Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

samantha--->faktycznie na tym konkursie co masz 1 miejce nie naliczaja pkt pewnie nie maja czasu:P A na winiary to ja od przedwczoraj szukam tego 3 jajka i nigdzie go nie ma(znalazlam tylko w przepisach i poradachh:/Wie ktos gdzie jest 3??! A tak w ogole to dopiero wrocilam od rodzinki ale przywiozlam probki:PDostalam od babci ktora przywiozla z zagranicy.Pracowala w roznych hotelach i tam jej dawali wiec przywiozla tego troszke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na free-amciu jestem zarejestrowana ... dodałam już 3 linki i dalej nie mam dostępu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
free amciu to beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wynocha stad ci co je reklamuja!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim ! Dawno nie pisalam, poniewaz \'czasu wolnego brak\'... W ciagu minionego tygodnia otrzymalam 9. przesylek. Poniedzialek: * INFOPLUS - 5. testerow Mustela dla corci i jedna probka Plante System dla mnie; *Humana - 2. probki herbatek granulowanych dla dzieci oraz ulotki info dotyczace zywienia dzieci; * Klub Konsumenta Delektynka - magazyn klubowy i torebka kawy zbozowej Anatol (do klubu zapisalam sie juz jakis czas temu); * Port Lotniczy Poznan - Lawica - spore pudlo tekturowe zawieralo 7. dlugopisow, 12. olowkow, kilka papierowych torebek do pakowania, kilkanascie papierowych daszkow na gumce, 3. gazetki \'kierunek Lawica Poznan\' (wszystko opatrzone logo tegoz portu lotniczego); * Parlament Europejski (Biuro Informacyjne w Polsce) - 2. duze magnesy na lodowe, 2. szerokie i kolorowe smycze, ulotki info u PE, przypinka i 2. miniksiazeczki \'Moje Prawa Podstawowe w Unii Europejskiej\'. Wtorek: * ZWiK Olawa - pelnowymiarowy kalendarz \'07 formatu A5 w twardej oprawie; * ZWiK Szczecin - czapeczka z daszkiem, kalendarz stojacy (taki konkretny), teczka formatu A4, ksiazka dotyczaca wody (wodociagi - to moja branza :) ), 2. grubasne notesiki na zapiski i jeden z magnesem na lodowe, broszury info dotyczace kanalizacji... :) * Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu - broszury info dotyczace Poznania. Piatek: * Bielenda (po raz drugi) - 7. testerow i ulotki. Sama bylam zaskoczona taka obfitoscia przesylek...oby tak dalej - i u Was i u mnie :) Pozwole sobie dodac, iz przegapilam nagrode na www.look4win.pl - najprawdopodobniej o ksiazke chodzilo :( Ponadto odmowy: - UM Gorzow Wielkopolski; - portalu Wirtualna Polska; - firmy P.P.H. Biofluid. Co do adresow @ - postaram sie je podac, najpozniej, pojutrze. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Forumowiczki tegoz zagadnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa sztuka
Dziewczyny poratujcie gdzie jest trzecie jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś zaczyna się dziać z forum... Znowu pełno spamu i jeszcze te pomarańczowe (nie wszystkie). Poza tym mokrego Dyngusa :)) ja dzisiaj powysyłałam trochę e-maili, ale jeszcze żadnego pozytywu. Może jutro coś dostanę... dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też powysyłałam troszke maili do UMów, poza tym dostałam w piątek przesyłkę z UM w Łapach Nie wiem czy inne tak robią ale ja po każdej otrzymanej przesyłce wysyłam im podziękowanie. ktoś pytał o to bikini , ja jakis czas temu też zadałam to pytanie ale nie było odzewu. Mnie akurat takie rzeczy nie interesują. kliknijcie mojego motylka HJENA sie zwie i drugi męża AIRG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie te pomaranczowe wciaz sie mnoza:(Tu sie robi spamowisko wielkie!!!Coraz mniej jest tu stalych forumowiczek(zlosnica,stokrotka,samanntha,alessa,hjena i wiele innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszytskim :) Katjen25: ja przegapiłam dwie nagrody za 200zł na look4win. Już od jakiegoś czasu w ogóle tam nie zaglądałam, teraz weszłam z ciekawośći, a tam taka wiadomość. