Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie w ankiecie pytaja najpierw o zarobki, wyksztalcenie w rodzinie i takie inne rzeczy. aha- dostalam dzis notes na adresy w grubej oprawie i takim aksamitnym pokrowcu rozowo-bordowym i z przezroczystymi zakladkami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trutki
cze m****.co u ciebie slychac ??jak bedziesz miala czas to napisz mi smska.ja ci odpisze wieczorkiem gdy bede miala kaske!!!!!!!!!!!!!!odezwij sie jutro o 11 na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do x y z...
Od jakiej firmy dostalas ten notes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topik umiera
Ten topik umiera śmiercią naturalną.A szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh juz nie raz topic przezywal kryzys-mysle ze damy rade :) a notes dostalam za odeslanie jakiejs ankiety,ktora dostalam po zakupie papierosow.ale to bylo w.... pierwszym tyg. lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca99
a ja to wszystko pieprze nic a nic rzdnych próbek od 2 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloniutka
polecam napisać do shell wpiszcie w google i na stronce w kontakt albo e-maila brdzo chetnie wysyłaja i to zajefajny długopis ciężki,nie palstik:)z logiem firmy husteczka nawilzona w opakowaniu firmowym,naklejki 2 shell i jedna PL na szybe do autka no i www.orfi.pl-->poproscie o próbki i przysyłja takie znaczki mozna przyczepić do bluzki;)np....usmiechnieta mordka lub zabawne...."ja tu tylko sprzatam" :) Pozdrawiam nie poddawajcie się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Dziewczyny, chyba topik upada, może podajcie pare adresów. Ja mam dobre serce i podam: webmaster@bzwbk.pl nbpbp@nbp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASNE DOBRE
SERACE TOTWOJE PRYWATNE ADDERSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś dostałam przypinki(te o których mowa wyżej)z firmy ORFI i z polskiej firmy Zott długopis,fajny bryloczek oraz reklamówke;) Więc nie jest źle ;)Dostałam dziś kilka niestety odmownych odpowiedzi od firm,jeśli dostanę jakiś pozytyw to napewno napisze!Idę w poszukiwaniu nowych adresików ;) Pozdrawiam,wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
paula.18 - a dostałaś jakieś z cenniejszych gadżeetó, oprucz długopisów, smycz i całęj reszty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Zotta to jest problem ;( ,bo już próbowałam go znaleźć dla Was,ale niestety nie udało mi się,a ja skrzynkę opróżniam(chyba jak każdy)co jakiś czas.Ale spróbujcie poszukać po ich adresie: Zott-Polska Sp. z o.o. ul.Chłodnicza 6 45-951 Opole. Nie wiem czy Wam to w czymś pomoze,ale ja mam dobre chęci ;) Do Aga_4-->Kilka stron wstecz pisałam co dostałam!Ale proszę: -deske kuchenną od firmy Whirlpool, -koszulke od firmy haier, kosmetyczke wraz z próbkami i tubkami 3 kremów od L\'oreal Paris, próbki kremów od firm typu ziaja,dax itp. -smycz od Kino Polska -notesy,dłupisy,teczki,ołówki,kubek od fabryki mebli Balma,wiele podkładek pod mysz,bryloczki do kluczy itp. Pewnie coś ominęłam,ale nie pamiętam co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Z JAKIEJ STRONY PISALAS DO LOREAL PARIS?? PROSILAS O PROBKI CZY TYLKO DALAS ADRES I PRZYSLALI??? I NIE MA JUZ STRONY WHIRPOOL CVZY MASZ MOZE GDZIES ADRES A JEZELI CHODZI O ZOTT TO CHYBA NIE MA POLSKIEJ STRONY TO W TAKIM RAZIE SKAD WZIELAS EMAILA DO NICH???? SORY ZE AZ TYLE PYTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oooooooo jak mi paula miło, ja dzisiaj też dostałam długopis, fajny breloczek, i reklamówke z firmy zott:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze oto link do strony Whirlpoola,co do Zotta to przepraszam,ale naprawde nie mam pojęcia.A L\'oreal Paris było dla mnie zaskoczeniem,bo nie pamiętamk,żebym pisała do nich....Acha co do Zotta to mi się przypomina,że kiedyś była chyba adres podawany na forum i stąd właśnie wzięłam adres.To było bardzo dawno temu,nawet ta firma przepraszała mnie,że tak długo musiałam czekać ;) I taka miła obsługa powinna być w każdej firmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie do zotta chyba nie bylo bo ja przeczytalam caly ten topik i nie przypominam sobiue.... hmmm nei wiem trutka jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×