Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja się uczę niemieckiego w szkole :D Z tego co tam zrozumiałam to musisz zaznaczyc jaki typ wkładek chcesz otrzymać i wpisac sowje dane.To jest raczej bezpłate,ponieważ tam jest napisane.....testen-czyli do przetestowania :D Nachname: to jak sie nazywasz strasse: ulica (ogólnie adres) PLZ: nie wiem :P Land:kraj Geburtsjahr:rok urodzenia e-mail:to chyba jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! od dosyć długa przygładałam się forum i mi sie bardzo spodobało. Wciągnęłam się w próbkomaniactwo i gadżetomaniactwo, całkiem niedawno ale juz dostałam chyba 5 paczek. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
więc ja ktoś tam pisał....................... ja dostałam od POwiatu piotrkowskiego po tygodniu , od Bielendy dostałam po kilku dniach a adres do FORCHA znalazłam na googleach aczkolwiek już jej nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz jestem z powrotem na forum :D ii zabieram się do szukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na dzisiaj kończe szukanie adresów do firm,bo jestem wykończona.Siedze przy kompie od 12 z drobnymi przerwami....poczekam jakie bedą tego efekty :D:D:D Dobranoc i buziaczki👄 idę oglądać TV.🌼 Ps:Mam wielką nadzieję,że jutro listonosz mnie odwiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
ho hoo ho przysłali mi płyte z pielęgnacją trawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) Mnie niestety jutro nie odwiedzi..w sobote u nas listonoszek nie chodzi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi? :D nie wiedzialam..:P:D noo to bede jutro czekala..chociaz wątpie ze mi cos przyniesie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo??? śpicie? czy was niema? oo Myska jestes? heh moze jutro dostane jakas paczke ....albo dwie :P oby.... macie jakies fajne adresy?(niekoniecznie musicie pisac emaile chociaz sa mile widziane :P ale tez firmy a email przez google se juz znajde :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
a jakieś sprawdzone macie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm sprawdzonych to bedzie mało,bo niedawno zaczelam wogole wysyłac emaile ale moze wiecej pewniokow bedzie miec Myska?? ona juz dłuzej jest w tej branrzy hehehe,prawda myska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sprawdzonych mejli do miast. Ale zapodam Ci pare:) dq@um.poznan.pl - Poznań webmaster@brzeg.pl - Brzeg promocja@frombork.pl- Frombork strona@bialogard.info - Białogard prs2@um.bytom.pl - Bytom promocja@magistrat.radom.pl - Radom info@olsztyn.com.pl - Olsztyn umgdynia@gdynia.pl - Gdynia hehe masz racje Nastka :D ale Ty tez ... :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiem wiem ze mam racje wkoncu kogo sie lepiej zna jak nie swoje kol. :) a ja juz do tych wszystkich miast napisałam co podałas,wiesz? :P a y tam juz pisałyscie ? ASIOONA --> a ty masz jakies pewnieki?albo wogole jakies fajne adresiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_sztuk
Ziołotek, dla tych co mają małe dzieciaczki wysyłają próbki kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam pytanie odnośnie kolastyny, wiele z Was pisalo z eotzrymalyscie od nich probki i gadzety, wysylalam juz kilka maili z formularza na ich stronie i nic, wogole nei mam opewności czy te maile do nich doszly... moglybysciew mi powiedziec jak Wy wysylalyscie do nich prosby?? z gory dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajednak postanowiłam jeszcze raz tutaj zajżeć. Ajeszce do niedawna Tołpa wysyłała 2 tubki kremów i 1 tubkę maseczki.Przynajmniej mi tak wysłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusztyska wyślij do kolastyny maila na kolastyna@kolastyna.pl a z formularza wcale nie korzystaj bo mają chyba zwalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
NIo co do pewnieków to tak jak już pisałam FORCH POWIAT PIOTRKOWSKI TRAWNIKI ZIAJA BIELENDA niestety nie mam adresów tych stron musisz poszukac sobie na googleach ja zawsze tam szukam a ty masz jakieś pewniaki???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
u mnie dzisiaj tylko super atlas samochodowy od atlasyeuropyfree@o2.pl taki fajny że nie wiem ciekawa jestem co uwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineczka
Ostatnio dostałam od producenta wody Galicjanka serwetnik, cztery długopisy i około 20 reklmaówek. Jeśli ktoś chce się wymienić to piszcie. Mam na adresy na wiela gadżetów: długopisy, breloczki, notesy, zegar elektorniczy, torby na zakupy, torbę, która świetnie nadaje się do szkoły. dywanik, kaszkietówki, mnóstwo smycze, widokówki, puzzle, kolorowanki, podstawki na komórki, łyżkę do makaronu, deskę do krojenia, plecaczek, kometyczkę, ołówki, zakładki, naklejki, naszyjnik, portfelik itp. Mnie interesują adresy na torby, długopisy i notezy(organizery). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
TO PISZ:))))))) JAk zauważyłaś na tym forum każdy każdemu pomaga i jak tylko sam coś znajdzie odrazu dzieli się z innymi:))))))))>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki..u mnie niestety dzis nbie chodzi listonosz wiec nawet nie mam na co czekac..no a wogóle u mnie od poniedziałku pustki....no cóz.. A..moze podasz kilka firm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepadłam !!!!!! choruje i co chwila kolo domu karetka policja i straz co sie dzieje nie wiem może zaraz wyjde zobaczyć ale jest zimno a moje gardziolko:(🌻 no nic.emolienty dostałam wczoraj pare próbek ale za to grubiutke że hoho co tam dalej no raczej nic tam pisząże wyślą niektórzy nie odpisuja no ja dalej spadam na google szukać papaa aha jeśli macie jakies strony maike to piszcie!!bo takie postepowanie jak justineczki nie jest tu mile widziane!!ona korzysta z naszych i jeszcze potem weźmnie nasze jak swoje a ktoś jej za to nowe wyśle!!nie odpisujcie do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×