Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość topik umiera
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeuszzek
atlasyeuropyfree@o2.pl polecam taka paczuszke otrzymalam ze sie az zdziwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dlaczego ale mam przeczucie,że adres podany powyżej jest spalony albo to konto jakiejś prywatnej osoby..... Pozdrawiam , dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi DostałAm dziŚ 2 super paczki 1) od Zeptera ( 5 próbek kremów w tubkach:)))))) 2) 3 smycze + 1 do telefonu i dużo0ooo metek różnych firm od MAGAMa ale się ciesze jednak powiem szczeże że sądziłam że cosik lepiej będzie wkońcu to był długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie opróżniłam skrzyke : -od firmy chicco --->katalog wózki itp artykuły dla dzieciaczków i 4 wkładki laktacyjne -z miasta Tarnowskie góry same foldery i mapka -k2 mapa samochodowa -zespół kankan 2 płytki z muza biesiadna :) -gazeta Fakt --->zajefajna czerwona smych i miły list [widać że sa otwarci na wysyłanie wiec kto nie pisał niech to zrobi] i to wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sier podziała ---->a z jakich miast dostałaś ? i co takiego ? podziel sie łupami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze gadzetyn od niektorych miast sie pozmienialy :P Juz dawno pisalam do jakichs miast,ale wczesniej dostalam od: Katowice: kaszkietowka,brelok z zetonem do wuzka i koszulka Tarnowskie Gory: ok 26 slicznych widomkowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pełna skrzynka paczka z brio paczka od forcha z nowego sącza z poznania z gliwic koperta była porwana a w środku nie było długopisu o którym mowa powyżej z radzymina z czaplinka z olsztynka i z sopotu to chyba mój rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
a ja mam łysą cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a u mnie w koncu jakies paczuszki z: NUTRICIA: - 3 naklejki - magnes z karteczkami na lodowke BEBIKO: - książeczki i z Gliwic ulotki i fajna książeczka. CAŁUSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi\\ewczyny!!!!!!!1 Co raz bardziej lubie te nasze hobby:)))))))))) hahah jednak chyba robie sobie przerwe na klka dni bo troszkę zapał straciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×