Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość Wasilla
A ja sadze (pomijajac czy jest to prowokacja czy nie bo to ni9e istotne) że to dobry sposób ma kase .powiem Wam tyle ja mam 24 lata ,równiez jestem atrakcyjna i dobrze sie prezentuje.miałam kilka propozycji na sponsoring iod mężczyzn b dobrze ustawionych ,b mnie kusiło ,nie zdecydowałam sie tylk odlatego ż ejestem osoba wierzaca i praktykujaca,równiez studiuje i cora zbardziej mnie kusi ,w końcu tyle jest panienek które sypiaja zfacetami ,i n ic z tego nie maja ,chyba tylk otyle że facet jak sie znudzi to wykorzysta i znajdzie iina(niestety czesto sie to zdarza)a tutaj sprawa jest prosta:)mam 3 ale pozradnych,łacze przyjemne z POŻYTECZNYM!Jedyny szkpuł to strach pzred choróbskami aa własnie pytanko do LUKSUSOWEJ nie boisz sie syfu??bb łatwo jest coś złąpać??chybga że klienci przynosza CI aktualne wyniki badań ???w co watpie???bb ,mni8e to ciekawi bo przyznam że chce w to WEJSĆ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik to jedna wielka
PROWOKACJA:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandingo
Anonymous User, czy miesci ci sie w glowie że chodzi o cos calkiem innego? najwiecej jazgocza baby ktorym nikt nie zaproponuje pieniedzy za seks bo nie sa atrakcyjne oraz kobity ktorych szlag trafia ze inne maja placone za cos co one same musza dawac za darmo :P moralnosc i etyka nijak sie maja do seksu. po pierwsze seks to nic zlego. po drugie wszystko zalezy od ceny. i nie gadaj ze sa tacy ktorych nie mozna kupic, bo nawet jesli sa to jest ich malutko. jak sadzisz, ile osob zgodziloby sie na jedna noc seksu za milion dolarow? dobrze jest sie poczuc "moralnym" nie dlatego ze zyje sie moralnie. lepiej poczuc sie dobrze bo nakopie sie komus kto jest "niemoralny". tak jak na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous User
Mandingo, nie sądzę aby zostanie prostytutką było niedoścignionym marzeniem piszących tu kobiet. Nawet te, które rozważają mozliwość takiego zarobkowania motywują to chęcią zysku i obawami przed samymi sobą, przed świadomością bycia ku#$%. Zwróć uwagę, że dla ucieczki przed etykietą prostytutki (delikatnie mówiąc), obecnie zjawisko to, nie wiem dlaczego, nazywa się "sponsoringiem". Gdybyś nie dostrzegł jeszcze tego w swoim zapewne krótkim życiu, to chciałbym zwrócić Twoją uwagę, że prostytuowanie się (oddawanie się nierządowi; hańbienie, sprzedawanie się) nie tylko w społeczństwach cywilizowanych jest potępiane. Zjawisko prostytuowania się (jako zarobkowania przez świadczenie usług seksualnych) odróżnić należy od seksu, który faktycznie nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie, ale nie o tym mowa. Generalnie mogę zgodzić się z Tobą, że "wszystko zależy od ceny" ale z pewnością prostytutka świadcząca usługi w cenach wyższych (czy nawet za milion dolarów) jest tak samo niemoralna jak ta świadcząca analogiczne usługi za np. piwo. Nie będę tu oceniał, czy seks dla sportu (czyli za darmo) jest mniej niemoralny czy tak samo, rzecz jest bowiem w tym, że oddzielenie seksu od uczuć, a więc sprowadzenie go do czynności fizjologicznej, jest powszechnie postrzegane jako zjawisko naganne, zasługujące na potępienie. Co do Twojego twierdzenia, że "(...) jazgocza baby ktorym nikt nie zaproponuje pieniedzy za seks bo nie sa atrakcyjne oraz kobity ktorych szlag trafia ze inne maja placone za cos co one same musza dawac za darmo (...)", to nie wiesz nawet jak bardzo się mylisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandingo
