Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość aga8207
Mi wczoraj odpisali z YR , że Zieloną Księgę urody mi przyślą ale próbki narazie im sie skończyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Znowu odmowy od: Netii - właśnie im sie gadżety skończyły :( Farouk (do włosów) - nie mają próbek Podobno już wysłane do mnie od: techniczny@halinex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow to samo!!!!!!!!!!! If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche -bledny zapis na koncu nie wpisujcie ciepeche bo tak to ona bedzie na Was zarabiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moglabys uprzedzic o tym!!!!to jest nie fer z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
to już było!!!! Ktoś tu się powtarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawno temu dostałam karte różańcową i napewno nie jest to inne wyznanie czy coś bo można zamówić takie karty z nadrukami ... już dawno ją dostałam i nosze w portfelu jest wielkości nowego dowodu osobistego i to jest taki różaniec z wypustkami a z tyłu nazwa i adres tej firmy a można zamiawiac u nich w niewielkiej cenie nadruki np. Matki Boskiej czy Jezusa i moim zdaniem to nie z tego Ci misjonarze przychodzą... no chyba ze o inne karty różańcowe chodzi to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko o Farouk.
Przepraszam, czy dostałyście próbki od Farouka???? Bo mi napisali że nie wysyłają, a mi się wydaje że chyba były......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia, dziękuję za informacje o cienkich smyczach. Wysłałam na razie maila z prośbą do Warszawy, może wyślą, jeżeli nie - to skorzystam z firm, które podałaś :) Dzięki za pamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_ma_kota88
siemka dziewczyny mam prosbe czy mogla by mi ktoras mniej wiecej powiedziec co sie pisze do tych firm jak napisac taki list aby przyslali bezplatne probki czy gadzety byla bym bardzo wdzieczna :) z gory dzieki P.S hehe jestem poczatkujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ma kota to poczytaj to forum to sie dowiesz ze nie podajemy gotowych listow ale dowiesz sie tez mniej wiecej co napisac dosłownie na poprzedniej albo 2 strony wczesniej to bylo napisane! .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ala_ma_kota88
Jak wysyłasz po próbki kremu napisz ze 3 zdania,żę interesuje cię kupno kremu a masz np wrażliwą cerę i chciałąbyś prosić o próbki i koniec podaj adres Apropo pisania próśb do firm to się pisze,że albo się jest klientem firmy i natępnie się zachwala produkty i prosi o gadżety bo się firmę bardzo lubi( ale ogółem a nie konkretnie o kubek!czy coś oni ślą co mają......! ) - a jak firmy nie znasz to po prostu piszesz,że zbierasz gadżety bezpłatne i poproś łądnie o jakieś !!!!!!!!!!!!!!!!! tak z 4 zdanka napisz, podziękuj z góry i już ale nie piszemy tu przykłądów listów bo by każdy kopiowałi potem by 1 firma dostała takie same mejle to by nikomu nie posłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza nie ma sprawy:) Od tego tu jesteśmy :D Jak nie dostaniesz to się mogę podzielić mam ich i tak dużo to jedna mniej mi nie zrobi różnicy :) POzdrawiam wszystkich Buziaki dla Stokrotki, Jok3ra i reszty (nie mam pamieci do nicków :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kaszalina przysyłają tylko malą mapkę miasta, mini przewodnik i małą naklejkę:/ Bez gadżetów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłybyście podać maila do miasta Poniec, bo nie mogę znależc:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny!!! proszę odpowiedzcie mi na pytanie : jaka jest strona miasta Barwinka?????????? bo szukam w google i nie ma :-( prosze prosze proszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajasia sobie zrobiła jaja...
Urząd miasta Barwinek nie istnieje!!! Bo Barwinek to mała wioska w Bieszczadach i napewno skórzanych teczek i notesów w skórzanej oprawie nie wysyła... wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🌼 U mnie jesczcze nic ale mam prośbe do ludzi dobrej woli :] Poda ktoś miala do Andrychowa bo szukam ale na tej stronie wogule nie moge znaleść :( A byłabym wdzięczna :P PLiss.. :D 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 :(:(:( buuu wszyscy mnie tu olewaja nawet nikt sie ze mna nie przywital (wczorajszy post)...widze ze tu pelno nowych twarzy a czy na forum udzielaja sie jeszcze stare probkomaniaczki ??? 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć cipki
jestem dziś bardzo napalona i mam ochotę na pięknego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miskkaaaaaaa i innych niezn
anych czemu się udzielacie tylko jak coś chcecie?? czyżbyście były cichymi sępami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cipuleńka i piersi
są gotowe do rozpusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me sutki
są twarde jak kamyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×