Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość gość
Ten piękna skóra jest ok, oprócz oleju z wiesiołka zawiera też witaminy i minerały. Najszybciej zobaczyłam efekty na paznokciach, stały się twardsze i mocniejsze, ale z czasem i włosy i cera znacznie się poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie cery to brałam kiedyś chyba capivit , jeżeli chodzi o paznokcie wolę stosować odrżywki zewnętrzne, są dla mnie lepsze, paznokcie szybciej się regenerują. Jeżeli chciałabyś spróbować polecam Ci odrżywkę z Rimmela Stronger With Lycra, naprawdę jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz taki nowy lek - Neoglandyna. Na razie stosuję go od 2 tygodni, ale już widzę znaczną poprawę stanu skóry i włosów. Opakowanie ma 90 tabletek, a kosztuje tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie silica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina_rybka
Ja na włosy i skórę stosuję Class A Collagen z firmy Noble Health, jak dla mnie najlepszy produkt. Zażywałam różne produkty i żaden nie poprawił tak mojego wyglądu jak ten produkt. Naturalny skład, największa dawka kolagenu rybiego, jeszcze kwas hialuronowy i ta biotyna. Moje mimiczne zmarszczki stały się znacznie mniejsze, a skóra jest odpowiednio nawilżona. Włosy mniej wypadają i stały się bardziej gęste. Przy okazji wzmocniłam paznokcie, które do tej pory miały skłonność do łamania. Sprawdźcie same, ja już stosuje go systematycznie, robię czasem przerwy. Myślę, że już nic lepszego nie znajdę :) a próbowałam wielu specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie używam tabletek, staram się używać kosmetyków, większośc zamawiam z i-style.pl bo mają typowo fryzjerskie produkty. W dodatku kuracje które w sklepach kosztują dość dużo można kupić w okazyjnych cenach, dlatego wolę kupić przez internet do zewnętrznego użytku niż przepłacać w aptekach za różne dziwne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz własnie coraz więcej kobiet decyduje sie na takie suplementy, a to własnie dlatego ze naprawde dają one bardzo dobre efekty. Osobiście polecam Class A Collagen (Noble Health) . Daje on naprawdę rewelacyjne efekty . Moja skóra zdecydowanie się poprawiła nawilżenie i elastyczność poszło w górę . Polecam w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie na nawilżenie skóry Colagenem i kwasem hialuronowym ? Ostatnio kupiłam fajny produkt z tymi składnikami czy jest ktoś kto korzystał z tego produktu Class A Collagen od Noble health ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamaiwam kosmetyki z trena.pl , sprawdziłam ten sklep, mają kosemtyki loreala, matrixxa więc wszystko to czego potrzebują moje włsosy w dodatku w mega okazyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na włosy sa najlepsze kosmetyki w miarę naturalne, ja zamawiam czasem też profesjonalne, takie jak mają fryzjerzy z i-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domikina_7512
Ja mogę ci polecić ten Class A Collagen, produkt faktycznie ma działanie jakie deklaruje opakowanie. Stosuję długo ale nie zamieniłabym go na inny bo oprócz tego że widzę efekty urodowe to moje zdrowie bardzo się poprawiło, a dokładniej ma na myśli stawy ;) koniec ze strzykającymi kolanami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz stosuje Kallos Hair Botox, zaczełam kurację jak będzie z efektami to się dopiero okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Jestem zdania, że suplementem, który warto polecić jest bio silica max :) Ma duzo skrzypu i pokrzywy, ale też posiada cały zestaw witamin. Ja po kuracji bio silicą pozbyłam się uporczywego problemu z łamiącymi się końcówkami moich paznokci. Dodam, że swoją diete uzupełniałam jeszcze o ćwiczenia fizyczne i zdrowsze odżywianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim już wypróbowanymi suplementami są kapsułki Oeparol piękna skóra, włosy, paznokcie. Pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach ... Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na skórę, włosy, paznokcie polecam D-Vitum forte calcium - witamina D to hormon, który reguluje wiele spraw nawet odchudzanie) a beż wapnia paznokcie zawsze będą się łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O z pewnością te fale to mega koszty ja poczytam jeszcze o tym get slim cellulite bo zdecydowanie z neta można dowiedzieć się wielu ciekawostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Class A Collagen jest to mój numer jeden na cerę . Ważne żeby nie pomylić tego z Noble Medica to jednak nie to samom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzypowita jest super na włosy ale cerze szkodzi wysyp pryszczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na co dzień o swoją cerę dbam suplementem diety od Avity, a konkretnie Flax Omega 3. Co prawda nie pomaga na wszystko o co pytasz ale jestem zadowolona z efektów, które przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek3475
mogę polecić follixin sam stosowałem i jestem z niego bardzo zadowolony, ja dowiedziałem się o nim z tej strony www.wypadanie-wlosow.info.pl jak się okazuje jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solgar na wlosy, skore i paznokcie wlasnie, najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oleńka
Wszystkie tabletki na bazie skrzypu polnego np Profolan, są bardzo dobre. Skrzyp działa korzystnie na wzmocnienie paznokci oraz włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najwyższą dawkę skrzypu ma Bio Silica Max. Jak dla mnie najlepszy tego typu suplement. Efekt widziałam już pod koniec drugiego tygodnia stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnych tabletek- trzeba tylko zrezygnowac z wielu produktow spozywczych na korzysc zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę bez sensu, bo tabletki uzupełniają niedobory. A Ty twierdzisz, żeby jeszcze rezygnować z produktów spożywczych. Jak Stachurski odżywiać się energią słoneczną? Jeśli ktoś ma niedobory ważnych składników odżywczych, to ostatnie czego mu trzeba to jeszcze ograniczać dietę i nie stosować żadnej suplementacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bio Silica Max ma nie tylko wysoką dawkę skrzypu polnego, ale co ważne, jest ona równoważona witaminą B2, która też się w tych tabletkach znajduje. Sam skrzyp polny może wypłukiwać B2 i powodować zajady np. Dodatkowo spora ilość biotyny mocno pomaga na włosy. W ogóle ma bardzo bogaty skład. Ja najpierw widziałam efekty po paznokciach - bardzo szybko stały się mocniejsze i przestały się łamać i rozdwajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×