Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość facetom nie dogodzisz
Z tym samym problemem --------------> Ehh...ludzie mają różne bolączki, grunt to, żeby choroba nie opanowała naszego myślenia. Ty masz hirsutyzm, ja aktualnie bezpłodna i się leczę- równowaga musi być! :P Życzę wam wszystkim , abyście się wyleczyły z tego :) Pozdrawiam. Dzięki za opinie o depilatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem:) na rekach tez mam ciemne i geste,do tej pory je golilam,ale smiesznie to wyglada jak ma sie ogolone rece,a ramiona owlosione (tam mam jasne wloski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a teraz rekamuja zel pod prysznic veet.Nie wiecie czy jest skuteczny???pewnie jest ale dla dziewczyn bez tej choroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do facetom nie dogodzisz: Wiem że hirsutyzm nie jest to największe nieszczęscie jakie może spotkać kobiete....może i nawet zalicza się ono do tych "małych niepowodzen" Ale mimo to chciałabym się tego pozbyć, natomiast jedno wiem, mimo tej choroby potrafię cieszyć się życiem bardziej niż niejedna zdrowa osoba. Ja również życzę powodzenia w pokonaniu swojego problemu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu_21: Ja tez golę włosy na rękach a nawet dłoniach bo tam też mam malutie. Ramiona nasczęscie u mnie są ok....ale za to inne cześci ciala nie bardzo;p Pomysl dobrze nad ramionami i zadecyduj. Zycze podjecia dobrej decyzji (chcociaz trudno powiedziec jaka jest dobra w tej sytuacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Powodzenia na egzaminie dzisiaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: dzieki.....nic nie umiem....ciagle mysle o h...mam obsesje straszna:( trzymajcie kciuki o 18....jak bede po egz.to bede ciagle na kafaterii:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
trzymamy kciuki:) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
do ide na tory: A co do twojej obsesji, to uważam że powinnaś znaleźć sobie jakąs odskocznie, coś co będzie potrafiło pochłonąć Cię bez reszty. Ja np. teraz znalazłam sobie takie zajęcie czasu jak fitness. Czekam na każde kolejne zajęcia a po ćwiczeniach czuje sie świetnie, nie tylko psychicznie ale i fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem;)dzieki wielkie pomysle nad tym,teraz nie mam glowy,dostalam telefon i ide jutro na rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy:)wiec teraz tym sie stresuje:( do Justyny-ide na tory powdzeenia,bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki za egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olka_21 napewno ich tam oczarujesz:) 3mam kicuki również za Ciebie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yka
dziewczyny, próbowałam kupić rozjaśniacz do włosów w sprayu, odwiedziłam wszystkie możliwe drogerie i niiic ! nigdzie nie ma, tylko farba.. sądzicie że mogę spróbować rozjaśnić włosy wokół pępka i ścieżkę taką farbą? nie wiem co robić, za kilka tyg wraca mój chłopak, a on bardzo ludzi dotykać mojego brzucha.. oczywiście pozwalałam mu na to tylko wtedy gdy włosy były świeżo wydepilowane.. a teraz? będziemy przebywać ze sobą non stop.. nie ukryję tego. chcę tylko żeby były mniej widoczne ! płakać mi się chce ! ; (( pomożcie, błagam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wierze,ze trzymalyscie kciuki bo dostalam 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
do ide an tory: Gratuluje :) mówiłam że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do yka: No spróbuj je rozjaśnić, mi wcześniej dziewczyny polecały sally hensen, ale nie kupiłam, więc nie wiem nic o jego działaniu i skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Cześć Wiem ze to dosc dziwnie brzmi ale jesli sa tu jakies dziewczyny z Bielska Białej lub okolic to zapraszam do rozmowy na moje gg 5631560 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Krzychu BB- a w jakim celu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Nie bede ukrywał jak same widzicie podobaja mi sie takie dziewczyny a wiekszym futerkiem i chciałbym taka poznac moze sie umowic na jakas miłą kawkę - mówie poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ale tu raczej nie ma takich z większym futerkiem bo wszystkie są dokładnie wydepilowane....przynajmniej starają się być dokładnie. A tak swoją drogą to dziwne upodobanie? Skąd to sie bierze?:D i jak trafiles na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
KRZYCHU: spadaj stad!!!!!to forum jest dla dziewczyn...rozumiesz??? dla DZIEWCZYN......my mamy problem!!!!to nie jest zaden czat randkowiczow...do widzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: dzis za Ciebie tzrymamy kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki..bbardzo mi sie nudzi i postanowilam zrobic dluzsza notke..licze na podobne z waszej strpny:) a wiec postanowilam wypisac miejsca gdzie mam wlosy i czym usuwam... wasik: krem broda i pod broda: plasterki z woskiem samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarium
zacznijcie chodzic na solarium na lezace a pzedtem tepilacja ale systenaycznie to bardzo pomaga ja mialam wlasciwie mam nogi z dluga sierscia zaczelam sie golic i tak bym musiala codziennie a tak 3 razy w tygodniu solarium i gole nogi raz na 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
kurcze..tak sie rozpisalam a cos mi sie nie udalo z wyslaniem..a wiec od poczatku eh.. broda ii pod broda plasterki z woskiem i penseta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do solarium: wiesz,,ja dosyc niszcze sobie skore ciagla depilacja,wiec 3 razy w tyg solarium to byloby samobojstwo...a w ogole wole naturalne sloneczko,,nie podoba mi sie opalenizna z solarium..ale dzieki za rade..pewnie ktoras skorzysta,,woesz,chwytamy sie wszelkich sposobow..pozdrawaiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ola_21: Trzymamy kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ja też raczej nie skorzystam z rady o solarium, bo nie chce niszczyć sobie skóry. Ale dobrze że wszystkie wypisujecie sobie spoosby jak sobie radzić. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Chyba znowu nie udała ci się wysłać swojej długiej notki. Proszę napisz jeszcze raz w jaki sposob depilujesz poszczególne częsci ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ok probuje poraz kolejny: wasik-krem;policzki i baczki;broda i pod broda plasterki z woskiem i penseta,choc i tak pelno jasnych wloskow zostawiam...brode mam klujaca bo kiedys ogolilam:(eh..ok to byla twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×