Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

yuio i rogerak przestańcie, chciałabym odejść z tego forum z klasą i się pożegnać, ale nie dajecie mi szansy. Paulinka, jak to ona, jest pewnie zupełnie zdezorientowana, nie mieszajcie jej do tego, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dam radę, ale nie chcę nikogo oczerniać ani mówić że to nie on, bo na tym forum każdy może dokonać takiego wpisu, ze swojej strony mówię że to nie ja, ale już zmykam spać bo jutro szkoła niestety i teraz w klasie maturalnej więc trochę przewalone ;( , a mój słodziak jeszcze miesiąc wakacji ;(. Jakby co odezwę się ewentualnie jutro po południu jak wrócę Pozdrówka;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co długowłosa ty chyba naprawde nie wiesz comówisz. głupie wpisy można zamieszczac, bo nikogo nie krzywdzą swiadczą tylko o poziomie umysłowym wpisującego.Ale ten co je robił to poza tym kłamał, podszywał się, oczerniał. I mówiąc rogerkowi, ze wierzysz że to nie on automatycznie zrzuciłaś wine na age. a ona teraz odchodzi i na pewno to zrobi, nie tak jak inni bo ma ambicje i styl. noco rogerek chyba jesteś z siebie bardzo zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldisima
Ludzie, poczytajcie sobie te swoje wpisy jeszcze raz i zastanowcie sie co robicie i o co tak naprawde sie klocicie. Dla kogos stojacego z boku to jest zupelnie niezrozumiale i troche malo na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 a co sądzisz o nowej fryzurze Laury Samojłowicz? średniowłosa może też chciałabyś się wypowiedzieć? Poza tym czy się Wam podoba czy nie (zakładam, że nie :) ) powiedzcie proszę co może kierować tzw. celebrytkami, aby tak znacznie zmieniać fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem się opanować...tak wiem, że jutro who yuio y będzie jutro pluła i charchlała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek a co mam sądzić jak nie widziałam, dorzuciłbyś link ;D , jestem leniwa trochę po wakacjach i nie chce mi się nic ;) Poza tym kiedy zamierzasz w końcu do mnie na tego maila napisać, bo sprawdzam ale nic nie napisałeś ;D i yuio nie mów że zrzucam winę na agę bo wcale tego nie napisałam, by tak można było wnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Samojlowicz moim zdaniem wyglada naprawde fajnie w tej nowej fryzurce. Pasuje jej. No ale to bardzo ladna dziewczyna i na wiele sobie moze pozwolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 no masz linka :) A nie piszę na priva, bo w sumie to część już tu została powiedziana w międzyczasie, więc nie ma się co powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka czyTy naprawde nie rozumiesz, czy tylko udajesz? ote chamskie klamstwa podejrzanych jest wasza trójka: Ty aga rogerek. jezli piszesz 28 sierpnia o godz 20.37 ze wierzysz, ze to nieon to co ? ty albo aga. Przyznasz się do tych swiństw? bo jeżli nie, to aga. (aga przepraszam cie, ale chce, zeby do tego dziecka coś dotarło) no więc która z was skoro rogerek jast niewiny? i nie daj ssie nabrac na te wpisy ze zmianą na czarno baldsima, to znowu regerek chce dokopać adze że długie włosy to brzybkie chociaż sie do niej łasi, a wogóle paulinka czy ty wiesz kto to jest ta laura cośtam costam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, ja nie rozumiem Ciebie ani tym bardziej Baldissimy. Ta fryzura jest tak straszna że nawet się nie wypowiem porządnie bo mnie zatkało, po prostu jak dla mnie tragizm do 5-tej potęgi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuio ja wcale nie oczyściłam rogerka z tych zarzutów i nie twierdzę w 100% że to nie on , to może być każdy poza mną i Tobą skoro tego nie piszesz, ja też nie, ale to może być także jakaś osoba z zewnątrz pisząca by zrobić zamęt, może i ktoś od strony Haircuttera, to jest ubliżanie długowłosym a później pisanie że są wspaniałe i tak w kółko, tak jakby ktoś chciał i na mnie zrzucić winę, tak jest zawsze na tym forum, bo uczestniczyłam w innych tematach i wiem jak podszywacze piszą za niezarejestrowanych, ostatnio trafiło mi się czytać temat jak matka przyłapała córkę na seksie i tam sporo podszywaczy za ta matkę pisało.