Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hejka u mnie dzisiaj negatyw z Gostynia pozytyw ze Żnina i przesyłki z UM w Suchowoli, Śmiglu, Tarnogrodzie buuuuuuuuuu nikt mi dzisiaj nie kliknął motylka :( jeszcze trochę i by kipnął w kalendarz buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena---przepraszam:*nie mialam dzis czasu nawet o swoim zapomnialam ale widze ze ktos go doladowal ale i twoj juz doladowalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki dzisiaj dostalam tylko gazetke ty i Twoj dom- ale bez zadnych dodatkow ;) buuuu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na gazetke i jakos nie moge sie doczekac, przyszła 1 chyba z rok temu i na tym koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo dziwne ze dostalas bez
dodatkow :O ja mialam plyte z muzyka liptona i zel pod prysznic z Dove 55ml. Ale powiem Wam ze ta gazetka jakas taka przeterminowana jest :O Powinnam ja dostac przed Wielkanoca a nie teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zabieram się za wysyłanie maili do pozostałych 15 województw naszego pięknego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolkaaa------> wczoraj wysłałam maila tam gdzie ty dostałas fajne rzeczy, a dzisiaj mi napisali, że mogą mi przesłac katalog z ich produktami jeśli jestem zainteresowana :( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zadzwonię do mojej teściowej i jak ona dostała coś (chodzi mi o ta gazetkę Ty i Twój Dom \" to normalnie napisze im takiego maila ze szok . A teraz czekam na listonosza - oby dzisiaj mi coś przyniósł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do wszystkich województw, oprócz swojego, do telewizji. Z jednego województwa już negatyw. Aha i jeszcze do wód mineralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki może ktoś się bawi w koloniadę i potrzebuje punktów do zgłoszenia? mam kilka na zbyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś i wczoraj: Glt-płytka, mnóóstwo broszur atur- katalog domy w horyzoncie- katalog tucholski pk- mapka, broszury ( z tego cieszę się najbardziej ;) Adriatyk- cudowny katalog Silesia- katalog Słowacja- świetne broszury! wprost zachwycające Scan holiday- od dawna obiecany katalog w sumie to się cieszę, bo interesują mnie podróże i te rzeczy które dostałam w gruncie rzeczy interesują mnie najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmkkaa
hej dostalyscie juz nowa gazetke na wiosne Ty i twój dom ? bo ja jeszcze nie :(:( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis ponad 30 probek z miraculum i katalog domy na horyzoncie:D Ogolnie nie jest zle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie PYTANIE: czy znacie firmy, które mogą coś przysłać dla dziecka? chodzi mi o nazyw firm, nie muszą być e-maile :) byłabym wdzięczna :* wysyłałam już do tych, które wpadły mi do głowy, ale póki co 2 negatywy ;Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA, na jaki adres pisalas do Miraculum ?? Ja dostalam, dzisiaj, od nich testery balsamu do ciala (5 * 10ml). Nic ponadto, rzekomo nie posiadaja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop_ , ja otrzymalam przesylki dla mojej corci od firm i marek takich jak: Gerber, Hipp, Nutricia, Poltrade Waletko i Mustela. Adresow poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 dziękuję bardzo:* adresików szukać nie musisz, chyba sobie poradzę:* poza tym doładowałam Ci motylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże a u mnie PUSTKI - jak jutro nic nie dostanę to lepiej niech w piatek listonosz sie u mnie nie pokazuje ;) kurcze przyzwyczailam sie ze dostaje \"coś\" a teraz.... Pozdrawiam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszłyście o konkursie timoteya?? jak ma ktos 4 kody i wyśle podobo ręcznik (albo zestaw ręczników) przysyłają dzisiaj w tv. widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam tą reklame, ale niestety nie używam takich szamponów - a szkoda, bo moze bym sie załapała na jakiś ręczniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×