Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość odpowiedź jest prosta
Temat ciekawy wszyscy chcą wiecej opowieści jak przy fantazjach erotycznych, bo to może jej fantazja i co z tego ?? jeśli jest ciekawie tylko ten OOOOOOO obrzuca wszystkich błotem i zarzuca jakies kretynizmy. Sama z niego płynie złość. Przeciez to historia jak z ksiązki. Piszesz ciągle o wiedzy z ksiązki no to weź analizuj to tak jakby LUKSUSOWA DZIWKA była autorka i pisała swoją powieśc !!!!!! Mp i Polukierowana podeszły do całej sprawy luźno. Pytały Luksusową o normalne sprawy nie krytykując jej ani pochwalając a OOOOOOO próbuje im wmówić co innego. Kolego wypowiadaj sie na temat !!! A temat to zycie luksusowej dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
LUKSUSOWA_ DZIWKA nie podszywaj sie bo jeszcze ci tak zostanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życie jest przewrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz sie w łeb babo
jak można porównywać to co pisze "luksusowa" do powieści, do książek???? czy kompletnie ci padło na mózg? chyba nie widzisz różnicy pomiędzy literaturą a zwykłymi bredniami! dziewczyno za dużo czasu spędzasz na cafe! wez lepiej posprzątaj w domu albo ugotuj obiad mężowi, bo widze ze babay tylko do tego sie nadają (przynajmiej takie jak ty) - chyba nigdy w ręku książki nie miałaś skoro wypociny luksusowej to dla ciebie powieść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonis666
heh to prawda w każdej babie siedzi kuriwszon - marzy im sie bycie luksusową ale większość to zakompleksione kury domowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
O jesuuuuuuuuuuuuuuu co za analiza..... przeciez pisze ze to forma wypowiedzi i analiza.... A na cafe to ja bardzo ządko siedze bo w domu dużo do zrobienia.... A i ty jak widze na cafe, może mężuś też czasem być głodny.... ja se gadam co chce i w dupie mam Cię !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
widze temat kwitnie :) do "odpowiedz jest prosta" - nie płynie we mnie żadna złość, po prostu nie każdy jest tak naiwny czy głupi by wierzyc luksusowej i nie każdy jest takim emocjonalnym desperatem by to, co wypisuje ta osoba było dla niego CIEKAWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odpowiedz jest prosta
lepiej wez słownik w reke i naucz sie ortografii niedoróbku umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
No dobra czyli Ty nie jesteś naiwny i nei wierzysz luksusowej. Czyli chyba w żaden tematu na forum nie wierzysz poszukujesz kłamstwa w kazdym topiku ?? To moze Ty jestes kłamca i wypisujesz coś innego piszesz o sobie nie tak jak jest... bo wiesz internet daje taka mozliwośc... a skoro Ty twierdzisz ze to kłamstwa.. jakbyś to znał z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mężus nie głodny
bo gejem nie jestem, ale ty babo wracaj do sprzątania i przestań fantazjować, PRETTY WOMAN ty ty nigdy nie będziesz :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
JESTESM FACETEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
I kocaham błendy ortograficzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalają mnie teksty typu
że w każdej babie siedzi dziwka i wszystkie chciałybyśmy być takie "luksusowe" kurwy tylko że mamy kompleksy i nie jesteśmy....Wiesz co? jesteś tak głupi/głupia że aż nie chce mi się wdawać z tobą w polemikę. Większość z was żenuje mnie swoją głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
DO odpowiedz jest prosta : umiem logicznie mysleć i wyciągać wnioski, czego większość tu nie potrafi kierując sie emocjami. po co mam bluzgac na luksusowa skoro widze ze to co ona pisze nie trzyma sie kupy? bardziej żałośni od niej sa właśnie tacy jak ty, dla których to co ona pisze to "ciekawa powieść". co do innych topików, to nie wiem, nie czytam, ale ty pewnie jestes na bieżąco...a w tym topiku zaciekawiło mnie nie to co robi luksusowa (jak niektórych) ale jak wiele osób da sie na to nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
No najgorsze jest to że laski które na forum nie mają nic do luksusowej i najzwyczajniej w swiecie mają gdzieś to co robi. Akceptują to bo wiedzą ze i tak nie maja na to wpływu, nazywane są dziwkami. NO szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TAK MOŻNA ?????? Raczej powiedział bym o nich że sa bardzo wyrozumiałe i "normalne" bo sa poprostu inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
i widze dziwna zbieżność - do wypowiedzi "luksusowej" ciągną ostatnio faceci, chyba cos w tym jest - może maja problemy z zonami i marzy im sie taki numerek? jak juz zostało napisane "pokaż kawał dupy facetowi (chocby wirtualnie) a traci rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
OOOOOOOOOOOOOOOO nabrać na co ????? Człowieku zejdź na ziemie bo zaraz się nabierzesz sam na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
do "odpowiedz jest prosta": nie ekscytuj sie tak chłopie bo dostaniesz zawału hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Widzisz ja akurat zony nie mam i raczej miec nie będę , bo mam troszkę inne skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
OOOOOOOOOOOOOOOOO a ty nerwicy i od złości pieknośc sie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - wiesz co ty zejdz na ziemie naiwniaku. czytaj sobie dalej tą "ciekawą powieść" o ile luksusowa jeszcze cos wymysli. karm sie tymi banałami bo pewnie masz w życiu ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
odpowiedz : zdecyduj sie w końcu do jakiej płci przynależysz, bo juz nie wiem co to za skłonności w tobie siedzą (i chyba nie chce wiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
OOOOOOOOOOO tak faceci jak piszą to maja problem z żonami a jak dziewczyny pisały mówiłes ze chyba chciały by być dziwkami. No prosze nee przesadzaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO widać nic ci nie dogodzi !!!!!!!!!!! Prosze usiądź przed kompem przeznalizuj raz jeszcze cały temat i swoej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Jestem facetem a zony miec nie będę bo cóż... jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
nie musze nic analizować. nie wiem jak można popierać "sprzedawanie sie", popierac to może ktos kto sam jest "wypaczony" i tyle. skoro nie potrafisz tego zrozumiec to twój problem a nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowiec
Jedni sprzedają swoje ciało, inni umysł... jeszcze inni chcieliby coś sprzedać, ale nie mają nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Ja nie mam problemu. Bo ja wszystko rozumiem. rozumiem że ty tego nei akceptujesz i do tego chcesz kobiety wypowiadające się tu nazywac dziwkami a facetów dziwkarzami. Trudno Ci zrozumiec ze neiktórzy potrafia na wiele tematów rozmawiac bez nerwów i emocji. Ze znają życie i takie coś jak dziwki to dla nich normalny temat bo istnieje tak długo jak ludzkośc. A ja odnosze wrazenei jakbyś sie teraz dopiero o tym dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
NAUKOWIEC piona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie czytam ten topik
i swietnie się bawię. OOOOOOOOOOOOOOOOOO jest chyba wojującą słuchaczką radia maryja, a luksusowa dziwka no coż, jesli to prawda co pisze, to nachodzi mnie tylko jedno pytanie: dlaczego to robi? może to wina rodzicow, ktorzy wyglada na to nie interesuja sie dziewczyna, moze ta "praca" jest sposobem na zwrocenie na siebie uwagi? W sumie odpowiedz nie jest wazna na te pytania, dla mnie to jej zycie. I prosba do OOOOOOOOOOOOOOO wypisuj dalej te zjadliwe slowa, swietnie sie bawie, :-) Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×