Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość nataliaaaaaaaa
Hej! Czy moglybyscie dac mi ten meil do tej firmy co wysylają te folie?? Dzieki i pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Hej! Czy mogłybyście napisać mi ten adres do Huggies. Dzieki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to jest adres na te darmowe folie co prawda ja dostalam sciereczki a nie folie:)http://www.janniezbedny.pl/prezenty.php?PHPSESSID=e7ce11a110c7bb2993d8851c43f67877 tylko z tego co tam czytalam narazie im sie wyczerpal naklad darmowych produktow.A do Huggies pisalam na ten adres redakcja@pieluszki.pl A tak pozatym ostatnio napisalam do Nutricii maila ze stosuje ich kaszki w codziennym zywieniu mojego dziecka i poprosilam ich o gadzety,przyslali takiego malego zoltego misia,karteczki na magnesie ,i kaszke. Serwis.Konsumencki@nutricia.com.pl pisalam na ten adres.Szybko odpowiedzieli a przesylke mialam chyba w ciagu 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny probowalyscie moze pisac do frm ktore produkuja kosmetyki do samochodow??Ja napisalam zobacze co z tego bedzie jak cos to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nas cieszy, że kosmetyki z oferty Gler cieszą się tak olbrzymim Państwa zainteresowaniem. Hej, Dziewczeta ! Ponizej notka o darmowych testerach kosmetykow marki Gler; ja wysle ta koperte :) \'Postanowiliśmy udostępnić Państwu próbki naszych kosmetyków zupełnie gratis. Aby otrzymać próbki należy na adres naszej siedziby przysłać zaadresowaną kopertę z naklejonym znaczkiem pocztowym za 1,30zł. Przesyłka z kilkoma saszetkami trafi do Państwa w ciągu kilku dni. Prosimy też o dodanie się do newslettera Gler abyśmy mogli informować Was o nowościach i promocjach Newsletter Adres pod który prosimy przysyłać zaadresowane Państwa adresem koperty to: Gler Sp. z o.o. ul. Szpitalna 8 39-400 Tarnobrzeg\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia-sia
Hej, dziewczyny. Witam. rdzo mi zależy żebyście napisały, czy piszecie do sklepów interentowych i do jakich. Wysyłają coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
ALEKSANDRA24 wielkie dzięki za te adresy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umnie dzisiaj całkiem całkiem: Próbki z Dermiki-7->nareszcie coś dla mnie a nie dla mamy :) I jeszcze z Oliatum próbki dziecięce (kiedy ja to wysyłałam?) www.oliatum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj listonosz w koncu cos podrzucił ;) Przesyłka z Józefowa - książka na temat miasta i kuuuupa bardzo ładnych pocztówek , oraz ze szkoły w Chorzowie(o ile sie nie myle) stojak na telefon, długopis, reklamówka, papierowa kulka z kalendarzem i troszku ulotek. No i jeszcze wygrana koszulka z butiku - dobrze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, a u mnie pustki :) Tyle ze w e - skrzynce dwa pozytywy (na jedna przesylke bede musiala poczekac...poczekam !) ;) Kilka negatywow, ale to norma :) Sam, ale Ty jestes farciara w tych konkursiwach :D Aaa, sam, jakie mialas hasla w konkursie Heinekena ? Pytam o odpowiedzi na to ich zapytanie o Kega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jakoś trzyma sie mnie szczescie ostatnio - oby nie przestało :D A w kegach miałam coś na temat złotej rybki i nawiedzonym domu, ale nie sądze żeby oni to czytali - wydaje mi sie ze to było po prostu losowanie. Bo jak pierwszym razem wygrałam kegi, to jesen tekst miałam nawek ok, ale drugi, coś w stylu, ze wziełabym go do domu i sie nim nawaliła ze znajomymi - wiec stawiam, ze wygrałam drogą losowania a nie tekstów. No lae liczy sie sam fakt wygrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
BAJA19_20 - czy dałabyś mi ten adres tej górnosląskiej wyższej szkoły przedsiebiorczosci! Bylabym Ci bardzo wdzięczna. Pozdro ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
