Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Daryllla powinna dostac
o tak agusssia masz racje ;) nawet z super bonusem jej nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daryllo, dziecko ty chyba nie wiesz co pojęcie \"klasa\" oznacza O.o No chyba, ze u was na wsi tak się mówi.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda jest super! Świetnie chłodzi w ciepłe dni albo w dusznym pomieszczeniu :) Ps. Tyle razy postanawiałysmy ignorować takich \"ludzi\" jak Darylla, więc może tym razem wreszcie wcielimy to w życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda jest super! Świetnie chłodzi w ciepłe dni albo w dusznym pomieszczeniu :) Ps. Tyle razy postanawiałysmy ignorować takich \"ludzi\" jak Darylla, więc może tym razem wreszcie wcielimy to w życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryllla powinna dostac
Ale ja nie powiedzialam, ze swinki sa brzydkie :) na swoj sposob sa urocze tak jak i Ty moja droga ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ty bys godziny nie przeżyła a inni musza MIESIĄC to się nazywa poczucie wartości skoro jesteśmy upodleni i to przez własny rząd u mnie na wsi są porządne kamienice i nie zaszczane tylko zapchlone prze takie coś jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az musialałam tu zajrzec :P znow wieje smrodem:P darylla a moze ty dupy dajesz za tysiaka? skoro twierdzisz ze nie za 900set :P ha ha:P nie opowiadaj tylko spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tylko zastanawiam
skąd biorą się tacy ludzie ja ty darylla, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryllla powinna dostac
Ok juz wiecej sie nie wypowiem!! Darylllo dzieki za chwile radosci i usmiechu (oczywiscie z Twojej glupoty). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ UBLIŻANIA< TAK? A TY TO NIBY CO ROBISZ? CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ? ŻE BĘDZIESZ NAS OBRAŻAAĆ A MY CI ZA TO PODZIĘKUJEMY? IDŹ DO KANAŁU CZYLI DO TWOJEGO DOMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryllla powinna dostac
agusssia kliknelam Ci w linka. Ale powiedz mi jak o dziala bo wyswietlila mi sie strona glowna wiec nie wiem czy masz zapisany moj glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj..może po prostu zacznijmy ignorować tą idiotkę..phhi darylla - dama ze spalonego teatru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kliknięcie. Twój głosik zapisany :) 🌼😘 Widze że moderator odpowiedział na moją prośbę, wpisy Darylli skasowane. Pozdrawiam i życzę mniej utarczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słów krytyki, moja droga to przymuję je do siebie i dokładnie o wszystkim myślę. Jednak pod warunkiem, że tak krytyka jest kostruktywna. Jeśli z powodu IQ -1 nie wiesz co to, poszukaj w słowniku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!1 Kurcze u mnie listonosz sie zbuntowal i nic mi nie przynosi a to ... drań ;) http://www.free-thongs.com/index.html znalazlam jeszcze stringusie ;) formularz dopiero co wypełniłam więc \"mam nadzieję\" że je dostanę ale w 100% pewna nie jestem ;) Do jutra- moze jutro dostanę \" coś \" Pozdrowionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki pomóżcie mi... Napiszcie mi jak Wy prosicie o te próbeczki kosmetyków... bo mnie nigdy jeszcze nic nie przysłali... :( Tak mi przykro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shout to jak czytanie baji dzieciom;) tylko,ze tutaj nie opowiadasz a zachwalasz produkt, firme, marke, smak,zapach , aromat..... piszesz opowiadanie...bujne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam mały problem z wejsciem na stronke ecco i zaaktywowaniem motylka, wiec taka prośba jesli jest tu jeszcze ktos czy mógłby go doładowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę z wywalenia Darylli :) Chyba pokocham moderatora :) Moja prośba spełniona-darylli brak HURA HURA HURAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) tak czytam te posty i widze ze tu jakas darylla czy jakos tak sie panoszyła :/ tylko szkoda ze wczesniej nie weszłam bo juz jej wypowiedzi nie ma a szkoda bo bym pare słów jej napisała a teraz nie wiem o co chodzi :( nie martwcie sie pewnie dziewucha dawno sexu nie uprawiała i sie wyrzywa na innych. pozdrawiam laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
czyżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane po długiej nieobecności 😘 u mnie ostatnio tylko wygrana z redermic i katalog bon prix.Zawsze jak mnie nie ma ciekawe rzeczy sie dzieja,albo chodzą pogłoski,że maja forum usunąć albo Darylka nas odwiedza ;) masz racje Kasia 19=> to zapewne frustracja seksualna singla,ale skoro Daryla zarabia takie kokosy niech kupi sobie \"przyjaciela\" na baterie.Jej ulzy i nie bedzie nam forum zaśmiecać swoimi bzudrnymi wypowiedziami. samantha22=>przepisy ocenione na 5 :) powiedzcie mi najkrocej jak się da,jak mam klikać na Wasze motylki:) samo kliknięcie w link wystarczy? życzę pełnych skrzyneczek,ja własnie wyczekuje na mojego listonosza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyczekuję listonosza :) Mam nadzieję że przyniesie coś fajnego :) Bo czekam na gadżety z TVP2, Jurajskiej oraz Województwa małopolskiego :) Oraz na próbki z Dermiki. Już nawet nie pamiętam gdzie maile wysyłałam czy formularze wypełniałam. ;) Sporo tego było. Ale idę napisac śliczny mail do Yves Rocher :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smantha22
Dziekuje shimmy 😘 jak narazie jestem na 1 miejscu, no ale jeszcze troszke czasu do konca konkursu, mam nadzieje,że z waszą pomocą wygram :) A co do motylków, to jak sie wyswietli str ecco to jest "stwórz motylka, wygraj nagrode", klikamy na motylka i pokazuje sie łąka z motylkami, w lewym rogu pisze "znajdz motylka" i pojawia sie motylek. Trzeba kliknąc "dodaj energii" To tak w skrócie :) I dziekuje za aktywowanie motylka, nie wiem komu, ale dzikuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio często tu bywam :):):) Wysłałam maile do Sagi i Liptona (razem bo to jedna firma), oraz do Yves Rocher :) Mam nadzieję że po świętach moja skrzynka będzie pękała w szwach :) I tego samego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×