( chyba ze 12 wpisów a teraz może i więcej). Aga nie jest taka głupia by to pisać, i pewnie mądrzejsza o kilka życiowych doświadczeń ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oco chodziz tymi niezarejestrowanymi? czy ci na czarno są bardziej wiarygodni, bo wrzucili sobie hasło? to tyko tyle, ze ktos sie pod nich nie poidszyje, ale nicków na czarno mogą sobie zrobić nieskończonosc na jedną osobę, adama w to nie mieszaj on sie tu nie udziela odkad przegrał z agą umieć przegrywać to też klasa szacunek dla adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam duzych liter i interpunkcji, bo mi się niechce, aga (i inni) mam w nosie to co o mnie sobie pomyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja pokazałam mojemu ta jej nowa fryzurę a jego aż prawie zemdliło ;D Zagłosował w sondzie i okazało się że 81% się nie podoba ;D, w sumie to masz racje że może być osoba mająca ze 3 zarejestrowane nicki ale wtedy musiałaby pisać jako ta osoba a nie jakieś krzaczki z klawiatury. Nic złego o Tobie nie myślę przecież, że piszesz wszystko z małej litery, nie mówię że to Adam tylko być może ktoś z tego jego dawnego "klanu" na tym forum, bo on kilku podziwiał i bił brawo a oni pisali to co on. W gruncie rzeczy Adam jest normalnym człowiekiem bo i ja i mój chłopak z nim pisaliśmy. Już nie wiem o czym pisać i o co teraz tutaj w ogóle chodzi, chyba pójdę zaraz zrobić sobie jakąś relaksującą kąpiel bo jutro znów rano wstać trzeba, pewnie jeszcze jakiś masaż zrobi mi mój słodziak i jak zwykle będzie pielęgnował moje włosy , bo i ja i on to lubimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge whoyuio ale pierdo....ta do reszty. baldissima wypowiadała się kilkadziesiąt stron temu, poza tym udziela się na kilku innych portalach A Ty Długowłosa nie wiem po co się tłumaczysz tej whoyuio, przecież na pewno jest spasioną świnią, której nie chce się nawet zajrzeć do słownika, a pisałem wcześniej...nauka nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niektórych warto chyba wysłać do szkoły, może by wtedy wiedzieli, kto to jest e.e.cummings. Jego też wyzwiesz od nieuków?Ale grunt, że wiesz kto tojest amber gold o pardon Rose czy jakaś laura nazwiska niepomne, w życiu nie słyszałam o tych damach. Paulinka, Ty naprawdę wierzysz w to, ze to jakiś kumpel Adama, z którym nigdy słowa nie napisałam, po tylu latach się wygłupia i podpisuje się za mnie? przecież to absurd, może jeszcze no np. duch Presleya to robi? sama gdzieś twierdziłaś ze jest nas czwórka kandydatów do tych durnych wpisów, mnie z tego wyklucz bo w zimie nie miałam pojęcia o waszym istnieniu., miałam juz zwijać się z tego forum, ale tych kolejnych wyzwisk chyba nie podaruję, aga ty pewnie tu zagladasz, wiem że ty chcesz zamieśż wszystko pod dywan, ale chyba mnie rozumiesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być do rogerka, ale zacznę od dziewczyn Paulinka, jeżeli chamstwo i kłamstwa to dla Ciebie normalne, to ja wymiękam, mam trochę inne standardy. Tak samo Yuio: "Adam ma klasę" weź, proszę przestań. I kurczę rozumiem, że Rogerkowi dowalasz za chamstwo, ale nie przeginaj, on jest inteligentny, to widać, słychać i czuć. Rogerek dlaczego Ty tak nie lubisz ludzi? Przykro mi, Twój sposób bycia jest nie do przyjęcia. I rozumiem Yuio, że Ci tej tłustej świni nie podaruje, po prostu przesadziłeś. Jak