Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do bonko
brawa za twoja bardzo kulturalna wypowiedz. swiadczy ona tylko o twoim poziomie inteligencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele
to wy nie wnosicie na to forum. raz na pare stron ktos laskawie rzuci jakims ochlapem to zaraz lakomia sie na niego wszystkie hieny (i w rezultacie nikt nic nie dostaje), albo nie sprawdzajac najpierw co to za adres czy strona (chocby mapy, topti, knorr czy jaki tam jeszcze ostatnio byl adres?). poki co nie widze, zebyscie sobie podawali jakies konkretne adresy czy namiary, no chyba ze chodzi o powielanie adresow z "nagrod gwarantowanych" na stronie z konkursami czy adrsow na kolejne katalogi, ale zanim zamowicie kolejny katalog o pielegnacji trawnika (choc mieszkacie w bloku) czy maszyn rolniczych (choc nie uprawiacie pola ;) ) to zastanowcie sie, czy naprawde jest wam to do czegos potrzebne. no chyba ze zbieracie makulature, ale to bardzo nieoplacalne zajecie. czy widok skrzynki zapchanej niepotrzebnymi smieciami powoduje ze "cieszycie miche"?? i kto tu jest chciwy??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia15
piszcie, że jesteście niepełnosprawne-to działa! ja dostałam dzięki tej metodzie dużo gadżetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
milena 15 idz stad ty kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ktoś do mnie mówił? :| Wystarczy sie cofnąć pare stron wcześniej.. podawałam to, co miałam i uważałam, że nie było na tym forum. I to, że sie teraz rzucacie na mnie jak hieny, świadczy o waszym wychowaniu i poziomie. No cóż, jest czego gratulować. A szczeglnie tej zaradności - nieprzeczytaniu nawet ostatnich stron tematu. A do milenii15: Grasz na uczuciach.. Czy Ty zdajesz sobie sprawe z tego, że Ciebie tez może spotkać nieszczescie i możesz być tak ciezko chora..? Przemyśl, czy naprawde warto kłamać w taki sposób.. Czy jest tu jeszcze ktoś normalny? -_-\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia15
no i co z tego? ciebie też może spotkać nieszczęście. czy to znaczy że nie można troszkę przybajerować? trzeba być w życiu cwanym bo inaczej nas zjedzą. a ja nie uważam, żeby mówienie o tym że jestem niepełnosprawna było czymś karygodnym, a już na pewno nie ściągnę na siebie choroby, bo nie wierzę z zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodzę!!! - Nie mogę patrzeć na to, co się dzieje na tym forum. Może fakt, iż jestem tutaj od niedawna, będzie sprzyjał łatwiejszemu odejściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wypat
obendziemy sie bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosianeczka______
Ludzie powinniście się cieszyć, że adres z beauty... był nie prawdziwy, na przyszłość uważajcie:), ja wolę czegoś nie dostać a mieć czyste sumienie, że mojego adresu nie zna kilkaset osób w dodatku nie wiadomo jakich. Racja szukajmy adresó sami. Po co bezsensownie czepiacie się że ten to ma czapeczki, koszulki itp. i co ztego?? Obchodzi to Was???? Bo mnie nie... Takie przechwalanie jest dobre wśród DZIECI W PIERWSZEJ, DRUGIEJ, TRZECIEJ KLAsie PODSTAWOWEJ, no że chyba właśnie takimi dzieciaczkami jesteście, jeśli tak to powodzenia. To jest żałosne!!!!! Ufffffff..... A wy się dziwiliście, dlaczego nikt nie chce Was przyjąć na prywatne forum jok3r, tam dzieci się nie przyjmuje!!!! Tylko osoby rozwinięte psychicznie i intelektualnie!!!! Pa Wam!!!!!!! Pozdro dla normalnych i nie coniętych umysłowo!!:) {kwiatek]{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililili
Knorr to ściema w 100%, od dawien dawna wiele osób pisało w różnych terminach do Knorra, zawsze proponowali wstąpienie do ich klubu, nic więcej, gadżety można dostać z ich produktami w różnych sezonach , okresach sprzedaży. To są gratisy, reklamy. Knorr nie daje nigdy nic za darmo. Biedne naiwnuiaczki. Ohhhhhhh...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu czarna a nie czerwona ,pare miesięcy ty siedzialam ale poźniej jakis czas mnie nie było wiec od czasu do czasu jak bede miec chwile to spisze adresiki skąd ja dostalam fajne próbki a tez ich troche dostałam.Dziewczyny a czy któras juz wie co z DIOREM czy cos sie zmieniło ...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu czarna a nie czerwona ,pare miesięcy ty siedzialam ale poźniej jakis czas mnie nie było wiec od czasu do czasu jak bede miec chwile to spisze adresiki skąd ja dostalam fajne próbki a tez ich troche dostałam.Dziewczyny a czy któras juz wie co z DIOREM czy cos sie zmieniło ...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.a.l.g.o.s.i.a.k - podaję mój e-mail. ruizcordoba@o2.pl (tak na marginesie jestem O->)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosianeczka: Czuje sie pozdrowiona XD Cordoba: Dzieki A ja dostałam pozytyw, że przyślą: www.kolorowymotek.pl e-mail: sklep@kolorowymotek.pl pfah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordoba nie odchodź!Nie zważajcie na te bemyślne osóbki,które non stop nas obrażają ;( widocznie zazdroszcząalbo nie wiem....może dla zabawy to piszą....Naprawde nie warto \"niszczyć\" tego forum!Trwajcie dalej,a będzie wszystko ok,tylko nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.a.l.g.o.s.i.a.k mam nadzieje,że Ty nie odchodzisz i nie zostawisz mnie tu samej pośród tych................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula. 18
szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jak na razie nigdzie sie nie wybieram ;) Postaram sie przetrwać ;P Aczkolwiek to nie znaczy, że nie ruszają mnie te głupie teksty i bezsensowne zarzuty do niewinnych osób. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadineeeeee
Hm... jestem tu nowa, czy ktoś mógłby łaskawie przybliżyć mi o czym ten topik?;) bo brzmi interesująco... ale tych 348 stron nie mam po prostu czasu przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarzuty do niewinnych osób
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha heheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehe az sie poplakalam ze smiechu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pomysł jeśli znajdzie sie ktoś z pomaraczowym nickiem i będzie nas obrażał nie czytajcie nawet tego!!Piszcie do osób normalnych nie odpowiadajcie na te głupie posty!!!Aha dzis mi nic nie przyszło ani wczoraj no zobaczymy może jutro cos dojdzie pozdrawiam i naprawde kłótnia nie jest tematem tego forum👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko to bardzo dobra rada,ale wierz mi zawsze znajdzie się osoba,której puszczą nerwy i odpowie na jakąś zaczepkę. My wielokrotnie starałyśmy się ignorować te bzdury,ale kiepsko nam to wychodzilo,zwłaszcza jeśli jakiś tekst dotyczył bezpośrednio jakiejś osoby.Mam nadzieję,że może Wam sie uda:),bo na forum zaczynam mieć przeludnienie tak ludziska stąd uciekają,a jest to jednak fajne stare kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r chciałabym dostać się na twoje forum. Juz raz chcialam i napisałam prosbe.. Jednak dostałam odpowiedz ze mam przeczekac.. Jeszcze raz prosze o przyjecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i .....................
oczywiście joker sie pojawiła jak jest kłótnia ojojojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milenia 15
możesz napisać dokładnie o co chodzi z tym sposobem na niepełnosprawną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia 15
nie powiemci co to za sposob, bo przemyslalam i wiem ze o glupi sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×