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJENA jak ja dostaje fajna paczke to tez wysyłam maila z podziekowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20--->z tym spamem to nie do ciebie:)) Ale mam na mysli pomaranczowe nicki ktore albo pisza o niczym albo podaja linki ktore nie dzialaja:/Ostatnio to fotum odbieglo od tematu mam nadzieje ze sie to zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dopiera teraz mam troszke czasu i zasiadłam przed kompa. Karolkaaa---------->własnie zobaczyłam twoje zdiecie w konkursie na cacharel-u, oczywiście ocenka 5 :) Nie wiem czy gołosowałas na mojego psiaka, jeśli nie byłabym wdzieczna za głosik :) jestem tam pod takim samym nickiem ( a co do tego konkursu, to mogą na niego głosowac tylko zarejestrowani tam? ) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Podaje adresy, ktore przyczynily sie do tego, ze otrzymalam paczuszki, o ktorych pisalam wczoraj; infoplus@infoplus24.pl http://www.infoplus24.pl/?page=PSkinTest - powyzszy link dotyczy otrzymania testerow na podstawie wykonanego testu skory; dps.pharma@mail.icu.pl - Humana; http://www.delecta.pl/1264.htm - zaproszenie do KK Delektynka; biurozarzadu@airport-poznan.com.pl - Port Lotniczy Poznan - Lawica; epwarszawa@europarl.europa.eu - Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego (to chyba ten adres, ale pewna nie jestem...); biuro@zwik.olawa.pl - ZWiK w Olawie; zwik@zwik.szczecin.pl - ZWiK w Szczecinie; centrum@cim.poznan.pl - Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu; http://www.bielenda.com.pl/index6.php?lang=pl - kosmetyki naturalne firmy Bielenda. To chyba tyle. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Pap !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niektore slowa/wyrazenia/zdania sa napisane grubsza czcionka - to ja nie mam pojecia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssandra, sadze, ze nagrody, ktore przegapilas - to \'tylko\' 2. kupony rabatowe na ta bielizne Senland, czy jakos tak... Ja oprocz tej ksiazki rowniez przegapilam ten kupon. Papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam w tym konkursie to chodzi o to zeby zdjecia dodawac i inni maja je oceniac czy co?!bo nie kumam:((Oczywiscie zaglosowalam na psiaka-5 sliczny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę poprosić o jakieś strony z darmowymi szminkami itp. ?? Bardzo mi są potrzebne ... Prizee.com jest suuuper :D Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) dziś dostałam 2 zestawy DOVE z tego wiosennego konkursu:) jeden dal mnie i jeden dla mamy:) są cudowne. Dobrze że to nie te szaliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki 🌼 W święta i dzisiaj wysłałam około 30 maili z prośbą o gadżety i 5 z prośbą o próbki. Aż mi program pocztowy zaczął świrować. Nauczyłam się formułować maile z prośbą o gadżety (nareszcie) wcześniej mi się to wydawałao niemożliwe. (Pewnie zaraz zostane nazwana tępakiem lub coś w tym rodzaju). Co do free amciu to korzystam, nie mniej jedna ta stronka wydaje mi się jakaś dziwna...ale zobaczymy. Może akurat coś z tamtych adrewsów przyślą. :D:D:D Życzę rytualnie pełnych skrzyneczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolkaaa-----> nie bardzo kumam ten konkurs, nic tam na ten temat nie pisze, no ale zobaczymy :) ziekuje za ocenkę psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lineczek na maila do Masła mazurskiego-wysyłają deski do krojenia, naklejki, długopisy, maselniczke... Warto! Opłaciło się nareszcie gapienie się w Google :):):) Jeszcze pokroqwiec na banana z Chiuqity czy jakoś tak :) (pewniak za ładnego maila) roleszczuk@chiquita.com :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria2005 jeśli chodzi o ambasady to proponuję wpisać w google, jaka ambasada Cię interesuje, a z pewnością coś znajdziesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
1) rozłączka usb z zegarem od Banku Millennium 2) koszulka & smycz od dove (prawdziwe piękno) 3) HUGGIES 4 próbki pieluch jednorazowych 4) wyciąg z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka
do agusssia proszę powiedz jak Ty piszesz te prośby o próbki.... to właśnie chyba ja jestem strasznym tępakiem bo nie wiem jak to ująć w słowa... mój email foczkaasia@interia.pl proszę i dziękuję pomóżcie dziewuszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lineczek do mazurskiego dla wszystkich zainteresowanych :)biuro@ascokrakow.pl To jest mail kontaktowy. P.S-przepraszam że tak późno :D:D:D 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika9
vika9@op.pl piszcie tu ja dostalam dzis od nich dlugopis,naklejke i taki fajny notes na magnes.Adres znalazlam na free amciu jak nie wierzycie ze jest prawdziwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probeczka999
pisalam kiedys na ten adres co prawda nie z free amciu ale z jaiegos innego forum i przyslali mi olowek i magnes na lodowke:))Nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×