już wcześniej pisałam, kompletnie nie znam się na ludziach, na psychologii, ale gdybyś zmienił swój stosunek do świata, byłoby to z korzyścią i dla ludzi i dla....Ciebie. Myślę, że jesteś w stanie sam sobie pomóc, tylko musisz chcieć i tego Ci życzę. A jeszcze na temat mojej "wysokiej samooceny". Yuio dobrze odgadła, że była to chyba reakcja, ale nie na Twoje wpisy, tylko Adama, który wszystkim, którzy mieli inne zdanie od niego, dokopywał od wieśniaczek i zacofanych. I te jego wielkoświatowe "pracuję w Toronto, w Oslo", "zagranicą to jest inaczej, u nas to zaścianek". Moja reakcja była właściwie niekontrolowana, zresztą nie pisałam niczego, co byłoby nieprawdą. I powiem Wam, że ponieważ całą kasę wydajemy na podróże (no, jeszcze na ciuchy i książki) to jeździmy takimi gratami, że pewnie balibyście się do niech wsiąść. I mieszkanie też przydało by sie wyremontować...bo kompletna ruina. Trudno, coś za coś. Ten wpis jest moim przedostatnim na tym forum, odezwę sie jeszcze za trochę do dziewczyn i uciekam, za długo tu byłam, aga ps. yuio a skąd znasz e.e.c.? przyznam, ze ja poznałam go przez Segala, a potem oczywiście Turnau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balissima
Yuio, przepraszam bardzo, ale nie rozumiem co pan E.E.Cummings ma wspolnego z tematem scinania wlosow u kobiet/ dziewczyn. Ten topik jest o wlosach, nie o poezji. Wspomniane panie Amber Rose i Laura Samojlowicz prawdopodobnie nie dorownuja klasa i inteligencja panu Cummingsowi, ale zwrocily na siebie uwage nietypowymi fryzurami. Przykro mi, ale Twoja wypowiedz jest troche w stylu: "ja to wiem, a Ty tego nie wiesz, wiec jestes glupszy/ gorszy itp." Czy fakt, ze jestes w ciazy lub ze czytasz poezje uprawnia Cie do wywyzszania sie? Ludzie maja rozne zainteresowania i w zwiazku z tym rozna wiedze. Dla mnie oznacza to, ze sa INNI, nie gorsi lub lepsi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych i ścinanie i układanie włosów to poezja więc nie mów że nie ma nic wspólnego z poezją ;) W naszych umysłach niestety jest coś takiego jak podział na głupszych i mądrzejszych oraz brzydkich i ładnych , tylko każdy ma inne kryteria tego podziału . I nie powinnam ani ja ani Ty ani nikt denerwować yuio, skoro jest w ciąży, bo nie powinna się denerwować ani stresować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież whoyuio sama się o to prosi prowokując, teraz pewnie jak zwykle leży na kanapie i obżera się jakimś tanim świństwem, by za jakiś czas przypomnieć sobie o swojej wrdnej naturze i zapene zwlecze się z wyra by coś tutaj wysmarować w jej mniemaniu cudownego. Szkoda, że nie ma tu takich osób jak baldissima, osób które mówią na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka, dzięki witam, ballasimo uprzejmie cię informuję, że przytoczyłam nazwisko tego poety, w odpowiedzi zarzut, że jestem niedouczona, bo m. in nie używam dużych liter. ten poeta również ich nie używał i podobno nawet zapoczątkował przejściową modę na to w środowiskach uniwersyteckich w stanach. jednocześnie wyrażam głębokie zdumienie, że zwracasz mi uwagę na przytoczone wbrew tematowi nazwisko poety, a nie kwetionujesz wpisu o tłustych świniach. o ile mi wiadomo, ten topic nie dotyczy hodowli nierogacizny, więc śmiem twierdzić, że wpis o świniach jest jeszcze bardziej nie na miejscu. liczę , że jak przystało na osobę kulturalną, wyjaśnisz mi tę niekonsekwencję, pozdrawiam aga, widzę, że obie interesujemy się literaturą. ponieważ stąd uciekasz, a ja chętnie bym z tobą popisała o tym na maile, mam propozycję: napisz do mnie na podany adres i zaraz potem daj sygnał na ten topic, to będę wtedy wiedziała, że to od ciebie i otworzę, pamiętaj, kobietom w ciąży się nie odmawia. mam do ciebie aga oczywiście pretensję