Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Witam, hehe :) dawno nie piałem, ponieważ nie mam nic do powiedzenia. Jednak pewna ladacznica uważa, że sie tu udzilam :P Cóż Morrison pewnie już złożył pozew o rozwód, bo kto by wytrzymał z taką jadowita żmiją :P To tyle... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
ty sredniowłosa madralo, masz chyba rzeczywiscie źle w głowie, nie jestem zadnym rogerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkkk
Krótkie włosy u dziewczyn są bardzo fajne. Mi się podobają bardziej niż długie, tak już po prostu mam. Nie mam zamiaru przekonywać nikogo do mojego zdania. Ostatnio widzę, że rzeczywiście sporo dziewczyn ma podgolone włosy nad karkiem, albo boki - to też jest fajne. Świat jest piękny dzięki różnorodności. Nie podoba mi się pogląd, że wszyscy muszą poddawać się konkretnym konwenansom dot. fryzur (np. tylko długie włosy u kobiet są kobiece). Oczywiście działa to w obie strony. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , musi być różnorodność, ale chłopcy to wzrokowcy, na takie długie włosy upolujesz niejednego ;) Powiem tak, większa część facetów lubi długowłose dziewczyny więc takie mam , bo i ja je uwielbiam, ale każda krótkowłosa tez znajdzie tego któremu się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No prosze, to może niech niektórzy się zdecydują, czy: - jestem 40 letnia starą panna - jestem rozwódką z gromadką dzieci, - mam przystojnego męża? Muszą też wszyskich uspokoić (a niektórych pewnie bardzo zmartwić): mój prywatny, osobisty Morrison nie kłamie, nie oczernia ludzi, nie czepia się, nie siedzi całymi dniami w internecie przegladając zboczone fotki i filmiki i czatując na nowe wpisy na forach ( ma trochę ciekawsze zainteresowania i ciekawsze zajęcia w czasie wolnym), nie jest fetyszystą, ma normalny, bardzo dobry gust i jestem dla niego słodka, bo naprawdę na to zasługuje. Nasz związek ma się bardzo dobrze, jak zwykle zresztą. Nawiasem mówiąc, jak kumpel Adama kłamał, że wulgarne, ohydne wpisy są mojego autorstawa, to było wg niego OK, a jak ja przypisałam mu wypowiedzi o wiele bardziej kulturalne i inteligentne, to zwymyslał mnie od ostatnich. To sie nazywa mentalność Kalego w czystej, nieskażonej formie. Co do zarzucanej mi jadowitości, to nie jestem tak żarliwą katoliczką, jak niektórzy tutaj, ale coś mi się kiedyś obiło o uszy o źdźble i o belce... Droga osobo Yuio (nie wiem jakiej płci jesteś) może rzeczywiście nie jestes tym kumplem Adama i nawet rozumiem, że porównanie z nim Cię zdenerwowało, tylko dlaczego sie czepiasz? Najpierw Długowłosej, a potem mnie? To właśnie mnie zmyliło, bo to on jest taki upirdliwy.. I jeszcze polemika z mmkk: wróciłam własnie z Zakopanego (było cudownie, tam jeszcze bzy kwitną) i na szlaku, jak to na szlaku, wszyscy w uniformie unisex: polarek, buty goretexa. Jeżeli dziewczyna ma do tego krótkie włosy, to jesli nie da głosu, nie sposób odróznić, jakiej jest płci. Więc mmkk, może Ty oświecisz mnie, na czym polega kobiecość fryzury, w której dziewczyna wygląda jak facet? Bo ja tego nijak pojąć nie mogę, przecież nawet jak spojrzy sie na zdjęcie Halle Berry, to z twarzy można ją wziąć za ślicznego, latynowskiego chłopaka. Do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
zgoda sredniowłosa, moze ty i masz parę szarych komórak w przeciwieństwie do innych na tym topicu, ale czemu wchodzisz z nimi w pyskówki? przeciez ta dlugowłosa klepie jak potłuczona, nic z tego nie mozna zrozumieć,rozumu za grosz juz nie mówiąc o zasadach gramatyki przeczytałam kilka ostatnich stron zeteż jej czasu szkoda na takie bzdury. A ty jak niemodra zamiast olac tych zboczonych przygłupów znizasz sie do ich poziomu PS jestem dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
