Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Ale to bez sensu trochę jeśli miałabym wybierać między Dromin a Bio Silica Max. Może z 8 czy 9 zł różnicy w cenie, ale skład w ogóle bez porównania na niekorzyść Dromin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aptekaprima24.pl/solgar-formula-wlosy-skora-paznokcie-tab ja akurat tu kupuję, są naprawdę dobre. Stroną nie musisz się sugerować, ja tu kupowałam akurat, polecam swoją drogą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się Collagen z kolagenem i biotyna. Paznokciesą twarde i się nie rozdwajają, a włosy przestały wypadać. Mój faworyt od 2 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak dziewczyny piszą wyżej stosowałam też Bio Silica Max i zdecydowanie uważam, że jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemów z cerą nie mam praktycznie w ogóle, ale włosy to moja słabość :( Od stałego farbowania (raz na miesiąc) były dosyć mocno przesuszone, straciły swój blask i trochę się osłabiły. Pomógł mi Doppelherz aktiv Na włosy + Biotyna, to preparat który wzmocnił i zregenerował moje włosy. Zawiera on najwyższą dawkę biotyny i melatoniny. Przeznaczony dla włosów przesuszonych, po zabiegach fryzjerskich, opalaniu czy po kontakcie z chlorowaną wodą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolennikiem naturalnych składów np. Class A Collagen ma bardzo dobre składniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylda
Gdzie można dostać te tabletki class a collagen ? Dokładnie chodzi mi o Warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Class A Collagen! Król pielęgnacji od wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kolagen w tabletkach Noble Health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia225
Tu sie zgadzam z koleżanką ja też stosuję Collagen firmy Noble Health, jakoś inne produkty z innych firm nie działają na mnie tak dobrze jak ich kolagen, może dlatego że oni mają kolagen rybi słyszałam że on lepiej się przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy widzę tu kółko aprobaty dla Class A Collagen noble ale faktyzne i ja sie mogę dołączyć do polecenia, nie zadziałał może aż tak na moje paznokcie jak chcialam (choc i tak mam hybryde wiec ,haha) ale wlosy i skora bardzo skorzystaly. Fakt ze czasem teraz zapominam go przyjac kazdego dnia ale efekt jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam recenzje tutaj Class A Collagen od Administratora Pani Anna K. bardzo pozytywnie się wypowiedziała, jeszcze nie stosowałam ale biorę Hydrodren tej firmy i faktycznie dobry mają skład, do tego dobre ceny są w aptekach internetowych wiec warto zastosowac jak tez macie taki problem. Ja siedze 8h za biurkiem wic mam problemy z opuchnieciami i krazeniem w nogach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak problem tylko z włosami to Biotyna na Włosy+KRZEM, opakowanie 45 tabletek, 1 tabletka dziennie. Wygodne i małe drażetki. Faktycznie działa dobrze na wlosy i potem nawet ciężko okiełznac te baby hair :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje teraz Class A Collagen, farmaceutka z Super Pharm dała mi w ofercie na punkty i jest świetny :) Oprócz włosów mam wrażenie że moja skóra jest jasniejsza i nie mam tych małych ciemnych plamek na policzkach pod oczmi. To dobiero 2 tydzien i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_111
jeśli wszyscy tu tak polecają tą firmę Noble Health to chyba i ja muszę spróbować. Ile musze brać aby mieć jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaska
Sylwia_111 ja stosowałąm przez 3mc potem miałam przerwę bo wyjechałam na urlop i nie zrobiłam sobie zapasu (glupota bo bya mega cena w Super pharm) a potem zapomnialam kupic i mimo przerwy 1,5mc nie zauwazylam aby efekty jakos opadly. Teraz znow biore ale dolaczylam tez Get Slim Cellulite;) Zaczynam byc fanatyczka tabletek ale jak widziałąm zdjęcie dziewczyny na instagramie to chcialam sprobowac. Class A Collagen biore regularnie a z cellulite dopiero zaczęłam więc sie jeszcze nie pochwalę efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona WAWA
Ja stosowalam biotebal i bardzo dobrze dxziala na wlosy ale przy dluzszym stosowaniu mialam problemy z brzuchem:/ to jednak lek i dlugo stosowac nie mozna, dlatego przerzucilam sie na Biotyna na włosy+Krzem. Kupuje w rossmann ok 30pln 40 tabletek. Nie widze roznicy miedzy tymi dwoma produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez stosowalam biotebal, skrzypowite a teraz stosuje bityne na włosy +krzem, kupuje u producenta sklep.noblehealth.com jestem w połowie wiec nie powiem jak efekty ale mam wrazeni ze sa bardziej lsniace i nie przetluszczaja sie tak szybko jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam odżywkę biotebal do wypadających włosów i naprawdę efekt jest zadowalający. Są dużo mocniejsze, lśniące i przede wszystkim nie wypadają. Z paznokciami na całe szczęście nie było żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od przynajmniej 15 lat co roku kupuje po 3 opakowania Merz Special i oleju z wiesiołka GAL. To wystarcza na kwartał, a poprawa skóry i włosów widoczna gołym okiem. Najlepiej takie kuracje przeprowadzać wiosną, bo wtedy skóra i włosy są w najgorszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie sobie ranking najlepszych preparatów na wypadanie włosów na http://nawypadaniewlosow24.pl/ i dyskusja może zostać zakończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam odżywkę do włosów Biotebal i mam zamiar poważnie zabrać się za wszelkie zabiegi pielęgnujące i wzmacniające włosy. Co do paznokci, tabletem nie znam ale mam bardzo dobrą odżywkę do ich smarowania i działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merz Special oraz kapsułki z wiesiołkiem GAL. Nie ma lepszego połączenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikel
Jeżeli chodzi o tabletki na cerę to ja na amazonie wynalazłam tabletki IQGreen. Miałam straszny trądzik przez co się bardzo wstydziłam ale od niedawna moja cera jest gładka i bardziej nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×