Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksusowa
a robiłas sobie moze badania na HIV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..właśnie przeczytałam cały topik, nie wiem czemu ale jakoś mnie wciągnął bo się wesoło zrobiło gdzieś od 5 strony :D Luksusowa--> pozdrawiam, jeśli faktycznie jesteś \"dziwką\"(to przeciez tylko słowo) to musze przyznac że inteligentną i fajnie się czyta Twoje wypowiedzi...jesli to tylko prowokacja to i tak fajnie się czyta:) Mieszkam w Gdańsku więc wiem ze kilka rzeczy z Twojego opisu się zgadza (faktycznie był deszcze tamtego dnia co miałas na plaze jechac i faktycznie w sopocie jest fajna knajpka)...a więc pozdrawiam i baw się dobrze....a na spacery polecam Mariacką i kafe kamienica (zamów mrożoną kawe) Co do reszty piszących--> pozdrowionka...i nie pieńcie się tak, wrzodów dostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Wiesz a ja uważam ze osoby bardzo Cię krytykujace zazroszczą ci i tyle. Ja mam poukładane życieskonczyłam studia, pracuje mam chłopaka i wiąże z nim przyszłość. Ale w głębi duszy chciałabym spróbować takiego życia. Coś w tym jest. Może to dreszczyk emocji nie wiem. Podziwiam Cię ze nie angażujesz w to uczuć napisz jak to robisz. Miło by było z tobą porozawiać. Pozdrawiam Cię i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królica i ggggggggggggg
przykłady kobiecego debilizmu...ty ggggggggggggg to juz zupełnie jestes pierdolnieta - jakby cie stary fagas przeruchał odrazu by ci sie odechciało. a twojemu facetowi tylko współczuc takiej dwulicowej świni za dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
w głębi duszy jesteś kurwą....Przybrałaś tylko maskę. Z tym trzeba się urodzić. I w tym własnie tkwi różnica między prostytutką a kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimirogers
pomysl gggg co za bzdury piszesz...wygląda na to ze tylko ty zazdrościsz luksusowej , tylko nie wiem czego. ma racje ten kto pisze ze jestes dwulicowa, jak mozna byc z facetem którego sie NIBY kocha i w duchu marzyć o kuriweniu sie za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
ta cała luksusowa dziwka to pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie czytam ten topik
Królica .....> widzę że nie tylko ja się dobrze bawię czytająć ten topik :-) Dobrze że sa jeszcze tacy ludzie jak my :-) Ale gdyby nie tacy pieniacze ten topik pewnie dawno by juz uwarł :-) A tak mamy niezła rozrywke. Mnie chyba też zaczeło bawic tak kolo 5 strony. Pozdrawiam. Gratuluje zdrowego rozsadku, którego wielu brakuje na tym topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też się uśmiałem
Niezła beka ten topik, na poczatku powżny, konkretny no a później jak zwykle gorliwi moralizatorzy, którzy ciągle krzyczą że to prowokacja a piszą tak jakby we wszystko uwierzyli :D. Luksusowa pisz więcej "konkretów" bo ciekawie cię to czyta :P Dodaj trochę pikanterii mojemu "zgnusiałemu" życiu :D :D :D POzdrawiam wyluzowanych w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilkę, dyskusja bardzo bardzo ciekawa i się rozwija. KRÓLICA mnie zaczęło bawić od 5 strony i dla zabawy napisałam o podatku :) Aż się Luksusowa zaśmiała ;) A SZTYWNIACY mnie objechali ... Chciałam zadać więcej pytań abyśmy mogli je analizowac i fajnie sie bawić, ale musze sobie odpuścić bo dziś wyruszam na wakacje. Jak wróce z wakacji poczytam. Ciekawe ile będzie wątków nowych ??!! Mam nadzieję że się nie pogubię. I powtarzam: wole czytać ten wątek niz o STOLCACH, SIKACH I TRÓJKĄTACH :)) POZDROWIENIA :) Miłej zabawy bo chyba nie każdy uważa że forum to sąd ostateczny żeby aż tak się denerwać i wypisywac takie oburzające rzeczy jakby ich miało to gdzies zaprowadzić. Za jakis czas topik zginie i śladu po nim nie zostanie i po co tracić nerwy ?? Jak można zamiast tego się przy nim uśmiechać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nabardziej przykre
to sa takie baby jak wy, co siedza non stop na kafe, nic nie robią i czytaja takie topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
No czyli Tak samo jak TY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ktoś mnie za przykład stawia :D:D niestety nie taki jak bym chciała ale cóz:P TAk sobie czytam--> no dokłądnie...poczytam, pośmieje się z pieniaczy co sięliterkami podniecaja....ludzie, to jest forum..tu siępisze co się chce i jakies chore osoby co slinią w domu monitory bo ktośinny cośnapisał powinny sie leczyc. pozdrawiam LUKSUSOWĄ i wesołych czytajacych...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trep
a ja to wszystko pierdole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem atrakcjna dziewczyna, nie zaden pasztet, nie szukam pieniedzy na ciuchy, kosmetyki, zapytalam czy mozesz komus zalatwic posade dla Pani, ktora ma chodzic na jakies bankiety czy cos, odpowiedz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carotelka podaj namiary
na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carotelka podaj namiary
ale oczywiście bierzesz pod uwage sex? ze bedziesz musiałam pójśc niezawsze z atrakcyjnym panem do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja pilnie potrzebuje pieniazkow, nie będę tutaj rozpisywać na co, ale na pewno nie na kosmetyki czy nowe spodnie, jeżeli nie próbujesz mnie wyśmiać, to mój mail la_latte@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carotelka podaj namiary
odrazu mówie ze nie jestem luksusową carotelka, ale jesli sie nadasz to mogę cie wkręcic jeszcze lepiej niz luksusowa ma bo dla klientów zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagraj w totka większe prawdopodobieństwo wygrania niż znalezienia tu kogos kto zaprosi Cię na bankiet bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAROTELKA PODAJ NAMIARY
Do AZJI ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temacik
Czytam go odkad powstal, rozwina sie dzieki kontrowersyjnej, moze fikcyjnej postaci luksusowej dziwki (ja w sumie wierze, ze jest prawdziwa...). Wielu zaczelo umoralniac, ale takze pytac, probowac zrozumiec. Co do ooooooooooooooooooo to dziwi mnie, ze olal praktycznie topic, zaczal wszechobecne krytykanctwo i klotnie z polukrowana (czy jakos tak). Takie zycie, dziwki, wciaga... drogie prazenty, hight live, pieniadze, sex. chcialabym sprobowac, ale nie wytrzymalabym dlugo...podziwiam luxusowa, ze wytrzymuje. Moze zycie ja nauczylo obojetnosci? Moze to kwestia charakteru??? Wole taki sposob zarabiania, niz zebranie na ulicy, to, ze zdradzaja z nia zony faceci, ktorzy maja pieniadze==>to nie jej wina! nie jest kochanka, nie uwodzi ich, nie kusi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem zainteresowana
juz wole obsługiwac cudzoziemców bo polacy sa fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadly zasady orgie na calego
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temacik-
chcesz spróbować to moge ci załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex26
do -luksusowej dziwki Mozesz mi powiedzieć gdzie poznałaś swojego pierwszego sponsora? Czy jest możliwość abyś poznała mnie z kimś takim? Jak można się z Tobą skontaktować poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×