Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość zupa wója frajera
Nawet interesy można tu zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej obserwacji wynika, że ilość kobiet sprzedających się za pieniądze jest naprawde bardzo dużo. I ni echodzi tu tylko wyłącznie o robiące to wprost za żywą gotówkę. No bo wyobraźcie sobie jaką furorę robi facet jeżdżący dobrym mercedeem, świetnie ubrany, pachnący i mający dobrą pracę. Wyrywa większość lasek w okolicy o ile tylko ma na to ochotę i potrafi podrywać. Taka jest prawda. Gdyby ten facet nie jeździł ładnym mercedesem, nie miał dobrej pracy, byłby zwyczajnie ubrany to mało która doceniłaby jego zalety. KASA KASA KASA - to się dziś liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaramba wracaj
na swój topik o cycach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex26 mojego pierwszego sponsora poznalam jak szukalam pracy jako hostessa. Najpierw zalatwil mi prace przy roznoszeniu ulotek dla tej sieci sklepow Avans, po paru otwarciech (bo przy otwarciach wlasnie roznosilam te ulotki) zacząl mnie zabierac na obiady w trakcie pracy. Rozmawialismy, zartowalismy i ktoregos dnia sie po prostu spytal co mysle o sponsoringu. Pogadalismy o tym, ja sie zgodzilam ale na poczatku cizko bylo sie do tego przyzwyczaic...Dostawalam od niego 500 zl za seks a 800 zl za cala noc. Lubilam go choc nie pociagal mnie fizycznie. A jesli chodzi o kontakt ze mna to nie chce podawac tu zadnych mailow czy numerow - sami mam nadzieje rozumiecie czemu. Zaloze jakiegos chwilowego maila zaraz to podam i mozemy najpierw przez maile pogadac ale nie traktujcie mnie jak jakiesc burdel mamy, ja sie nie zajmuje wprowadzaniem w ten interes nowych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dziwka jest dziwką, nie ważne czy luksusową czy z ulicy. Oddaje swoje ciało za kasę.I tak naprawdę nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości, bo dobry, pełen miłości facet nigdy by nie zwróciłby uwagi na dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była sobie...
Powtarzam: Opowiedz mi LUKSUSOWA co powiedział byś mi na temat Twojej pracy w firmie telekomunikacyjnej. W tym przypadku musiałąś wymyślić jakaś histę mozesz mi ja zdradzić. Chce ocenić jak to wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była sobie...ale o jaka historie Ci chodzi?O to co mowie rodzicom? Powiedzialam im ze pracuje w firmie telefonii komorkowej i podpisuje umowy z ludzmi.Tyle. jesli chodzi o szczegoly to niby dostaje prowizje od podpisanej i stawke stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie czytałam wszystkich wątków,chciałabym jednak powiedzieć wam jaki jest mój punkt widzenia. Powiem wprost- ja Tez chciałabym zyć tak jak Luksusowa dziwka. Mam 21 lat, jestem bardzo ładna, i co z tego? jestem młoda a czuję,ze z każdym upływajacym dniem coś tracę.Moje zycie jest bezbarwne,monotonne,nudne.Z kazdym dniem mam nadzieję,ze się to zmieni,jednak Nic sie nie zmienia. Wstaję ,kąpię się maluję, robię za gosposię bo nie ma pracy... Kończę studia,choć i tak wiem,ze nie dostane pracy ,bo nie mam \"wpływowych znajomych\" ,jestem bardzo otwarta i bezpruderyjna,moze to dlatego faceci chca mnie na raz czy dwa.... Taka juz moja natura ,ze nikt wartościowy się mna do tej pory nie zainteresował.Moje życiowe doświadczenia sprawiły,ze przestałam wierzyć w ideały i jakiekolwiek świetości.Miłość to już od dawna dla mnie juz tylko pojecie abstrakcyjne... Z pewnoscia mogłabym zostać luksusową dziwka,ja wole jednak okreslenie dziewczyny do towarzystwa,ale nie wazne jak zwał tak zwał. Powiem wam szczerze ,ze gdyby zaczepił mnie jakis facet i zapytał czy chciałabym z nim to zrobić za pieniadze,a byłby kulturalny i zadbany napewno bym mu nie odmówiła.Co więcej ciagle mam nadzieję ,ze będe miała szczeście i spotkam gdzies takiego mężczyznę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Nie przejmuj się mała blondyneczko - najwiekszym przekleństwem człowieka jest to, że spełniają się jego marzenia ;) A praktycznie to moze powinnas przenieść się do wawy, bo tu najwięcej bogatych facetów. To ciekawe, Luksusowa, to co piszesz o kontroli własnych uczuć. Nigdy nie zdarzyło ci się, ze poniosły cię emocje? Miałam wrażenie, że na początku napisałaś, że weszłaś do biznesu, bo twój pierwszy facet tego oczekiwał, bo nie chciał być razem. To był ten sam co z Avansu? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Wy piszeta
