Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć dziewczyny 🌼 Na razie ani żelu, ani kartek zapachowych nie widać, ani nie słychać, ani nawet nie czuć :P Za to firma \"VOIGT\" www.voigt.pl przysłała mi przez kuriera paczkę, a w niej: - 10 katalogów - reklamówkę - kilka butelek płynów do czyszczenia (np. paneli podłogowych) Na dzisiaj to wszystko, bo mam nowego listonosza i chodzi jak chce :D Ale za to jest suuuper miły i całkiem przytojny ;) tylko taki jakiś młody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Wlasnie listonosz mi przynios: z bukowiny Tatrzańskiej ale tylko mapę- ktoś dostał cos jeszcze??? (bo koperta byla rozwerwana 4 plyty (takie same) DVD z USA ale nie wiem gdzie ja to zamawialam i czy wogole zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlsnie wzielam udzial w tym konkursie co magdaprobka podawala te odpowiedzi i...Wyskoczylo mi ze wygralam!!! Ciekawe czy dojda czy tylko tak robia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
Proszę, macie jakieś sprawdzone sposoby, kontakty, namiary na kosmetyki, jakieś próbki za darmo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 😘 ale mnie tu dawno nie było, ale sie narobiło :) Dzisiaj znalazłam w skrzynec przesyłke z Ełku-kupa makulatury, Z Jarosławia - kupa makulatury i 2 długopisy, i makulature z Braniewa. Ale licze na to, ze kiedyś sie te rzeczy przydadzą - bede wiedziała gdzie warto pojechac i zobaczyc :) Aha, nadal czekam na żel z nivea i jak nie było tak nie ma... No zapomniłabym, wczoraj jeszcze sporo próbeczek z flosleku :) Zobaczymy czy jutro cos bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wstawiennictwo kobitki:) ja dopiero z aerobiku wrocilam,zeszyt a ty co chcesz sie w kolejke ustwic do mnie??? po pierwsze nie zostawil a rostalismy sie ale juz zeszlismy:P -chyba to sie nazywa docieranie:P a co do uczennicy to mialam propozycje bycia nauczycielka w prywatnym LO ale mam lepsza posade jak juz sie tak interesujesz. a chlopak wciaz jest ten sam :) niezmiennie a jakbys czytal dokladnie to forum od poczatku to nie zadawalbys oczywistych pytan, na ktore odp sa od poczatku forum.... My Stałe Czarnulki juz sie tu znamy \"troszke\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki juz od dłuzszego czasu sledze wasz temat mam nadzieję ze pozwolicie mi dołączyć do was:) ja dziś dostałam z bielendy 6 próbek i z Tołpy maseczke w tubie do skóry tłustej i z trądzikiem :) nawet nie mała bo aż 5ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś 11 próbeczek z Yves Rocher ( 3 raz już wysyłają:P), broszury, plan lekcji, naklejki, zakładki z Senatu RP, i jakieś dziwo z www.avemarusa.com - nie mam pojęcia co to :P z opisu wynika, że jakieś oranżadki na wzmocnienie dla osób powyżej 20 roku życia a na obrazku pies :D:D:D Czekam na piątek - zwykle następuje kumulacja paczuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) Dla wiadomości jutro jadę na wycieczkę i nic nie napiszę tak samo dziś ponieważ mam lekcje do 18.00...A po lekcjach muszę sie przygotować do wycieczki ;-) No to do Soboty;) Pa..😘 Buziaczki dla Was Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie forumowiczki! i znowu długo mnie nie było, ale tyle spraw czasami zwali się na głowę...szkoda słów; przechodzę do rzeczy, przez parę dni sporo się wydarzyło, oto co dostałam: -z multibanku teczkę (bardzo fajna) i notes www.multibank.pl -z Prokomu mnóstwo gadżetów m.in. smycz, podkładkę pod mysz, jakieś foldery, skorowidz i jeszcze parę innych, ale nie wiem do czego one służą( jakieś komputerowe sprawy) www.prokom.pl -z Orange: smycz www.orange.pl -od TVP 2: kubek, pudełko z logo \"M jak Miłość\", koszulkę z \"M jak Miłość\", popielniczkę (chyba to popielniczka, albo podstawka pod doniczkę z kwiatkiem) oraz 2 zaproszenia do Familiady (chyba nie skorzystam) -od naszego kochanego PZPN: parę plakatów, małą piłeczkę, proporczyk oraz ręczniczek z logo PZPN www.pzpn.pl -i najlepsze, bo w ogole do nich nie pisałam i wcześniej nie znałam tej firmy:katalog ogrodów, jakieś nasionka, kolorowe kamyczki (super) oraz probkę nawozu; firma nazywa się Porosa I to chyba na tyle, osławionego żelu jeszcze nie dostałam, za to otrzymałam jeszcze przesyłkę ze Stanów (do zapłaty było prawie 100 zł i jej nie odebrałam, więc nie wiem co to było.... trzymajcie sie wszystkie piękne kobietki, wiosna zawitała chyba na dobre... czas na przegląd w szafie i jakieś zakupy, a może jakiś basen... ja o tym pomyślę a Wy? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
