Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość OchMalinaMalina
Ej dziewczyny a jeśli ja np piłam skrzyp polny i jakieś głupie pokrzywy i takie tam zbierane samej gdzieś tam po polach ( nie przy ulicy pełnej spalin hehehhehe) a to jednak nic nie dawało, to to możliwe że mi to w ogóle nie pomaga bo coś tam i w tabsach skrzyp pokrzywa też nic nie da? bo wiecie, jakoś tak na początku się nie zrażałam bo to zawsze przecież na działanie trzeba poczekać. ale to jest straszliwe ochydztwo xd no i ile można pić bez efektu?? a poza tym dużo chrzanienia się za przeproszeniem, bo to musisz wysuszyc pokruszyc a na koniec jeszcze wsypywać w ten taki dozownik do szklanki i to czyścić trzy razy dziennie. no koszmar i to trwa już trzeci miesiąc teraz. myślałam, że do tej pory pozbędę się i łamliwych paznokci (końcówki to rozumiem ale u "nasady" nadal są miękkie), włosy się będą lepiej trzymać i przede wszystkim buźka....a pryszcze jak siedziały i się cieszyły tak siedzą :// myślicie że powinnam to ciągnąć czy rzucić wszystkoo to i poszukać nowego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkolorowa
hej dziewczyny ja to kupiłam sobie laktocer zn dla osób z tendencją do łojotoku. mają bioaktywne białka z mleka pewnie stąd nazwa :d one hamują powsyawanie zmian trądzikowych redukują te zapalne i nie powstają po nich nowe zaskórniki. no i mają cynk więc się twarz ma dobrze goić i regenerować. koleżance pomogły to mam nadzijeę< że i mi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spirulin albo młody jęczmień. Są dostępne w tabletkach ale też w proszku i ja jakoś wolę tę wersję. Dodaję do koktajli owocowych i warzywnych i sobie popijam, a cera z każdym dniem piękniejsza hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunisa
Pokrzywa i skrzyp są najlepsze. Działa i na cerę i na włosy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze tabletki to skrzypowita. Tylko i wyłącznie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziapaandzia
Bio Silica Max ma nie tylko wysoką dawkę skrzypu polnego, ale co ważne, jest ona równoważona witaminą B2, która też się w tych tabletkach znajduje. Sam skrzyp polny może wypłukiwać B2 i powodować zajady np. Dodatkowo spora ilość biotyny mocno pomaga na włosy. W ogóle ma bardzo bogaty skład. Ja najpierw widziałam efekty po paznokciach - bardzo szybko stały się mocniejsze i przestały się łamać i rozdwajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomea01
u mnie pryszcze zaczęły dopiero znikać jak zmieniłam dietę.. i to radykalnie bo musiałam odstawić gluten bo po licznych testach okazało się, że wszystko psuło się przez niego... także cieszcie się jak wam tabletki i inne pomagają i nie musicie całego życia zmieniać jedzeniowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnnex
współczuję uczulenia na gluten.. mnie uczulają wszystkie kosmetyki drogeryjne, tylko apteczne mnie ratują.. wydaje na nie majątek no ale jak mus to mus, lepiej wydawać kasę niż cierpieć jak się patrzy w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie class a collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimnotłoczony olej z wiesiołka np. w postaci kapsułek Gal, stosowany codziennie przynosi świetne rezultaty (m.in. hamuje wypadanie włosów, poprawia stan cery, zmniejsza PMS i bóle miesiączkowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
class a collagen od noble health kolagen bezpieczny przy hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neoglandyna – tania, skuteczna, ma 90 tabletek w opakowaniu i jest raczej łatwo dostepna (przynajmniej w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ostatniej dekoloryzacji ratowałam się kompleksem witamin capivit piękne włosy. Potem przypomniałam sobie taki stary dobry suplement bionella - poza witaminami jest tam pokrzywa, bambus i jakieś ziółka. Do tego maski biovax i naturalne szampony. Coś pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. Biorę od świąt i efekt świetny. Paznokcie "odżyły" po hybrydzie, przestały się łamać i rozdwajać, są twardsze i udało się je ładnie zapuścić. Włosy przestały mi się łamać, wcześniej, przy kazdym zdjęciu czapki sypały się dosłownie połamane końcówki i włosy się elektryzowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim-tak było w moim przypadku- tabletki nic nie dadzą nim nie oczyścimy organizmu z toksyn i nie wprowadzimy zdrowej żywej wody, alkalicznej, antyoksydacyjnej, a trafiłam tutaj gabinet drmagnus.pl w Katowicach, dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki faktycznie mogą się nie sprawdzić, natomiast z doświadczenia polecam odbudowę i wzmocnie włosów, tzw: Rytuał Kerastase- z użyciem ampułki VitaCement, odbudowującej włosy w salonie Denique.pl sam zabieg przeprowadzono fachowo i widzę zdecydowaną poprawę, więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinqa6
Kolagen morski w połączeniu z L-Proliną to zbawienie dla włosów i paznokci - tak polecił mi dietetyk i tak właśnie robię. Wszystkie tego typu suplementy kupuję na http://zdrowesuplementy.pl/ - sprawdzone i polecane przez dietetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Class a collagen od noble health najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena produktu Class a collagen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam te zagraniczne tabletki na wlosy. Miałam przysyłane z Kanady. Oczywiście, że włosy się zagesciły na głowie i wąs zaczął mi też rosnąć i na rękach duzo i na nogach coraz więcej, w pachwinach nigdy nie miałam a po tych tabletkach już się pojawiły. Uważajcie. Może te ziołowe skrzyp i pokrzywa to nie szkodzą natomiast inna chemia jest szkodliwa przy długim braniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena produktu Class a Collagen to ok 35 zł zatem naprawde produkt jets dostepny dla kazdego i kurację spokojnie mozna kontynułować przez jakiś czas ,a nie zrezygnować po miesiący z powodu braku kasy ::/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
U mnie oeparol daje rade. Już tutaj pisałam kiedyś. Nadal jestem zadowolona, efekty są świetne. Najlepiej widoczne na paznokciach i włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ns swiecie żelki na włosy Noble health ! Pycha a włosy i paznokcie rosną jak szalone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Class A collagen ! Dziękuje dziewczyny spróbowałam i jest mega!!! <3 Polecam najelpszy na wypadające wlosy, łamiące się paznokcie i najważniejsze na nawilżenie skóry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żelki na włosy ?:) Jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×