Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość PTi
Potrzebuje rady!!! wlasciwie od zawsze mialam dlugie wlosy teraz mam za lopatki, ale chcialabym jakies radykalnej zmiany... od jakiegos czasu straaasznie zaczely podobac mi sie krotkie wlosy, moze to przez moja mame, bo ona teraz ma bardzo ciekawa, krotka fryzure, ale jest maly problem, bo mam bardzo zadkie wlosy, tzn nie az tak, bo moja mama ma jeszcze bardziej, a nie wyglada zle, ale boje sie ze ja nie bede wygladac za ciekawie, przede wszystkim jestem wysoka, bo mam 179 cm wzrostu i mam "pulchnawe" policzki :) a z tego co slyszalam to do takich osob pasuja bardziej dlugie wlosy... no i wiec teraz mam dylemat, bo chcialabym sciac, ale nie wiem czy bedzie mi to pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PTi
Potrzebuje rady!!! wlasciwie od zawsze mialam dlugie wlosy, teraz mam za lopatki, chcialabym teraz jakies radykalnej zmiany, od jakiegos czasu zaczely mi sie podobac krotkie wlosy, moze przez to ze moja mama ma teraz ciekawa, krotka fryzure, kiedys nawet myslalam o scieciu sie na lyso, bo bardzo spodobalo mi sie jak Sigourney Weaver wygladala w filmie Obcy, ale na razie mam 17 lat i wydaje mi sie ze to na razie za malo na taka fryzure, ale moze kiedys... no wiec jesli chodzi o to moje sciecie, to jest maly problem, bo mam zadkie wlosy, tzn nie az tak bardzo, bo moja mama ma bardziej, a nie wyglada zle w swojej krotkiej fryzurze, mam jeszcze "pulchnawe" policzki i jestem wysoka, bo mam 179 cm wzrostu, a slyszalam wlasnie ze takim osoba pasuja bardziej dlugie wlosy... Adamie bardzo wdzieczna bylabym za jakiekolwiek rady Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder-ska
a co to takiego Roszpunka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO haircutter : A mi z kolei marzą się długie włosy , i nie mogę patrzeć jak koleżanki je obcinają ...CZy mógłbyś mi jako fryzjer doradzić co robić zeby szybko rosły Mam tak do polowy łopatek :)A i jeśli mam włosy które ,,lubią ;; się rozdwajać to mogę zapuszczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO haircutter : A mi z kolei marzą się długie włosy , i nie mogę patrzeć jak koleżanki je obcinają ...CZy mógłbyś mi jako fryzjer doradzić co robić zeby szybko rosły Mam tak do polowy łopatek :)A i jeśli mam włosy które ,,lubią ;; się rozdwajać to mogę zapuszczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloski wloski kochane
Ja to jestem dopiero beznadziejna haha mam 24 latka od hmmm prawie 10 lat mam ta sama dlugosc wlosow, ten sam kolor, tak samo sie czesze tzn nie czesze w zasadzie bo mam wlosy za lopatki. Przedzialek na boku, z przodu lekko wycieniowane. W kokach nie chodze, ani kucykach, nie spinam ich. Sa srednio-dlugie i po porstu sobie wisza. Czasem lekko je kręce a na ogol prostuje. Moj facet nie chce zebym obcinala bo mu sie takie bardzo podobaja chociaz gestoscia to one nie grzesza. Dlugie wlosy sa sexowne, kobiety wygladaja w nich mlodziej, przyciagaja uwage. Nie rozumiem jak mozna miec piekne wlosy i je obciac na krociutko. Jest tylko jedna zasada- nie ma nic bardziej wijskiego niz wlosy ZA dlugie =, takie do pasa, i jeszcze zaplecione w warkocz! No nic tylko do Mazowsza albo kola gospodyn wiejskich. Wlosy MAX do polowy plecow, jesli sa geste albo za geste to koniecznie pocieniowac. Czasem mimo ze laki maja piekne wlosy to one wcale nie robia wrazenie, nie potrafia ich wykorzystac a maja ogromny atut i prezent od matki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia111111
Ja byłam wczoraj u fryzjera. Miałam włosy prawie do kolan. Miałam tylko podciąć końcówki, a wyszłam w króciutkich włosach. Gdy siedziałam na fotelu spodobała mi się pewna fryzura. Mocne pazurki na długości ok. 2-3 cm. Fryzjer odmówił mi ścięcia włosów, ale po przekonywaniu ściął mnie. Najpierw delikatnie pasma, potem maszynką równał. Podoba mi się ta fryzura ale strasznie słabo się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam piękne, gęste kręcone do pasa włosy ale ściełam się praktycznie na chłopaka:O nigdy więcej .. teraz są takie pióra nierówne od ucha do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deomonCia