i znowu to samo miało być o próbkch a tu jakś z basenem i zakupami, a kim ty jesteś do cholery, wchodzisz na nasze forum , podajesz jakies dziwne adresy i o zakupach gadasz, my tu takich nie chcemy, mogłas chociaż zapoznac sie z tym co bylo pare stron wczesniej a nie!!! zaraz cię zlośnica pojedzie zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba jakaś złośliwość albo beszczelność! Dziewczyno czy ja Ci zrobiłam coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnico,widze,że nie ja jedyna tak \"docieram sie\" z moim chłopakiem ;) u mnie wczoraj przesyłka z walmarku,pełno makulatury.A dzis czekam na moja listonoszkę :) pozdrowienia dla wszystkich stałych bywalczyń 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdykam----->A ty kim jestes?!Bo totinka to stala forumowiczka ktora caly czas dodaje nowe adresy a ty dodalas jakis?! totinka----->na jaki meil pisalas do tvp 2?Ja pisalam ostatnio do M jak Milosc ale napisali ze tylko w konkursach mozna cos wygrac:( U mnie na razie pusto moze listonosz jeszcze przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 😘 wiecie co...mam smutną wiadomość...jesteśmy zgłoszone u moderatora do usunięcia... Ja czekam na te miniprodukty z La Roche-Posay-dla mnie, mamy i siostry. I tyle. Poza tym mam z Urzedu Pracy smycz i długopis z napisem EFS. Bardzo ładne, granatowo-srebrne. A czy jak dostałyscie pierwszą przesyłkę z Tołpy z tą kartą członkowską to były też tam jakieś próbki? Aha, czekam jeszcze na Iwostin. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLko wejdź na stronkę http://ww2.tvp.pl/3580,20050218179752.strona , i tam masz wszystkie adresy, maile i telefony do TVP; mam nadzieję, że znajdziesz, jeśli będziesz miała jakieś problemy daj znać:):):) pozdrówka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jestesmy zgloszone do usuniecia?!To nie fair na tym forum jest tyle adresow!!!Tak sie rozwinelo...Ale jak zamkna to forum to prosze zeby mnie ktos poinformowal na moj meil na jaki adres przeniososa to forum:(Juz raz tak bylo na kafeterii bylo tylke stron na forum a tu pewnego pieknego dnia echodze sobie a tu pisze ze nie istnieje takie forum...Nie moga go usunac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusssiu, a skąd to wiesz? A wiesz może dlaczego miałybyśmy zostać usunięte? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na forum redakcyjnym i tam jest temat o temetach do usunięcia...no i tam jest nasz adres i takie coś że wieczne kłótnie czy coś w tym stylu. Weszłam bo chciałm prosić o usunięcie jednego z moich tematów, w końcu tego nie zostawiłam bo mnie po prostu wcieło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dostałam dzisiaj przesyłke ze str www.mydziewczyny.pl i tam była podkładka pod myszke, majteczki z always, kalendarzyk miesiączkowy i wkładka descrite no i miły liścik ze tak długo musiałam czekac. Z wp napisali mi ze nie wysyłaja darmowych gadzetów, jak bedzie taka możliwosc to napiszą taką wiadomośc na stronie. A zelu z nivea nadal nie ma :( Ide szuksac nadal stronek :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Brand emotion napisali że wyśla mi smycz z Katowic tez odp pozytywan Yves Rocher także Z zyskaj zdrowie tez pozytyw odnośnie gadzetów No i to jak naraze bedzie tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Dzisiaj laseczki spotkała mnie miła niespodzianka :) Listonosz przyniósł mi dwie paczki. Okazało się, że obie są z UM GDAŃSK, a w nich było: - 10 bajeranckich długopisów - 20 smyczy - 20 pinsów - kuuuuupa map - kuuuuuuupa folderów Na dzisiaj tyle :) Zobaczymy co będzie dalej :P Pozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Karolka, że jakoś dziwnie od dwóch dni u mnie listonosz nie chodzi :( tylko gość z poczty od paczek łazi :) Tyle dobrze, ale dziwne to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×