Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość hakj
pisał ktos do elbląga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
hmmmmmmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
do moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakj
na pewno dostawają z tlenu jakies gadzety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis w skrzynce pocztowej miałam kaalog Black Red White. A w elektronicznej 2 pozytywne odpowiedzi od royal-canin i od Amb.Wielkiej Brytani.A 4 odmowne od Chpipicao,HIPP,Primyi od Danone,szkoda bo słyszałam ze danone przysyłaja ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam masę odmownych odpowiedzi - 0 (!) pozytywnych. Ale dostałam też paczkę :-) za konkurs Motorolii. Wygrałam torbę na laptopa, tylko skąd ja teraz laptopa wezmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie - niewiele. Raczej niedawno zaczęłam. Do tej pory brałam udział tylko w \"normalnych\" konkursach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,ja jak narazie dostałam 6 paczek- tez niewiele i tez całkiem niedawno zaczełam,a teraz juz niewiem do kogo pisac, masz jakies fajne adresy?? piszesz tez do zagranicznych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wysyłał juz ktos z prosba o autograf do zagranicznych gwiazd?Bo ja mam problem,niewiem jak napisac adres,przykładowa dam taki Ewa Nowak ul.Czysta 6/16 34-069 Kraków Poland Czy tak czy np.Kraków mam napisac Cracow,czy wszystko po Polsku.Napiszcie mi ten adres poprawnie.Prosśiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.E.T.K.A Tak jest ok. Nie pisz po angielsku, bo polski listonosz zgłupieje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nastka... później czegoś poszukam, na pewno pisałam do Pety - dostałam naklejki, płytę i gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też nie mogę go znaleźć :D Dziewczyny macie gg? :D Moje to: 5514160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pisze e-maila a w nim: Please about autograph My address: Ewa Nowak ul.Czysta 5/2 31127 Kraków Poland??? Tak mam pisac? a co to jest Peta bo niesłyszałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.E.T.K.A Peta to organizacja dzialająca na rzecz zwierząt, promująca m.in. wegetarianizm, dlatego jeżeli nie interesujecie się tym, nie jest to wam potrzebne - nie zamawiajcie. www.peta.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,oki.Wielkie dzieki.Jak wy szukacie tych stronech z darmowymi gadżetami itd. Sorrki,ale jestem w tym od niedawna i jeszce sie w tym nieorintuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysska
Hej ;D .. jak przyjdą mi gadzetki to napisze wam z czego :] bo dostalam dzis pare pozytywow.;)) .. aleee pewnie jutro wam napisze z czego bo juz lece z kompa xD ciuumm:* dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu jak to jest że wam przysyłają choć negatywy do mnie pisać wogóel nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×