Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Natalia ja jestem z Tarnobrzega i ta firma Gler naprawde sie znajduje na tej ulicy co jest podane,takze watpie czy to jakas sciema bo po co mieli by ludzi w balona robic??Ja napislalam do nich czy moge sama osobiscie przyjsc po te probki do nich ale jak narazie zero odzewu.Moze sie wkoncu odezwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa, jesli chodzi o firme Gler - to czytalam, ze osoby, ktore wyslaly do siedziby firmy koperte ze znaczkiem i adresem zwrotnym - otrzymaly kilka probek kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Do saghikia. Po pierwsze ja sie tylko spytalam a po drugie to jest moja sprawa a nie Twoja. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
nie wiem czy to już było:) www.whiskas.pl paczuszka dla maluszka www.elseveintensive.pl 3 darmowe próbki szamponu przeciłupieżowego Elseve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
i jeszcze coś www.pedigree.pl paczuszka dla maluszka naprawde warto je zamówić są bezpłatne oczywiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido no
przecież tam jak byk jest napisane, że nabór dobiegł końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa, wczoraj przyjechal Keg w przefajnym plecaku pt. Heineken ;D tylko szkoda, ze tak szybko z niego ubywa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero z pracy ;) widze że keg doszedł - mi też bardzo szybko z niego ubywa, jeden juz prawie pusty, wiec trzeba sie zabrac za niedługo za drugiego prosze o głosiki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona - Tarnów
Siema dziewczyny! Jestem tu nowa, ale mam nadzieje, że przyjmiecie mnie na to forum. Mam dla Was pare adresów do miast. Ja do nich wysłałam już chwile temu i dostałam gadzety. Niewiem czy dalej wysyłają, ale mozna spróbować. Powodzenia;) it@um.slupsk.pl - Słupsk bpm@um.kalisz.pl - Kalisz mtyburska@miedzyrzecz.pl - Międzyrzecz promocja@wladyslawowo.pl - Władysławowo info@hel-miasto.pl - Hel um@um.swidnica.pl - Świdnica um@sroda.wlkp.pl - Środa Wielkopolska um@sieradz.pl - Sieradz kardasag@um.krakow.pl - Kraków gmina@poczta.kartuzy.pl , promocja@sucha-beskidzka.pl - Sucha Beskidzka info@sucha-beskidzka.pl - Sucha Beskidzka urzad@umig.busko.pl - Busko Zdrój umluban@post.pl - Lubań kostrzyn@wokiss.pl - Kostrzyn urzad@zgorzelec.com - Zgorzelec m.wrobel@umsieradz.pl - Sieradz cit@sarr.com.pl - Nowy Sącz PS - Do Sieradza i Do Sucha Besk. są dwa adresy. Ja wysłałam list na dwa, bo niewiem z którego przysyłają gadzety. Ciao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) adres do beko info@beko.com.pl UG Tczew urzad@gmina-tczew.pl UG Sztutowo info@sztutowo.ug.gov.pl U mnie narazie pustki ale coś czuję, że dziś listonosz przyniesie trochę poczty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie :) U mnie dzisiaj trzy próbki szmponu z Loreala-3*10ml, czyli w sumie 30. Wypróbuję jeszcze dziś ;) Pozdrawiam, życzę pełnych skrzynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry ! Takie piatki - to niechaj zawsze beda :) 4. przesylki: * VATTENFALL - dlugopis, olowek, smycz i liscik (wszystko z logo, rzecz jasna); * STIHL - 2. czarne czapeczki (naprawde konkretne), 2. breloczki - ludki z pila (Jula nie wypuszcza ich z rak ;) ), 4. dlugopisy i 2. male katalogi (Stihl i Viking); * Beckers - 2. magazyny COLOUR, ulotki i przeladny notesik \'love\' (kiedys go nie dostalam); * UM Józefów - 10. pocztowek, mapa miasta i folder info. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis doszła wygrana płytka z zetki :D a w skrzynce tylko rachunek za telefon ;) prosze o głosiki na studio - mam nowe fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tutaj nowa :) Możecie mi powiedzieć jak zamawiacie te próbki i czy na prawde dochodzą do was/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, jakbyś maila podała to wyślę Ci gotową prośbę o próbki :) Nie chcę tu podawać bo: 1)pasozyty nie śpią 2)było już kilka razy o tym tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Nolee a masz ten link na ten formularz do Korala?? Wklej go. Dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
KATjen25 a czy podałabyś może adres do VATTENFALL i do STIHL?? Wielkie dzięki. Pozdro ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj ostro ; UM Grodzisk Maz.- informatory, mapa, naklejka, dlugopis, UM Skoczów - Informatory ,mapa UM Kraśnik informatory mapy, pocztówki i koszulka zielona z Kraśnikiem ale S-ka :( troszke przymała 😘 i neg z Nasielska ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Niewiem jak Wy to robicie. Ja wysłałam tyle listów i jak narazie nic. Przyszły do mnie jak narazie tylko próbki szamponu, ale może w poniedziałek coś będzie. Pozdro dla wszystkich ;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .u mnie dzisiaj tylko katalog z materialami z Dekoria jak ktos by chcial to tu jest adres z ktorego zamawialam www.dekoria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam jeszcze pozytywa od Zyskaj Zdrowie,sama nic z tego nierozumie bardzo bo niecaly tydzien temu mi napisali ze niestety niewysylaja zadnych gadzetow,moze sie namyslili:) A tak jeszcze propo tej ankiety z Korala to doaliscie cos od nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
KATjen25 - dziękówa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się Wam- właśnie zobaczyłam wyniki konkursu- na najzabawniejszą historię, ktora przydarzyła się mojemu dziecku - opisałam i WYGRAŁAM ZŁOTY ŁAŃCUSZEK I WISIOREK Z SERDUSZKIEM WYSADZANY CYRKONIAMI firmy YES :) :) :) ale jestem happy , sam22 dzięki- Ty wiesz za co buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry ! dzo83, gratuluje wygranej :) Wczoraj jeszcze pozytyw od jednej z aptek internetowych :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :D Macie jakieś adresy na darmowe bransoletki silikonowe ? Mam już z HPV ... Wielkie dzięki i pozdrowienia ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwileczke ;) pustka jak zwykle - nawet próbek szamponu nie chcą przysłac... hmmm... dziwna sprawa ;) dzo83 nie ma za co i gratuluje {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×