A ja się zastanawiam czemu fryzjerzy tak nas coraz częściej zachęcają do ścieńcia włosów ???......Kobity nie zwracajcie uwagi na mode! Wiecie , że facetom podobają się przeważnie długie włoski :) Oczywiście mówie o zadbanych włoskach . Niby mówi się nam :Włosy nie ręka ,odrosną ,ale zobaczcie ile później nam zajmuje lat zapuszczanie włosów !...:) Jak dla mnie najładniejsze włosy to tak z 10 -15 cm przed pas ..... Bo wtedy możemy o nie zadbać ,mamy kontrole nad nimi ..Narazie mam do końca łopatek kręciołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deomonCia
A ja się zastanawiam czemu fryzjerzy tak nas coraz częściej zachęcają do ścieńcia włosów ???......Kobity nie zwracajcie uwagi na mode! Wiecie , że facetom podobają się przeważnie długie włoski :) Oczywiście mówie o zadbanych włoskach . Niby mówi się nam :Włosy nie ręka ,odrosną ,ale zobaczcie ile później nam zajmuje lat zapuszczanie włosów !...:) Jak dla mnie najładniejsze włosy to tak z 10 -15 cm przed pas ..... Bo wtedy możemy o nie zadbać ,mamy kontrole nad nimi ..Narazie mam do końca łopatek kręciołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master blaster
facetom podobają się też i krótkie włosy. to chyba kwestia indywidualna, a to, że facetom podobają się przeważnie długie włosy mówią dziewczyny, które mają długie - ot, cała filozofia. Krótkie fryzury są bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa402
witam. Mam 19 lat i miałam włosy do pół pleców. Dla mnie to długie włosy. Zawsze nosiłam króciutkie włosy. Trzy dni temu wpadłam na głupi pomysł.Przechodziłam koło salonu fryzjerskiego dla panów i postanowiłam zmienić fryz. Kiedy siadłam na fotelu i podeszła do mnie fryzjerka powiedziałam jej aby zrobiła mi bardzo krótkiego jeż na ok.0,3cm. Miałam szczęście, że nie upewniała się czy jestem tego pewna tylko od razu wzięła się do roboty. Zbiegli się wszyscy z okolicy. Najpierw obcięła warkoczyk nożyczkami. Poczułam ulgę. Później wzięła maszynkę do ręki i zaczęło się. Czułam jak moje włosy spadają na podłogę. Wyszłam stamtąd prawie łysa. Poszłam się pokazać koleżance. Wpadłyśmy razem na pomysł. OGOLIMY sobie głowy na całkiem łyso! Najpierw ja. Chwyciłam jednorazówkę i ogoliłam se głowę! Czuję się fantastycznie. Teraz poczekam aż odrosną do ramion to się znowu ogolę na łyso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula57643
fajna historyjka tylko od razu widac ze zmyslona. Na łyso?? Gratuluje wyobrazni autorowi tego posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badziag
Ja myślę że dziewczyny Zdzinają Dłókie Wuozy bo kcom się oszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebnięty mąż
co Ci wmawia, że super wyglądasz, a sam ogląda się za babami w długich włosach, czym Cię oszpeca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badziag
iwa402 rewelacja! jeszcze się rozbierz do naga. i możesz przyjść do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexp
mi się podobają takie ze do polowy plecow maja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_o8o
miałam włosy do pośladków teraz mam do uszu.. długie włosy to męczarnia.. kilka powodów?? 1. godziinne czesanie 2. męczące mycie i ciężkie spłukiwanie 3. latem a pali w takich włosach 4. nie da sie nic ładnego uczesać tylko kita albo warkocz 5. chaczą się o wszystko 6. jak się naelektryzują to cholery mona dostać 7. jak na dworze wietrzna pogoda od przodu mozna Cie pomylić z Yeti bo całą twarz masz zawianą masakrycznie długimi hairami ;/ 8. (troche obrzydliwe) ale nnawet na kiblu jest niewygodnie 9. nie chcą się układac bo są za długie .. 10. OKROPNIE SIĘ WYGLĄDA mogła bym tutaj wypisywać i wypisywać.. jedyny plus?? .. zdrowe, podatne i gęste włosy są dość drogie ;)) [ja swoje sprzedałam i za to kupiłam sobie dobrego laptopa i starczylo mi na zakupy więc do galerii tez musiałam skoczyć ;)) ] .. najdłuższe włosy dopuszczalne wedle mnie to do ramion i troszke dłuższe.. na pewno nie zapuszcze za łopatki ;) .. krótkie włochy rzadza ;) .. wygoda swoboda i elegancja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAnneettkkaa
długie włosy są najlepsze jak widze kr€tkie to mi sie niegobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska212121
20:26 [zgłoś do usunięcia] Agusia_o8o miałam włosy do pośladków teraz mam do uszu.. długie włosy to męczarnia.. kilka powodów?? 1. godziinne czesanie 2. męczące mycie i ciężkie spłukiwanie 3. latem a pali w takich włosach 4. nie da sie nic ładnego uczesać tylko kita albo warkocz 5. chaczą się o wszystko 6. jak się naelektryzują to cholery mona dostać 7. jak na dworze wietrzna pogoda od przodu mozna Cie pomylić z Yeti bo całą twarz masz zawianą masakrycznie długimi hairami ;/ 8. (troche obrzydliwe) ale nnawet na kiblu jest niewygodnie 9. nie chcą się układac bo są za długie .. 10. OKROPNIE SIĘ WYGLĄDA mogła bym tutaj wypisywać i wypisywać.. jedyny plus?? .. zdrowe, podatne i gęste włosy są dość drogie [ja swoje sprzedałam i za to kupiłam sobie dobrego laptopa i starczylo mi na zakupy więc do galerii tez musiałam skoczyć ] ja sie nie zgodze z tym co napisalas :) 1 nie godzinne czesanie a max 10 min rano i wieczorem,jesli chodzi sie w zwiazanych 2 myje sie jak kazde wlosy,moze troche wiecej jest roboty przy tym,ale kto chce to ma 3 latem sie wiaze w ogon i jest spox,jak Ci wlosy przeszkadzaja to na lyso prosze ;P) 4 albo dwa warkocze,dwa kucyki,kok,rozne plataniny,a co najwazniejsze to same rozpuszczone prezentuje sie najladniej 5 ano chacza,jesli po krzakach i Ty sie chaczasz ;) 6 nie bede sie elektryzowaly jak nie bedziesz ogladac z odleglosci 5 cm :D:D 7 mozna zwiazac albo spiac spinka :P 8 to Ty glowa siadasz na kiblu czy tylkiem?????????????? 9 trwala,loki,fale wyciskane jest pare pomyslow ;) 10 at last wyglada sie bardzo atrakcyjnie,przykowaja wzrok facetow ;) dodam ze ja mam naturale,dlugie wlosy,nigdy chemi nie mialy na sobie :) a co do sprzedazy? ile biora i za jaka dlugosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska212121, nie wiem na jakiej wsi mieszkasz, ale w miastach dziewczyny z warkoczami kojarzą się z zacofaną wiochą. Przepraszam jeśli cię tym uraziłem, ale niestety taka jest prawda. Dwa warkocze, dwa kucyki...kobieto, to fryzura dla dziecka w szkole podstawowej. Co do trwałej...to fryzura dla moherowych beretów. Jeśli długie włosy to wyłącznie rozpuszczone, a koki to na specjalne okazje. A tak na marginesie...długie za tyłek włosy zupełnie rozpuszczone to po prostu wygląd topielicy...albo świtezianki, jak kto woli. Nie wiem, może na wsiach to jest jeszcze modne, ale nawet kobiety zza krowich ogonów starają się być modne, a i ciut wygody i komfortu też by chciały zaznać... Długie włosy to relikt przeszłości nie przystający do dzisiejszych czasów i obecnie panującej mody. Jakoś sobie nie mogę wyobrazić nowoczesnej biznes woman z rozwianymi przez wiatr włosami sięgającymi pośladków (a wyobraźnię mam bardzo dużą). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna długowłosa
A ja mam zupełnie inne zdanie. Mi się podobają tylko i wyłącznie długie włosy. Mam takie od zawsze i dopóki nie wyłysieję na starość albo nie wypadną mi z nerwów to nigdy ich na krótko nie zetnę. Mój facet i wszyscy znajomi płci męskiej zdecydowanie wolą dlugie włosy u lasek, twierdzą (ja też) że są po prostu bardziej kobiece. Pomijam to co mówicie o wygodzie i wogóle, ale to jest takie głupie gadanie bo jakby patrzeć tylko na wygodę to wszystkie kobiety chodziłyby całe życie w adidasach i w dresach.. Ja tam wolę poświęcić więcej czasu a mieć te długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Tak, ile osób, tyle opinii. Wg mnie kobieta w króciutkich wygląda świetnie, oczywiście długie też nie są złe. Jednak takie długaśne po samą d..pe wyglądają fatalnie, haircutter ma rację, że pewnie Świteź to ich "dom" :P Oczywiście nie każdej kobiecie pasują krótkie, ale są i też takie, którym nic nie pasuje... i pewnie takie się tu wsypowiadają w obronie długich włosów :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna długowłosa
Być może, ja na pewno do takich nie należę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczekrotkowlosa
A ja twierdzę tak samo jak Justyna. Miałam kiedyś długie włosy i wcale nie poświecałam im aż tak dużo czasu, bo były zdrowe i mocne. Dużo osób myśli że o długie włosy trzeba nie wiadomo jak dbać (szczególnie te osoby które nigdy takich nie miały) ale jeżeli ma się zdrowe włosy to wcale nie wymaga aż takiego wysiłku, w każdym razie ten mały wysiłeczek jest samą przyjemnością :) Obecnie jestem w trakcie zapuszczania i trochę żałuję że obcięłam. Ja też sądzę że długie włosy sa bardzo kobiece a poza tym można za ich pomocą ukyć wiele niedoskonałości. Myślę że wiele kobiet nosi krótkie włosy z przymusu a nie z faktycznego do nich upodobania (bo mają np cienkie albo spalone rozjaśniaczem lub ondulacją) Bardzo często widzę właśnie takie krótkie zniszczone włosy, może to dlatego tak nieprzyjemnie mi się kojarzą. Do krótkich poza tym, trzeba mieć super regularne rysy zeby dobrze wyglądać. Jestem za długimi, a i dealna długość to dla mnie za łopatki/do pasa. Włosy sięgające pupy lub do kolan to już przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaaaaaaaaa13
heejo wszystkim w kwietniu tamtego roku miałam włosy do połowy pleców (zdrowe, dość cienkie, ale bardzo gęste, a kolor - ciemnobrązowy). Nie wiem, ja chyba miałam jakąś manię ścinania, że w kwietniu właśnie ścięłam je na wys. pachy, a w wakacje - do ramion. A fryzjerka wycieniowała je na dodatek i wyglądałam jak zmokła kura... :( bleeee... Teraz zapuszczam i chodzę tylko do dobrych salonów lekko postopniować i podciąć minimalnie końce, a w wakacje zrobię sobie grzywkę na bok. Oczywiście po tamtej przygodzie wakacyjnej mama zezwala tylko na chdzenie do "swojego" wypróbowanego salonu (który wcale nawet nie jest taki zły). Będę zapuszczać jeszcze do połowy pleców, czyli tak, jak miałam wcześniej (już przyrzekłam sobie: żadnych większych cięć przez najbliższe 3 lata ;) ) i życzę powodzenia wszystkim, którym nie udało się z włosami i chcą też wrócić do dawnych długości. Pozdrawiam madziulaaaaaaaaaa13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglupolu
Norton: "Jakoś sobie nie mogę wyobrazić nowoczesnej biznes woman z rozwianymi przez wiatr włosami sięgającymi pośladków (a wyobraźnię mam bardzo dużą)." Rozumiem, że nowoczesną biznes woman z ogolonym karkiem czy też ściętą na jeża sobie wyobrażasz?;) A co byś zrobił, gdyby ktoś zgłosił na policję to jak epatujesz wszędzie swoim zboczeniem? O2, wizaż - ile jeszcze? Kim Ty w ogóle jesteś, żeby tak silnie forsować swoją rację? Normalna osoba mająca pewne poglądy trzyma się ich, owszem, ale nie próbuje do nich przekonać całego świata... Życzę kolorowych snów o wygolonych karczkach i głowach, z których opadają długie pukle;) Mam nadzieję, że znajdziesz w końcu obiekt, który pozwoli Ci spełniać swój fetysz w realu, bo wypowiedzi, jakimi nas raczysz mocno Ci uwłaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.agatka
Ja osobiscie wolę raczej krótkie włosy u kobiet. Sama miałam jeszcze niedawno włosy do połowy pleców. Mam włosy w miarę geste, ale niezbyt grube. Ale wygladały całkiem ok przy tej długosci. Ale czułam sie jak jakas zapyziała ciotka ze wsi. Teraz mam włosy do połowy szyi i co 2-3 miesiace chodze do fryzjera. Uwielbiam to uczucie, jak wysiepane, zniszczone kudły laduja na podłodze, a ja wychodzę stamtąd i mam fryzure z jakimś kształtem, konceptem, a nie bezładnego chochoła. Kobiety z krótkimi włosami wydają mi się bardziej dynamiczne, sexy, pewne siebie - przynajmniej ja sietak czuje w krótkich włosach. Moja kuzynka odkad pamietam nosi włosy długości do tyłka. Ma prawie 30 lat. No niby ładne te włosy, niby imponujące, ale jak dla mnie - daje jej to image wiejskiej gęsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie sie nie zgadzam
wg mnie i myślę, że wielu osób-to właśnie krótkie włosy kojarzą sie z tatą gęsią z wiochy! No bo przecież tylko zadbane kobiety mają piękne długie włosy-bo muszą o nie dbać. a taka baba ze wsi mają właśnie krótkie włosy.. a na starość będą nosiły oczywiście oblesną trwałą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×