hej sredniowłosa, co jest obraziłas sie? amoze teraz ty nie potrafisz mi odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum że nudzi się wszystkim czytanie takich bzdur, piszesz tylko krytykując pozostałych,proponujesz rozwiązania typu olanie tego topika, więc może sama go olej a nie mówisz innym co powinni zrobić choć sama tego nie zrobisz. Pozdrówka i pamiętajcie długowłose nie dajmy się tym którzy pragną tylko nas ogolić i mieć z tego podniecenie i satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
teraz nie do ciebie pisze tylko do twojej kumpeli a ona nie wie co odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
Dziewczyny spokojnie, jestem osobą normalną, ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny i słowa i potrafie wyjasnić ich motywy. Jeżeli nie odpowiadam od razu to dlarego, ze w przeciwieństwie do niektórych, także do Ciebie Yuio nie mieszkam na tym forum, mam na codzień fajniejsze rzeczy do robienia i niż prowadzenie ciągłego monitorigu nowych wpisów. A jestem tutaj bo dawno, dawno temu przypadkiem tu zajrzałam i przeczytałam mnóstwo mega bzdur, np.że dziewczyny z włosami so łopatek są wystraszone, zakompleksionie, niewiedzace czego chcą. Wiec zapytałam Adama, twórcy tych pozalsięBoże teorii czy Kinga Rusin, Monika Olejnik itp sa takie właśnie. W odpowiedzi przeczytałam, że jestem upośledzona. Sama wiesz yuio jak denerwujace nie otrzymanie odpowiedzi na proste i logiczne pytanie. Więc drążyłam temat, była to dla mnie niezła zabawa ale Adam najpierw starał się wszystkie swoje bzdury odkręcić (w co uwierzyła oczywiscie Długowłosa) a potem razem ze swoim kumplem uciekli na jej topik. I yuio, jezeli sie już czepiamy, to Twoje wpisy sa także na bakier z gramatyką, a raczej może z interpunkcją, z dużymi literami, są poprostu niechlujne. Teraz w innym temaciew: jeżeli dobrze rozumiem, to kumpel Haircuttera przyznaje się, że się pod kogoś podszywa. Myślę, że nie pod yuio, bo nie pisał by wtedy tak żle o Długowłosej, był przecież jej żarliwym wielbicielem. Może jest mmkkk (i wtedy nie doczekam się oczywiście odpowiedzi na pytanie, które zadałam temu nickowi) a może tylko udaje, że zmontawał prowakacją. Szczerze mówiąc średnio mnie to obchodzi, ale obie opcje są mądre inaczej i świadczą o tym, że brakuje mu piątej klepki (szóstej chyba też). A może cierpi na rozdwojenie jaźni? aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
ale ty rzeczywiscie jestes jadowita zmija i nie chce mi sie wierzyć w to. co napisałaś o tym Adamie. jeżeli to jest prawda, to on jest naprawde psychol. Ale sama mówisz, ze on to wszystko odkrecił, więc chyba zorientował się, że popisał głupoty. Aja to siedze przy kompie, bo jestem na długim zwolnieniu i mi sie nudzi. Blogowałam trochę i pisałam na forach politycznych, ale tam straszne buractwo. tu widze nie wiele lepiej. a co Ty wogóle piszesz o tym podszywaniu sie pod kogos, tego zupelnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
Byłam, zobaczyłam, przczytałam (trzydziesci parę stron). horror, chyba gorzej niz Milczenie owiec, . Ścinać i opowiadać, scinać i fotografować, ja bym sie go bała lepiej z nie zadzierac. a tak poważniej poco on pisal takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuio chyba teraz dokładnie rozumiesz co on tutaj pisał, nie tylko brednie ale i zachęty żeby to robić, i to niby miałabym pozbyć się mojego pięknego atutu i wabika dla tego żeby wyglądać jak chłopak albo nie będę używać gorszych słów, po to tylko żeby zrobić to dla niego by mógł przeżyć to i owo a ja żebym niby miała taki boski orgazm jak niektóre a najpewniej