Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Ale się tutaj porobiło, od mojej ostatniej nieobecności. Yuio nie będę zakładała konta specjalnie po to by pisać z rogerkiem, jeżeli mówisz że on za Ciebie będzie pisał to wystarczy mi że napiszesz że nic do mnie nie pisałaś i zrozumiem, po prostu każdy niepotwierdzony mail nie będę traktowała na poważnie . I nie lubię jak ktoś tak jakby mi rozkazywał tak na przyszłość, bo wiem że jesteś normalną i niegłupią kobietą, więc nie zniżaj się do poziomu wypowiedzi na forum. Ale wy się nielubicie. Cieszę się że mój słodziak tutaj się odezwał w końcu;) I dobrze Aga że zarejestrowałaś się jak my. Co miałaś na myśli pisząc "w przeciwieństwie do bransoletek, jest ona fatalna"? Widzę znów ktoś teraz podszywa się za yuio a że jest zarejestrowana to zmienił nick. Rogerek to akurat co napisałeś ostatnio pod wypowiedzią yuia to nie prawda akurat, to wygląda jakby ktoś specjalnie to napisał by się do niej można było przyczepić lub do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie rozkazuję, dbam po prostu o moją skórę, zeby potem nie było na mnie. jak dostaniesz jak dostaniesz jakieś paskudztwo, a aga pisze o bransoletkach pandory która są bardzo fajne i bardzo drogie (ale są tez fajne tansze podróbki). nie nikt się nie podszywa, to ja zacvzełam cos majstrować przy hasle bo przestraszyłam sie tego rogerka i teraz mi nie wchodzi i będe musiała zminić nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakoś weszło, a bransoletki są naprawde super wyszukaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowałaś mnie tymi bransoletkami, chyba sobie kupię taką ;D Raczej jeśli chodzi o maile to nie dostanę nic bo rogerek jest za leniwy by mi coś niepotrzebnie napisać ewentualnie a nawet nic poza tym nie napisze. Sam przyznał mi się że jest leniwy na początku naszych postów na tym forum. Ok przynajmniej wyjaśniliśmy kwestię tego niku podobnego do Twojego. Mozesz zapisać hasło skoro wchodzi teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40...
moj mąż nazywa mnie babochłopem, bo mam krótkie włosy i jestem otyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90% facetów woli kobiety w
długich włosach, a 10% to geje i pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kobiety to takie
które mają krótkie włosy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerku powiedz mi tylko
dlaczego brzydkie baby po 40 mające krótkie włosy są brzydkie, a te młode, po 30, 40 posiadajace długie włosy są pociągające i ladne? babochłopy krótkowłose zawsze aseksualnie wygladają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długowłosej ..
nie obcinaj włosów, bo te babsztype brzydkie i stare oraz jakieś pasztety ci zazdroszczą bo chcą zebys była takim babochłopem jak one .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długowłosej ..
nie obcinaj włosów, bo te babsztype brzydkie i stare oraz jakieś pasztety ci zazdroszczą bo chcą zebys była takim babochłopem jak one .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkie włosy są ..
dla facetów, a nie dla kobiet, krótkowłose są blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem babochlop krótkowłosy
jestem kobietą, mam 45 lat i otyłość, mam krótkie włosy a ludzie zamiast mówić do mnie Daria, mówią Darek ;cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jes kwejk
wyśmiwający krótkowłose kobiety ahahahah . ale jak mówię o krótkowłosych kobietach to mają jakies 5 cm włosów a nie do ramion. bo do ramion to poldugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem babochłopem a mąz
mnie nie kocha ponieważ ma feysz długich włosów. on powiedział ze nie bedzie sie pie.przył z facetem . :cc a ja mam tylko 3 cm włosy.; ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40 .....