KURWY DEBILE CZEMU TAKIE BZDETY PISZETA ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ludzie czytajcie uwazniej... Nauczylam sie ponawac nad emocjami jak zaczelam spotykac sie z klientami, z moim pierwszym facetem tak nie bylo. On nieczego ode mnie nie oczekiwal tylko wprowadzil mnie w takie towarzystko, rozumiesz? Pozanalam jego znajomych ktorzy zaproponowali mi ta prace nie on sam. Podobalo mi sie zycie przy tym mezczyznie i sie w nim zauroczylam, niestety on mial zone i dziecko i nie chcial od niej odchodzic wiec zgodzilam sie na propozyjce dziewczyny z ktora teraz pracuje a z nim sie rozstalam ( moze troche na zlosc jemu przyjelam ta prace, ale szybko mi przeszlo ). Teraz mamy ze soba dosyc dobry kontakt, czeasami jak dzwoni do mnie jakis facet aby sie spotkac a nic o nim nie wiem to dzwonie do A. czy go zna i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny zainteresowane takim stylem zycia prosze o kontakt. Zajmuje sie tym od pieciu lat i moge was wprowadzic i zarekomendowac komu trzeba. Musicie sie tylko do tego nadawac psychicznie, bo uroda to zdecydowanie nie wszystko .... Uroda to tylko warunek konieczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Agnes zapewne poswiadczy, ja zajmuje sie jednaktylko pewnym bardzo specyficznym rodzajem luksusowego sponsoringu .. Interesuje mnie tylko piekny seks kobieco-kobiecy ... Zainteresowane prosze o podawanie namiarow.. Ja tego nie zrobie bo nie chce byc namierzona i posadzona za streczenie do nierzadu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitneska, moze zalozysz swoj specjalny nowy temat?? mysle ze jestes bardzo wiarygodna osoba(i ja za Ciebie ręczę oczywiscie) i znajdziesz wiele chetnych..bo mnostwo dziewczyn o tym zapewne marzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnesska w takim razie sie mylisz, nie jestem smarkula. Mam 21 lat. Nie wiem jak mam Ci to udowodnic i nie rozumiem dlaczego nie chcesz ze mna porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała blondyneczka
Zdaje mi sie, ze sie nieźle pogubiłaś w życiu. Masz jeszcze duzo czasu, zeby odnaleźć sens, a nie zacząć sprzedawać dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze masz wiecej
niż 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaa
21 lat.. wiec jestes smarkula.. kasa Cie zaslepia.. moim zdaniem masz nierowno troszke pod sufitem ale to nie moje zycie wiec tak naprawde nic mnie to nie obchodzi.. szkoda czasu na ten topik... jestes zwykla przecietna panna ktora nie ma przyjaciol, jest samotna.. ma tylko pieniadze ktore nie zastapia Ci tak naprawde niczego..No i pewnego dnia obudzisz sie i zdasz sobie sprawe z tego ze jestes calkiem sama...SZCZERZE WSPOLCZUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnesska Twoj portret odnosnie mojej osoby nie jest do konca prawdziwy ale wiele rzeczy sie zgdza. Jeszcze raz chce zaznaczyc ze nikogo nie przekonuje do tego kim jestem, nie obchodzi mnie to czy ktos wierzy w to co pisze i robie. A patologicznym klamca to moze i jestem ale napewno nie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnesska wiesz co, moze rzeczywiscie nie jestem godna aby z Toba rozmawiac. Masz jakis specyficzny sposob bycia. Nie wiem co masz na mysli mowiac teraz ze niezle sciemniam ale wiedz tylko ze chcialam normalnie pogadac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sie podział
złośnik ooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatrak
hey a co z sponsoringiem dla facetow ? , czy kobiety też płacą za seks, no nie mowie tu o tych powyżej 50 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie
Gdzie wyrwac fajnego faceta, który by sie na to zgodził ?? Mój maks po obliczeniach który mogła bym na miesiąc przez naczy ć to 5000 + auto i mieszkanie ale musiałby byc do dyspozycji cały czas. Aha i fajnie jakby chociaz troskzę był inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie
Gdzie jest OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO la ola la czy ktoś widział OOOOOOOOOOOOOOOOOO le la ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatrak
no wlasnie- oo to wlasnie ja , zrobie to nawet na darmo, bo kasa mnie nie intersuje, bo dla mnie liczy sie tylk seks :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×