o dezercję w sprawie rogerka. już zapomniałaś jak cię wyzywał, oczerniał i oszukiwał? pisałaś o sobie, ze jesteś twardzielka i co? ja w każdym razie nie odpuszczę, z przyjemnością poszperam w jego starych wpisach i zamieszczę w jednym miejscu np. wszystkie jego kłamstwa lub chamstwa. a i adam to ma klasę oczywiście relatywnie, w porównaniu z rogerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to jest ktoś kto sie pod nią próbuje podszyć n ty raz , a że dziś piątek to będę sobie siedziała na kafeterii bo cały tydzień nie za dużo czasu miałam. I rogerek nie rzucaj się tak na yuio, bo pomyślę że to niby wpisy baldissimy są Twojego autorstwa, mam już tego dosyć, bo albo ktoś wrzuca na długowłose, albo na krótkowłose z tych podszywaczy, i nie chce mi się myśleć, zlasowany mózg po wakacjach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 Ty już chyba masz jakąś fobie z tym podszywaniem się, albo ja czegoś nie rozumiem, jednak z whoyuio muszę się zgodzić z jednym. Ten Twój chłopak jak już coś tu napisał, to nie wiadomo o co chodzi, myślę , że i on nie wie co pisał, może był po drugach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śreniowłosa, nie jest tak, że nie lubię ludzi, wręcz przeciwnie, bardzo lubię ludzi. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że to tylko głupie forum i czasami wypisane rzeczy irytują innych, więc reagują. No i tak to wszystko się nakręca. Może whoyuio jest wyjątkiem, ona irytuje bez powodu, może tym, ze w ogóle istnieje :P Dziękuję Ci, że doceniasz mój intelekt, mam...a nie powiem, ale zrobiłem badania i mogę się tylko cieszyć :) No i jeszcze coś...tak naprawdę nikt tu siebie nie zna, ani tego jakie ma zainteresowania, ani tego jaką ma pracę, czy so jakiej szkoły chodzi, zainteresowań innych, tego co czytaja, nie zna życia na codzień pozostałych. Ja nie będę się otwierał, a na pewno nie tu...mogę tylko dodać, iż tak jak Ty uwielbiam podróże. Troszkę zwiedziłem, na razie niestety tylko Europy, a moje marzenia na przyszłość to Indie, Chiny, New Zeland. Jeszcze może o Morrisonie, a właściewie o muzyce...co powiesz o Portishead? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już głupieje idę sobie troszeczkę powspominać czasy młodości i pooglądać z chłopakiem bajeczki z cyklu barbie na youtube pod TV, bo choć animowane to mają przesłanie i takie romantyczne xd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka, teraz jest opcja, zeby nas poróżnić, dlatego kolelega rogerek pluje na twojego mateusza. napisałam dokładnie: 31.08.2012] 18:56 [zgłoś do usunięcia] yuio Długowłosa, nie dokońca rozumiem Twojego faceta, nie do konca jestem w temacie, ale ogólnie jak to aga mówi niegłupi, chyba gratulacje Czy jest tu cos uwłaczającego? Wdziałam wpisy twojego faceta wcześniej, ale nie czytałam ich, sa dosyć długie, więc nie zrozumiałam tego ostatniego, ale podobała mi się to nawiązanie do starego kina dlatego Ci pogratulowałam. widzę, ze aga też lubiła te klimaty, sprawdź sobie tego delona, narawdę rewelacja. może sie zle wyraziłam ale to naprawde były wyrazy uznania. a i nie martw się o moją ciąze, ja sie tu świetnie bawię, tak naprawde to zdenerwowałam sie tylko 14 lipca kiedy rogerek się za mnie podpisał, wtedy przez moment naprawde myślałam, że zwariowałam. tak, tak zaraz mi bedzie groził procesem, tak jak kiedyś adze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i cierpliwie czekam na konkretna odpowiedz belissymy, aga ostrzegała, zeby nie widzieć w każdym wpisie Rogerka, ale jeżeli ta Pani nie odezwie sie konkretnie, no cóż, będzie to podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a'propos ostatniej wypowiedzi rogerka to już nie desperacja, to dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×