ze Konstancjo nie ma koniecznosci dzielic dawki na 2 razy dziennie,ze wystarczy raz dziennie np 2 kapsulki palmy bo ona sie dosyc dlugo utrzymuje w organizmie:) czyli po mojemu moglabys brac dwie palmy rano a wierzbownice na noc... A poza tym pisza,ze palma dziala odrazu po pierwszej tabletce skutecznie obniza dht ale na efekty trza by poczekac dluzej..ale dzialanie jest odrazu wiec..super..no i mozna ja stosowac latami.. TYlko oni generalnie pisali to w kontekscie lysienia ale mysle,ze z hirsem podobnie jest:) Poczytajcie: http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?action=printpage;topic=111.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jeszcze.. zobaczcie: każdy związek, który blokuje DHT, podnosi jednocześnie testosteron. Tak jest również np. w przypadku najpopularniejszego leku na łysienie - Propecii. A to z tego powodu, że DHT hamuje syntezę testosteronu; kiedy więc blokujemy powstawanie DHT, stymulujemy produkcje testosteronu. Sam testosteron nie jest tu jednak szczególnie groźny, bo działa 10-ciokrotnie słabiej od DHT. Czyli mialam racje bo mam bardzo niski testosteron wolny czyli duzo musi mi sie zmieniac w dht..i jak sie bierze blokery typu palma to testosteron we krwi nam wzrosnie i dobrze bo ten DHT zmaleje a o to chodzi:) wiec niech sie ktoras nie wystraszy,ze jak sie zbaada po palmie ze ma wiekszy testo,bo to pozadany efekt;) Ale sie objadlam lece odpoczac,do wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i too o czym mowilam ze PAlma PAlmie nie rowna..dlatego wazna ta standaryzacja..bo inaczej biologiczne dzialanie moze byc slabe i lykanie gucio da...tylko skad wiedziec ktora the best..w tym forum duzo pozytywow o prostatanie wiec chyba to bedzie git:) cyt z forum Może więc tak: co do Prostatnu - to jestem w stanie gwarantować za jakość użytego ekstraktu. A badania pokazały, że - w zależności od pochodzenia surowca i metody ekstrakcji - efekty działania palmy różnią się diametralnie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka_hlhj
Witam wszystkich, Dołączam do forum, poniewaz dzis wlasnie dowiedzialam sie ze cierpie na hirsutyzm. Podejrzewalam to wczesniej i udalam sie na wszelkie badania niezbędne do stwierdzenia schorzenia..Mam oczywiście wszystkie zwykle wymieniane objawy w stopniu średniozaawansowanym. Zawsze bylam nieco okrąglejsza ( nosilam rozmiar 42, czasem 44). Z biegiem czasu wraz z pojawianiem sie wloskow tam gdzie nie potrzeba moja waga zawrotnie szybowala w górę, do tego stopnia że nosze juz rozmiar 48,czasem nawet 50.Mam otyłość głownie brzuszną, brzuch jest okropnie okropny i wielki jak balonówa.Zmienilam sie nie do poznania,cala garderoba poszla do wymiany, strasznie cierpie z tego powodu.Oczywiście, przyznaje się że moje jedzenie jest rozne, czasem w nadmiarze, czasem w niedomiarze...tryb zycia. Pracuje fizycznie. Chcialabym dowiedziec się czy: Otylosc powoduje hirsutyzm? Czy hirsutyzm powoduje otylość? Macie moze wiedze na ten temat..? Pozdrawiam serdecznie, i glowa do gory. Wiele daje fakt,że nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Evelka:) a jaka masz diagnoze hirs idiopatyczny czy masz hiperandrogenizm czy policystyczne jajniki czy hiperprolaktynemie,mialas badana tarczyce? jaka Twoja diagnoza? postawiona na podstawie badan? znaleziono przyczyne Twojego H? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Luiso :) czyli palme mam z glowy :) Jej, ale wy sie tu rozgadaliscie jak przekupy na targu heh :D Evelko opisz dokladnie co ci jest i jakie badania mialas robione, to nam pomoze okreslic, co jest z taba nie tak :) A tak w ogole to witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja znów jestem chora. I się leczę. Widzę że się skarżycie na małe biusty, to ja bym się chętnie z kimś podzieliła bo ja mam balony 70 D i nie lubię moich dużych cycków naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk Polindko:) szkoda..ale ten Ambroziak pisal,ze do kolo 23 lat nie jest wskazane,ze wzgledu na ta regulacje,dojrzewanie itd..no nie wiem ale 15 czy 16 lat to moze rzeczywiscie za wczesnie na ingerencje,tym bardziej,ze dalej nie masz badan prawda?:) ale juz niedlugo je zrobisz:) pozdrawiam I co Emilka? zdecydowalas co zrobisz?:) Konstancja:) teraz mysle,ze jak juz bierzesz 2 tyg palme to moze bedziesz miec podwyzszone testo i nie bedzie wiadomo czy duzo od palmy a o ile za duzo sam z siebie..a moze bedzie w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz niedlugo Luiso juz niedlugo... bo w grudniu ide do niego i poprosze o wszystkie badania i popytam o te leki ziolowe, no ale jak da mi skierowanie ( o ile bedzie uwazal ze to konieczne) to znowu bede musiala czekac na zrobienie ich, pewnie z pol roku,bo prywatnie nie robie. :) Oj Aniu trzymaj sie chorowitku :) Ja to sie na temat piersi lepiej nie wypowiadam, bo mam male (niby powinny urosnac, ale genetycznie nie mam po kim miec duzych) i pewnie duzo nie urosna :) ale co tam, mi to wcale nie przeszkadza, mam gorsze kompleksy-hirs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) Aniu co Ci dolega? przeziebienie? a jak kostka Rozyczki? Luisa, a moze to ten zwykly testo rosnie, a nie ten wolny? Ja czytalam post dziewczyny, ktora stosowala palme, wiesiolek, niepokalanek i ogorecznik i obnizyla tym testosteron.. - chyba ten wolny.. o tym nie mowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przy myciu glowy wypadlo mi jakies 10-15 wlosow.. ale to dlatego ze ostatnio znow myje co drugi dzien.. a powinno sie codziennie usuwac ten dht ze skory glowy.. jednak wszystko powoli idzie ku lepszemu... plucze przed myciem kawa, a po myciu pokrzywa z zielona herbata i wlosy sa puszyste, nie przekuszczaja sie tak bardzo.. Luiso, wlos nadal siedzi... Moze w ten weekend sie narodzi? :-) Ale takiego czegos to w zyciu nie mialam! Jutro bedzie 13 dzien jak siedzi i nie rosnie! Niech to bedzie reklama dla bioxetu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×