Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześc laseczki U mnie dzisiaj smycz, oraz ulotki, kalendarzyk, balonik i długopis z zyskaj zdrowie :) Hmmm ciekawe jak bedzie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Dzisiaj u mnie skromniutko bo tylko katalog Victoria's Secrets oraz jakas płyta z USA Solaris Express Developer Edition - dostał już ktoś taką??? Co to jest Pozdrowionka i milego dnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj 2. koperty: * Taberna Saponaria - 4. probki kremu Dzika Figa (2. na dzien i 2. na noc; adres: zapytaj@saponaria.com.pl * NUXE - 2. probki (krem do rak i krem do twarzy), broszurka i list. Tylko nie wiem, skad Osmoza ma moje aktualne dane... Kiedys do nich pisalam, ale nie dostalam zadnej odpowiedzi. NUXE Paris to kosmetyki dystrybuowane w naszym kraju przez firme Osmoza Sp. z o.o. z Krakowa. Mozna probowac wysylac maile na adres: infonuxe@osmoza.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki 😘 Wkońcu mam sprawnego kompa :D U mnie dzisiaj znowu próbki z saponaria (link wyżej) przysłali mi 2 raz, chyba im sie cos popiepszyło, bo pare dni temu dostałam - ae lepiej dla mnie, oraz próbki z Yres Rocher( nie wiem czy dobrze napisałam ;) I tyle Ciekawe co bedzie jutro w skrzyneczce? http://www.frantoiorinaldi.it/english/free_sample.php próbka oliwy z oliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie są
m.z. i l.s. blizniaczki syjamskie?:> dziwne ze razem zniknely w tym samym czasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Z postu powyżej dowiedziałam się ciekawych rzeczy :P a. że jestem ze Złośnicą bliźniaczką b. że zniknęłam Kurcze dobrze wiedzieć :D U mnie dzisiaj tylko nagroda z konkursu z gazety siostry :) Chociaż nie wiem czy tylko, bo jeszcze do skrzynki nie zaglądałam, ale akurat to mi listek przyniósł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki U mnie jeszcze listonosz nie chodził, ale mam nadzieję,ze coś przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chciało mu się przynieść tego wszystkiego na górę i zostawił w skrzynce :P - AMBASADA PORTUGALII (pins, długopis, widokówki, mapa, foldery) - silikonowa bransoletka z USA (niestety nie pisze skąd :/ ) - STRONIE ŚLĄSKIE (widokówki, mapa, foldery, zakładki) - KAPPAHL (karta rabatowa :D 30% zniżki ) Dzisiaj to wszystko :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj listonosz przyniósł kartke z hogo boss - śliczne perfumy i paczuszke z nutrici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj pustki (tak nielubiane zreszta)... ale ja nie o tym chcialam. Niedawno pisalam, ze dostalam pelnowartosciowy krem i upominek od corci. Otoz znalazlam ten adres - jest na stronie sklepu internetowego Herbsecret; http://www.herbsecret.pl/index.php?page=contact.php; kontakt z firma Andean Medicine Centre Ltd Oddział w Polsce: contact@herbsecret.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tołpa nareszcie przysłała długopis kartę i próbki. Czekam na Redermic i Dermikę. Napisałam ślicze maile do Jurajskiej (o gadżetety) i do TVP 2 (też o gadżety). Pozdrawiam stałe forumowiczki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka_no_smile
Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list został wysłany do Ciebie na szczęście. Oryginał jego znajduje się w Nowej Anglii. List ten okrążył cały świat 9 razy. Teraz szczęście zostało wysłane do Ciebie. Otrzymasz szczęście w ciągu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jeżeli go odeślesz dalej. To nie żart. Otrzymasz je na pewno! Wyślij ten list do ludzi, o których wiesz, że potrzebują szczęścia. Nie wysyłaj pieniędzy, ponieważ szczęścia nie można kupić- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu. On musi opuścić twoje ręce w ciągu 96 godzin. Oficer