Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Nie wierze,po prostu nie wierze,że można napisać coś takiego :O (mam na mysli maile,w których ktos pisze,że jest chory).Ja mam czasem głupie,nawet bardzo głupie pomysły,ale na taki bym w życiu nie wpadła :O Wg mnie to jakieś takie nieetyczne :O miałabym wyrzuty sumienia :O dooobra,już nie ważne.Własnie Listek wyszedł z mojej klatki,pędzę na dół sprawdzic czy coś mi przyniósł :) trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nastepna osoba bez kultury,co za ludzie chodza po tej ziemi!! I nie susze zebow tylko mysle ze do kazdej sytuacji podchodzic z usmiechem :):):):) Jesli ty tego nie rozumiesz to jestes strasznie smutnym czlowiekiem-trzeba ci wspolczuc:D:D Nie mam zamiaru reagowac na zadne obelgi i w dalszym ciagu prowadzic jakiekolwiek klotnie:) Jak komus cos nie pasi to ich problem :):) Nie musze za wszelka cene wyrywac od innych osob gadzetow.....jesli beda chcialy to podadza,nie jestem osoba niepelnosprawna..mam rece,glowe na karku i moge sobie poszukac:):) :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aldona.. głupia jestes:P o! i tyle..:] Więc.. patrze do skrzynki mejlowej a tu 3 nowe mejle. 2 negatywy..i 1 pozytyw :D z U.M w Mrągowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko moj mail to Niezapominajka19_86@o2.pl Jesli znajdziesz nazwe firmy lub kontakt to jesli chcesz to podasz mi.Jesli nie to nie ma sprawy:) Wiem ze czasami ktos wklada bardzo duzo pracy w to zeby znalezc jakies adresy.Wystarczy mi tylko nazwe firmy:) Dziekuje,buziaki:) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpisuja wam jak piszecie do roznych miast bo ja juz troche wyslalam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektóre miasta odpisują,niektóre nic nie piszą ale gadżety wysyłają,a jeszcze inne zero reakcji na prośby:( Mi dosłownie kilka miast odpisało.Mam niewiele gadzetow z miast,bo nieduzo pisalam hehehe troche zamotalam ale mam nadzieje ze kazdy zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore miasta odpisują..:P // eyyy po ile wy macie latt ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzcie na moje pytanie bóóóóóóóóóó.. ile macie lat?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu A ja dizś czekałam tak uteskniona na listonosza a on mi nic nie przyniósł:(((((( zawiedzona jestem i to na maxa pozatym dostałam negatywa od Netii:( parszywy dzięń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Dzisiaj pustki w mojej skrzynce(tak jak wczoraj) ale mam nadzieję,ze to się niedługo zmieni :D:D:D Ja tez mam 14 lat (tz. skończę 21 listopada🌼) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko wyrazy uszanowania twoje teksty zażyły mnie a ta powaga i brak odezwu na głupie zaczepki oby tak dalej jesteś wzprowa forumowiczką:DA tak ogóle to mi dziś z 10 kopert przyszło i paczki no wogóle fajnie!!! napisze od kogo dostałam bielenda-6 próbek jakieś ksiązeczki Coloplast-jakieś książeczki park wodny-pisałam 3 dni temu i dziś mi przyszło:D yourth travel polska-jakaś książka duża gerda-tak jak wyżej katalog Pollena-nic ciekawego nie przysłała format- płytka i kśiąeczka stihl-książeczki florand-jakaś płytka o zraszaczach ksiązkiklasy biznes(taki katalog) 5 próbek perfum od hogo boss dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lat mam 14(tz.skoncze 23 grudnia) imieniny mam 24 grudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do krooooooopa i innych od jakiego reala dostajecie te gadzety???? bo nie wie mdo ktorego pisac ? w google sie wyswietla kilka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko..czyli masz Ewa na imię? :P Moja mama ma na imię Ewa i tez ma imieniny 24 grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko---->bardzo Ci dziekuje za wyrazy uznania:):) :* Staram sie pozytywnie patrzec na swiat i do wielu sytuacji podchodzic z uśmiechem:) Ciezko wyprowadzic mnie z rownowagi no ale wpasc w zlosc kazdemu sie zdarza i ja nie jestem wyjatkiem :D Nie potrafie zrozumiec osob ktore klamia ze sa niepelnosprawne lub bardzo chore tylko po to zeby dostac kilka probek lub notes!!!!!!Wrrrr....... Racja,jest chora...ale sytuacja ktora stwarzaja te zachlanne osoby!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myśle niezapominajko jak tak wogóle można powiedzieć że jest sie chorym jesli tak nie jest śmiala bym sie z tej dziewczyny gdyby do niej ktoś przyjechał osobiście z jakimś upominkiem a tu dziewczyna zdrowiem tryska dracenko są uroki i wady imienia ewa ale nie będe ich wymieniać na forum publicznym bo moge co niektóre osoby zdemoralizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus
jejku ale dzieci...14 lat? co wy tu robicie? do lalek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby\"jestem ładna\"*(ale czy naprawde??) ja jesli jeszcze nie wiesz nie wysłałam tak banalnej i obrzydliwej prośby może ty tak samo jak i tamta dziewczyna wysyłasz ale takie coś mówie ci szczerze jest obrzydliwe zastanów sie nad tym co robisz \"na tym forum jesteś spalona!\" przytocze ci takie najnowsze powiedzenie:DA tak wogóle to rób co chcesz ale przeczytaj mój post troche wyżej i jeśli bedziesz tak dalej pisać że nie pełnosprawna jesteś to niech cie taki los spotka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktou a ty ile masz lat?? 2?? do pieluch!idz z tego forum i mów do nas per pani dziecko a nie włazisz z buciorami jak do swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam napisal ze 14 lat do lalek .. bauahahahah Ty jestes chyba chora na leb. Lalkami do sie bawią male dzieci. A Ty swoimi wypowiedzami chyba do nich zalezysz. Wiec co ty tu jeszce robisz? idz sie laleczkami baw i nie zapomnij zdązyc na 19 przed telewizorek i wlaczycz jedynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×