Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jaaa jeeesteeeeeem xP I czuje sie niedowartościowana, bo dzisiaj nie przyszły żadne upominki :( I najbliższe 3 dni też chyba można wykluczyć.. Nie ma to jak świeta -_-\' Ale przynajmniej sie nie mecze w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzinka____
Hejka Wam kofffane dziołszki:D Bardzo dawno mnie tu nie było, byłam jeszczne na starym forum, uffff:). Przyniosłam nowy świeży adres, znalazłam go sama, raczej dostałam go od koleżnaki, dostałam z niego próbki cieni do powiek w różnych kolorkach:), próbkę 2 szminek i 4 próbki perfum, bardzo ładnych zresztą:), podałam od razu swój adres i paczę dostalam w ciągu 2 dni, barrrdzo szybciutko:), byłam barrrdzo zadowolona i szczęśliwa:). Oto adres: beauty@cosmetics.com Prośbę kierowałam po polsku:) Pa Wam, jakby jakieś pytania to piszcie, jeszcze trochę tu będę:) {kwiatek] Ciumaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie byl przypadkiem lewy adres?pamietam ze byla afera na forum kiedys,dziewczyny badzcie ostrozne!radze to sprawdzic.zwlaszcza ze podala go osoba \"pomaranczowa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzinka
a mozesz podac stronke intenetowa tej firmy i napisac jak sie ona nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccino ale mowicie ze dostalyscie od polskiego ZZZZZZZZZZZZZZZZOTTA !!!!!!!!! to czego podajecie caly czas niemieckie strony ? No bo chyba zott nie ma polskiej strony... jest tylko niemiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dracena nie zdziwie jak Twoje dane albo tresc maila znajda sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrycjaAA - Zott Polska istnieje, jednak nie ma swojej strony. Wpisując adres z polską końcówką, zostaje od razu przekierowany na stronę niemiecką. Pisząc tamże maila, zostaje on przez nich przekierowany do siedziby Zotta w Opolu! xyz - ja też pisałem już dość dawno, ale przecież niewykluczone, że przesyłkę otrzymasz na dniach. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz lecę do Kościoła,ale postanowiłam jeszce wpaść na nasze forum :D Uff całe szczęście,wiecie ten mail który wysłałam ..... to był fałszywy adres i po minucie przyszła odpowiedź,że nie ma takiego adresu,że serwer nie może wysłać wiadomości itd. Kamień spadł mi z serca 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Do wszystkich którzy ostatnio o mnie pytali.... 🌻 Ostatniego czasu mam bardzo dużo na głowie i nie siedzę na żadnym forum Nie szukam równiez nowych adresów i firm bo nie mam na to czasu. Przed dwoma tygodniami wysłałam ok 3000 meili i dalej dostaje duzo paczek i fajne gadzety. Na razie to mi starczy. Jak wszystko już sobie poukładam to czasem do was wpadnę... Co do forum to muszę powiedzieć, ze strasznie upadło. Same komentarze o prizee albo zboczone teksty. Nie widzę też nowych adresów ani wypowiedzi, ze ktos dostał jakis fajowy gadzet... Albo straciliście zapał albo też macie dosć tego forum i szukacie czegoś na własną rękę. Co do tego drugiego to szczerze radzę. Ja już dosc długi czas działam sama i mam tego niezłe wyniki.... To tyle co chciałam wam napisac...🌻 Dla tych którzy lubią darmowe katalogi: http://www.lispol.izet.pl/ http://www.logikor.pl/indexpl.html# http://www.luxmaster-oswietlenie.com.pl/index.php?pic=00&tekst=63 http://www.beam.pl/beam-cd.html http://www.toners.pl/bs/katalogbs.html http://www.florexpol.com.pl/katalog.html http://www.vitroflora.com.pl/page.php?cat=11〈=0&PHPSESSID=b31d78814ef03f33aee69f4070e2832e Pozdrawiam i życzę dużo usmiechów!!! A jakby ktos mnie szukał to przypominam mojego meila: panterax@tlen.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , jestem tu od niedawna , troche czasu zajęło mi przeczytanie tego forum , ale wolałam to zrobić niż męczyc kogos o cos co juz było podane, a oto co dostała m do tej pory: przewodnik o Finlandii mapy i inne info o Katowicach Gdynia- foldery iwostin kremy -próbki 10 sztuk campina -magnesiki na lodówkę i długopisik(przesyłka polecona!- poczta nie miała szans!!!) heh jadzonko dla kota- purina i różne katalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Dziś wpadłam na chwilke!W poszukiwaniu nowych adresów dostałam jedną odpowiedź,niestety negatywną,ale zobaczcie jak mili ludzie potrafią być: Bardzo przepraszam, ale nasza maleńka, rodzinna firma nie dysponuje gadżetami, chociaż w ostatnim czasie coraz więcej osób prosi nas o drobne upominki. Musimy coś z tym zrobić. Pozdrawiam serdecznie. Zyczę udanych zbiorów. Z wyrazami szacunku ................... Takie powinny być firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak mialam racje ze to falszywy adres.zalosne dzieki za pocieszenie co do zotta.tyle ze ja nie czekam 5 dni a .. hmm ze 2 tyg juz.a;e moze faktycznie potrzeba czasu. przypominajko 3000 meili?jejku to niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie chce to wszystko jest mozliwe... W sumie napisałam dokładnie 6349 meili z prośbami do firm. Korzystam z programu pocztowego Mozilla Thunderbird i to przyśpiesza maksymalnie wysyłanie meili. Nie trzeba sie męczyc wchodząc co chwile na poczte na stronie...Tym bardziej że mam daremnego neta i strasznie zamula. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominajko ja też Cię bardzo podziwiam,bo choć sama dużo spędzam na poszukiwaniu nowych adresów,to te 3000 --maili wysyłałabym ok miesiąca,może to mój brak czasu???Ja podaje tylko adresy których jestem pewna ;) Niestety ja już uciekam.Pozdrawiam,pa,pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co robić,na dworze zimno.....wogóle nie ma co robić :) Pozostaje tylko szukanie nowych irm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
przed chwila dostałam odpowiedz pozytyvna z kina polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym coś dostać w poniedziałek,ale jak znam życie to i tak nic z tego nie będzie:P Mimo to warto miec nadzieję :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka79_25
witam, mozna sie dolaczyc? Ja zbieram kubki roznorakiego rodzaju. Znacie jakies firmy ktore wysylaja kubki firmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz wyprobowaxc na jakis telewizyjnych stacjach ale watpie napewno juz swoj asortyment wyczerpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka79_25
A co piszecie zazwyczaj w takich mailach? podajecie adres od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jest to sprawdzony email to tak ale jak by mieli wysłac to poprosza cie o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×