RAF-u otrzymał 70 tysięcy dolarów. Jacek Włod wygrał 40 tysięcy i je stracił ponieważ przerwał łańcuch. Natomiast Gorawale stracił żonę w ciągu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódł cyrkulację tego listu, mimo tego, że przed śmiercią żony wygrał 95 tysięcy dolarów na loterii. Pieniądze zostały przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydował się wysłać ten list. Proszę wysłać 20 kopii tego listu, zobacz co się stanie w ciągu 4 dni. Łańcuch pochodzi z Nowej Anglii i został napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Południowa). Ponieważ kopie muszą krążyć po świecie, musisz wysłać je do znajomych i przyjaciół. Po kilku dniach otrzymasz niespodziankę. To prawda nawet jeśli nie jesteś zabobonny. Zwróć uwagę na Contantina p. Otrzymał łańcuch w 1968 roku. Poprosił sekretarkę o sporządzenie 20 kopii i wysłał je. Parę dni później wygrał 2,9 milionów dolarów na loterii. Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymała list i zapomniała, że list musi opuścić jej ręce W ciągu 96 godzin. Utraciła pracę. Później po odnalezieniu tego listu wysłała 20 kopii. Niedługo dostała lepszą pracę. Dolan Maranita otrzymał list. Nie uwierzył, wyrzucił go. Po 9 dniach ZMARŁ Sorry, ale nie chcę mieć pecha ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przeproszeniem, ale ktos tu sie musi zdrowo puknac w czolko albo glowka o sciane... A juz ponadto wszystko, wedle mojej orientacji, takie lancuszki wysyla sie poczta tradycyjna do konkretnej osoby / osob. Ty poszlas na latwizne wrzucajac list na forum... Tobie to lenistwo pecha przyniesie, a nie - jakis lancuszek, czy rozaniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja powyzsza wypwiedz jest skierowana do persony o nicku kaszka_no_smile Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolastyny tez dostalam taka wiadomosc jak daria:(No coz sprobujemy za kilka m-cy a teraz zycze pelnyxh skrzyneczek ide wkuuuwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzisiaj przyszło z UM Szczecin kilka folderów o mieście i letnich zlotach żaglowców z mapką oraz 2 breloczki troche skromnie ale zawsze. jak na pierwszą przesyłke z serii 120 maili do UMów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj katalog Schaefer... dzisiaj pustki...ogólnie jakiegoś doła załapałam ostatnio,tak,że nawet próbek już nie szukam...ehhh...oby do wiosny kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Ale u mnie dzisiaj pogoda to masakra :( Zimno jak diabli i do tego pada, pada, pada :( Listek jeszcze u mnie nie chodził więc nie wiem czy coś dostałam czy nie. shimmy -> nie smutaj się 😘 w takie pogody to każdemu nie bardzo się chce uśmiechać 🌼 ale trzeba być dobrej myśli, że jak najszybciej przyjdzie wiosna :) Całuski laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
U mnie listonosz wlasnie zawitał a dzisiaj przyniósł: * PALOMA - 3 testery fluidów ( bo o nie prosiłam) i broszurki *DR. GRANDEL 5 próbeczek w tym 1 maseczka próbki nawet dosyć sporawe POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
ja mam takie małe pytanko odnośnie gadżetów pisałam do jurajskiej i do browarów- ale nie wiem czy male były "wystarczająco ładne" ;)jak prosicie właśnie o jakies gadzety to "jak upiększacie" swoje maile??? bo na razie dostałam tylko 4 długopisy i 2 smycze +taka podkłatkę z firrm OPOCZNO i BEKO mam nadzieje że wkrótcę stana się tą "czarną" ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacjĘ
hahahahaha o Boże widzisz i nie grzmisz ehehe analfabetyzm górą wśród Polaków lub Polaczków hehe naucz Ty się dziewczynko tej ortografii- wskazane jak najbardziej zanim zaczniesz czyjeś błędy poprawiać bo kilkakrotnie Ci sie udało chyba je na pamięć wykułaś heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×