Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość rtjhtdyj
antuchaa22 a jak usuwa sie te cookies? Mam prawie 30 lat i cholernie mnie to wciągnęlo-chcę zxobaczyc co jest za drzwiami i wygrać brelok dla synka,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kogoś interesuje mam całe poddasze na zbieranie wszystkiego co mi się podoba. Adresy daję - są tacy co się ze mną dogadali. A jak komuś się coś nie podoba to niech nie czyta moich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda na shreku trafiłam za 50 razem piłke. ja gram na mozilli bierzesz narzedzia --> zarzadzaj ciasteczkami-->menadzer ciasteczek--->usun wszytskie ciasteczka i potem zaznaczacie --> nie pozwol aby dane ciasteczka.... ii gracie do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardud do lekarza
mardud,może w prośbie o próbki i gadzety zaznaczysz ,iż masz do dyspozycji całe poddasze ,piwnicę a i nawet pół hektarowa działkę wokół domu,wiec spokojnie mogą słac do ciebie artykuły promocyjne w ilosciach hurtowych.Nie zapomnij dodać, że do twojego domu prowadzi droga po której mogą poruszać się TIRY i dogodnie manewrować po posesji. Zbieraczko,razi mnie postawa ktorą reprezentujesz-miec byle co BO DARMO DAJA. Twoje wypunktowywanie "zdobyczy"czytaj makulatury,szumnie nazywasz postem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz kiedys byla tu taka...
...co bardzo bruzdzila, przechwalala sie swoimi zarobkami, kosmetykami i robila totalnie okrutne bledy stylistyczno - ortograficzne w wypowiedziach swych... :) W jakim celu zagladaja tutaj osoby, ktore sie 'czepiaja'...nie wiem...tyle, ze ich wypowiedzi sa nijakie... nie maja pojecia, o co chodzi w tym temacie, a wsciubiaja nosek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno milczeć. Każdy ma swoje hobby - ciekawe co jest zdrowsze - zbieractwo czy pieniactwo? Jak masz ochotę podyskutować przerzuć się na forum polityczne - tam podobną kulturę reprezentują. Tutaj jest mowa o zbieraniu. Łączę wyrazy szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardud do lekarza
już kiedyś była tu taka... Nie bardzo rozumiem do czego pijesz.Coś mi mówi ,ze masz wyraźny problem z interpretacją... Wnoszę że wstawki nt.osoby która kiedys tu była mają ubarwić Twoja wypowiedz,czy podążam w dobrym kierunku? mardud Zagladam rózne na fora w tym i polityczne.Forum służy miedzy innymi do dyskusji i wymiany poglądów na dany temat. Wyraziłam swoje zdanie,odnosząc sie do Twoich wypowiedzi. Uwierz,ze to nie pieniactwo z mojej strony..to tylko lekko ironiczne spojrzenie na Twoje hobby. Obfitych przesyłek pozostaje zyczyć, które w możliwie najkrótszym czasie zapełnią Twoje poddasze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Congratulations! To qualify for your Purple RAZR, start by fully completing any 2 of the Silver offers listed below! It\'s fast and easy! How can we offer you this Purple RAZR on us? - We cover the cost of the Purple RAZR along with the shipping and handling charges from revenue earned from our advertisers. To claim your Purple RAZR, simply complete the offers as instructed and fulfill the participation requirements. We will ship the Purple RAZR to you with free shipping. Prior to us shipping the Purple RAZR, you will have the opportunity to re-confirm your shipping address to ensure accurate delivery. Co to znaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
usunąć ciasteczka można także w ten sposób: 1.Narzędzia 2.Opcje 3. Prywatność 4. I odznaczyć Akceptuj ciasteczka 5. ok Potem można je włączyć :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
no i odświeżać stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfdy7 srn68
no qrka,gram w tego shreka juz ze 20 rzy i drzwi nadal zamkniete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antuchaa22 ----> nie nie zablokuja mi konta bo jak juz wygrałam na siebie to gram na siostre i na innego maila wiec czemu by mieli zablokowac ? a poza tym jesli wygram np. w poniedziałek to juz nie gram w tym samym dniu tylko gram sroda,czwartek zeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia1734
Drogie dziewczyny, mam do Was pytanie: do TVN trzeba wybrać maila do działu: współpraca z widzami czy biuro reklamy?? Waham się , a nie chcę źle wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coulditbeanyharder
a ma któras tego maila do shreka jak ktos ma problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kitu
lubie tutaj gadać z ludźmi, tu jestem i tu zaostnę. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeeeJ Jak pisałyście do gatty to dostałyście odp, czy odrazu przesłali? I ile tak ok. szła przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedgfawg
ja pisałam do gatty tydzień temu i ani maila ani paczki.Oni już chyba nie wysyłają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grałam w Shreka każdego dnia od ponad tygodnia, a wczoraj usunęłam ciasteczka i zaraz wygrałam brelok ! :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misty_Sweet
a dostałas maila? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś ciekawego od: probki@kosmetyki-polskie.c0.pl \"Próbki rozpoczniemy rozsyłać gdy otrzymamy 100 próśb o ich wysłanie (dotychczas otrzymaliśmy ich zaledwie 15). Pozdrawiam Joanna Michulska-Juźdźwiak doradca ds. dystrybucji i promocji no więc jak zrobimy z tym coś? PISAĆ LUDZISKA - DAJĄ PRÓBKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×