Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość oooooooooooooooooooooooooo
gdyby każda dziwka dawała tylko przystojnemu i miłemu to pewnie nie starczyłoby jej nawet na gume do zucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oooooooooooooooo nigdzie nie napisałem, ze wierzę w prawdziwośc wyznań Luksusowej dziwki. Równie dobrze może to być socjolog, który robi badania wśród internautów na temat akceptacji luksusowych dziwek. Wypowiedziałem sie, że takie zachowanie mnie nie razi i niech ktos robi z tym co chce: weźmie do badań, podniesie własna samoocene czy co tam jeszcze chce. I nie snuje zadnych fantazji. Napisałem o książce bo twierdziłeś, ze lepiej czytac książki niż forum. W ksiązkach jest to samo przecież Coelho też fantazjował bo chyba nie był sam dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj profil psychologiczny Luksusowej jest mniej wiecej taki: - dziewczyna w wieku ok 17-18 lat - inteligencja ponad przecietna - oczytana i zainteresowana swiatem - uroda przecietna, ale raczej nie brzydka - klopoty rodzinne, mozliwe ze rodzice rozwiedzeni - problemy w komunikacji z rowiesnikami i rodzicami - poczucie alienacji - nie ma stalego chlopaka - jej zwiazki byly raczej nieudane - sklonnosci do fantazjowania Ale w sumie to.. niech ci to wyjdzie na zdrowie dziewczyno .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
socjolog hehe dobre sobie mp czy ty naprawde jestes taki naiwny czy tylko udajesz?zauważ ze topik załozyła inna osoba , no chyba ze mróweczka czy jak jej tam i luksusowa to ta sama osoba, a wtedy ankieta chyba nie miałaby sensu prawda? zakładanie i odpisywanie na swój topik chyba mija sie z celem...wystarczy POMYSLEĆ mp aby dojsc do wniosku ze ta hipoteza z socjologiem jest bezsensowna! to prowokacja, jak wiele innych na kafe. laska pisze o butach za 4 tys myslisz po co? zeby dosrać tym co ja krytykują, nie we wszystko trzeba odrazu wierzyc i brac na poważnie i dorabianie historyjek w stylu ankieta jest śmieszne. no ale skoro odczuwasz w czytaniu tego przyjemność to cóż ja moge...szkoda mi tylko tych osób co próbują "umoralniać" luksusową, maja oczywisicie wiele racji, ale co z tego, to jest jak grochem o ściane. dlatego radze by po prostu przestac sie ekscytowac wypowiedziami luksusowej, bo pewnie taka z niej luksusowa dziwka jak z koziej dupy trąba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
i jeszcze jedno - nic dziwnego ze tak reagujesz mp, jestes facet i pewnie wypowiedzi "luksusowej" zadziałaly na twoją wyobraznię :P a książki radzę czytać jak najbardziej, jest to o wiele pozyteczniejsze niż "uczenie" sie na forum i pobieranie stąd "mądrości" jak to ktos tu napisał. dobrze jesli czytałes coehlo, (ale jak to faceta przyciągnęła cie pewnie tematyka o dziwce, ciekawe czy inne jego książki tez raczyłeś przeczytać ) jednak nie porównuj książek Coehlo z wypowiedziami "luksusowej", sorry ale chyba potrafisz rozróżnić prawdziwą literaturę od banałów tu wypisywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik to jedna wielka
P R O W O K A C J A :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej o dziwce jeszce nie czytalem, ale teraz przeczytam :) Czytalem dwie inne .. ta najslynniejsza byla nudna i namolna za to druga bardzo fajna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo Nawet jeśli jest to prowokacja to dobrze jest znać opinie innych ludzi na temat dziwek. Tak, czytałem inne książki Coelho i przy wyborze tytułu bardziej kierowałem się nazwiskiem autora niż opisem z tyłu. Tam nie ma zbyt dużo scen łózkowych jeśli o to mnie posądzasz. Dlaczego wszystkie Twoje posty neguja wypowiedzi pozostałych? Zawsze jak wchodzisz na nowy temat to po to, by mówić ludziom, że włażą komus w dupe lub zyją w rzeczywistości wirtualnej? Dlaczego Ty wszedłeś na ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety piszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
rzeczywiście - niesamowicie ważne jest posiadanie wiedzy na temat dziwek, brawo mp, widze ze masz szczególne zainteresowania. a z tego topiku to strasznie duzo sie dowiesz, możesz poszukaj innych zródeł informacji, bo te raczej nie wydaja sie wiarygodne. a po co jestem na tym topiku heh na pewno nie po to by bic brawo "luksusowej", jak mogłeś zauważyć nie wypowiadam sie tez na temat jej wątpliwej "działalności". dlaczego? bo to bez sensu, po co mam dyskutować z kims, w kogo istnienie szczerze wątpie. moje posty neguja to, co powinny. neguja popieranie luksusowej słowami, ze kazdy tak postepuje (a zapewniam ze nie każdy), a popierają takie cos przeważnie ci, którzy sami maja coś na sumieniu. natomiast twoja wypowiedz o jakże optymistycznych i przyjemnych wypowiedziach luksusowej była..