"Nie będę tu oceniał, czy seks dla sportu (czyli za darmo) jest mniej niemoralny czy tak samo, rzecz jest bowiem w tym, że oddzielenie seksu od uczuć, a więc sprowadzenie go do czynności fizjologicznej, jest powszechnie postrzegane jako zjawisko naganne, zasługujące na potępienie." musze przyznac ze to mnie zabilo :D Na jakiej podstawie twierdzisz ze seks bez milosci jest niemoralny? Poki zadna ze stron nie oszukuje drugiej nie ma mowy o niemoralnosci. Dlatego prostutuowanie sie nie mozna nazwac niemoralnym, jedna strona placi, druga dostarcza uslugi. sprawa jest czysta jak lza :) Mozna co najwyzej nazwac niesmacznym jak pijana pani na dworcu oddaje sie kolejnemu pijusowi za puszke piwa, ale tu seks i bez tego piwa bylby obrzydliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous User
Mandingo, nie jestem zabójcą ;) Przede wszystkim w mojej wypowiedzi nie ma słowa "miłość" więc nie imputuj mi czegoś, czego nie napisałem. Moim zdaniem seks bez uczuć jest niemoralny, a skoro Ty masz odmienne zdanie, to chwała Ci za to bo inaczej nie byłoby dyskusji ;) Usługi seksualne nie są takimi samymi, jak np. usługi transportowe (nawet w PKWiU czy PKD ich zresztą nie ma), dlatego Twoje porównanie prostytucji do wykonania umów cywilnoprawnych jest nietrafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandingo
skoro czepiasz sie slowek zakladam ze chodzilo ci o nienawisc, strach i obrzydzenie a nie o milosc :P wyjasnij prosze dlaczego porownanie uslug jakie oferuje prostytutka z np. uslugami transportowymi jest nietrafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandingo
sorry, dopiero teraz doczytalam o co chodzilo z ta umowa. ok, ale co to za roznica czy umowa jest "oficjalna" czy nie? wydzwiek moralny jest inny bo nie podpisuje sie papierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak Wam się podobał E.T.? Przecież wszyscy Go kochają? Musiał się Wam podobać!! Był po prostu luksusowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjezdzamy dzis do Łeby...Wpadlam tylko sie pozegnac, moze jak wroce do siebie wejde jeszcze na forum. Zycze Wam wszystkim powodzenia i pogody ducha a i jakze milo czyta sie rozmowe Mandigo i Anonymous Usera. Az zal ze nie bede mogla sie przylaczyc no ale coz Panowie, mam nadzieje ze jeszcze kiedys spotkamy sie wirtualnie... ;) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sameron
luksusowej podoba się taka polemika bo dzięki takim głosom można zabić swoje sumienie znaleźć wytłumaczenie dla siebie to bardzo praktyczne:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę
ten nasz pszenno-buraczany kraj zamienia się powoli w siedlisko kurew i alfonsów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta polemika podoba mi sie tylko i wylacznie ze wzgledu na poziom i, co na tym forum jest bardzo zadkie, na brak wzajemnego obrzucania sie blotem i wyzwiskami...Sameron jak bys nie zauwazyl ta rozmowa wcale mi nie pochlebia, wrecz przeciwnie, przynajmniej z jednej ze stron wiec nie roumiem jak mialaby ona \"zabic moje sumienie i znalesc wytlumaczenie dla siebie\"...A tak na marginesie ja nie szukam zadego wytlumaczenia poniewaz je znam a sumienie wcale mi nie dogryza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO LUKSUSOWEJ
Nadal zcekam na odpowiedz na moje pytanie :)dotyczace choróbsk ,ryzyka złapania czegos,.Tak jak mówiłąm nie wydaje mi sie żeby klienci przynosili wyniki badań(chociaz moze sie myle),jeśli w gre wchodza wszystkie rodzaje sexu to ,ryzyko jest jeszcze wieksze,wiec powiedz mi LKSUSOWA jak sobie z tym radzisz???? Vasilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous User
