Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Siemka dziewczyny :D Już dawno mnie tutaj nie było...niestety jeżeli chce się mieć dobre oceny,to trzeba się uczyć :P Teraz mam 4 dni przerwy,więc odpoczne psychicznie od szkoły🌼 W tym tygodniu przyszło tylko 16 próbek z Daxa z pytaniem,czy chcę otrzymywać informacje o nowościach.....oczywiście powiem,że tak👄 Pozdro all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mogę wiedzieć
ile czekałaś Paula18 na tę deseczką od Whirlpoola? I czy przysłali ci wcześniej odpowiedź na maila? Bo ja już dość długo czekam i myślałam, że już nie wysyłają :(... Z góry dzięki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi odpisali na maila na drugi dzień że wysyłają mi jakiś gadzecik przesyłka doszła za tydzień i okazało się że jest to deska kuchenna taka zajebiście odjechana. to najlepsza moja zdobycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 18
Hej dziewczyny!Jestem tutaj nowa,ale od dłuższego czasu obserwuje wasze forum.Ja też jakiś czas temu wysyłałam prośby do kilku firm, itd.,ale dostałam niewiele.Nie wiem jak wy to robicie i co do tych firm piszecie,że otrzymujecie tyle gadżetów????Zazdroszcze wam. Dudusiu Kocham Cię całym moim serduszkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka prizee
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagauwaga
Ciepeche powraca. Powiało nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciepeche
Piszesz tu ,że można zarobić kilkadziesiąt euro.A sam to co,kolejne radyjko warte 1 EU dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dziewczyny nie mam dużo czasu,bo idę za chwilkę na naukę Prowa Jady,przed ostatnią już ;) do-->A czy moge wiedzieć...--->ja ta deseczke dostałam dopiero po około 2 tygodniach i żadnej odpowiedzi na e-mail nie dostałam.Ale nie wiem czy jeszcze wysyłają.....;( bo wysłałam z prośbą o gadżety(czyli o tą deske)tylko dla mojego LISTONOSZA,bo to super gość i naprawde zasłużył tym noszeniem tylu pacze..ok miesiąca temu i nie doszła mu....może zaprzestali wysyłać,albo będą mieli opóźnienie!Ale czekaj........cierpliwość się opłaca ;) ;) ;)Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesłuchajcie trutki ;/ ona mi nie podała tej strony!! ok, podała ale złą, czyli : http://www.zoot.pl no i widzicie! a ja ją zmieniłam na www.zott.pl i w ogole mi jej TRUTO nie podaas!!!!!!!!!!! nie gas sie ok????????????????????????? TRUTOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowicie ze dostalyscie od polskiego ZZZZZZZZZZZZZZZZOTTA !!!!!!!!! to czego podajecie caly czas niemieckie strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj także dostałem przesyłkę od Zott Polska. Długopis i reklamówkę \"Monte\" oraz brelok do kluczy \"Zott\". Co prawda nie mają polskiej strony internetowej, jednak prośby z niemieckiego adresu są chyba przekierowywane na polską siedzibę firmy. Pozdrawiam!!! Cordoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. ;) Znający życie pewnie wszyscy otrzymali listy o takiej samej treści. ;) \"Dziękujemy za krótką wiadomość przesłaną do nas drogą elektroniczną. Niestety brak czasu nie pozwolił nam na wcześniejszą odpowiedź. Mamy nadzieję, że przesłane upominki firmowe sprawią Panu radość. Życzymy Panu dużo zdrowia i radości każdego dnia.\", czyż nie tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej =) Ostatnie dni przyniosły roche szcześcia ^^ Znaczy listonosz przyniósł ;P W sumie: próbki z Ziaji, próbki z Bielendy, jedzonko dla pieska z Royal Canin, plan lekcji z krakowskiego Parku Wodnego, długopis, reklamówka, breloczek z Zotta (no i ten list, bardzo podobny w treści do tego, o którym pisze Cordoba :D przewodniki, broszury itp o Danii, katalog z Itaki, prbka herbatki [bleeeee ;P] jakiś katalog opatrunków xD. Ładnie, jakk na pierwsze dni wkręcenia, co nie? :) Miłego długiego weekendu życze! :* :* PS Do \"agnniecha\" ponad 300 stron czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.. znaczy.. linkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,właśnie wysłałam maila do tego niemieckiego Zotta, zobaczymy czy coś mi przyślą :P Zrobiłam sobie liste adresów do których warto napisać,więc teraz idę po kolei wysyłać do nich maile :d papa Ps:Jak narazie listonosza nie było....szade 🌼 Die Sommer Ferien ist Vorbeit, szade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pisza do zotta ale nikt nie napisze gdzie????????? poiszecie do niemiec????? ipodajecie swoj adres od razu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszemy do niemieckiego Zotta,czyli: www.zott.pl Potem szukasz w prawym górnym rogu: kontakt No i piszesz sobie swoją prośbe....ja napisałam po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do capucino
bez urazy ale capucino wez sie troche do pracy,troche własnej inwencji a nie tylko meczysz dziewczyny które pózniej podsuna Ci kilka gotowców bez urazy.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Niedawno wróciłam ;) Do cordoba-->dostałam dokładnie taką samą treść co Ty od Zotta ;)pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem!👄 Dopiero co skończyłam sprzątać,a wcześniej byłam z koleżankami na dworze i trochę zmarzłyśmy :P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×