Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość DaRyLLLLa
co tam słychać zbieraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
spadaj darylla !!! możesz pozazdrościć pomidorowi inteligencji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u mnie tylko Makro dzisiaj ;) grack=> dobre z tym pomidorem :) uciekam myc okna.... buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
hej dziewczyny :) widze ze ktos tu niemile widziany przybył .. jak cos ci sie nie podaba to spadaj na drzewo !! bo jestes tepa jak paczka gwoźdźi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja własnie wróciłam do domku i niestety w skrzynce 0 :( Kobitki głosujcie na mój przpis - str w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRolKaAaA
rondua***---->Witamy wsrod czarnych:)) A u mnie dzis listonosz jednak nie chodzil:((Ale szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
http://free.amciu.com Darmowe Gadżety, kubki, smycze, katalogi, praktycznie wszystko co można dostać za darmo z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.gamar.com.pl/new/grafika/katalog.jpg&imgrefurl=http://www.gamar.com.pl/new/index.php%3Fm%3Dzamow_katalog%26PHPSESSID%3D37c4a155d1e69497fb989407a0b99505&h=300&w=490&sz=38&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=5JXEWv00j2pRkM:&tbnh=80&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dbezp%25C5%2582atny%2Bkatalog%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena24nt
Dziękuje bardzo za utrzymywanie przy życiu mojego motylka. Ale mam jeszcze jednego - Przemuś23- jest to motylek mojego faceta, jakby to nie był problem to również prosiłabym o doładowanie przez święta, bo wyjeżdzamy razem :P A z przesyłek od listonosza dostałam wczoraj koszulke z pzu z osoić emocje- jakis konkurs kiedyś był Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w swieta w domu, wiec jak juz pisałam bede doładowywac motylki. Mógłby sie ktoś zalowogac do forum - adres w stopce, bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena24nt
kochana właśnie sie zalogowałam na tym forum- czekam tylko na maila z potwierdzenie. Chociaż tak moge sie odwdzięczyć za motylki. Pozdrowionka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis 3 paczki :) 3 razy urzędy miasta -długopisy -płyta -mapy -książeczki itp. bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia19 a skad to wszystko??? U mnie kurcze nic nawet listek nie chodzil:((A tak przy okazji to wesolych swiat A samantha---->chetnie bym ci pomogla alke ja juz jestem na tym forum:)chcialam zebrac 10 osob ale za duzo roboty:)Jak na razie jeszcze mnie stac na karte za 5 zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisher20
planuje zacząć wysyłać maile do urzędów miast, możecie podać mi powiaty/um/województwa które cos wysylają? (chciałbym upolować jakiś breloczek,smycz) ciekawe bo chyba tego adresu nie bylo :D www.orange.pl darmowe startery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ;) jestem na tym forum nowa, w darmowych gadzetach jestem takze poczatkujaca , ale juz troszke tych maili powysylalam , czekam na efekty mojej pracy . Przyjmiecie mnie do swego grona?? Mam do Was pytanie: czy jak piszecie prosby do zagranicznych firm to po polsku czy po innych jezykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA -----> to z urzędów miast tj.słupsk,kolobrzeg,tuchola,braniewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten starter z orange jest darmowy, no ale co z tego, jak nie ma nic na karcie? I w ciągu 2 tygodni od aktywacji trzeba go zatankowac przynajmniej za 25zł. Chyba lepiej kupic sobie starter juz nabity kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny mam jeszcze pytanie ;) czy pisałyscie moze maile do jakis ambasad w polsce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×