żebym albo uciekła mu z fotela 2 raz, albo żebym patrzyła ze łzami w oczach przed jego lustrem i kamerą jak moje piękne włosy sięgające pupy opadają zgolone ostrzem maszynki wywierającym u mnie strach i przerażenie oraz jak nie mogę już się ruszyć i muszę czekać na ten straszny koniec moich marzeń a potem wyć tydzień w domu w poduszkę i chodzić rozdrażniona i odganiać koleżanki które chcą mnie pocieszyć że to niby nic się nie stało. Ciekawa jestem czy ktoś widział kiedyś , jak właśnie ogalanej długowłosej, choć nawet sie nie poruszy i nic nie powie, płyną same łzy z oczu i kapią na fotel, bo pewnie tak by się ze mną stało, więc ja nic takiego nie zrobię. Kocham moje długie włosy ;) Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
no dlugowłosa, musę przyznać ci rację, moje pytanie było bez sensu bo w szoku, przecież wiadomo o co temu Adamowi chodzi, jest fetyszystą ze ktoś dał się na to nabrać, bo sprawa jest przecież jasna od pierwszej strony. W sumie jednak miałam rację to jest topic na którym są sami ograniczeni umyslowo hi hi i nie podoba mi się jeszcze, ze ty i sredniowłosa uznajecie tylko długie wlosy kazdy ma przecież prawo do innego gustu niż wy i może mu się podopać co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krytykuję niczyjego gustu ;) . Ale sie we mnie gotuje jak czytam tutaj wpisy typu żałuję że ścięłam włosy, to znaczy że padły ofiarą albo namowy koleżanek, albo ludzi podobnych do Adama. Wiesz że mnie koleżanki także próbowały namówić ;D, ale kiepskie z nich negocjatorki ;D. Z drugiej strony chłopcy uwielbiają długowłose, tak mi się przynajmniej wydaje, cały czas chcą dotykać moich włosów, ;D albo im odwala ;D. Ale chyba nigdy ich do końca nie zrozumiem, choć mój chłopak twierdzi , że przy mnie przynajmniej nie czuje się jakby tulił się do chłopaka ;D Na tym forum nawet oskarżono mnie o fetysz długich włosów, tzn że się nimi bawię i nie wiadomo co z nimi robię i gdzie sobie je wkładam;D Efekty i doznania pod wpływem dotyku włosami różnych wrażliwych części ciała ;P , ale miałam wtedy ubaw ;D Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
ja nic nie rozumiem, gdzie ty sobie te włosy wkładasz, to chyba pomysł adama, te obciete co za wariatkowo. chyba poczekam na sredniowłosą ona jest jakaś rozsądniejsz, chciaż też coś pisała, ze ktoś się pod kogoś podszywal przeciez to jakies nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie był mój pomysł, albo rogerek, albo Adam tak napisał ;) AA i nie te obcięte tylko długie moje, że skoro są długie to mogę z nimi różne rzeczy robić, i czy to ma być normalne, oni dwaj zmyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
paulinka bo na tym topicu adam wstawił link do takiego zdjecia gdzie jest dużo obciętych włosow, brrr straszne, wtedy własnie pomyślałam sobie o hannibalu. a ten rogerek to przecież aga pisała, ze cię lubi, to czego sie wtrąca co ty robisz ze swoimi włosami, co go to obchodzi czy ja znowu coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuio, nawet nie widziałam tego zdjęcia, ale pewnie faktycznie straszne, a najstraszniejsze są te, gdzie widać co sie dzieje z długowłosymi, np takie co maja pół ogolone a pół do pupy itd, lub , pół ścięte na boba a pół do talii. A dlaczego akurat o Hannibalu? rogerek mnie lubi, bo pisze z nim na tematy, które on chce i rozmowa leci po jego myśli, ale na początku, nawrzucał mi być może to był on, o tym że jestem fetyszystką długich włosów, bo tak bardzo bronię długowłosych przed ostrzyżeniem, ale czemu się dziwić, dużo moich koleżanek narzekało na to że ścięły, może dlatego ja nie ścięłam ;) Ale nie wyobrażam siebie w krótkich włosach, choć jak zwykle koleżanki będą coś knuły jeśli chodzi o moja 18 -stkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