SAMANTHA22 - a czy TY dałabyś mi ten adres do tego Józefowa i do tej szkoły w Chorzowie. Ja cały czas szukam w necie nowych adresów o bezpłatne próbki albo gadzety ale narazie mi nie wychodzi bo jestem nowa. Ale jak tylko bede coś miała to Wam dam. Pozdro for you ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e jak byk na str Józefowa um@jozefow.pl a do szkoły rekrutacja@gwsp.edu.pl alob poszukacjcie sobie na str www.gwsp.edu.pl bo nie pamietam czy pisałam na ten adres czy na inny ps.Prosze o rejestracje - link stopka, mozna wygrac niezle nagrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio też 2 broszury z Austrii negatyw z Inowrocławia. w niedziele powysyłałam troszkę mailików i zobaczymy co z tego wyjdzie. a przesyłki to głównie z Allegro ;) poza tym brak czasu, napięcie w pracy koszmarna ilość roboty, za tydzień egzamin i mam dość :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikusia85
Witam. Jestem nowa a od niedawna czytam sobie wasze forum :) Takie wysyłanie meili wciąga.....Muszę przyznać, że od niedawna wysyłam meile i mam już swoje pierwsze zdobycze m.in. *zakład wodociągów i kanalizacji z Łodzi - fajne karteczki przylepne, długopis, informacje dotyczace ZWiK *Senat - info dotyczace Senatu * z Jana Niezbędnego ściereczki :) *Dom na Horyzoncie Katalog domów * SP w Białogardzie informator turystyczny i mapka Studio Artum Katalog domów *UG Mszana Dolna różne info o gminie *Beckers notesik i dwie gazetki * Mercedes Ksiazka o samochodach płytka *Beko płytka, info, długopis i dwa baloniki :) * Ikea katalogi *Mincer Próbki katalog i cennik *eMPI2 Katalog z ksiazkami *UG Tczew mapka informator *UG Sztutowo pocztówki, informatory mapka *NIVEA probki żelu :) No i to na tyle :) zobaczymy może dzisiaj też listonosz coc przyniesie Mam też małe pytanko Gdzie tu mozna sie zalogować? Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrować się, żeby byc czarnym-preferencje na górze strony kliknij i tam już będziesz wiedziałą co dalej :) Ja nie dostałam negatywa od McDonald\'s-więc może coś do mnie przyjedzie ;) Ja jedna wiem ile się tego adresu naszukałam w tej stronie :) Pzdr4All Jak coś dostanę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie było w skrzyneczce, ale czekam na łyżeczki i jakoś sie doczekac nie moge, mam nadzieje, że dzis juz przyjdą. I z niecierpliwością czekam na 2 Kegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe ! Na listonoszke czekam, a w e - skrzynce kolejny pozytyw :D Teraz tylko czekac na przesylki i na Kega ;D Pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam- Ty to szczesciara jestes jesli chodzi op te konkursy- ja probuje grac ale... jakos nic nie wygralam (oprócz starteru PLAY-a) a poza tym puściutko czekam na YV od 21 maja i chyba nie mozliwoscia jest zeby jeszcze do mnie nie doszly probeczki same negatywy i katalogi a prosze o gadzety- dziwne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, byla pani pocztowka i przyniosla jedna przesylke, od centralwings, a w niej: 3. ladne smycze, 3. pocztowki, mily list i duza reklamowka z logo firmy i zdjeciem samolotu - bede z nia po chleb i bylki maszerowac... ;D Tylko szkoda, ze nie przyslali czegos z branzy odziezowej (koszulka lub czapeczka) ;) A czekam chyba na ok. 10. przesylek... ZobaczymJakBedziemZTymCzekaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak sobie wygrywam ostatnio - mam nadzieje ze szczescie mnie szybko nie opuści :) dzo83 próbuj, próbuj a napewo sie poszczęści i wygrasz a co do wygranych - to dzisiaj wpadła drink paka - dokładnie nie wiem za bardzo co i ile - ale fakt, że jest ;) Listonosza oczywiście jeszcze nie było, ani moje kofane kegusie też jeszcze nie dojechały 😭 a niektórzy zwycięscy już dostali - no nic trzeba cierpliwie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×