Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość cha-cha
Polecam wszystkim zabawe w puzzle, to całkiem prosty i przyjemny sposób aby wygrać troszkę pieniążków na swoje małe wydatki http://puzz.info.pl/?p=WQn9oUfLvNDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bic odpowiedziałam już na twoją wiadomość dwa razy,jednak wpisałeś mój kontakt w ignorowane i tak mi się też wyświetla twój kontakt -że jesteś ignorujący mój kontakt.Dziś odpisałam Ci ze starego nr gg ale nie wiem czy przeszło - stare gg obsługuje kontakty do 17 milionów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalizatorka
Kasiu, jeżeli twój wpis nie jest - jak tu podejrzewano - rozgrzewaczem do rozmowy, jakims wymysłem - to ja bym sie na twoim miejscu normalnie bała. Jakoś poczułam powiew "milczenia owiec". W zyciu, nigdy przenigdy bym sie nie zgodziła na obcinanie mi włosów prawie na lyso, jakbym nie była do tego w stu procentach sama przekonana. Niech on sobie owcę kupi i ją strzyże. To jakieś zboczenie, tym gorsze, ze szantażuje cię emocjonalnie. Powiedz mu, ze jakby cie kochał, to by cie nie zmuszał do poddawania sie tym pożal sie boze postrzyżynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
Tak KATALIZATORKA ma rację,możesz przeczytac moje wpisy wyżej i opowiedziec coś wiecej na moje pytania i sugestie,wczesniej zadane,?może uda sie jakoś słownie coś doradzic( do kasia)-taki nick,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldissima to EGOISTA i FETYSZ
Baldissimo wiesz co, ty na pewno nie jesteś kobiętą, więc się byś może nie wyśmiewała w sposób: ,,fetyszystka hi hi hi" ?! a tak poza tym, to według cb każdy to fetysz!!!oprócz ciebie samej!!!!!!!!!! (cb od małej!!!) a ja nie będę z cb się smiać FETYSZYSTA tylko EGOISTA!!!!!!:PPPP;P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Adamie za obszerne i kulturalne wyjasnienie. Sorki ze Ci pokrzyzowalam plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
spójrzcie na stronę 15 - 17 pod nick "pieczarka 14"to jakieś jaja czy zwyczajny sadyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Baldisimo, nie krzyżujesz mi żadnych planów i nie dziękuj mi za odpisanie tobie, bo to nie ja odpisałem. To że jest wiele krytycznych wpisów pod twoim adresem nie świadczy o tym że pisze je jedna osoba. Rozumiem że zgodnie z twoją teorią, wszystkie chamskie i krytyczne wpisy pod adresem moim i mojego topika są twojego autorstwa?? Wybacz, ale to już nie jest ani śmieszne, ani żałosne, to już nawet przestaje być fetyszem... Proponował bym zgłosić się z tym do specjalisty...na paranoje są lekarstwa. Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
ale topik jest ok,nie ma co zawracac sobie głowy paroma kretyńskimi wpisami,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że na forum wyczerpałam temat.Gdyby ktoś chciałby mi pomóc to napisałam swoje gg.Pozdrawiam i dziękuje tym co się odezwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldissima to EGOISTA i FETYSZ
hehe ;PP pzdr dla Baldissimy i Haircuttera czyli Adama xD :D :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię swoje długie włosy- raz je ściełam i bardzo cierpiałam z tego powodu:( Oczywiście bardzo o nie dbam- podcinam regularnie, stosuję odpowiednie odzywki, raz na jakiś czas chodzę na specjalne zabiegi w salonie kosmetycznym- warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszawica...ja sciełam z bardzo długich na krociutkie bo mialam wszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
A ja na feriach zamierzam ściąć z takich prawie do pasa-na bObA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvbbncvxccxvndhgchcvnnhbccb
50 cm to długie włosy czy krótkie?będę wdzięczna za odpowiedź.bo jakoś nie znam się na tych długościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
raczej dłuuuugie(na pewno xD:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvbbncvxccxvndhgchcvnnhbc
dzięki za odpowiedź :) a co do tego tematu to zależy co komu pasuje ja mam okrągła twarz i blond włosy więc mi by to raczej nie pasowało.są takie strony gdzie są pokazane fryzury dopasowane do kształtu twarzy idt. tak ogólnie to lubię krótkie włosy bo są wygodne i często ładne ale golenie się na łyso to chyba przesada...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
Nie ma za co:) ale z tym goleniem to przesada-zgadzam się;) pozdrawiam. P.S. Haircutterze jesteś autorem, a on powinien się chyba domagać żeby ktoś pisał no nieeee???? :) :D masz jeszcze jakieś topiki???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia xD , pewnie że chciał bym tu czytać codziennie nowe wpisy, ale nie mam wpływu na to czy ktoś się wpisuje czy nie. Jak poczytasz wcześniejsze wpisy to sama zobaczysz że najwięcej wpisów robią tu złośliwe gamonie, którym powodzenie tego topika jest solą w oku. Ostatnio zaobserwowalem że kiedy zaczyna się więcej wpisów i "niedaj boże są na temat lub mówią o mnie i temacie topiku pozytywnie", natychmiast pojawia się kilka wpisów "DETEKTYWA OSZOŁOMA" twierdzących że to ja sam piszę o sobie pozytywnie i chwalę temat... Takich poważnych wpisów jak twój lalunia xD nie ma zbyt dużo, a śmiem nawet podejrzewać że nie długo jakiś osiol napisze że ty to ja... Mimo wszystko cieszy mnie zainteresowanie POWAŻNYCH osób i bardzo wam dziękuję za ciekawe i niekiedy długaśne wpisy. Pozdrawiam!! Haircutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaa
