Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ide na tory
policzki i baczki te gorsze usuwam penseta a reszta zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
a masz brzydkie włoski na rękach? Jeśli tak to czym je depilujesz? A co z dłońmi? Ja nawet tu mam pojedyncze włochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wokol brodawek penseta pomiedzy piersiami penseta i czasem plasterek z woskiem;sciezka nad pepkiem nie robie..pod pepkiem kieds maszynka i krem teraz penseta;rak nie depiluje choc sa brzydkie,nogi cale maszynka..posladki i dol pleckow mialam jak facet i we wtorek poraz pierwszy zrobilam u kosmetyczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
na dloniach tez mam ale nie takie zle,wiec nic nie robie....wszysstko mi baaaardzo szybko odrasta,wiec po tym wosku u kosmetyczki pewnie tez nie bedzie ciekawie ale chcialam choc raz byc gladka..moze jak zaczniemy brac tabletki to to spowolni porost tych wlochow wstratnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ok teraz wasza kolej:) chce wszystkie szczegoly he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wszystko mam podraznione i klujace..eh..mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Policzków nie ruszam bo są na nich tylko krótkie jaśniutkie włoski. Baczki robię albo śmigne depilatorem.Wokół brodawek pensetą. Między piersiami robię maszynką, ale wiem że musze przestać, prawda? ścieżke depilatorem, ręcę i dłonie narazie maszynką ale mam zamiar się przezucic na depilator. Całe noi wraz z bikini depilatorem (jest super) dół plecków tez depilaotem i są długo gładkie. Posladków nie ruszam choc tam też jest troszke włosków. Jeny!!!nawet nie wiesz jakbym chciala aby te tabletki pomogły!!!!! ale tak bardzo boję się przytycia :(( chyba z 3 lata walczylam zeby schudnąc, nie chce znów być gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Pupcie masz gładziutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
* Baczki robię pensetą albo śmigne depilatorem (małe sprostowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
A tak swoją drogą....ale ostro pojechalaś z tym... KRZYCHEM hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do z tym samym problemem: odradzam ci maszynke pomiedzy piersiami...tez kiedys robilam i zaluje bo terz choc wyrywam penseta lub plasterkiem to i tak kluja....no.pupcia gladka ale czuje,ze juz niedlugo bedzie spowrotem zarosnieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
nie terz tylko teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wiecie co? nie przesadzam..moj tylek to porazka..sama kosmetyczka powiedziala,ze jka u mezczyzny..zreszta nawet niektorzy faceci sa gladcy....zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: hmmm..ja bym nie dala rady depilatorem calych nog....ja mam wloski w na kazdym skrawku nogi...musialabym golic 2 dni...powaga,,,.....no i ten bol... wiesz,ja tez boje sie przytycia....jestem szczupla bo przy 178cm 60kg ale mialam problelmy z jedzeniem 3 lata temu no i to mi w psychice pozostalo..lek przed przytyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yka
dziewczyny prosze was, odpowiedzcie... czy sciezke i okolice pępka potraktować zwykłą farbą rozjaśniającą? a może gdzieś w internecie lepiej poszukać tego rozjaśniacza w sprayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
chyba moj h...jest spowodowany tym glodzeniem sie..gdzies czytalma,ze anorektyczki pokrywaja sie takim meszkiem na calym ciele...to taka bariera ochronna dla organizmu,kiedy brakuje tkanki tluszczowej..mi w sumie dr powiedziala ,ze jestem za szczupla..ja na poczatku tez mialam meszek i nawet to bylo takei milusie,a teraz sa dlugie paskudy:/kurcze kazda z nas ma pewnie inna przyczyne..ja wciaz czekam na reszte wynikow i bede wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ale czuje ze to to odchudzanie w przeszlosci....tak mi sie zaburzyly hormony,ze nie mialam okresu 2 razy po 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
