Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ankieta wypełniona, postanowiłam zbierać na ekspres do kawy, przyda się baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :*Dzieffczynki sorrka że bardzo długo nie pisałam ale nie mam czasu:( dziś u mnie próbeczki z Yves Roher :*:) A o jaką ankiete chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj i dzisiaj pustki... Licze na dzien jutrzejszy i spora ilosc przesylek :) Pozytyw od Miraculum (po dluuugiej wymianie korespondencji). A propos; gdzie podziala sie mala-zlosnica, Lady_Stokrotka21, samantha22 i inne aktywne, niegdys, forumowiczki ?? Hm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam bywalczynie :) U mnie dzisiaj kolejny dzien wieje pustkami w skrzynce :( Znalazłam tam tylko bilet do cyrku, no ale wstep za free tylko dla dzieci, a zniżka do 18 lat - wiec sie niestety nie załapie. Ale miejmy nadzieje,że jutro coś sie tam ciekawego pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25---------> wpadam na forum jak tylko mam chwilke czasu, niestety przes świeta, w moim konkursie spadłam aż do 4 m-ca, no i trzeba było nadronic zaległości. Obiecuje wpadac cześciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długaśnej przerwie,ale na święta wyjechałam a od środy mam maraton urodzinowy.Od 11 do 14 kwietnia,dzień po dniu urodziny moich przyjaciól, w tym moje w piatek 13 :D próbek brak :) samantha => jak tylko wróciłam,zagłosowałam na przepis :) motylki poklikane :) a teraz ide trzeźwieć na jutrzejsze wielki święto :D 😘 dla stałych bywalczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam z Um , z Mogilna i Barcina. Dzisiaj jeszcze nie wiem. Jutro to ja mam egzamin. trzymajcie za mnie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dostałam druga taka sama przesyłke z um kórnik :) chyba sie pomylili i przysłali jeszzce raz.teraz jeszzce dołorzyli fajny magnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu cos przyszlo :) Dzisiaj 4. przesylki: * UM Konin - przesliczna ksiazka w twardej oprawie pt. \'Konin na starych pocztowkach\', breloczek, drewniany wypisany :) dlugopis z glowa Mikolajaka na sprezynce (dla coruchny mej zapewne) i krotki list; * ZIOLOLEK - 4. probki kremu Linoderm Omega, cale mnostwo ulotek i list; * serwis www.leczsiezdrowo.pl / Heel Polska - drobny upominek za udzial w konkursie \'Twoj maluszek slodko spi\': elektroniczny termometr, naklejka \'Dziecko w samochodzie\', \'Poradnik dla mam\' i mily list; * NFOSiGW - naprawde przydatne materialy info dotyczace ochrony srodowiska i podkladka pod myszke z logo tejze instytucji. Ponadto negatywy od: - NIVEA (dlugi i obfitujacy w info na temat produktow sygnowanych nazwa NIVEA); - BOK Orange (pani kulturalnie odsyla mnie do punktow sprzedazy i salonow Orange). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, odnosnie przesylki z Konina - koperta byla delikatnie naderwana... Hmm, ale chyba nic nie zniknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketingowiec
Witam Państwa! Chciałbym dzisiaj poinformować o możliwości otrzymania atrakcyjnych zestawów gadżetów od naszej firmy. Trzeba napisać maila na podany niżej adres. marketing-zegar@o2.pl Adres mailowy jest chwilowy, ponieważ nasza firma dopiero rozwija działalność. Umieszczam tu tą informację, ponieważ zalezy nam na jaknajszybszym rozpromowaniu naszej firmy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja nie wysyłam maili nie znając nawet adresu strony czy telefonu..ale to wasza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strandardowo jeszcze nie zajrzałam do skrzynki, ale mam przeczucie że i tak nic tam nie znajde, poczekam aż przyjedzie mój chłoptaś i po drodze zobaczy, czy aby czegoś ciekawego dla mnie tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketingowiec
Proszę nie podawać swoich danych w pierwszym mailu, bo nie wiemy, czy wystarczy gadżetów dla wszytskich! Z Autorami maili się skontaktujemy. Nie chcemy, aby posądzali nas Państwo o próbę nadużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketingowiec, a gdzie mozna znalezc jakakolwiek informacje na temat firmy, ktora tak chcecie rozpromowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quessta
czesc dziewczyny chcialabym sie u was zarejestrowac ale ja chyba za ciemna jestem .pomoze mi ktos?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
Dziewczyny, pewnie juz ten link był, ale podam go, bo macie okazję zrobić dużo dobrego... http://www.przeszczep.pl/main/a/temat/id/120 Możecie tam dostać druczki oswiadczenia woli (albo je samodzielnie wydrukować)..za darmo oczywiście... Myślę, że to bardzo ważna akcja, a nic was nie kosztuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wysyłała do tych \"marketingowców\". Nie wiadomo kto to, co to itp. Poza tym taaake pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketingowiec
Witam Ze względu na ogromne zainteresowanie, będziemy zmuszani wybrać autorów najlepszych maili. Z autorami takowych skontaktujemy się. Oczywiście mogą zawsze Państwo napisać drugi raz maila. JESZCZE RAZ PROSIMY O NIE PODAWANIE DANYCH ADRESOWYCH W PIERWSZYM MAILU! ZOSTANĄ PAŃSTWO O TO POPROSZENI GDY WYBIERZEMY MAILA PAŃSTWA AUTORSTWA NA JEDEN Z NAJPESZYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze wkręca
pewnie ze wkręca :D napisałam do niego z lipnego maila i zero odpowiedzi :D zaraz potem założy temat pt. jak się ludzie dali nabrać i zaspamuje skrzynki :O 🖐️ i będzie się uważał za super dowcipnego..zauważyłyście, że nie odpowiedział na zadne pytanie dot. firmy? druga opcja- to jakiś student robi badania dot. naiwności ludzkiej w necie... i co, trafiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollksa
atlasyeuropyfree@o2.pl kto ma ochotę na super atlas europy, jedyny mankament to niestety duzo reklam na poczatku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketingowiec meila napisac nie umie?!?!Nie z nami takie numery:)) A u mnie dzis -domy ktore kochamy(po2 dniach doszlo:)) -yves rocher(2zapachy meskie+7 probek) -biuro podrozy nie pamietam jaka nazwa jeden informator a koperta taka wielka-postarali sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollksa, z tymi atlasami to juz od dawna historia sie ciagnie :) Czy aby na pewno otrzymalas ten atlas ?? Hm ?? :) U mnie dzisiaj pustki i jeden negatyw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×