adas kiedys pisalam i ciagle czekam na odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa blond
A ja mam włosy długie, za tyłek sporo za dużo i w oryginalnym kolorze blond, ale nie obetnę. I proponuję - nie namawiaj dziewczyn na obcinanie bo to chamskie. Ty poprostu chcesz zarobić. Najpierw skasujesz za obcięcie, a potem z tych włosków zrobisz coś i sprzedasz i znowu zarabiasz. A są salony, które płacą klientce jeśli obetną i zostawiają sobie włosy. Bezwstydnie naciągasz dziewczyny. WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długowłosa blond, jak nie wiesz o co chodzi to nie wypisuj bzdur!! Gdzie ja napisałem że robię coś z włosów?? Gdzie napisałem że prowadzę handel obciętymi włosami lub jakimiś wyrobami z włosów?? Pokaż mi gdzie!! Wstydem jest nie umieć czytać ze zrozumieniem!! Ja bardzo często ścinam bardzo długie włosy swoich klientek za darmo!! Jeśli klientka zostawi mi swoje włosy to super, jeśli nie OK...a jeśli zgodzi się na nagranie strzyżenia na kamerę to jeszcze płacę jej za to. Obcięte włosy moich klientek trafiają do mojej kolekcji, a z czasem wylądują w szklanej gablocie żeby każdy mógł je sobie zobaczyć. Po takich wpisach jak twój, mimo całego szacunku i uwielbienia dla blondynek, przestaje mnie dziwić mnogość dowcipów na wasz temat. Odwiedź moją stronę www i poczytaj, pooglądaj, i dopiero później wystawiaj opinię. Ps. Gdybym chciał zarabiać i naciągać klientki na kasę, to na siłę polecał bym trwałą ondulację, farbowanie i balejaże... na tym rzeczywiście można sporo zarobić (zniszczyć przy okazji włosy klientce) i liczyć na kolejne drogie wizyty w celu ratowania zmasakrowanych włosów lub farbowania odrostów. Ze strzyżenia nie ma super kasy, a wiedz że super długie włosy zazwyczaj ścinam za free!! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
dzięeki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
zajrzyjcie na str. 17. Ja też NIE ROZUMIEM dlczego jest taka ,,DURNA MODA NA CIĘCIE PO KOMUNII". Ja mam teraz 12 lat;) ale ja też ścięłam:( jak miałam 8 lat( do komunii) mama mi coś bredziła.Miałam zawsze włosy do pasa. Zawsze mi mówiła że np. jej koleżanka ścieła córce włosy i ma takie GRUBE! JA miałam grube ale rok później musiałam ściąć na szczęście do łopatek.Uf...I CO Z TEGO? Teraz WCALE nie mam grubszych!=-przecwnie! wypadają mi po ok.15 dziennie!!! odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia xD
zajrzyjcie na str. 17. Ja też NIE ROZUMIEM dlczego jest taka ,,DURNA MODA NA CIĘCIE PO KOMUNII". Ja mam teraz 12 lat;) ale ja też ścięłam:( jak miałam 8 lat( do komunii) mama mi coś bredziła.Miałam zawsze włosy do pasa. Zawsze mi mówiła że np. jej koleżanka ścieła córce włosy i ma takie GRUBE! JA miałam grube ale rok później musiałam ściąć na szczęście do łopatek.Uf...I CO Z TEGO? Teraz WCALE nie mam grubszych!=-przecwnie! wypadają mi po ok.15 dziennie!!! odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)a czyyyy
żyje pieczarka14??????????? no ja też nie wiem z tą komunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaasasa
ja ściełam włosy takie metrowe nawet trochę dłuższe został mi ścięty warkocz ponieważ przy głowie troche się stopiły żarek z ogniska... i mam je na pamiątke teraz znowu zapuszczam ale wolno rosną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo gęste, falowane włosy i sięgają mi prawie do pasa. 15 lat temu popełniłam błąd i ścięłam je do ramion- "bo wszystkie koleżanki z klasy tak się ścięły"- zamiast fal miałam sprężynki i nic nie mogłam z nimi zrobić, wyglądałam jak slash z gn"r. NIGDY WIĘCEJ NIE ZETNĘ WŁOSÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mm problem z wypadaniem włosów od jakiś dwóch misięcy. zawsze miałam nawet długi( do pasa) włosy i bardzo gęste naturalny średni blond a teraz nawet połowy nie mam;( rok temu zaciało mi się rozjaśnić włosy na blond jasny ale było w miare ok, nosiłam blond jakieś 4 miesiące i ufarbowałam na karmelową czekoladę wtedy zauważyłam co ten blond zrobił tak naprawdę mi z głową;/ popalone końce , matowe włosy. przestraszyłam się i długo nic z nimi nie robiłam tzn. z kolorem, od dwóch miesięsy jest tragedia: wypadają ,nie mają w ogóle połysku, puszą sie. nie mam pojęcia co robić i myśle o ścięciu włosów:( bardzo tego nie chce, zawsze miałam długie i nie chciałabym tego zmieniać . proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×