długowłosa 18, super czasy, ale nie daj się wcos wkręcić i uważaj z alkoholem a te obcięte włosy u adama to taki jakby ludzkie szczątki, okropne, mi się to skojarzyło z horrorem. I dlaczego piszesz ze to być może to był on o tym rogerku już aga coś pisała, ze on sie pod kogos podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczeleratorka
ja scielam przez nieszczelsiwa milosc -facet mnie nie chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum jeszcze 17 ;D bo mam ten nick zarejestrowany. Może nie przesadzę z alkoholem, ale jak się koleżanki rozkręcą to kto wie. ;) Oby niczego na mnie nie miały, bo lepiej żebym była trzeźwa jak mi surpisea jakiegoś wykręcą, ostatnio sobie kreuję nowy image, mam grzywkę na jedną stronę, a że jest długaśna to zakrywa całą połowę twarzy ;). Mój chłopak twierdzi że wyglądam bosko i tajemniczo jak tak sobie włosy układam. A co do rogerka, to nie wiem czy się podszywa czy nie, ale nie chce mi się czytać wcześniejszych wpisów, by jednoznacznie określić tego kto tak napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
No proszę, nowa krew w postaci Yuio i dogorywający topik kwitnie. Może po kolei. Yuuio szczerze życze zdrowia, ale znowu się czepiasz, czytaj ze zrozumieniem. Czy ja kiedykolwiek napisałam, że nikomu nie mają prawa podobać się krótkie włosy? Zadbane, dłuzsze boby lubię, no może nie u siebie, ale lubię. Osobiście uwazam, ze 2 cm u dziewczyny to zwyrodnienie ale ok, takie też mają swoich fanów, w porzo. Tylko niech nie mówią, że są kobiece, że wiekszość facetów taki lubi, że tylko takie sie podobają, a inne są jałowe i nie zwracają uwagi itp, bo to KŁAMSTWO. Wiesz yuio ja tak skupiłam się na kłamstwach Adama, ze nigdu nie komentowałam jego kolekcji, dopiero Ty zwróciłaś mi na nie uwagę. A są one przecież potwierdzeniem jego zboczenia, bo rzeczywiscie zbieranie obcietych włosów jest jakiś upiornym koszmarem. Czy lekarz interesujący się swoim zawodem jest fetyszystą? Oczywiście, że nie, bo takie zainteresowanie pogłębia znajomość jego szlachetnego fachu, jest więc bardzo CENNE. Natomiast gdyby np. lekarz-ginekolog robił w czasie badania zdjęcia swoim pacjentkom, kolekcjonował je, rozwieszała na ścianach w gabinecie? Co byście na to powiedzieli ? Mój mąż bardzo lubi jak noszę szpilki, ja też zresztą je lubię "jest mi w nich do twarzy". Czy jest coś dziwnego w tym, że podobają mu się wysokie obcasy i w tym, że ja chce mu się podobać? Chyba nie. Natomiast on gdyby kolekcjonował używane, buty na wysokich obcasach innych bab (niedoczekanie!!!), no cóż, powiało grozą i napewno nie byłoby to normalne. Może Adam jednak jest facetem z jajami i odpowie konkretnie, bez epitetów stylu "życze zdrowia psychicznego". W końcu przeszłość (i nasze dawne postępowanie) jest dziedzictwem, parafrazujac słynne zdanie Piłsudskiego "jeżeli ktoś nie szanuje swoich korzeni, to nie zasługuje na to, żeby ...no, po prostu na to, żeby być"(oczywiscie zdaniem Adama powołując sie na Marszałka jestem pewnie zacofana, staroświecka itp) Ale tak szczerze, to myślę, że nie odpowie i dajmy już spokój temu biednemu, żałosnemu, Adamowi. Zgubił sie we własnych fobiach, teoriach i odchyłkach, jest jaki jest, pewnie produkuje się gdzieś na innych forach, tu już nie wróci, uważam sprawę za zakończoną i mam dosyć pisania o nim. Natomiast nie odpowiedział mi jeszcze i pewnie nie odpowie nick mmkk. Kolejna niepoczytalna osoba, która pisze bzdury i nie potrafi ich wyjasnić, czy też mutacja mojego wroga, który przyznał się do jakiejś prowakocji? Dziewczyny, jak rozumiecie ten jego wpis z 3 czerwca? Przyznam, że bardzo mnie to ciekawi. papapa, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