Mandingo, nie popadajmy w skrajności definiując uczucia - dlatego właśnie nie użyłem słowa "miłość" ;) Pisząc o uczuciach miałem na myśli pozytywne stany emocjonalne, jak np. fascynację, zauroczenie czy zwykłe "lubienie". Uczuciem można jednak darzyć człowieka a nie sam seks. Dlatego realizację popędu płciowego z byle kim (bo przecież prostytutka jest takim "byle kim", jako osoba przypadkowa) uważam za moralnie naganne. Co więcej- tak też uważa większość społeczeństwa. Oczywiście nie oznacza to, że mam zapędy do palenia prostytutek na stosie, piętnowania ich czy karania. Jakby nie było jest to "najstarszy zawód świata" a ciągle jest popularny bo i zapotrzebowanie na takie usługi nie maleje. Seksualność człowieka jest bardzo delikatna i krucha. W tej sferze można łatwiej niż w innych skrzywdzić, upokorzyć człowieka. Stąd też to, co jest interesujące, jest też naznaczone wrażliwością i ludzką obawą, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Integralną częścią seksualności jest duchowość człowieka. Nie ma ludzkiej seksualności bez duchowości, a jeśli bywa, to jest tylko czynnością fizjologiczną. Dlatego właśnie, bez względu na formalizm, nie jest trafne porównywanie usług seksualnych do innych, jak np. transportowych, gastronomicznych, informatycznych, remontowych itp. Skoro jednak ludzie wchodzą w układy "prostytutka- klient" a nawet je powtarzają, tzn, że uważają, iż nie dzieje się im nic złego. Czy tak jest rzeczywiście? Tego nie wiem. Sądząc po wypowiedziach Luksusowej Dziwki- tak właśnie jest. Pozostaje jednak na razie kwestią otwartą, czy tak będzie za 10 lat. Czy za 10 lat Luksusowa Dziwka nie będzie żałowała swoich uczynków i analizowała, czy nie lepiej było np. sprzątać w supermarkecie i mieć jednego, kochającego mężczyznę... Na pocieszenie zawsze zostaje to, że każdy ma prawo do błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello ello
Luksusowa, gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na chwilkę
byłam przez kilka lat w klubie nocnym i nic nie złapałam a jak zaczełam wg. was normalne życie i ponałam fajnego faceta to on mnie zaraził i co gdzie logika? jego zaraziła jego była i ja mam problem i leczę to świństwo od 2 lat .wy takie nieskazitelne co bez pieniędzy majtki ściągacie przed kazdym więcej chorób roznosicie niż dziwki ,bo one z tego żyją więc dbają o siebie nie tak jak niewinne cnotliwe co to tylko z jednym rzekomo spały a chorób tyle nałapały że pół dużego miasta można by obdarować nimi.czytać mi się was niechce co to za pytania , nie dziwki nie zarażają bo dbają o siebie często chodzą do lekarzy i przestrzegają zasad higieny a nie ja niektóre z was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staś
Do dziewczyn, które marzą o łatwym życiu. Czy nie zastanawiałyście się nad tym, że siejecie zgorszenie ? Czy nie wydaje wam się, że to co robicie lub zamierzacie robić niszczy waszą duszę oraz ułatwia zepsucie sponsora ? Czy nie macie wyrzutów sumienia ? Czy wierzycie w coś więcej niż w piękno waszego ciała, zgrabnej dupy i wielkich pieniędzy w portfelu ? "... Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny ..." Szatan się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiony tematem...
Hmmm... interesuje mnie jedno: Luksusowa, piszesz, że sprawia Ci to przyjemność. Czy Ty przypadkiem nie jesteś nimfomanką? Tzn., czy w ogóle potrafisz się związać z jednym facetem na stałe - i nie chodzi mi tutaj o żadne sprawy finansowe, ale o to, czy kiedyś w ogóle miałaś kogoś na stałe. Bo z tego co piszesz wynika, że nie potrafisz być w stałym związku i MUSISZ to robić z różnymi facetami raczej ze względu na Twoją osobowość, a nie ze względu na pieniądze, które w ten sposób zarabiasz. To się nazywa nimfomania dziewczyno... A zostanie luksusową prostytutką jest w tym przypadku zrozumiałe: Twój wybór zapewnia Ci "stały napływ" nowych gości o wysokiej kulturze osobistej i pozycji społecznej. Pamiętaj jednak, że z taką osobowością nie założysz rodziny - nie dasz rady być wierną... Nie wiem, czy da się z tym coś zrobić, ale może warto spróbować (choćby ze względu na ryzyko załapania różnych nieciekawych rzeczy typu np. HIV) - no chyba, że jednak robisz to wyłącznie dla kasy... Sama musisz to ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Shatan........