yka: zrob jak uwazasz...doradzilabym ci gdybym cos takiego robila..pisalam do ciebie dzis co do chlopaka twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!rozmowa poszla srednio,chyba nie dostane tej pracy,ale mnie maglowali,pytali mnie o material z calego okresu studiow:)ale ja sie ciesze,bede miala dluzej wakacje i bede pisala z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!Strasznie dziekuje za trzymanie kciukow,fajnie ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Justynka zapomnialam pogratulowac!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Wiecie co tez mnie troche zdziwil ten Krzychu.Moze powinnysmy sie cieszyc zainteresowaiem co?hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
Olenk zrob taka rozpiske jak ja i z tym samym problemem..czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yka
tak mi sie przypomniało.. kiedys miałam chlopaka który za młodu dla jaj pofarbował sobie włosy.. pod pachami na czerwono ;D i potem mu te włosy wypadły i nie rosły jakieś pół roku.. miał gołe pachy, dosłownie. może coś w tym jest? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten brzuch to dla mnie masakra po prostu.. szukałam wczoraj na allegro stroju, który ma łączenie majtek ze stanikiem przez środek brzucha żeby tylko zakryć tą scieżkę.. jak włosy sa mokre wydają się ciemniejsze ehhh i jak tu nad jezioro spokojnie jechać? ;/ _________ zarezerwowałam nick bo ktoś tam na górze próbował sie za mnie podać ;> dotyczy postu \'aaa\' chamstwo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ide na tory: dzięki za rade, nie będę robić już maszynką między piersiami. Kupie sobie plastry z woskiem. =) Co do depilacji nog depilatorem....uwierz! ja tez mam pełno kłaków! włosek przy włosku, niektóre rosną nawet potrójnie z jednego mieszka, nie sa długie ale za to czarne i gęste....obie całe nogi depilowalam 4 dni!!! oczywiscie z przerwami! nie czułam bolu, bylam zdeterminowana! Jestes bardzo szczupła. ja ważę 63 przy 168, ale keidyś to ważylam chyba z 70 :) Bardzo mozliwe ze masz h...od głodzenia się. Jakis lekarz Ci to pwoiedzial? Ja jestem pewna ze moj wynika z zaburzen hormonalnych, zaduzo testosteronu albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Yka: Przepraszam, to ja chcialam sprawdzić czy mozna psoluzyc się czyims nikiem, przepraszam ze zrobilam to kosztem twojego. ale chcialam sie rpzekonać czy sie da. i okazalo sie ze tak :( głupie to :/ jak zarezerwowac nik tylko dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Dziewczyny!!! Ale jestem zła i załamana!!! Wlasnie wrocilam od lekarki pierwszego kontaktu. Poszłam specjalnie do młodej bo myslalam ze będzie bardziej wyrozumiala ale niestety:( A poszłam w celu otyrzymania skierowania do endo.... Dala mi je, ale z jaka łaską :( musialam sie wyklocac:( Powiedzialam jej o swoim problemie i poprosilam o skierowanie do endo, a ona powiedziala ze ludziom sie juz w glowie rpzewraca. Potraktowala mnie jaks zczeniare której sie nudzi i wymysla sobie choroby.Powiedziala ze wloski kolo pepka i sciezka to normalne u wiekszosci kobiet. a kiedy powiedzialam jej o wloskach na piersiach , w okol brodawek i twarzy to tez pwoeidziala ze to normalne ;( A sama byla gładziutka jak pupcia niemowlęcia.... wypisala mi to skierowanie!!! ale podkresila na nim ze jest na wlasne rzadanie pacjenta bo ona nie widzi zadnych wskazan by isc do endo :( Powiedziala ze to tylko kwestia kosmetyczna a nie choroba.! A ja wiem że to zaburzenia hormonalne.Czemu mnie tak potraktowala? Przeciez sobie tego nie ubzduralam. To jest moj duży problem a ona potraktowala to jak banał. Bardzo mnie to zabolało :( Ciekawe czy gdyby ona miala hirsutyzm...... :( i tak jej tego nie życze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Yka: ten strój z takim łączeniem to super pomysł!! Niezła metoda żeby ukryć ściezke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ta lekarka ochrzaniła mnie za to że przychodze do niej z problemem nadmiernego owłosienia całkiem wydepilowana. Moze to byl blad ze usunęlam sciezke i włoski z twarzy? Do endo mam isc taka zarosnieta? Ona powiedziala ze tak, bo jesli rpzyjde bez xzadnych widocznych przyczyn to mnie wywali z gabinetu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×