jestem kobietą, mam 45 lat i otyłość, mam krótkie włosy a ludzie zamiast mówić do mnie Daria, mówią Darek ;cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego lub koleżanko "do długowłosej". Dobrze wiem że mi zazdroszczą długich włosów i piszą że są brzydkie, pragną tylko bym się ich pozbyła ale ja to doskonale wiem, poza tym nieźle sie uśmiałam czytając te wszystkie loginy niezarejestrowane, znów masa wpisów w przeciągu 10 minut - masakra ;)W sprawach ładnych kobiet muszę poprosić mojego o wypowiedź w końcu jest facetem. Kolego rogerku powiedz mi tylko twoje pytanie jest bez sensu. Tak jakbyś zapytał dlaczego brzydkie jest brzydkie, białe białe a czarne czarne ; ). Pamiętam dokładnie jak mi mówił że głównie fryzjerki jak by mnie zobaczyły to każda chciałaby jak najwięcej uciąć z mojego skarbu ;). Nie jestem taką idiotką by dać się oszpecić. Sorki jeżeli obraziłam jakąś krótkowłosą ale taka jest moja opinia. Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długowłosa 17
Ej kochanie, ale tutaj obrażają same krótkowłose ;) wiec się nie martw ;) Kazdy mówi na krótkowlose - babochłopy.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumowiczu\forumowiczko do długowłosa 17 możesz podać swoje imię i płeć skoro już tutaj piszesz, ja nie mam zamiaru obrażać krótkowłosych, i ewentualnie większość a nie wszyscy tak je nazywają. Taką fryzurę nazywam oszpeceniem, nigdy nie chciałabym takiej mieć ale szanuje zdanie takich co chcą mieć krótkie, mam nawet koleżankę obcięta prawie na jeża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, age całkiem pogięło, chyba ma tydzien dobroci za zwierząt, z regerkiem coraz gorzej, czy nie myślałeś ze to jej wywyższanie to żeby zagrac ci na nosie bo nazywałeś ja sprzataczką, kuchtą starą panną. Długowłosa nadal uważesz, ze te durne wpisy to nie rogera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa, nie dokońca rozumiem Twojego faceta, nie do konca jestem w temacie, ale ogólnie jak to aga mówi niegłupi, chyba gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Ludzie, żeby tak naubliżać ciężarnej kobiecie, to skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? dlaczego nikt nie pisze ze szym ma rację? bo nie oczywiscie nie ma taki ubliżanie komukolwiek, a nie tyko kobiecie jest skandalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddsadfA
mam wlosy do pasa, piekne dlugie geste i czarne i proste ,sliczne dodaja mi duzo urody nie zetne je nawet jak bede siw abede je farbowala,one mnie zdobia jak moge je sciac ?? TO TAK JAK BYM SIE OSZPECILA NA ZYCZENIE;majac 18 lat scielam wlosy ryczalam jak glupia i przysieglam sobie ze jak mi odrosna nie zetne ich!!!!!!!!!!!! FRAZJERKA TO MOJ WROG; TYLKO MI KONCE SCINA I GRZYWKE MODELUJE::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa, traktujesz ten powyzszy wpis powaznie? bo ja nie, i o co chodzi z tymi zahasłowanymi nickami? przecież to zawsze mozna zrobić, nawet dureń moze być na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile Ty masz teraz lat? A masz grzywkę także długą czy ścinasz? Dlaczego ścięłaś włosy i z jakich na jakie ? Dla mnie także są cenne i nigdy ich nie zetnę i mamy teraz podobną długość i kolor ;) Skoro piszesz że fryzjerka to Twój wróg to po co do niej chodzisz? Ja nie byłam nigdy ;D Mam 18 lat i nie popełnię Twojego błędu. Aż się przeraziłam że zaraz ktoś napisze że to ja pisałam ;) Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra chciałam sprawdzić czy to ktoś na poważnie ale i tak chyba nie więc zapytałam, nie myśl yuio że jestem idiotką że się tego kogoś pytam, ale i tak pewnie nigdy nie odpowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś? przecież to jasne kto, boisz się napisac otwarcie? chyba że podejrzewasz agę , ale to by była megagłupota. mnie z tego wyklucz ja tu nie byłam z wami w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririririri
ja widze tylko jeden powód - bo są głupie. jak mozna pozbywac sie największego kobiecego atutu? same jesteście sobie winne - krótkowłose - że dla facetów jesteście aseksualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jak? Ty długowłosa17, aga czy rogerek? ale mam zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×