do Staś bardzo mnie to wszystko cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonnik
Luksusowa, łer a ju? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUOTER
:) LUKSUSOWA DZIWKO GDZIE JESTES TEMAT BYŁ CHOCIAŻ CIEKAWY. ILE MOZNA CZYTAC BZDURY PISANE PRZEZ DZIECI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyje... :) wlasnie spedzam kilka dni w Krakowie, pieknie jest ;) Nie jestem nimfomanka, potrafie byc wierna i nie bede miala problumu z zalozeniem rodziny (jesli sie kiedys zdecyduje ;) ) Moze i sieje zgorszenie ale chociaz nie zabijam, nie kradne... Wszyscy mieszkajacy w Krakowie macie wielkie szczescie! Magiczne miasto...z checia bym tu pomieszkala w przyszlym roku latem. Chyba ze zima jest rownie milo jak latem??? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz
się chwalić, przecież wszyscy wiemy że jesteś na kolonii z grupą gimnazjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolrer
No więc .Załóżmy spotykam dziewczynę licze na jej oddanie i dziewictwo oczywi scie oferuje to samo prawictwo i lojalność.Jak ponad 95% chłopów oczekuje by dla mojej żony byłbym tym pierwszym i na odwrót ona byłaby dla mnie .Oczywiście seks przed ślubem jest nie wykluzony.Gdybym spotkał dziewczynę która spała z kimś przede mną byłoby zle bardzo zle.Ale jak bym sie dowiedział ,że robiła to z wiecej niż dwoma facetami tak jak ty od razu bym zerwał.Krąg potencjalnych kandydatów na męża sie zawęża w twoim przypadku .Bo kto chciałby mieć kobietę z odzysku?Na pewno nie wielu dużo mniej niż 50% .Wiem ,ze i tak sobie znajdziesz kogoś bez problemu.Ale czy nie przeszkadza ci to ,ze nie moesz zaoferować facetowi dziewictwa?Powiedzmy sobie szczerze dziewictwo u kobiety jest ważne jeśli nie najważniejsze,a ty tego nie masz.Wartośc kobiety na rynku spada gdy jesteś dla niej tym drugim.A gdy miała wielu to wynosi niemal zero i nikt takiej nie chce.Ja wiem ,ze sie z tym nie zgodzisz,ale gdybyś mi powiedziała ,że nie jesteś dziewicą to od razu bym zerwał nie ważne jaka byś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolrer
a mowisz,ze nie zabijasz i nie kradniesz.A czy to co robisz jest lepsze od kradzieży?Może dla ciebie tak.To jest co innego ,ale wcale lepsze nie jest .CZesc kobiet wolałaby popełnić samobójstwo niż sie zeszmacić.NIe należy tego co robić potępiać.Ale przyznasz ,że twój system wartości jest zdegradowany to poziomu szamba.Dużo poniżej średniej.Niby nie zabijasz ,ale na pewno przeciętna osoba by takiego czegoś nie robiła .Trzeba po prostu mieć nieco spaczony system wartości .To co robisz nie jest dla każdej kobiety.Większośc by tak po prostu nie mogła .Mimo ,ze dla ciebie to jest oczywiste.Podobno żadna praca nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39
Widać jacy jesteśmy my Polacy , zakłamani , falszywi !!! Potrafimy tylko krytykować , pouczać i bardzo zazdroscimy tym ktorym sie powiodlo !!!!! Jeżeli facet się kurwi na lewo i prawo to nic złego nie robi bo to facet !!!!!! Tylko ze on jest malo gospodarny bo nie zarabia na tym !!!! A kobiety sa madrzejsze bo jezeli sie puszczać to za dobra kase !!!!! Jest taki dobry film " Niemoralna Propozycja " Zastanowmy sie wszyscy co byśmy w takiej sytuacji zrobili ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o tym, że kobieta, to nie kobyła, żeby ją wystawiać na rynku.....i oceniać dziewictwo lub jego brak. Nie żyjemy w średniowieczu, chociaż niektórzy chyba by chcieli, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYGRYS
Wiecie co rozbawił mnie ten topik ,odnośnie dziewictwa ,myśle że to kwestia wyboru kobiety ,mam koleżanke która traciła dziewictwo sześciokrotnie i każdy z nowo poznanych facetów był swiecie przekonany że jest tym pierwszym ,wiec do takich rzeczy mam spory dystans,bojeśli kobieta chce cię oszukiwać to bedzie to robić ,i to znak że nie ufa facetowi z którym przybywa ,a wrecz obawia się że jak mu powie prawde to go straci jestem facetem i powiem szczeże jedynej rzeczy której oczekuje od kobiety to lojalność i szczerość ,należe do ludzi któży dostali od życia w kość ,nie ośądzam kobiet takich jak założycielka tego topiku,bo wiem że jeśli kochaja to są wierne .Pozdrawiam PS .LUKSUSOWA Z CHECIĄ BYM Z TOBA CZASEM POGADAŁ, I NIE TYLKO O SEKSIE ,BO WIDZE ŻE JESTEŚ BARDZO INTELKIGETNĄ KOBIETA .MÓJ ADRES MEJLOWY TYGRYS8@TLEN.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery24
Witajcie! Jestem tego samego zdania co tygrys i również uważam, że jesteś inteligentną kobietą-luksusowa!Jeśli chciałabyś nawiazać ze mną kontakt to napisz do mnie na mój adres mailowy: czasami.zamyslona@wp.pl Bardzo chętnie popisałabym sobie z Tobą:)Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×