Aga, dobrze, ze sie odezwałas, ale wiesz u ciebie nawet jak mówisz, ze ktos ma prawo do krótkich włosów to tak jak by był jakiś głupszy , bo podoba mu się to co brzydsze. Rogerek ma rację ty jesteś złośliwa, ale idiotka nie jestes i dlaczego on ciebie tak wyzywa a oco chodzi z tą prowakacją to nie wiem, wszyscy tu jesteście dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
co, znowu się obraziłaś? aga nie bądz taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Nie , nie obraziłam się, ale mam problemy z odpowiedzią. Oglądam własnie Radwańską (czyli osobę zakompleksioną, niezdecydowanę itp bo ma włosy do łopatek), niestety nie jest dobrze. Nie chcę nikogo obrażać, ale jeżeli fryzjer nazywa pracownika naukowego facetem staroświeckim, bez gustu, prymitywem itp. to chyba mam prawo traktować tego fryzjera jako niezbyt mądrego. Sam sie o to prosi. Pamietam jak kilka lat temu odkryto skoczka Klimka Murańkę. Wiele komentarzy było wtedy w stylu: oj rodzice to cię chyba nie lubia skoro ci takie imie dali. Oryginalność musi iść w parze z dobrym gustem, z wyczuciem stylu, z pewnym artyzmem, wtedy jest wspaniała. Ale mało kto jest artystą i dlatego lepiej i bezpieczniej sięgac do klasyki, która jest zawsze w dobrym stylu, bo dziwactwa na siłę są poprostu śmieszna i żałosne. Dlaczego mój wróg uważa, że jestem idiotką? No cóż, droga Yuio najlepiej to jego o to zapytaj, może okaże sie jednak prawdziwym facetem i Ci odpowie. Pewnie jednak nie, wiec odsyłam Cię do lektury stron 62-64. Jeżeli ktoś jest mądrzejszy od wiadomych panów, to natychmiast usłyszy od nich, że jest upośledzony, że dyplom kupił za świniaka, że jest rozczochrany itp tak jak nick "ty głupolu" Przy okazji znalazłam też na 62 stronie perełką (złosliwą i jadowitą, z obleśnym hehe na końcu) dla Paulinki 18:31 [zgłoś do usunięcia] rogerek Tak, ile osób, tyle opinii. Wg mnie kobieta w króciutkich wygląda świetnie, oczywiście długie też nie są złe. Jednak takie długaśne po samą d..pe wyglądają fatalnie, haircutter ma rację, że pewnie Świteź to ich "dom" Oczywiście nie każdej kobiecie pasują krótkie, ale są i też takie, którym nic nie pasuje... i pewnie takie się tu wsypowiadają w obronie długich włosów hehe i to byłoby na tyle aga (ale nie tak jak Isia Radwańska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie widzę rogerek się nie popisał.Dlaczego niby takie z włosami do pupy jak ja mają wyglądać fatalnie ? To chyba te z włosami na zapałke tak wyglądają - fatalnie ;D i niby "Świteź to ich dom". Czy faceci którzy lubią krótkowłose to nie umieją lubić ich bez obrażania długowłosych, które mają większe powodzenie u facetów. Myślicie że taka dziewczyna jak np. ja nabierze się na to że wygląda fatalnie i da się ogolić potem tydzień rycząc. Nie jestem aż tak głupia by to zrobić, widzę inaczej nie potraficie powiedzieć dziewczynie by się ostrzygła(bo nie dacie rady przekonać takiej co uwielbia długie włosy) tylko piszecie takie niestworzone psychiczne rzeczy ;\ Pozdrówka. @aga - czy to do mnie ten ktoś pisał czy do jakiejś innej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
przeczytałam te 62-4. Ale przyznasz Aga, ze ty głupolu tak nawrzucała adamowi, ze mieł prawo sie wnerwić. inna spwa jest z rogerkiem, nie wiem dlaczego on tak dogryzał tej tygłupolu i tobie. rzeczywiście go o to zapytam moze odpowie, jezeli nie tu to na maila. A co do długowłosej to czy nie wydaje ci się aga, za pomysł zasłaniania całej twarzy włosami jest dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
yuiopa@o2.pl moze ktoś do mnie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×