Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Windkate zupełnie się z Tobą zgadzam ....! Ale chyba nie ma takiej mozliwośći. do pomarańczowych: przestańcie pisać tu takie rzeczy, bo przez to pokazujecie, jaką macie inteligencję i jak to Was rodzice chowali, z całym szacunkiem dla nich... u mnie znowu pustki dzisiaj i same odmowne ;/ nie mam żadnych sprawdzonych adresów, a niesprawdzonych wolę nie dawać, bo jak Wam odmówią ( w szczególności to się tyczy pomarańczowych) to od razu z wontami do mnie... chcę takiego czegoś unikać ;P **pzdR**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZiewczyny... nie rozumiem tylko jednego. Nie chcę, żeby to było powodem jakiejś kłótni, ale ... dlaczego ktoś, jeśli chce się dostać na tamto forum (czyt. do elity xD - bo tak to odbieram) - musi zrezygnować z bycia TU? Przecież każdy człowiek ma prawo robić co chce, siedzieć na ilu forach chce i kiedy chce i nikt nie ma prawa go ograniczać ... ;/ sPadAm xD niedługo wrzucę jakieś adresy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis probki ob-juz po raz 2:))A tak w ogole to tez sie zastanawiam czy ta poczta jest uczciwa:/Juz tyle pozytywow dostalam qa paczek ani widu ani slychu a o zelu nievea to nawet nie wspomne:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka-🌼 Ja dzisiaj miałam troszkę więcej wolnego czasu, więc zaczęłam wysyłać do Urzędów Miast i Ambasad. Wszytskie adresy wzięłam z Free Amciu, jak się już dostałam to chcę troszkę skorzystać. A więc w sumie poszło w sieć około 80-90 maili, oraz zapytań z formularza. Uff, chyba wystarczy. Jutro jeszcze trochę powysyłam. Poza tym straszne pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 3 paczki:) breloczki,znaczki odblaskowe,przewodniki i pocztówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj sporawo nawet. Przesyłki z UM; Lublin, Poznań, Kobylnica k/Słupska, Torzym, Lubartów Negatywy mailowe z Leszno i woj wielkopolskie z odesłaniem do Poznania trza w wolnej chwili sie wziąść do roboty i znowu troszke powysyłać mailików. agusssia ja szukam w googlach a najlepiej wychodzi pisanie do działu promocji. Jest chyba najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander wielki
Chciałbym poinformować Cię o wspaniałym sposobie zarabiania w internecie.Wystarczy, że odbierzesz kilka maili dziennie a pieniądze będą rosły w szybkim tempie. Rejestracja jest prosta i darmowa! KLIKNIJ TUTAJ I SIĘ ZAPISZ: http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?re fid=afranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zone
Sory poniosło mnie. ja jestem człowiekiem nerwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zone--->czlowieku,ty sie dobrze czujesz?!To nie jest forum dla niezrownowazonych psychicznie:/ Ja ostatnio jakos nie mam czasu wysylac prosb jak juz wysylam to formularze:)Ale wkurza mnie jedna rzecz tyle pozytywow dostalam i polowa z tych rzeczy nie doszla:/Najgorszy ten zel;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na pierścionki ... na bransoletki silikonowe ... KaRoLkAaA dodałam energii twojemu motylkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sie porobiło na tym forum... ja jak narazie też nie mam czasu wysyłac maili, b cały wolny czas pochłania mi konkurs, no ale już niedługo koniec i trzeba zacząc znów wysyłac :) Dzisiaj znalazlam w skrzyneczce tampony ob - juz chyba 3 raz i informatory z Orodzieńca i to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki dawno mnie nie bylo bo bylam na wyjezdzie oto co dostalam ; \"kolory Francji\" książeczka z ambasady fr. \"ulotki i ksiazki o Angli jakis beznadziejny plakat nawet nie wiem skad on jest broszurki o dinozaurach ;) a z gadzetow wielkie nic!!!!!!! potrzebuje jakiegos fajnego kubeczka ma moze ktos linka alo adres mailowy gdzie mozna dostac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne negatywy:( Joanna Joko :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Załamałam się Ciekawe czy coś znajdę w skrzyneczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tlyko ja chyba na forum, pewnie po południu będzie większy ruch. Kolejny lineczek: http://koral.com.pl/ankieta/ Nagroda za ankietę-tylko nie wiem co, bo dopiero wypełniłam. Mi powinni szybko wysłać bo mieszkam w Nowym Sączu, a lody tutaj i w Limanowej produkują ;) No i często widze słynne Maybachy panów Koralów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to ja juz tam nienapisze bo jak mi tez tak odpiszą to mi bedzie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja wybacz ze sie wtracam ale innych spamujacych wyganiasz z tego forum a sama robisz smietnik:/ A u mnie dzis pelna skrzynka!! Z yr po raz 4:)) -dlugopis,reklamowka,plyta z piosenkami,notesik z takiej firmy jednej jak chcecie to piszcie na meil ze wzgladu na pasozyty -i poleconym katalog sky planet-kilka ciekawych rzecy tam jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlasyeuropyfree@o2.pl< /a> chyba odrazu widać że adres prywatny o2 ktos was oszukuje.. nie można sie wezmyślnie rzucać na wszystko i podawać wszystkim adresu swojego!! Pozdro dziewczyny troszkę się wcześniej udzielałam i może zaczne pisać u mnie dziisaj yr po raz 4 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj silikonowa bransoletka z dove i smycz - znalazłam w jakies zeszłorosznej gazecie manifest,podpisałam i wysłałam - chociaz nie sądziłam, że przyślą coś,no ale fajnie - ciesze sie :) i z izolbet - 3długopisy i 3 zapalniczki, nie wiem czy było coś jeszcze bo koperta była w opłakanym stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, powysyłałam taka masę tych próśb o gadżety, a nic nie przysżło, chyba nie umiem tego pisać, szkoda, bo gadżety są nawet fajniejsze od próbek... Ale cóż, trzeba się z nimi pożegnać (zaraz uslyszę że nie mam polotu) Pisałam tak jak radzicie-zachwalam, mówię że kupuję, czasem że kolekcjonuję, no i co z tego... Chyba mi smutno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raz zachwalam a raz prosto z mostu zalezy czy firma vbardzo wymagajaca:)qurcze posiedzialabym tu troszke ale musze wkuwac z biologi w ogole ten tydzien caly mam klasowki:/beznadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam smycz z rimmela ... kiedyś od ciotki dostałam ... niestety urwała mi się. A była tak fajna :( Nie macie może maila do rimmela ? Dostał ktoś od nich gadżety ? Pozdro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×