żałosna mp nie wiem czy z tych wszystkich osób nie okazałeś sie największym baranem. ale to chyba prawda pokaz kawał dupy facetowi (choćby wirtualnie) a traci rozum. ciekawe tylko co takiego ważnego dowiedziałes sie z tego topiku na temat dziwek? co takiego nowatorskiego napisała panna luksusowa? mp wejdz lepiej na forum o książkach skoro tak żarliwie przeczytałes Coehlo, tam pewnie dowiesz sie czegoś mądrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to nie macie zadnego szacunku dla luksusowej!!!!zawod jak zawod widocznie wart bo dobrze placa:-Pa wy tylko od kurw wyzywacie,popatrzcie na siebie jeden z drugim ,a wy co meskie kurwiszcza nie jestescie???kiedy pierd...sie na dyskotekach z dziewczynami i zeby to byla jedna a to kazdej nocy inna!!!wiec sie nie wypowiadajcie debile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo Na forum wszedłem bo temat rzeczywiście brzmiał interesujaco i przyciągał uwagę, może głównie męską ale jak widzę żeńską też. Napisałem swoja opinię i potem zagladałem zeby się dowiedzieć co myśla o tym inni. Nie interesowało mnie zycie prostytutki o nic się jej na pytałem, tylko opinie innych. Dziekuję że uswiadomiłas wszystkich, że to jest (lub może być) prowokacja. Mi nawet przez myśl nie przeszła ta prowokacja bo nie doszukuje się we wszystkim drugiego dna, lubię wierzyc ludziom choć wiem że kiedyś moge na tym źle wyjść. Gratuluje Twojej dociekliwości i podziwiam walkę z tymi, którzy wierza we wszystko, co pisze Luksusowa. Nie traktuje forum jako miejsca do czerpania wiedzy tylko jako rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichyon
W tym biznesie to jest tak, ze z tego calego luksusu to najczesciej luksusowa jest tylko cena a lepszy seks mozna miec z malolata poderwana w klubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ok
wszystko sie zgadza ale inteligencja przecietna a nie ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad
Szkoda tylko tych klakierów od luksususowej ,są taci pusci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam prawie cały ten topik (trochę nudny miejscami) i tak się zastanawiam,dlaczego wszyscy rozwodzą się nad moralnością,inteligencją,osobowością itd. Luksusowej,a nikt się nie zastanowi nad tymi cechami jej klientów. Bo dla mnie to właśnie oni są żałośni i współczucia godni,nie ona. Krzywdy nikomu nie robi,zarabia niezłą kasę i,co najważniejsze,ma szacunek dla samej siebie i czuje się ok z tym co i jak robi. Prawda jest taka,że gdyby nie było napalonych facetów beznadziejnych na tyle,że nie umieją sobie normalnie znaleźć kobiety,nie byłoby i dziwek,kurew czy jak tam chcecie to nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP , INTENSE ====> zgadzam się :) Ja też nigdzie nei napisałam ze wierzę LUKSUSOWEJ ale i tak zostaąłm posądzona o podlizywanie się. Dla mnie to poprostu temat. TEMAT CIEKAWSZY OD STOLCÓ, SIKÓW, TRÓJKATÓW I KOLEJNEJ DIETY CUD. Ktoś wymyśla historię a my ja analizujemy, każdy na swój sposób. To tak jak bym zadała pytanie czy ja jestem polukierowana czy nie. Jedni twierdzili by ze to ściema i prowokacja a inni upierali by sie ze jestem w 100% polukierowana. W każdym razie ja sie na temat Luksusowej dziwki już nie wypowiadam bo nie mam już czasu, jak znajdę chwilkę to ewentualnie poczytam. Nie mam też czasu na kontowanie wypowiedzi dotyczących się mnie, chodź jest tam wiele sprzecznych zarzutów gołym okiem widać jak sie poczyta. Ale cóż chyba niektóre rzeczy źle analizujecie ale to juz nie mój problem. A moje zdanie na temat dziwek () tak krótko ) jest takie że jesli szkodzą małżeństwu, a w tym przypadku tak jest to robią źle. Ale każdy ma swoje życie i robi to co chce. Moje podejście do tego tematu i tej dziewczyny jest takie ze ja jej rozliczać nie będę tylko akceptuję to co robi, ponieważ ją rozliczy kiedyś życie i to predzej czy póżniej. Każdy zostanie rozliczony !!!! I życzę wam zebyście zdawali sobie z tego sprawę. Dziękuję za uwagę PAPA do zobaczenia w następnym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
To TY kup sę gumę i strzel se w łeb. Chyba nie trzeba Ci przypominac ze nie ma dwóch takich samych osób na świecei ?? Że ktoś musi być przeciwieństwem Ciebie ?? BO jeśli nie, to było by smutno no i nie mółbyś sie na forum wyrzywac :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
carotelka zarezerwuj sobie nicka i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza nauczy sie ortografii
a potem sie wypowiadaj denna debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carotellka
kolejna zdzira, do tego bezmózgowiec - jak myslisz ze luksusowa gdzies cie wkręci, to chyba sie wczoraj urodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
ZOZA NAUCZ SIE ORTOGRAFI : Chyba debilu. Więc ty naucz się myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
w dupie mam czy jestes ona czy on : wyżywac nie wyRZywać kustasie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
Ok dzięki za poprawienie mnie, chodź tam jest więcej błedów. Ale powiedz mi jeszcze co to jest kutas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zozy
naucz sie rozrózniać LITERÓWKI od błędów ortograficznych ANALFABETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Kochany Uwielbiany Twardy Atrakcyjny Samozadawalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a naszej luksusowej
cos nie ma hehehe no kurwiszony- musicie nadal dawać dupy w bramie, bo luksusowa może co najwyżej wkręcic wam KIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Luksusowa spi w miękkiej luksusowej satynowej pierzynce :) a wy musieliśce wstać o 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a naszej luksusowej
co najwyżej obciąga druta jakiemuś podstarzałemu frajerowi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ukradł mojego nika :( olewam co piszecie tu o mnie niedojdy! zazdrościcie - nikogo nie wkręce, wiekszość z was to pasztety i sie nie nadajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×