Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość Kationik
Aldona a mnie kolagen Noble Medica swietnie pomogl na cere i skore, ale paznokcie nie ruszyly nic zostaly slabe i kruche a stosuje 3 m-c. Pisalam do producenta, ale podobno tak czasem jest i to normalne ze nie na kazdego dziala, jak dieta. Wlosy mi nie wypadaja i jestem od niego juz troszke uzalezniona bo ladnie sie po nim wyglada, ale paznokcie u mnie sa marne jak byly wiec ja polecam go na skore, wlosy i nawilzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie sobie w internecie jakie produkty zawierają w składzie takie substanje, które są potrzebne na włosy, paznokcie i cere i zajadajcie je a nie tam tabletki!!Niedługo sami zamienimy się w jedną wielką pigułkę bo już na wszystko wymyślono suplementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykalam skrzypovite i vitapil, ale niestety nie widzialam efektow :/ teraz zamowilam Revalid, bo ma superopinie... wiec postanowilam sprawdzic. zamowiłam przez internet i uczynilo mnie to o wiele taniej niz w aptece, wiec wiele nie strace, jesli te tabletki sie nie sprawdza :) ale chetnie poczytam o tym, co wy stosujecie :) sama juz przerobiłam wiele produktow na wypadanie wlosow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluunskowa
Też juz przerabiałam różne suplementy i stanęło na tym ze to własnie BioSlica jednak tak naprawde poradziła sobie z takim problemem jaki u mnie wystapił jesli chodzi o nadmierne wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w aptece polecono skrzypolen z biotyną, dobra cena więc się skusiła. Trzeba przyjmować regularnie 2 razy dziennie. Stosuję i widać pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy z kolei po bio silice zaczęły ładnie błyszczeć, ogólnie zdrowo wyglądają. Paznokcie przez długi czas ciągle się rozdwajały a teraz w końcu mam ładną płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka36
polecam skrzypolen z biotyną, jest niedrogi, a skuteczny, ja zniszczyłam sobie paznokcie manicurem hybrydowym, ale już jest lepiej, po miesiącu zażywania tabletek, a dodatkowo, też dobrze działa na cerę i włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kupiłam skrzypolen z biotyną - podobno najlepsze połączenie. Pani magister powiedziała, że ważne jest regularne przyjmowanie preparatu, 2 razy dziennie i będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakichs 2 tygodni biore revalid. tak, on jest drogi w aptekach stacjonarnych, ale ja kupilam online, wiec miesieczna kuracja wyniosla mnie ok.30 zł. juz teraz widze małe kłaczki, ktore rosna :) wczesniej bralam skrzypovite i vitapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam picie wystudzonych, zalanych wcześniej wrzątkiem drożdży piekarskich. Nie wierzyłam w to, ale po ponad pół roku stosowania (z przerwami) jestem zadziwiona efektami. Wcześniej stosowałam Belissę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj równiez znajdziecie wiele odpowiednich suplementów http://sklep.noblehealth.com/ Znajdziecie tutaj to wszystko co jest potrzebne dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są preparaty które mało kosztują i nie są reklamowane w telewizji, tak samo jak szampony. Do wzmocnienia włosów używam szamponu Radical a jeśli chodzi o tabletki to mogę polecić dwie pozycje: Oleofarm Skrzypolen z biotyna i Biogarden Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy http://www.skapiec.pl/site/cat/2309/comp/4923921#from35101 http://www.skapiec.pl/site/cat/2309/comp/1298897#from35101 Bardzo dobre preparaty, kupione za grosze, widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam kurację, którą można znaleźć na Kobietoskop, temat: ZAWŁOSIONA - przepis na lśniące, gęste i szybko rosnące włosy na głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś brałam revalid, później belissę, skrzyp, drożdże aktualnie bio-silicę max. Mam wrażenie, że efekt po niej jest najszybszy i najbardziej widoczny. Włosy mam mocniejsze, zdrowiej wyglądają. Paznokcie też się wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omina
Jak dla mnie to bio silica jest najlepsza, pomogła mi na włosy a przy okazji paznokcie przestały się rozdwajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie stricte na włosy, paznokcie i cere ale ja stosuje Harmonellę, osłone do antykoncepcji i mówiąc szczerze po kilku miesiącach stosowania harmonelli paznokcie przestały byc tak kruche i łamliwe, podobnie jak włosy, tez stały sie bardziej lśniące i juz tak nie wypadają, a cera zdecydowanie lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halszka84
Ja biorę polecany skrzypolen z biotyną. Niedrogi, ale skuteczny preparat. Działa i na włosy i paznokcie. Kapsułki przyjmuje się 2 razy dziennie. Do tego olejowanie włosów. Sprawdza się. Tak ładnych włosów nie miałam od czasów liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Beauty Hair. Bardzo mi podpasowały, przestały wypadać a moja fryzjerka mówi, że rosną jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
na włosy polecam follixin, o ten http://tnij.com/BVCFj jest moim zdaniem bezkonkurencyjny, 1 opakowanie raz na pół roku załatwia sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam siarczanu magnezu . Zawarta w nim siarka dobrze wpływa na cerę, włosy, paznokcie, skórę. Sól Epsom oczyszcza organizm , odtruwa, odmładza, ma działanie relaksujące, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie. Jeżeli chcesz możesz zamówić online najlepszy siarczan magnezu jaki do tej pory używałam http://techlandlab.pl/sklep/siarczan-magnezu/ . Najlepsza cena,najlepsza jakość .Stosuje kąpiele siarczane już ponad miesiąc i moje włosy wygądają o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zniszczone farbowaniem włosy, były łamliwe i suche :( By wzmocnić włosy (i skórę głowy) zaczęłam regularnie brać skrzypolen. Środek cudowny - Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaGut
Polecam suplement http://pl.jacobsonhair.com/ - sama brałam i wiem, że działa świetnie. Włosy są zdrowe i co u mnie gra najważniejszą rolę - nie wypadają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek_88
a któraś z Was próbowała oeparolu femina albo oeparolu piękna skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×